Studia na UP w Krakowie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 21:47   #1
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57

Studia na UP w Krakowie!


Witam!
Jestem ze Skoczowa i chciałabym od października zacząć studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Postanowiłam napisać na forum, ponieważ może są osoby z moich okolic (Cieszyn, Bielsko-Biała...), które również maja w planach ta uczelnie, a nie mają w Krakowie większych znajomości
Ja sama w zeszłym roku szukałam czegoś na wynajem(pokoju) i wiem jak z tym jest ciężko, poza tym same ceny za taki pokój są czasem przerażające ;P a wiadomo samemu jest ciężej przenieść się do innego miasta i warto mieć jakąś znajomą osobę
Dlatego jeśli jest ktoś taki i chciałby porozmawiać o tym i owym, to ja bardzo chętnie
Również kieruję to ogłoszenie do innych osób które chcą bądź już studiują w pięknym Krakowie i może tez nie koniecznie na tej samej uczelni.
Może i to troszkę dziwne ogłoszenie , ale nigdy nie wiadomo co z takiego wyniknie
Pozdrawiam!
VelaaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:17   #2
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem ze Skoczowa i chciałabym od października zacząć studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Postanowiłam napisać na forum, ponieważ może są osoby z moich okolic (Cieszyn, Bielsko-Biała...), które również maja w planach ta uczelnie, a nie mają w Krakowie większych znajomości
Ja sama w zeszłym roku szukałam czegoś na wynajem(pokoju) i wiem jak z tym jest ciężko, poza tym same ceny za taki pokój są czasem przerażające ;P a wiadomo samemu jest ciężej przenieść się do innego miasta i warto mieć jakąś znajomą osobę
Dlatego jeśli jest ktoś taki i chciałby porozmawiać o tym i owym, to ja bardzo chętnie
Również kieruję to ogłoszenie do innych osób które chcą bądź już studiują w pięknym Krakowie i może tez nie koniecznie na tej samej uczelni.
Może i to troszkę dziwne ogłoszenie , ale nigdy nie wiadomo co z takiego wyniknie
Pozdrawiam!
jest osobny watek o tej uczelni tylko bodajże załozony jakis czas temu wiec ejsty Akademia Pedagogiczna

co zamierzasz studiowac?
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:20   #3
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

pedagogikę specjalną nad specjalizacją się jeszcze zastanawiam, ale raczej tyflopedagogikę - praca pedagogiczna z dziećmi niesłyszącymi lub słabo słyszącymi
VelaaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:22   #4
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

momencik-tyflopedagogika-niedowidzące i niewidome, a surdopedagogika-niedosłyszące i niesłyszące tak w gwoli ścisłości
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:49   #5
VelaaLisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 57
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

ooo matko, no widzisz - faktycznie, nieco się przejęzyczyłam
wszystko przez to że właśnie między tymi dwoma najbardziej się zastanawiałam - ale chyba bardziej skłania mnie surdopedagogika(dla niesłyszących) - teraz już dobrze napisałam
zawsze chciałam pracować z dziećmi, a jeszcze jak do tego można im pomagać to już w ogóle
a zdecydowałam się na razie bardziej na surdo... bo zawsze chciałam się bardziej nauczyć języka migowego, niż alfabetu braille'a
VelaaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:54   #6
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Studia na UP w Krakowie!


ja też planuję naukę migowego i też chciałabym pracować z niesłyszącymi, ale z pracą krucho...jestem po pedagogice i logopedii, wiem co mówię...
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:03   #7
magdusia192
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

Czy trudno jest się dostać na pedagogike specjalną ?? co zdawać na maturze ??
magdusia192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 13:33   #8
Bejheret
Przyczajenie
 
Avatar Bejheret
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez VelaaLisa Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem ze Skoczowa i chciałabym od października zacząć studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Postanowiłam napisać na forum, ponieważ może są osoby z moich okolic (Cieszyn, Bielsko-Biała...), które również maja w planach ta uczelnie, a nie mają w Krakowie większych znajomości
Ja sama w zeszłym roku szukałam czegoś na wynajem(pokoju) i wiem jak z tym jest ciężko, poza tym same ceny za taki pokój są czasem przerażające ;P a wiadomo samemu jest ciężej przenieść się do innego miasta i warto mieć jakąś znajomą osobę
Dlatego jeśli jest ktoś taki i chciałby porozmawiać o tym i owym, to ja bardzo chętnie
Również kieruję to ogłoszenie do innych osób które chcą bądź już studiują w pięknym Krakowie i może tez nie koniecznie na tej samej uczelni.
Może i to troszkę dziwne ogłoszenie , ale nigdy nie wiadomo co z takiego wyniknie
Pozdrawiam!
Hej!W odpowiedzi dla VelaaLisa - piszę z Bielska
W tym roku wybieram się na pedagogikę specjalną, jednak nie wiem co z tego wyniknie bo matura z j. polskiego troszeczkę pokrzyżowała mi plan...nie jestem pewna czy moje wyniki będą wystarczająco dobre. Podejrzewam, że podstawa została zawalona na ok 60%...rozszerzenie...nie mam pojęcia...Moja interpretacja jeżeli chodzi o Mrożka była dobra...ale pisałam jak naćpana..także może być od 30 do 60 % ...
Oprucz tego pisałam wos na podstawie...z tym że to było tak tylko byleby coś napisać..może będzie z 50% xD, angielski i matma były proste( tzn. matma ok40%, ang ok 70-80% ), ale to i tak do niczego mi się nie przyda ...

Nie wiem teraz w ogóle na co składać...Z tego co widzę wcale nie jest się łatwo dostać na kierunki które traktowałam jako awaryjne( filozofia, inf. naukowa i bibli...)

POZDRAWIAM!
Bejheret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 22:24   #9
kataska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

Wybieram się w tym roku na pedagogikę specjalną (tyflopedagogikę) na UP w Krakowie. Może ktoś również zamierza tam rozpocząć naukę ?
Piszcie ! Chętnie poznam osoby, które też zamierzają studiować ten kierunek albo już to robią
Pozdrawiam
kataska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:34   #10
paola31
Raczkowanie
 
Avatar paola31
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 125
Dot.: Studia na UP w Krakowie!

Wolne miejsce dla dziewczyny w mieszkaniu na ulicy Kazimierza Wielkiego. 700m od UPa.
Więcej informacji na pw.
paola31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.