Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 14:34   #2461
Mizolec
Przyczajenie
 
Avatar Mizolec
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Banbury (UK)
Wiadomości: 11
GG do Mizolec
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Pozbyłam się tych cholernych micro ringów ! I jestem zadowolona bardzo z tej decyzji Mało zawału serca nie dostałam jak zobaczyłam ile włosów po tej cudnej metodzie mi wypadło, myślałam że za moment będę prawie łysa. Teraz mam włoski przedłużone metodą warkoczykową i w to wszyte włoski euro. Jestem mega mega zadowolona - wstawię jakieś foty jak ktoś będzie zainteresowany jak to wygląda Jutro powinnam mieć fotki z salonu przed i po zabiegu
Mizolec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 00:45   #2462
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
Pozbyłam się tych cholernych micro ringów ! I jestem zadowolona bardzo z tej decyzji Mało zawału serca nie dostałam jak zobaczyłam ile włosów po tej cudnej metodzie mi wypadło, myślałam że za moment będę prawie łysa. Teraz mam włoski przedłużone metodą warkoczykową i w to wszyte włoski euro. Jestem mega mega zadowolona - wstawię jakieś foty jak ktoś będzie zainteresowany jak to wygląda Jutro powinnam mieć fotki z salonu przed i po zabiegu
czekam na fotki))
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:17   #2463
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam dziewczyny chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat włosów naturalnych firmy LaTrend. Od 3 miesięcy noszę je pod metodę clip-in,wcześniej przedłużałam na taśmy Hair-Talk w salonie. Metoda jak najbardziej ok, nawet niw wyrządzała zbytnich szkód,jednak nie ukrywam że była hmm... kosztowna tym bardziej że używałam włosów słowiańskich największy minus-taśmy bardzo często odpadały przy myciu:/ tak więc jako że jestem posiadaczką cienkich i krótkich włosów (są do ramion) zdecydowałam się przedłużać włoski metodą clip in. Pierwszy mój zakup to były włosy indyjskie od Sandritki (z których zostało się już po miesiącu niewiele). Jak wspomniałam teraz mam włosy koloru #1 CZARNY długość 65cm od... BetaHair. i gdyby nie lekko wysuszone końcówki to byłyby jak za tą cenę prawie idealne))
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 17:53   #2464
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mizolec Pokaż wiadomość
Pozbyłam się tych cholernych micro ringów ! I jestem zadowolona bardzo z tej decyzji Mało zawału serca nie dostałam jak zobaczyłam ile włosów po tej cudnej metodzie mi wypadło, myślałam że za moment będę prawie łysa. Teraz mam włoski przedłużone metodą warkoczykową i w to wszyte włoski euro. Jestem mega mega zadowolona - wstawię jakieś foty jak ktoś będzie zainteresowany jak to wygląda Jutro powinnam mieć fotki z salonu przed i po zabiegu
Na 99% nie wypadły Ci włosy, które nie miały wypaść Fryzjerka powinna powiedzieć przed zabiegiem, że będziesz miała dziwne odczucie przy zdejmowaniu. Jak już pisałam - ZDROWEMU człowiekowi wypada dziennie ok. 100 włosków. Przelicz to przez liczbę dni, które nosiłaś włosy i przyjmij do wiadomości - te włosy były trzymane przez obrączki - dlatego tak często robią się kołtunki przy łączeniach oraz zawsze kiedy zdejmujemy włosy (rozginamy ringi czy rozpuszczamy zgrzewy) od razu wychodzą te włosy w jednym momencie.
Dodatkowo - 2-3 miesiące masz dużo włosów na głowie, a człowiek do dobrego się przyzwyczaja - i tu nagle szok
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:39   #2465
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość
Na 99% nie wypadły Ci włosy, które nie miały wypaść Fryzjerka powinna powiedzieć przed zabiegiem, że będziesz miała dziwne odczucie przy zdejmowaniu. Jak już pisałam - ZDROWEMU człowiekowi wypada dziennie ok. 100 włosków. Przelicz to przez liczbę dni, które nosiłaś włosy i przyjmij do wiadomości - te włosy były trzymane przez obrączki - dlatego tak często robią się kołtunki przy łączeniach oraz zawsze kiedy zdejmujemy włosy (rozginamy ringi czy rozpuszczamy zgrzewy) od razu wychodzą te włosy w jednym momencie.
Dodatkowo - 2-3 miesiące masz dużo włosów na głowie, a człowiek do dobrego się przyzwyczaja - i tu nagle szok
DOKŁADNIE!! Ja zawsze staram sie wytłumaczyc dziewczynom, ktore mowia, ze przez microringi stracily połowe włosów. BZDURA! To sa te wlosy ktore nam normalnie dziennie wypadaja.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 23:45   #2466
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Skoro to są naturalne clipy to zachowują się jak nasze wlosy
i nic nie da jesli na czerń polozysz braz
Hej
Zdecydowałaś się już na włosy?

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
mozesz cofnąć sie kilka stron wstecz. pisałam tam na temat moich włosków, wkleiłam fotki, wymieniałyśmy też opninie nt różnych sprzedawców na allegro, wystarczy tylko dokłądniej przejrzec wątek,
powodzenia
Jak tam camerony przy dłuższym używaniu?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:47   #2467
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Jak tam camerony przy dłuższym używaniu?[/QUOTE]

wiec tak odnosnie tych wloskow; na poczatku byly takie sliskie,lejace po codziennym doczepianiu staly sie troche matowe no i suche/ takie mam wrazenie/ ale duzym plusem jest to ze nie wypada nic a nic z tasmy, krecilam juz 3 razy, ale jeszcze nei mylam, wiec niewiem jakie beda po. ale to najlepsze klipy jakie mialam w porownaniu z clipami od sandriki... ktore okazaly sie porazka
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 18:54   #2468
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A ja sie jeszcze nie zdecydowałam
Z jednej strony myśle o keratynie albo ultradźwiekach i stałym przedłużaniu (ale w moim miescie cięzko znaleźć kogoś kto przedłuża dobrze) z drugiej chcę clipy a z trzeciej w ogóle nic nie chcę.
Myslalam jeszcze o włosach rapunzel of sweden?
Znacie je?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 18:57   #2469
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
Zdecydowałaś się już na włosy?



Jak tam camerony przy dłuższym używaniu?
Mam clipy firmy LH
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 21:39   #2470
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Mam clipy firmy LH

A jaka to firma ta LH?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 22:57   #2471
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jaka to firma ta LH?
lh.com.pl
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 02:01   #2472
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja sie jeszcze nie zdecydowałam
Z jednej strony myśle o keratynie albo ultradźwiekach i stałym przedłużaniu (ale w moim miescie cięzko znaleźć kogoś kto przedłuża dobrze) z drugiej chcę clipy a z trzeciej w ogóle nic nie chcę.
Myslalam jeszcze o włosach rapunzel of sweden?
Znacie je?
To ty jeszcze włosków nie przedłużyłaś?
A ja w chwili obecnej katuje włosy od victoria hair, leżały sobie spokojnie w szafie a niedawno sobie o nich przypomnialam i kurcze nawet świetnie się kręcą Ja robie tak bo na lokowke i prostownice niestety się ich nie pokręci zawijam je na wałki, wkladam na 5 minut do gorącej wody i wyjmuje wałek żeby wyschnął Fakt wypadają troszkę szczegolnie jak się je szarpie, a ja szarpać lubię No i chodze w nich i chodzę i dalej są w idealnym stanie

Włosy od rapunzela będe zamawiać ale dopiero na wakacje Szukam i szukam idealnych włosow ale chyba nieprędko je znajde. Niestety mam tak rzadkie włosy, że keratyna ringi itp byłoby poprostu u mnie widać te łączenia więc zostaje przy clipach ( chyba, że do wakacji się zregenerują) Czytam blog jednej z dziewczyn ona chyba z Norwegii jest i ma włosy rapunzela właśnie http://suosikki.fi/tickle-your-fancy/

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
lh.com.pl
Ojej tylko nie long hair czytalam o nich wiele opinii- wszystkie negatywne, z czasem z tych włosow się robi siano, a nawet prędzej niż z czasem. Zresztą co się dziwić w dobre włosy niestety trzeba trochę zainwestować
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 05:22   #2473
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Jak tam camerony przy dłuższym używaniu?
wiec tak odnosnie tych wloskow; na poczatku byly takie sliskie,lejace po codziennym doczepianiu staly sie troche matowe no i suche/ takie mam wrazenie/ ale duzym plusem jest to ze nie wypada nic a nic z tasmy, krecilam juz 3 razy, ale jeszcze nei mylam, wiec niewiem jakie beda po. ale to najlepsze klipy jakie mialam w porownaniu z clipami od sandriki... ktore okazaly sie porazka[/QUOTE]

Tak się dzieje praktycznie z każdymi włosami po obróbce (farbowaniu do danego koloru - czyli 99% tego co mamy na rynku).
Dobra odżywka, odpowiednie modelowanie i włoski wrócą do stanu zaraz po zakupie
Uważaj teraz przy myciu - bo przy nieuważnym myciu takich włosów - może zrobić się kołtunik.

Edytowane przez specjalistka99
Czas edycji: 2011-02-20 o 05:26
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 09:37   #2474
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ty jeszcze włosków nie przedłużyłaś?
A ja w chwili obecnej katuje włosy od victoria hair, leżały sobie spokojnie w szafie a niedawno sobie o nich przypomnialam i kurcze nawet świetnie się kręcą Ja robie tak bo na lokowke i prostownice niestety się ich nie pokręci zawijam je na wałki, wkladam na 5 minut do gorącej wody i wyjmuje wałek żeby wyschnął Fakt wypadają troszkę szczegolnie jak się je szarpie, a ja szarpać lubię No i chodze w nich i chodzę i dalej są w idealnym stanie

Włosy od rapunzela będe zamawiać ale dopiero na wakacje Szukam i szukam idealnych włosow ale chyba nieprędko je znajde. Niestety mam tak rzadkie włosy, że keratyna ringi itp byłoby poprostu u mnie widać te łączenia więc zostaje przy clipach ( chyba, że do wakacji się zregenerują) Czytam blog jednej z dziewczyn ona chyba z Norwegii jest i ma włosy rapunzela właśnie http://suosikki.fi/tickle-your-fancy/

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------



Ojej tylko nie long hair czytalam o nich wiele opinii- wszystkie negatywne, z czasem z tych włosow się robi siano, a nawet prędzej niż z czasem. Zresztą co się dziwić w dobre włosy niestety trzeba trochę zainwestować
Ale ona ma clipy?
Jakoś tego nie widać.

No ja jestem niezdecydowana jak nie wiem kto Ale może w końcu się zdecyduję.
Szkoda mi wydać kasę na jakieś badziewne clipy, wolę już kupić raz a dobrze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 11:16   #2475
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ty jeszcze włosków nie przedłużyłaś?
A ja w chwili obecnej katuje włosy od victoria hair, leżały sobie spokojnie w szafie a niedawno sobie o nich przypomnialam i kurcze nawet świetnie się kręcą Ja robie tak bo na lokowke i prostownice niestety się ich nie pokręci zawijam je na wałki, wkladam na 5 minut do gorącej wody i wyjmuje wałek żeby wyschnął Fakt wypadają troszkę szczegolnie jak się je szarpie, a ja szarpać lubię No i chodze w nich i chodzę i dalej są w idealnym stanie

Włosy od rapunzela będe zamawiać ale dopiero na wakacje Szukam i szukam idealnych włosow ale chyba nieprędko je znajde. Niestety mam tak rzadkie włosy, że keratyna ringi itp byłoby poprostu u mnie widać te łączenia więc zostaje przy clipach ( chyba, że do wakacji się zregenerują) Czytam blog jednej z dziewczyn ona chyba z Norwegii jest i ma włosy rapunzela właśnie http://suosikki.fi/tickle-your-fancy/

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:59 ----------



Ojej tylko nie long hair czytalam o nich wiele opinii- wszystkie negatywne, z czasem z tych włosow się robi siano, a nawet prędzej niż z czasem. Zresztą co się dziwić w dobre włosy niestety trzeba trochę zainwestować

Przysłowiowe siano robi się tylko na delikatnych i nie silikonowanych włosach - im prędzej coś takiego może się zdarzyć tym mniej przeszły włosy by udawać lepsze niż są (gdy je posilikonujemy na kilka pierwszych myć mamy spokój - minus są bardziej błyszczące)
Z każdych może coś takiego się zdarzyć - jest to efekt ciągłego otwierania łuski włosa (takie małe co buduje włosy). Może to być spowodowane - niewłaściwymi kosmetykami do danego włosa, nieprawidłową szczotką, która może rozciągnąć włos, brakiem modelowania (co jak każdy dobry fryzjer wie domyka łuskę).
Z "sianem" spotkałam się u klientek, które zakładały nawet włosy za 1000 zł renomowanych firm - aby nie reklamować, ani anty reklamować nie podaję nazw, ale ich reklamy można znaleźć w gazetach.
Moja rada - o każde włosy trzeba dobrze dbać (tak jak zaleca producent, bo każda obróbka jest nieco inna).
W ciągu 15-20 minut z "siana" zrobię włosy, które będą idealne - gładziutkie i błyszczące.
Gdzieś miałam artykuł o tym przez renomowaną specjalistkę

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja sie jeszcze nie zdecydowałam
Z jednej strony myśle o keratynie albo ultradźwiekach i stałym przedłużaniu (ale w moim miescie cięzko znaleźć kogoś kto przedłuża dobrze) z drugiej chcę clipy a z trzeciej w ogóle nic nie chcę.
Myslalam jeszcze o włosach rapunzel of sweden?
Znacie je?

Typowe włosy indyjskie. Dużo zapłacisz za ich reklamy w gazetach
Z keratyną i ultradźwiękami - tutaj jak nie znajdziesz dobrej specjalistki - nie próbuj, bo stracisz tylko czas i pieniądze.
1 czy 2 błędy w tej metodzie i wszystkie włosy mogą Ci się wyczesać - ale metody fajne nawet do słabych włosów. Zaś dobrze zrobione ultradźwięki ukryjesz bez problemu w nawet rzadkich włosach (fajne małe łączenia bardzo trwałe).
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:49   #2476
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

specjalistka
dzięki za odpowiedz
A czy orientujecie sie kto w Lublinie przedłuża na ultradzwieki?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:33   #2477
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość
Przysłowiowe siano robi się tylko na delikatnych i nie silikonowanych włosach - im prędzej coś takiego może się zdarzyć tym mniej przeszły włosy by udawać lepsze niż są (gdy je posilikonujemy na kilka pierwszych myć mamy spokój - minus są bardziej błyszczące)
Z każdych może coś takiego się zdarzyć - jest to efekt ciągłego otwierania łuski włosa (takie małe co buduje włosy). Może to być spowodowane - niewłaściwymi kosmetykami do danego włosa, nieprawidłową szczotką, która może rozciągnąć włos, brakiem modelowania (co jak każdy dobry fryzjer wie domyka łuskę).
Z "sianem" spotkałam się u klientek, które zakładały nawet włosy za 1000 zł renomowanych firm - aby nie reklamować, ani anty reklamować nie podaję nazw, ale ich reklamy można znaleźć w gazetach.
Moja rada - o każde włosy trzeba dobrze dbać (tak jak zaleca producent, bo każda obróbka jest nieco inna).
W ciągu 15-20 minut z "siana" zrobię włosy, które będą idealne - gładziutkie i błyszczące.
Gdzieś miałam artykuł o tym przez renomowaną specjalistkę

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------




Typowe włosy indyjskie. Dużo zapłacisz za ich reklamy w gazetach
Z keratyną i ultradźwiękami - tutaj jak nie znajdziesz dobrej specjalistki - nie próbuj, bo stracisz tylko czas i pieniądze.
1 czy 2 błędy w tej metodzie i wszystkie włosy mogą Ci się wyczesać - ale metody fajne nawet do słabych włosów. Zaś dobrze zrobione ultradźwięki ukryjesz bez problemu w nawet rzadkich włosach (fajne małe łączenia bardzo trwałe).

Ja miałam włosy od sandritki każdy na nie narzekał mi posłużyły ponad pół roku i wcale nie były takie złe, fakt odpowiednia pielęgnacja to podstawa, nie spodziewałam się kokosów za włosy warte 150 zł więc jak ktoś planuje kupic takie włosy i myśli, że będzie nosić je kilka lat to jest w błędzie. Z czasem zaczęły wypadać i poszły do kosza ale i tak nie narzekałam Ale moim skromnym zdaniem jak już kupować włosy to te bez obróbek, ktore są nabłyszczane tym woskiem ktory po kilku myciach się zmyje i zostanie te siano, w takich włosach za 200 zł zawsze tak jest zresztą do naturalnych im daleko. Fakt typowo naturalne slowianskie włosy bez obrobek są cienkie i delikatne, łatwiej się puszą ale wystarczy pielęgnacja i odrobina dobrych chęci a napewno takie włosy posłużą wiele lat i nie wierze, że włosy za 200 zł wedlug ciebie można tak odnawiać żeby nosic je kilka lat jak te naturalne ścięte z głowy od innego człowieka.
A co włosow rapunzela te za 300 zł to może i indyjskie, ja planuje zamawiać europejskie za ponad 500 zł chociaż słyszałam opinie, że indyjskie są czasem lepsze od europejskich, ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma I jeszcze jedno mowisz, że nie ma dobrej specjalistki od ultradzwiękow, więc jak ktoś chciałby zrobić tą metodą to ma udac się na marsa? Bodajże sintagma miała robione na ultradzwięki i zostaje przy tej metodzie bo według niej jest najlepsza, więc w takim razie musiała gdzieś się udać i ktoś jej dobrze zrobił te łącznia, więc czegoś tu nie rozumiem, jesteś obeznana to widać, mowisz tutaj, że nie chcesz reklamować, ale tez nie pomagasz daj nam jakaś wskazówke gdzie isć gdzie według Ciebie ktoś to robi najlepiej i nie spartaczy nam roboty. Jest tu wiele dziewczyn które pytają i chcą mieć fajne włosy więc może pomogłabyś?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale ona ma clipy?
Jakoś tego nie widać.

No ja jestem niezdecydowana jak nie wiem kto Ale może w końcu się zdecyduję.
Szkoda mi wydać kasę na jakieś badziewne clipy, wolę już kupić raz a dobrze.
na bank ma clipy, w ktoryms jej poscie widziałam jak zamowila te od rapunzela i sie chwaliła, że jej przyszły z tego co wiem to już zamawiała nie pierwszy raz od nich
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2011-02-20 o 16:32
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:32   #2478
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
specjalistka
dzięki za odpowiedz
A czy orientujecie sie kto w Lublinie przedłuża na ultradzwieki?
W całej polsce może znajdziesz 2 czy 3 osoby. Prawdziwa maszynka (profesjonalna) to koszt ponad 10 tyś zł, więc sama rozumiesz, że raczej mało osób je kupuje
Te podróbki za 500 czy 800 zł to już nie to samo
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 20:39   #2479
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny no ale czy sa jakieś przeciwwskazania zebym sobie przedłużyła na keratyne?
Mam cienkie włosy, ale jakbym zamowiła pasemka od kegla te rosyjskie i doczepiła na keratynę to mogą mi tak dosadnie mówiąc te moje włosy się poucinać i poodpadać?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 20:56   #2480
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

[QUOTE=NeverGoodEnough18;2 5227671]Ja miałam włosy od sandritki każdy na nie narzekał mi posłużyły ponad pół roku i wcale nie były takie złe, fakt odpowiednia pielęgnacja to podstawa, nie spodziewałam się kokosów za włosy warte 150 zł więc jak ktoś planuje kupic takie włosy i myśli, że będzie nosić je kilka lat to jest w błędzie. Z czasem zaczęły wypadać i poszły do kosza ale i tak nie narzekałam Ale moim skromnym zdaniem jak już kupować włosy to te bez obróbek, ktore są nabłyszczane tym woskiem ktory po kilku myciach się zmyje i zostanie te siano, w takich włosach za 200 zł zawsze tak jest zresztą do naturalnych im daleko. Fakt typowo naturalne slowianskie włosy bez obrobek są cienkie i delikatne, łatwiej się puszą ale wystarczy pielęgnacja i odrobina dobrych chęci a napewno takie włosy posłużą wiele lat i nie wierze, że włosy za 200 zł wedlug ciebie można tak odnawiać żeby nosic je kilka lat jak te naturalne ścięte z głowy od innego człowieka.
A co włosow rapunzela te za 300 zł to może i indyjskie, ja planuje zamawiać europejskie za ponad 500 zł chociaż słyszałam opinie, że indyjskie są czasem lepsze od europejskich, ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma I jeszcze jedno mowisz, że nie ma dobrej specjalistki od ultradzwiękow, więc jak ktoś chciałby zrobić tą metodą to ma udac się na marsa? Bodajże sintagma miała robione na ultradzwięki i zostaje przy tej metodzie bo według niej jest najlepsza, więc w takim razie musiała gdzieś się udać i ktoś jej dobrze zrobił te łącznia, więc czegoś tu nie rozumiem, jesteś obeznana to widać, mowisz tutaj, że nie chcesz reklamować, ale tez nie pomagasz daj nam jakaś wskazówke gdzie isć gdzie według Ciebie ktoś to robi najlepiej i nie spartaczy nam roboty. Jest tu wiele dziewczyn które pytają i chcą mieć fajne włosy więc może pomogłabyś?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Niestety nie polece, bo nie znam całej Polski Są tacy ludzie, ale to co czasami widziałam, jako dobrze zrobione ultradźwięki było dalekie od tego. Kilka razy widziałam standardowe włosy pod zgrzew zrobione ultradzwiękami - trzymało się fakt, ale metoda wyglądało, jak normalne zgrzewy. Kilka razy widziałam u klientek, które przyjeżdżały z Anglii - tam jest to dosyć popularne.
Co do "siana" - znam wiele osób, wiele ludzi, którzy noszą różne włosy, ale żeby ktoś nosił włosy kilka lat - jeżeli używa codziennie nie zdarzyło mi się nigdy.
Nawet w najlepszych włosach końcówki się niszczą, więc trzeba przycinać. Jak przycinasz, włos się skraca.
Chyba, że klipy które nosisz raz w miesiącu
Włosów bez obórki w danym kolorze za bardzo nie znajdziesz - aktualnie próbuje nabyć włosy w odcieniu blond - duża firma skupująca włosy w europie szuka mi ich 2 gi miesiąc. To skoro tak trudno to kupić - jak można to sprzedawać na skale masową.
99% tego co mamy to włosy po dostosowywaniu koloru - a o takie trzeba odpowiednio dbać.
Jeżeli nie wierzysz podeślij mi włosy, które wyglądają, jak siano (czasami nazywana miotła) w 15-20 minut zarobie by wyglądały jak nowe, chyba że ktoś je porozciągał nieprawidłową szczotką lub zniszczył zabiegiem chemicznym
A co do ich naturalności - włosy po rozjaśnianiu i farbowaniu mimo iż naturalne, mają tendencje do matowienia, plątania i puszenia - wystarczy odpowiedni kosmetyk, pielęgnacja i szczotka i stosowanie się do instrukcji. Tak samo będą zachowywały się Twoje włosy - miałam kiedyś klientkę, która tak rozjaśniała sobie włosy, że bez specjalnej odżywki jej własne włosy (nie przedłużane) puszyły się i plątały, bez specjalnej pielęgnacji wyglądały jak siano, a czasami zbijały się w kołtuny.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no ale czy sa jakieś przeciwwskazania zebym sobie przedłużyła na keratyne?
Mam cienkie włosy, ale jakbym zamowiła pasemka od kegla te rosyjskie i doczepiła na keratynę to mogą mi tak dosadnie mówiąc te moje włosy się poucinać i poodpadać?
Nie raczej nic takiego się nie stanie (chyba że trafisz na jakiegoś partacza). Miałam styczność już z ok. 10 000 klientek od ponad 10 lat. Tylko jedna miała tak słabe włosy, że coś tam się mogło stać (czyli bardzo mało jest takich osób i akurat ta była po przebytej chorobie).
Jednak pamiętaj - to powinien ocenić specjalista przed zabiegiem - to on oprócz doczepienia powinien ocenić Twoje włoski i polecić najlepszą metodę dla Ciebie (zbierając informacje co potrzebujesz, jak się czeszesz - by nie było widać łączeń).
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:03   #2481
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Właśnie ciekawa jestem czy w kucyku nie widać łączeń-czy widać.
Ja bym decydowała się na keratynę bo jest chyba najbezpieczniejsza, ale jak wiatr zawieje albo mam kucyka to może widać te łączenia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:10   #2482
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Mojej sąsiadki córka sprzedała po komuni piekne wloski blond ok 55 cm do salonu za UWAGA 200zł tam było chyba z 120-130 g czemu dopiero teraz się o tym dowiedziałam
Jesli chodzi o kegla- mam wrażenie ze ich włosy teraz stały się jeszcze "grubsze" jesli chodzi o pasemko. Powiem wam ze zamówiłam 100 pasm na swoje grube włosy i załozyłam tylko 70 do naprawde pełnego przedłużenia i zakładałam na te ultradżwieki "udawane" i widzę pomimo wszystko różnicę- zgrzew jest jak dla mnie twardszy niż przy zwykłej zgrzewarce.

Agatau jesli bedziesz przedłuzaa tymi keglami to jest ważne aby osoba która Ci to zrobi brała tyle wlosów twoich ile waży pasemko - by ich nie obciążyć
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 21:57   #2483
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Mojej sąsiadki córka sprzedała po komuni piekne wloski blond ok 55 cm do salonu za UWAGA 200zł tam było chyba z 120-130 g czemu dopiero teraz się o tym dowiedziałam
Jesli chodzi o kegla- mam wrażenie ze ich włosy teraz stały się jeszcze "grubsze" jesli chodzi o pasemko. Powiem wam ze zamówiłam 100 pasm na swoje grube włosy i załozyłam tylko 70 do naprawde pełnego przedłużenia i zakładałam na te ultradżwieki "udawane" i widzę pomimo wszystko różnicę- zgrzew jest jak dla mnie twardszy niż przy zwykłej zgrzewarce.

Agatau jesli bedziesz przedłuzaa tymi keglami to jest ważne aby osoba która Ci to zrobi brała tyle wlosów twoich ile waży pasemko - by ich nie obciążyć
No właśnie, bo jak by mi włosy wypadły to bym się wkurzyła.
Tego się boję.

No ale np Ty przedłużasz a chyba nic zlego z włoskami się nie dzieje?
I kucyka możesz nosić tak że nie widać zgrzewów?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:16   #2484
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

jak Ci dobrze babka zrobi wlosy to nie bedzie widać
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 08:00   #2485
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
jak Ci dobrze babka zrobi wlosy to nie bedzie widać
Z tym dobrze to różnie bywa, wierzę że
jak babka ma certyfikaty, przedłuża od lat to musi być ok i tego się trzymam

A Ty przedłużałas na keratynę i Twoje włoski nie ucierpiały na tym?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:33   #2486
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z tym dobrze to różnie bywa, wierzę że
jak babka ma certyfikaty, przedłuża od lat to musi być ok i tego się trzymam

A Ty przedłużałas na keratynę i Twoje włoski nie ucierpiały na tym?

Badz dobrej myśli Umów się może na konsultacje - zazwyczaj są darmowe - ocenisz stopień rozmowy i wiedzy tej osoby
Nie nastawiaj się też na błędy, bo od razu zaczniesz je zauważać.
Trzeba wierzyć, że będzie dobrze Znam Panie, koleżanki po fachu co już od 6 lat chodzą non stop w przedłużanych włosach - keratyna, ringi, taśma, etc... nawet jedna taka sama sobie pod zgrzewy doczepia - a to już nie lada wyczyn.
Jak na razie zapuściły tylko włosy.
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:36   #2487
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

W środę bede przedłużać na ultradzwięki to mogę pokazać zdjęcia , moje wlosy najbardziej niszczą się od rozjaśniania , od wody cholorowanej i od wolnych rodników oczywiście Ale od samego przełużania raczej nie. Mam mocne nawet wlosy. Jak są dobrze zrobione nic się nie stanie z wlosami
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 11:49   #2488
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

hej dziewczyny szukałam szukałam i nic słuchajcie miała któraś z Was cameronki naturalne 55cm 60g? to jest 5 taśm.... ja chce tylko zagęścić włosy więc myśle że mi wystarczy. może któraś z Was je miała/ma jakby ktoś miał zdjęcia koloru 8 (ciemny blond) i 6 (miedziany brąz)tzw real foto to poproszę...
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:56
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 12:18   #2489
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

[QUOTE=specjalistka99;2523 4068]
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja miałam włosy od sandritki każdy na nie narzekał mi posłużyły ponad pół roku i wcale nie były takie złe, fakt odpowiednia pielęgnacja to podstawa, nie spodziewałam się kokosów za włosy warte 150 zł więc jak ktoś planuje kupic takie włosy i myśli, że będzie nosić je kilka lat to jest w błędzie. Z czasem zaczęły wypadać i poszły do kosza ale i tak nie narzekałam Ale moim skromnym zdaniem jak już kupować włosy to te bez obróbek, ktore są nabłyszczane tym woskiem ktory po kilku myciach się zmyje i zostanie te siano, w takich włosach za 200 zł zawsze tak jest zresztą do naturalnych im daleko. Fakt typowo naturalne slowianskie włosy bez obrobek są cienkie i delikatne, łatwiej się puszą ale wystarczy pielęgnacja i odrobina dobrych chęci a napewno takie włosy posłużą wiele lat i nie wierze, że włosy za 200 zł wedlug ciebie można tak odnawiać żeby nosic je kilka lat jak te naturalne ścięte z głowy od innego człowieka.
A co włosow rapunzela te za 300 zł to może i indyjskie, ja planuje zamawiać europejskie za ponad 500 zł chociaż słyszałam opinie, że indyjskie są czasem lepsze od europejskich, ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma I jeszcze jedno mowisz, że nie ma dobrej specjalistki od ultradzwiękow, więc jak ktoś chciałby zrobić tą metodą to ma udac się na marsa? Bodajże sintagma miała robione na ultradzwięki i zostaje przy tej metodzie bo według niej jest najlepsza, więc w takim razie musiała gdzieś się udać i ktoś jej dobrze zrobił te łącznia, więc czegoś tu nie rozumiem, jesteś obeznana to widać, mowisz tutaj, że nie chcesz reklamować, ale tez nie pomagasz daj nam jakaś wskazówke gdzie isć gdzie według Ciebie ktoś to robi najlepiej i nie spartaczy nam roboty. Jest tu wiele dziewczyn które pytają i chcą mieć fajne włosy więc może pomogłabyś?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Niestety nie polece, bo nie znam całej Polski Są tacy ludzie, ale to co czasami widziałam, jako dobrze zrobione ultradźwięki było dalekie od tego. Kilka razy widziałam standardowe włosy pod zgrzew zrobione ultradzwiękami - trzymało się fakt, ale metoda wyglądało, jak normalne zgrzewy. Kilka razy widziałam u klientek, które przyjeżdżały z Anglii - tam jest to dosyć popularne.
Co do "siana" - znam wiele osób, wiele ludzi, którzy noszą różne włosy, ale żeby ktoś nosił włosy kilka lat - jeżeli używa codziennie nie zdarzyło mi się nigdy.
Nawet w najlepszych włosach końcówki się niszczą, więc trzeba przycinać. Jak przycinasz, włos się skraca.
Chyba, że klipy które nosisz raz w miesiącu
Włosów bez obórki w danym kolorze za bardzo nie znajdziesz - aktualnie próbuje nabyć włosy w odcieniu blond - duża firma skupująca włosy w europie szuka mi ich 2 gi miesiąc. To skoro tak trudno to kupić - jak można to sprzedawać na skale masową.
99% tego co mamy to włosy po dostosowywaniu koloru - a o takie trzeba odpowiednio dbać.
Jeżeli nie wierzysz podeślij mi włosy, które wyglądają, jak siano (czasami nazywana miotła) w 15-20 minut zarobie by wyglądały jak nowe, chyba że ktoś je porozciągał nieprawidłową szczotką lub zniszczył zabiegiem chemicznym
A co do ich naturalności - włosy po rozjaśnianiu i farbowaniu mimo iż naturalne, mają tendencje do matowienia, plątania i puszenia - wystarczy odpowiedni kosmetyk, pielęgnacja i szczotka i stosowanie się do instrukcji. Tak samo będą zachowywały się Twoje włosy - miałam kiedyś klientkę, która tak rozjaśniała sobie włosy, że bez specjalnej odżywki jej własne włosy (nie przedłużane) puszyły się i plątały, bez specjalnej pielęgnacji wyglądały jak siano, a czasami zbijały się w kołtuny.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Nie raczej nic takiego się nie stanie (chyba że trafisz na jakiegoś partacza). Miałam styczność już z ok. 10 000 klientek od ponad 10 lat. Tylko jedna miała tak słabe włosy, że coś tam się mogło stać (czyli bardzo mało jest takich osób i akurat ta była po przebytej chorobie).
Jednak pamiętaj - to powinien ocenić specjalista przed zabiegiem - to on oprócz doczepienia powinien ocenić Twoje włoski i polecić najlepszą metodę dla Ciebie (zbierając informacje co potrzebujesz, jak się czeszesz - by nie było widać łączeń).

gratuluję. to wychodzi ok 2,7 klientek CODZIENNIE włącznie ze świętami, sobotami niedzielami itd to jak pójdziesz na urlop powiedzmy 2 tygodnie lub jesteś chora, to w jeden dzień po urlopie musisz nadrobić 37,8 klientek za 14 dni nie pracowania, jak nie wiecej bo piszesz że ponad 10 tysięcy no to masz troche roboty heheheheheheheheheheheheh he POWODZENIA !
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:17   #2490
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Mojej sąsiadki córka sprzedała po komuni piekne wloski blond ok 55 cm do salonu za UWAGA 200zł tam było chyba z 120-130 g czemu dopiero teraz się o tym dowiedziałam
Jesli chodzi o kegla- mam wrażenie ze ich włosy teraz stały się jeszcze "grubsze" jesli chodzi o pasemko. Powiem wam ze zamówiłam 100 pasm na swoje grube włosy i załozyłam tylko 70 do naprawde pełnego przedłużenia i zakładałam na te ultradżwieki "udawane" i widzę pomimo wszystko różnicę- zgrzew jest jak dla mnie twardszy niż przy zwykłej zgrzewarce.

Sintagma,już chyba pytałam o to,jesli tak to wybacz-skleroza.
Co to za ultradżwięki?Zakładasz u fryzjera?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.