Prawo jazdy KATOWICE - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 08:59   #91
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez mark19755 Pokaż wiadomość
A w jakim ośrodku robiłaś kurs?
"Rondo" w Siemianowicach.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 07:23   #92
mark19755
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
"Rondo" w Siemianowicach.
A ja z teorii wiele wyniosłem. Dużo zależy od instruktora. Nasz w bardzo ciekawy sposób prowadził wykłady, i mogę śmiało go polecic

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ironON Pokaż wiadomość
....LADY, MELMAC, KIDAL, ANETTE, LOPECIK, OLAF, w głowie się normalnie kręci...z doświadczenia wiem (od niedawna mam prawko),że każdy z nich się reklamuje jak może i to normalne, taki jest rynek-ale nie dajcie się zbajerować na reklamę w internecie czy na ulotkach tak jak ja to niestety na początku mojej długiej drogi do prawka zrobiłem, a potem tego mocno żałowałem.Idźcie do biura danego ośrodka i zobaczcie jak to wygląda, czy ktoś tam jest kto z wami porozmawia.Czy jest to nauka jazdy z prawdziwego zdarzenia, czy jakaś klitka metr na metr, gdzie nikt nie siedzi tylko jedną godzinę raz czy dwa razy w tygodniu.Spytajcie o salę wykładową (u mnie na początku mój pierwszy instruktor chciał przyjeżdżać do mnie do domu na wykłady-masakra jakaś! ), spytajcie jak daleko jest plac manewrowy danego ośrodka,żebyście później nie stracili godziny na dojazd w te i we wte, spytajcie czy instruktor bądź instruktorzy jeżdżą od rana do wieczora (bo potem może się okazać,że tylko do południa, lub tylko po południu, bo gdzieś dodatkowo pracują i będziecie wieki robić to prawko! ) a przede wszystkim patrzcie na ceny!!! Nic nie jest za darmo, więc jeśli jest tanio....to szukajcie kosztów ukrytych- co drugi ośrodek je ma (zapłata za lekarza, za podręczniki, za zaświadczenia, za egzaminy wewnętrzne i za różne inne wymyślone rzeczy- nie dajcie się nabrać!!! ). Nie wierzcie też w fora, bo na forach każdy może siedzieć i pisać co mu się podoba-zadzwońcie do ośrodka a najlepiej przyjdźcie i spytajcie się o to wszystko osobiście,to jest najważniejsze!
Mam nadzieję,że choć trochę was olśniłem i nie popełnicie choć w połowie tylu błędów, które zrobiłem ja.
Pozdrawiam...szczęśliwy posiadacz prawka

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Jeśli macie jakieś pytania to służę pomocą....zjadłem na tym zęby

No bardzo ładnie ale nie pani w biurze uczy tylko instruktor. Co z tego że szkoła będzie miała super laskę za biurkiem, jak uczył będzie stary dziadek na zdezelowanym starym aucie. Pamietajcie, że to instruktorzy świadczą o renomie danej szkoły a nie ślicznota w biurze. Ta ślicznota przestanie byc fajna jak zacznie was ponaglac za wpłaty.
mark19755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:13   #93
Monika29Monika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Nie mogę się zgodzić z moim poprzednikiem Mark19775.... Myślę również, że źle on zrozumiał poprzedniego rozmówcę (ironONa) z którym się całkowicie zgadzam.Nie było tam mowy o tym, że jakaś ładna pani jest w biurze, która dzwoni tylko po to by przypomnieć o wpłacie kolejnej raty,tak jak by ona w tym biurze była tylko po to,bo tak właśnie nie jest, a Ty Mark19775 tak to przeinaczyłeś. To oczywiste, że nie pani w biurze uczy jeździć tylko jakiś instruktor, ale ja miałam już na swoim koncie kilka ośrodków w których jak się okazało biura nie ma, albo prawie nie ma co oznaczało, że jest otwarte raz czy dwa razy w tygodniu po godzince i nie było możliwości nic się dowiedzieć bo jak się okazywało wszelkie moje pytania przez telefon były nie w porę, gdyż instruktor prowadził biuro w samochodzie-czyli właśnie jeździł a potem trafiłam na prawdziwy ośrodek gdzie było widać, że można tym ludziom tam zaufać, że wszystko będzie dobrze przeprowadzone bo gdy weszłam do biura, gdzie się w końcu zapisałam i zobaczyłam salę z prawdziwego zdarzenia i kogoś w biurze kto jest tam przez cały tydzień i że ta osoba może mi udzielić wszelkich informacji na temat kursów i wszystkiego z tym związanego na miejscu ( nie mówiąc jak wcześniejsi, żebym zadzwoniła później bo teraz nie ma możliwości mi o wszystkim opowiedzieć, bo jest właśnie na jazdach) to chyba się nie dziwisz,że wybrałam taki właśnie ośrodek? Uważam, że wybór ośrodka to bardzo ważna sprawa, gdzie wszystko musi być przeprowadzone bez żadnej fuszerki i w jakiś normalnych warunkach-mówię tu o wykładach i jazdach oczywiście, w szczególności uczulam wszystkich by nie szli tam gdzie popadnie, bo taniej czy coś takiego, a potem będą żałować, bo się okaże, że wykłady są robione w jakiejś ciemnej klitce na kolanie a potem jazdy tak jak wcześniej wykłady, czyli byle jak.Uważam, że cena idzie za jakością, więc warto zapłacić 50, czy 100zł więcej i mieć wszystko na miejscu Miałam się nie chwalić gdzie zrobiłam kurs w jakim ośrodku bo mnie o to prosił instruktor mówiąc, że jak się napisze coś dobrego na temat jego ośrodka to nagle znajduje się 100 osób, które podważą moje zdanie i będą twierdzić żeby tam właśnie nie iść bo jest fatalnie, gdyż ludzie są bardzo zawistni toteż nie powiem gdzie....ale powiem tylko, że ten ośrodek jest od niedawna i znajduje się centrum Katowic jak ktoś będzie zainteresowany to sobie trochę poszuka i na pewno znajdzie...a i dodam jeszcze że zdałam za drugim razem (na pierwszym zjadł mnie stres ) a teraz już jeżdżę sobie sama i radzę sobie świetnie i bardzo jestem zadowolona, że trafiłam właśnie na tak profesjonalny ośrodek i tak wspaniałego instruktora, z którym przeszłam bezproblemowo przez wykłady a potem miałam z nim fenomenalne jazdy....super wiedza, super podejście do kursanta i niebiańska cierpliwość!!! Szczerze proponuję wam wszystkim, którzy właśnie zamierzacie robić kurs... warto poszukać ośrodka, który ma wszystko na miejscu, gdzie biuro jest otwarte cały tydzień, gdzie sala wykładowa jest profesjonalnie przygotowana....bo to po prostu nie może być jakaś lipa i szmira! Od tego zależy później WASZE ŻYCIE !
Pozdrawiam wszystkich przyszłych kursantów i jeśli tylko będę mogła wam służyć pomocą to piszcie z chęcią Wam pomogę - Szczęśliwa posiadaczka prawa jazdy
Monika29Monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:10   #94
Megdelena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Hmm... Jeśli byłoby to przydatne to ja robiłam kurs w OSK Centrum. Ośrodek jak ośrodek. Obsługa miła, sprawy formalne załatwiane szybko, zero kosztów ukrytych, różne opcje zajęć teoretycznych, posiadanie "własnego" instruktora - jednym słowem - normalna szkoła (ogólnie nie ma czego zachwalać - bo takie cechy powinna mieć każda szkoła )
Zajęcia miałam z p.Wojtkiem - miły, sympatyczny, rozmowny, tłumaczący (ja aż do przesady gnębiłam go pytaniami). Wiadomo przez te 30h zdarzają się zgrzyty, bo jesteśmy ludźmi. Trzeba tylko odnosić się do siebie z szacunkiem - i wszystko jest ok
Teraz po zrobieniu kursu zdaję sobie sprawę, że nie każdy "zgrzyt" był winą instruktora A poza tym - zależy mu na dobrym nauczeniu
Aha co było dla mnie zastanawiające - dlaczego nie zmieniają mi się instruktorzy w czasie tych 30h (moja siostra miała jazdy z 3 instruktorami po 10h-nauczyła się zwracać uwagę na wiele kwestii, gdy któryś coś przeoczył następny instruktor zauważył itp itd). I teraz już nie wiem co byłoby lepsze, gdyż wybrałam sobie 2 dodatkowe godziny u innego instruktora i on nauczył - mnie inaczej robić kopertę, inaczej plac manewrowy, inaczej parkować - i muszę powiedzieć, że trochę mi to zmieszało w głowie
Trochę ta wiadomość nieskładna - wybaczcie
Megdelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:54   #95
kirke1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Witam,
może ktoś wypowiedzieć się o OSK E.Jaskóła? Nie mogę znaleźć żadnej opinii o tej szkole.
kirke1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 20:55   #96
Best21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

..normalnie tego nie robię, ale w tym wypadku aż musiałem napisać - Ty alaska90 nie powinno Cię tu być na tej stronie bo piszą tu osoby, które chcą się czegoś uczciwie dowiedzieć a widać, że Ty do uczciwych nie należysz!...czyli lopecik jest kiepski a Olmar debeściak i w ogóle najlepszy , super kadra i super co tam jeszcze sobie wymyślisz! hahaha żenujące, widać, że to pisał ktoś z tego kiepskiego ośrodka olmar i jaka jawna reklama - przychodźcie tutaj do olmaru bo tu teraz jedyna taka okazja cena 999zl...no kurcze tylko głupek mógłby nie zauważyć, że sobie reklamujesz firmę kosztem innych!
Jeśli mogę coś Wam wszystkim doradzić, to gdybym miał jeszcze raz iść na prawko to w życiu nie wybrał bym tego ośrodka olmar choć by ze względu na takie ściemnianie a po drugie nie idźcie tam gdzie tanio a tym bardziej do nich! Ja robiłem kurs w ośrodku AS w Katowicach bo miał mieć niby po 850zł i się połasiłem (czego teraz bardzo żałuję! ) Koniec końców prawko mnie wyszło 1050zł. bo miał pełno kosztów ukrytych-trzeba było tam zapłacić za testy, lekarza, za egzamin wewnętrzny, wydanie zaświadczenia że skończyłem kurs...masakra jeździłem na starym 20letnim puncie, który co chwilę się psuł i kurs zrobiłem w 7 miesięcy!!! Oczywiście nic nie umiałem więc musiałem wykupić jazdy dodatkowe już w normalnym ośrodku, gdzie ceny są normalne, ale nie podam żeby nie robić reklamy i zdałem za drugim razem...Tak więc cena nie jest najważniejsza (999zł olmar schowaj się! ) liczy się człowiek a Ty jak widać zapomniałeś co to znaczy...powinieneś się nazywać sęp.
Pozdrawiam wszystkich którzy są na tym forum i pamiętajcie, nie dajcie się skusić ceną, bo zawsze jest coś ukryte!
Adrian.
Best21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:48   #97
fchouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Witaj Adrianie.
Jeśli miałeś przygodę z panem Łatakiem i pseudo-ośrdkiem AS to napisz skargę do Wydziału Działalności Gospodarczej Referat Transportu w Urzędzie miasta Katowic ul. Francuska 70. Może go zamkną i przestanie oszukiwać ludzi. Trzeba ostrzegać innych przed takimi oszustami, a wskazywać ludziom utrzciwych instruktorów.



Cytat:
Napisane przez Best21 Pokaż wiadomość
..normalnie tego nie robię, ale w tym wypadku aż musiałem napisać - Ty alaska90 nie powinno Cię tu być na tej stronie bo piszą tu osoby, które chcą się czegoś uczciwie dowiedzieć a widać, że Ty do uczciwych nie należysz!...czyli lopecik jest kiepski a Olmar debeściak i w ogóle najlepszy , super kadra i super co tam jeszcze sobie wymyślisz! hahaha żenujące, widać, że to pisał ktoś z tego kiepskiego ośrodka olmar i jaka jawna reklama - przychodźcie tutaj do olmaru bo tu teraz jedyna taka okazja cena 999zl...no kurcze tylko głupek mógłby nie zauważyć, że sobie reklamujesz firmę kosztem innych!
Jeśli mogę coś Wam wszystkim doradzić, to gdybym miał jeszcze raz iść na prawko to w życiu nie wybrał bym tego ośrodka olmar choć by ze względu na takie ściemnianie a po drugie nie idźcie tam gdzie tanio a tym bardziej do nich! Ja robiłem kurs w ośrodku AS w Katowicach bo miał mieć niby po 850zł i się połasiłem (czego teraz bardzo żałuję! ) Koniec końców prawko mnie wyszło 1050zł. bo miał pełno kosztów ukrytych-trzeba było tam zapłacić za testy, lekarza, za egzamin wewnętrzny, wydanie zaświadczenia że skończyłem kurs...masakra jeździłem na starym 20letnim puncie, który co chwilę się psuł i kurs zrobiłem w 7 miesięcy!!! Oczywiście nic nie umiałem więc musiałem wykupić jazdy dodatkowe już w normalnym ośrodku, gdzie ceny są normalne, ale nie podam żeby nie robić reklamy i zdałem za drugim razem...Tak więc cena nie jest najważniejsza (999zł olmar schowaj się! ) liczy się człowiek a Ty jak widać zapomniałeś co to znaczy...powinieneś się nazywać sęp.
Pozdrawiam wszystkich którzy są na tym forum i pamiętajcie, nie dajcie się skusić ceną, bo zawsze jest coś ukryte!
Adrian.
fchouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:47   #98
magdalenn_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Jeśli mogę wam pomóc to tylko jednym zdaniem - omijajcie OSK Anetta w Katowicach Piotrowicach. Instruktorzy po kilkanaście minut rozmawiają przez telefon. Ja rozumiem, że oni siedzą obok kierowcy tyle godzin, ale to jakaś kpina.. W dodatku oprócz kilku yaris wciąż jeżdżą na puntach. Dobry kierowca powinien umieć jeździć każdym autem, ale przed egzaminem żeby się prosić o jazdę na yarisce by sie chociaż trochę obyć z tym autem?! Zdecydowanie negatyw.
magdalenn_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:15   #99
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez magdalenn_b Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wam pomóc to tylko jednym zdaniem - omijajcie OSK Anetta w Katowicach Piotrowicach. Instruktorzy po kilkanaście minut rozmawiają przez telefon. Ja rozumiem, że oni siedzą obok kierowcy tyle godzin, ale to jakaś kpina.. W dodatku oprócz kilku yaris wciąż jeżdżą na puntach. Dobry kierowca powinien umieć jeździć każdym autem, ale przed egzaminem żeby się prosić o jazdę na yarisce by sie chociaż trochę obyć z tym autem?! Zdecydowanie negatyw.


Dokladnie to samo mysle o tej szkole- to byla jedna wielka pomylka , sugerowalam sie super opisem na stronce szkoly oraz opiniami niby kursantow ale czy sa prawdziwe? nie sadze i nie wierze. Nie polecam
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 15:40   #100
magdalenn_b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
Dokladnie to samo mysle o tej szkole- to byla jedna wielka pomylka , sugerowalam sie super opisem na stronce szkoly oraz opiniami niby kursantow ale czy sa prawdziwe? nie sadze i nie wierze. Nie polecam
Opinie kursantów może i są prawdziwe (choć nigdy nie wiadomo), jedno wiem na pewno - nie dodają opinii negatywnych. Sama taką napisałam, do dziś nie pojawiła się na stronie... ciekawe dlaczego? Musi je zaakceptować moderator, ot co!
magdalenn_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 18:46   #101
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez BlackB Pokaż wiadomość
Pewnie posypią się na moją głowe gromy, ze urządzam jakąś reklamę, ale z czystym sercem polecam osk Apollo z Katowic. Sama część teoretyczna może nie porywa dupy, za to jazdy z instruktorem Tomkiem Jasiukiewiczem MARZENIE!!!Koles ma fenomenalne podejscie do kursantów (a kursantek zwłaszcza), rzeczowo tłumaczy...no i aparycja skandynawskiego boga seksu :P Polecam

pffffff
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 14:53   #102
dariaf90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Właśnie odebrałam ukochane prawo jazdy!!! Zdałam za drugim razem, na pierwszym egzaminie zjadł mnie stres, choć mój instruktor mi mówił bym się nie stresowała bo to tylko spowoduje, że zrobię błędy i tak było, ale i tak jestem szczęśliwa Polecam naukę jazdy Lopecik z Katowic, zrobienie kursu w tym ośrodku to był bardzo dobry wybór.Teoria w 3 dni a jazdy około miesiąca, super się jeździło.Instruktor cierpliwy i wszystko na spokojnie potrafił wytłumaczyć, gdybym miała wybierać jeszcze raz, nie poszła bym nigdzie indziej!
Pozdrawiam wszystkich, którzy są w trakcie.... Powodzenia! D.
dariaf90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 19:14   #103
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez dariaf90 Pokaż wiadomość
.
pozgłaszałam te reklamy
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:41   #104
miracle567
Raczkowanie
 
Avatar miracle567
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 347
GG do miracle567
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Wczoraj zdałam egzamin, więc też mogę się wypowiedzieć na temat jazd. Bardzo dużo zależy od instruktora, na kurs zapisałam się do szkoły jazdy APOLLO i przez 30 godzin jazd z panem Tomkiem wyniosłam tylko tyle, że muszę pamietać o kierunkowskazach, patrzeniu w lusterko i nauczyłam się jeździć na łuku. Oceniam te jazdy bardzo negatywnie, gdyż pan Tomek praktycznie przez cały czas rozmawiał przez telefon, ponieważ szukał nowego pracownika lub też umawiał się z kursantami i ciągle rozmawiał ze swoją żoną. Za pierwszym razem oblałam egzamin i byłam bardzo zniechęcona. NA drugi termin zapisałam się po upływie 6 miesięcy i postanowiłam wykupić jazdy w pierwszej lepszej szkole jaką znajdę. Trafiłam na szkołę Supelmen na ulicy Ceglanej i był to mój najlepszy wybór, ponieważ przez 5 godzin jazdy z nowym instruktorem nauczyłam sie znacznie więcej niż z panem Tomkiem. Nowy instruktor ani razu nie rozmawiał przez telefon podczas moich jazd, zwracał uwagę na wszystkie moje błędy, dawał mi ważne wskazowki i był cały czas skupiony na jeździe. Wbił mi do głowy to, że muszę większą uwagę zwracać na znaki drogowe i po 5 godzinach moja jazda stała się znacznie pewniejsza. Dzięki temu egzamin za drugim razem zdałam bez problemu, a szkołę supelmen szczerze polecam.
miracle567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 13:18   #105
Maciek1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Witam wszystkich, którzy tu bywają by dowiedzieć się jaki jest najlepszy ośrodek.
Mogę powiedzieć tylko tyle - nie słuchajcie tych głupot, które tu ludzie wypisują, bo nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować czy ktoś mówi prawdę, czy nie.Może niektórzy z ludzi tutaj piszą o swoich ośrodkach i robią sobie ukrytą reklamę, a my nie jesteśmy się w stanie dowiedzieć czy to reklama czy nie. Ja dostałem dobrą radę od pewnej osoby, by sprawdzić w statystykach jakie ośrodki nauki jazdy w WORDZIE w Katowicach mają najlepszą zdawalność i wiecie co - dotarłem do tego!
Jest tam czarno na białym podane jaką zdawalność w 2011 roku miały ośrodki, które uczą w Katowicach, czyli ze wszystkich kursantów, których wypuściły ośrodki na egzamin państwowy ilu z nich zdało za pierwszym razem! Tego należy się trzymać - to są fakty, a nie kłamstwa, których tu jest pełno! Nie dajcie się zrobić w konia STATYSTYKI NIE KŁAMIĄ !!!
Podaję stronę, gdzie zostało to opublikowane, żebyście zobaczyli na własne oczy jaka jest prawda !

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1..._katowice.html

Pozdrawiam i życzę miłej lektury.Osobiście wybrałem jednego z najlepszych i nie żałuję,zdałem za pierwszym razem, a mój instruktor nauczył mnie wszystkiego, dlatego teraz jeżdżę bez problemu.Długo się zastanawiałem czy podać gdzie jeździłem, bo jest to tego warte, ale stwierdziłem, że nie zrobię tego, by mi później nie mówiono, że to reklama,czy coś w tym stylu.
Pozdrawiam i jeszcze raz, nie dajcie się uszukiwać idźcie do najlepszych a nie do kogoś kto jest na 10, 20, czy 30 miejscu pod względem zdawalności!
Maciek.
Maciek1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:32   #106
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach


Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2012-09-15 o 21:02
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:06   #107
basia84jar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Właśnie wczoraj odebrałam swoje ukochane prawo jazdy!!!
Zdałam za pierwszym razem i zrobiłam poruszenie wśród znajomych bo nie każdemu się to udaje ale ja od samego początku w to mocno wierzyłam i się udało ! Bardzo dziękuję panu Robertowi z Lopecika najpierw miałam z nim wykłady a potem jazdy i było super, tak spokojnego i opanowanego instruktora ze świeczką szukać Dostałam namiar od znajomego, który wcześniej tam robił i też zdał za pierwszym razem i teraz wiem, że ten ośrodek jest wart polecenia!
Serdecznie pozdrawiam przyszłych kierowców !
Basia.J.
basia84jar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 01:14   #108
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Prawo jazdy w Katowicach

Cytat:
Napisane przez basia84jar Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj odebrałam swoje ukochane prawo jazdy!!!
Zdałam za pierwszym razem i zrobiłam poruszenie wśród znajomych bo nie każdemu się to udaje ale ja od samego początku w to mocno wierzyłam i się udało ! Bardzo dziękuję panu Robertowi z Lopecika najpierw miałam z nim wykłady a potem jazdy i było super, tak spokojnego i opanowanego instruktora ze świeczką szukać Dostałam namiar od znajomego, który wcześniej tam robił i też zdał za pierwszym razem i teraz wiem, że ten ośrodek jest wart polecenia!
Serdecznie pozdrawiam przyszłych kierowców !
Basia.J.
Twoja 1sza wiadomość na wizażu -_-
czyżby kolejna reklama Lopecika? Im się nigdy nie nudzi widzę
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.