Boję się ginekologa... czy zna ktoś dobrego ginekologa ze Szczecina? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 22:00   #1
00karolina00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 135
Unhappy

....


......
__________________
Biorę się za siebie

Edytowane przez 00karolina00
Czas edycji: 2011-07-14 o 23:49
00karolina00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:15   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Boję się ginekologa... czy zna ktoś dobrego ginekologa ze Szczecina?

my nie znamy, ale myślę, że wątek pt 'dobry ginekolog' podczepiony na górze strony zna.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 22:31   #3
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Boję się ginekologa... czy zna ktoś dobrego ginekologa ze Szczecina?

Cytat:
Napisane przez 00karolina00 Pokaż wiadomość
Z uwagi na to, że podejrzewam u siebie problemy hormonalne, myślę o udaniu się do ginekologa...
Wiem, że to nieodpowiedzialne, ale mam już 19 lat i ani razu nie byłam u ginekologa...
strasznie się wstydzę i boję, że trafię na niemiłą osobę.
Niestety bardzo rzadko trafiałam w swoim życiu na miłych lekarzy. Jedynymi miłymi osobami są moja dentystka i okulistka.... Niektóre panie potrafiły być takimi chamskimi, zimnymi sukami, że po prostu wychodziłam oburzona z gabinetu a matkę aż serce bolało ze stresu i złości...ostatnio robiłam USG w prywatnej klinice a pani potraktowała mnie jak jakiś przedmiot, nie zadawała żadnych pytań, nie odzywała się w ogóle, trochę się jej bałam, bo wkurzyła się gdy czegoś nie zrozumiałam kiedy kazała się położyć. Tylko stwierdziła,że wszystko ok i do widzenia (100zł poszło). Strasznie się tego boję a chciałabym poważnie porozmawiać, powiedzieć o swoich obawach, objawach itd. Nie chcę żeby patrzyli się na mnie jak na idiotkę a z racji tego,że jestem bardzo niesmiała, pójście do takiego lekarza to dla mnie koszmar. Nie wiem nawet gdzie iść, nie wiem nawet czy trzeba mieć skierowanie do ginekologa....nic nie wiem! Czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Szczecinie? co mam robić??
Spokojnie, nie ma się czego obawiać. 19 lat to wcale nie tak źle jak na pierwszą wizytę. Ważne, że pójdziesz Do znalezienia odpowiedniego ginekologa polecam ten wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711 . Wybierz tego, o którym jest najwięcej pozytywnych opinii, poszukaj o nim informacji w internecie i do dzieła. Aby się umówić nie potrzebujesz skierowania. Jeśli chcesz iść prywatnie, to musisz zabrać tylko pieniądze i siebie Jeśli chcesz iść na nfz to potrzebne będzie ubezpieczenie i legitymacja (jeśli jeszcze się uczysz). Wybierasz miejsce, dzwonisz tam i po prostu się rejestrujesz na dogodny dla nich i dla Ciebie termin. Ja wybrałam sobie na pierwszy raz ginekologa mężczyznę, bo podobnie jak Ty bardzo się obawiałam i wstydziłam a krążą słuchy, że mężczyźni są delikatniejsi. I na wszelki wypadek poszłam prywatnie, aby lekarz nie potraktował mnie taśmowo, miał dla mnie czas i dobrze wyposażony gabinet. Kwestia płci to jednak Twój wybór. Na początku wizyty możesz powiedzieć, że jesteś u ginekologa pierwszy raz i się wstydzisz, to lekarz Ci wszystko spokojnie wytłumaczy i nie będziesz się już tak krępować. Poczytaj sobie jeszcze wątek o pierwszej wizycie, aby się uspokoić i zasuwaj do lekarza
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2010-10-31 o 22:35
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 12:09   #4
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Boję się ginekologa... czy zna ktoś dobrego ginekologa ze Szczecina?

Banach Piotr Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
tel: 694 174 022
Jagiellońska 67 a/5
70-382 Szczecin
- woj. zachodniopomorskie

Przyjmuje równiez Pani doktor. Oboje są suuper. Jedyny minus to, że trzeba sie umawiac z conajmniej z miesiecznym wyprzedzeniem.
POZDRWIAM!!
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:07   #5
dorsar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Boję się ginekologa... czy zna ktoś dobrego ginekologa ze Szczecina?

Dr Maria Kubisa, przyjmuje na ul. Perkoza, super lekarka, sympatyczna, delikatna, kompetentna. Zanim do niej trafiłam każda wizyta powodowała mega stres, teraz idę bez żadnych obaw. Wizyta u ginekologa to żadna przyjemność, dużo dziewczyn to odwleka więc nie masz się czego wstydzić. Powodzenia
dorsar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.