Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 13:52   #1771
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kurcze, szkoda, że tak trudno znaleźć "beton" na końcówki bez oleju arganowego w składzie...
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 13:55   #1772
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja właśnie szukam jakiegoś solidnego zabezpieczacza końcówek.
Miałam Marion z olejem arganowym, ale strasznie obciążał końcówki i sprawiał, że włosów było wizualnie o połowę mniej. Boję się, że Isana zrobi mi to samo byłam zadowolona z Green Pharmacy, kiedy miałam naturalne włosy, ale obawiam się, że będzie za słaby dla zniszczonych sucharów, zwłaszcza na taką pogodę
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 13:57   #1773
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5356401 3]Ja właśnie szukam jakiegoś solidnego zabezpieczacza końcówek.
Miałam Marion z olejem arganowym, ale strasznie obciążał końcówki i sprawiał, że włosów było wizualnie o połowę mniej. Boję się, że Isana zrobi mi to samo byłam zadowolona z Green Pharmacy, kiedy miałam naturalne włosy, ale obawiam się, że będzie za słaby dla zniszczonych sucharów, zwłaszcza na taką pogodę[/QUOTE]

Miałam Marion z olejem arganowym - ale moje włosy nie lubią tego oleju w odżywkach i maskach, przez co końce robiły się szybko suche i sztywne. Green Pharmacy jest dla mnie za lekki na każdą porę roku. Miałam też z Biosilk, marakujowy olejek - jest dobry, ale chyba też za słaby jak na taką pogodę. Myślę o Mythic Oil z Loreal'a.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 15:48   #1774
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A jaka odyzywke polecacie do paznoki, okropnie mi sie lamia w poziomie. Nie chce Eveline ze wzg na formaldehyd, ale cos musze miec bo nie radze sobie z nimi
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 16:00   #1775
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja od kilku lat jestem wierna CHI do zabezpieczania końcówek Po kilku małych zdradach, zawsze do niego wracałam.

Dziś jestem megazadowolona ze swoich włosów po masce Bioetika
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lli-lisci.html
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 16:05   #1776
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A jaka odyzywke polecacie do paznoki, okropnie mi sie lamia w poziomie. Nie chce Eveline ze wzg na formaldehyd, ale cos musze miec bo nie radze sobie z nimi
A próbowałaś tych z Bielendy?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 16:20   #1777
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Nawet nie wiedzialam ze Bielenda ma, kiedys tylko mialam eveline, ale teraz ze wzgl na glebokie pekniecia jej nie chce. Generalnie nie znam sie na paznokciowych sprawach

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Sa dostepne w rossmanach?
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 16:51   #1778
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda, że tak trudno znaleźć "beton" na końcówki bez oleju arganowego w składzie...
Nowy Biovax bambusowy nie ma argana, ale nie umiem ocenić, czy to beton, chyba raczej nie.
Albo kryształki Alfaparfu, one mają nawet betoniasty silikon, Trimethysilylamodimethico ne, tyle że po zapachu. Ogólnie to jest to bardzo fajny produkt, tylko lepiej ustrzelić na promocji.

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A jaka odyzywke polecacie do paznoki, okropnie mi sie lamia w poziomie. Nie chce Eveline ze wzg na formaldehyd, ale cos musze miec bo nie radze sobie z nimi
Próbowałaś coś poza Eveline z formaldehydowych odżywek? Ja na początku miałam Herome i miałam po niej straszne paznokcie, kruszyły się po każdym podejściu. To mnie na długi czas odstraszyło od formaldehydowych odżywek, ale potem zaryzykowałam z Eveline i okazało się, że nic się nie dzieje (ale nie używam takich produktów codziennie), miałam już dwa rodzaje odżywek tej marki, a teraz mam MicroCell i też jest ok. Problem musiała leżeć w recepturze, bo zawartość formaldehydu wszystkie mają podobną.
A skoro nie formaldehyd to może odżywki z keratyną? Tylko one raczej nie są w lakierze, tylko z żelu do wcierania, trochę mniej wygodne. Mam teraz Intensive Nail Treatment DelaWell i jestem póki co zadowolona (w ogóle bardzo lubię tę markę, jeszcze nie miałam żadnego zonka od nich).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 16:53   #1779
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedzialam ze Bielenda ma, kiedys tylko mialam eveline, ale teraz ze wzgl na glebokie pekniecia jej nie chce. Generalnie nie znam sie na paznokciowych sprawach

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Sa dostepne w rossmanach?
Dostępne. Ja używam osobiście diamentowej z Eveline i super się sprawdza. Zawsze do niej wracam, jak coś się dzieje.

Nowa seria Biovaxu ma właśnie dość lekki skład, jeśli chodzi o olejek. Myślałam jeszcze nad serum Matrix lub Mythic Oil.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 17:40   #1780
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jak myślicie, czy to jest warkocz z 4 pasm czy jeszcze jakiś inny trik? Podoba mi się ta fryzura, ale chyba mam za cienkie włosy na takie coś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg war.jpg (70,0 KB, 37 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 20:51   #1781
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dostępne. Ja używam osobiście diamentowej z Eveline i super się sprawdza. Zawsze do niej wracam, jak coś się dzieje.

Nowa seria Biovaxu ma właśnie dość lekki skład, jeśli chodzi o olejek. Myślałam jeszcze nad serum Matrix lub Mythic Oil.
Używam odżywek Eveline diamentowej lub tej 8 w 1 non stop. Tzn. jeśli tylko maluję paznokcie służy mi jako baza od 2óch lat. Chyba tylko dzieki nim, czasami udaje mi się zapuścić paznokcie.

Dobrym sposobem jest też olejowanie. Wystarczy nawet raz dziennie przed snem posmarować całą płytkę, skórki oraz wmasować trochę olejku rycynowego pod płytkę. Efekty miałam nawet stosując rycynę na pomalowane paznokcie, bo jednak miała styczność ze skrórkami i dostawała się pod płytkę. Niestety jest to lekko mówiąc upierdliwa zabawa.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy to jest warkocz z 4 pasm czy jeszcze jakiś inny trik? Podoba mi się ta fryzura, ale chyba mam za cienkie włosy na takie coś.
Nie wiem jak się ten warkocz plecie, ale zdecydowanie to propozycja dla grubych włosów. Bardzo mi sie podoba, ale nie dla mnie. Dziewczyna ze zdjęcia ma pewnie perukę, ale ten kolor jest cudowny Piękny i lodowaty, żaden tam miodowy, złoty blond, których szczerze nie znoszę.

Muszę się pochwalić, że moje roczne uparte wcieranie w skórę głowy różnych specyfików chyba się opłaciło.

Rok temu mierząc kucyk miałam jakieś 8 cm, a przy bardzo mocnym ściśnięciu 7,5. Teraz mierząc tak normalnie miewam 8,5 - 9 cm, a jak bardzo mocno ścisnę nigdy nie jest mniej niż 8 cm. Wiem, że takie pomiary są mało precyzyjne, ale jakoś mi lepiej, bo widzę sens dalszego wcierania

W grudniu ponownie robię zamówienie na niezastąpiony balsam do włosów wypadających Seboradin oraz nowość dla mnie - lotion Seboradin z tej samej serii. Marzy mi sie maska FitoCell ale 39,90 zł za 150 ml produktu trochę mnie odstrasza.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 20:59   #1782
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy to jest warkocz z 4 pasm czy jeszcze jakiś inny trik? Podoba mi się ta fryzura, ale chyba mam za cienkie włosy na takie coś.
Po tej fotce widać, jak ten warkocz jest robiony. W pierwszej chwili myślałam, że to są naprzemiennie robione supły z czterech pasm, ale to są tylko przeplatane pasma, nie wiem, jak to wyjaśnić... ale spokojne na 4 sznurkach możesz to zrobić na sucho
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 21:04   #1783
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

nabyłam serum Isana Oil Care jestem zadowolona, konsystencję ma ciężką, ale nałożone na wilgotne włosy, nie obciążyło ich, a ładnie dociążyło. Tylko trafiłam na opakowanie z trefną pompką, która nie dozuje produktu
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 00:30   #1784
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nowy Biovax bambusowy nie ma argana, ale nie umiem ocenić, czy to beton, chyba raczej nie.
Albo kryształki Alfaparfu, one mają nawet betoniasty silikon, Trimethysilylamodimethico ne, tyle że po zapachu. Ogólnie to jest to bardzo fajny produkt, tylko lepiej ustrzelić na promocji.



Próbowałaś coś poza Eveline z formaldehydowych odżywek? Ja na początku miałam Herome i miałam po niej straszne paznokcie, kruszyły się po każdym podejściu. To mnie na długi czas odstraszyło od formaldehydowych odżywek, ale potem zaryzykowałam z Eveline i okazało się, że nic się nie dzieje (ale nie używam takich produktów codziennie), miałam już dwa rodzaje odżywek tej marki, a teraz mam MicroCell i też jest ok. Problem musiała leżeć w recepturze, bo zawartość formaldehydu wszystkie mają podobną.
A skoro nie formaldehyd to może odżywki z keratyną? Tylko one raczej nie są w lakierze, tylko z żelu do wcierania, trochę mniej wygodne. Mam teraz Intensive Nail Treatment DelaWell i jestem póki co zadowolona (w ogóle bardzo lubię tę markę, jeszcze nie miałam żadnego zonka od nich).
U mnie z kolei było odwrotnie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 16:30   #1785
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Hej, pamiętacie mnie?

Chyba niewiele się u mnie zmieniło, i w długości, i w pielęgnacji. Mam teraz najdłuższe, jakie miałam kiedykolwiek, ale na 2 lata ciągłego zapuszczania i podcinania to jest praktycznie nic.
Dawno też nie kupowałam nowych kosmetyków, miałam serum na końcówki Loreal i mam teraz Garnier. Oba cudownie pachną

Ostatnio na moich włosach dokonywała się masakra. Miałam jechać na targi fryzjerskie i występować na scenie, a do fryzury moje włosy były w kółko najpierw tapirowane, potem lakierowane, a potem palone prostownicą I to codziennie przez półtora tygodnia. Chyba codzienny Stapiz Sleek Line mnie uratował
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 16:54   #1786
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Hej, pamiętacie mnie?

Chyba niewiele się u mnie zmieniło, i w długości, i w pielęgnacji. Mam teraz najdłuższe, jakie miałam kiedykolwiek, ale na 2 lata ciągłego zapuszczania i podcinania to jest praktycznie nic.
Dawno też nie kupowałam nowych kosmetyków, miałam serum na końcówki Loreal i mam teraz Garnier. Oba cudownie pachną

Ostatnio na moich włosach dokonywała się masakra. Miałam jechać na targi fryzjerskie i występować na scenie, a do fryzury moje włosy były w kółko najpierw tapirowane, potem lakierowane, a potem palone prostownicą I to codziennie przez półtora tygodnia. Chyba codzienny Stapiz Sleek Line mnie uratował
Pewnie, że pamiętamy Trudno zapomnieć właścicielke tak ładnych włosów.

Masz może jakieś foty z fryzurami jako ukoronowaniem tej masakry? Fajnie by było pooglądać, bo muusiały to być ciekawe rzeczy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 18:53   #1787
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dorzuciłam wczoraj do maski po myciu łyżkę amli w proszku (ach jak ja nienawidze tego śmierdziela) i widzę dzisiaj, że włosom to bardzo dobrze zrobiło Od razu są takie inne, przyjemniejsze, bardziej uniesione. Szkoda tylko, że czapka szybko zniweluje ten efekt.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 21:00   #1788
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dorzuciłam wczoraj do maski po myciu łyżkę amli w proszku (ach jak ja nienawidze tego śmierdziela) i widzę dzisiaj, że włosom to bardzo dobrze zrobiło Od razu są takie inne, przyjemniejsze, bardziej uniesione. Szkoda tylko, że czapka szybko zniweluje ten efekt.
Hm... moze i ja dorzuce swoim jakiegos zielska.. mam amle, aloes i hibiskus, no i oczywiscie henne
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 06:57   #1789
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Hm... moze i ja dorzuce swoim jakiegos zielska.. mam amle, aloes i hibiskus, no i oczywiscie henne
Spróbuj Gdyby Amla tak nie śmierdziała używałabym jej częściej. Teraz sobie przypominam, że w przeszłości zużyłam 2 opakowania po 100 gm Maki. Maka pachniała dla mnie przyjemniej więc kiedyś w przyszłości gdy wykończę Amlę chyba kupię Makę. Jak dobrze, że lubię zapach henny
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-11-26 o 07:05
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 07:05   #1790
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wlasnie siedze z miksem odzywkowo-naftowo-amlowo-hennowym, a co
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 07:08   #1791
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Wlasnie siedze z miksem odzywkowo-naftowo-amlowo-hennowym, a co
Jaki mix Powodzenia.

Chyba dzisiaj zadzwonię umówić wyzytę u fryzjera Niedługo mija 7 miesięcy od ostatniego podcinania.

11 grudnia idę do fryzjera Kolejne kilka cm spalenizny trafi do historii.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-11-27 o 07:35
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 12:49   #1792
Apolonia Wu
Raczkowanie
 
Avatar Apolonia Wu
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 123
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się ten warkocz plecie, ale zdecydowanie to propozycja dla grubych włosów. Bardzo mi sie podoba, ale nie dla mnie. Dziewczyna ze zdjęcia ma pewnie perukę, ale ten kolor jest cudowny Piękny i lodowaty, żaden tam miodowy, złoty blond, których szczerze nie znoszę.
Podejrzewam, że może to być polska modelka Ola Rudnicka, która ma włosy (ufarbowane?) w takim kolorze, i wyglądają na całkiem gęste.

http://hiro.pl/wp-content/uploads/20...aRudnicka5.jpg

Do tego dochodzą styliści, którzy prawdopodobnie zwiększyli objętość włosów na potrzeby pokazu, który pewnie niemało kosztował.
Podziwiać warto, naśladować w codziennych warunkach może być trudniej :-(

EDIT:
Nawet udało mi się znaleźć artykuł o tym pokazie.
"Splot imitujący plecionkę z kolorowych żyłek powstaje, gdy przekładamy ze sobą nie trzy, a cztery pasma. Modelki Donny Karan były czesane przez dwie osoby jednocześnie, a na każdej głowie znalazły się dwa pasma doczepów!"
http://lula.pl/lula/56,111764,171927...-karan,,4.html

Czyli połowa włosów doczepiona jakby co

Edytowane przez Apolonia Wu
Czas edycji: 2015-11-27 o 13:04
Apolonia Wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 13:55   #1793
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dla mnie numerem jeden,jeśli chodzi o odżywki do paznokci,jest Eveline diamentowa.Tylko na niej potrafię zapuścić paznokcie.

Dziewczyny,z ubolewaniem,ale wróciłam do "mojego" koloru Uznałam że moje włosy totalnie nie nadają się do farbowania.Zafarbowałam je dzisiaj na czarno,wolałabym ciemny brąz ale bałam się że wyjdzie mi czerwona poświata,jak go położę.Jestem więc czarna jak smoła

I podjęłam decyzję,że zacznę się hennować.Na początku grudnia robię zamówienie na czarną Khadi,Amlę,olejek migdałowy Dabur,maskę drożdżową Agafi.

Czy ktoś używał tej drożdżowej maski i ma porównanie z jajeczną?Bo nie wiem właściwie,na jaką się zdecydować
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 16:14   #1794
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dla mnie numerem jeden,jeśli chodzi o odżywki do paznokci,jest Eveline diamentowa.Tylko na niej potrafię zapuścić paznokcie.

Dziewczyny,z ubolewaniem,ale wróciłam do "mojego" koloru Uznałam że moje włosy totalnie nie nadają się do farbowania.Zafarbowałam je dzisiaj na czarno,wolałabym ciemny brąz ale bałam się że wyjdzie mi czerwona poświata,jak go położę.Jestem więc czarna jak smoła

I podjęłam decyzję,że zacznę się hennować.Na początku grudnia robię zamówienie na czarną Khadi,Amlę,olejek migdałowy Dabur,maskę drożdżową Agafi.

Czy ktoś używał tej drożdżowej maski i ma porównanie z jajeczną?Bo nie wiem właściwie,na jaką się zdecydować
Zależy czego oczekujesz. Ja miałam drożdżową, kładłam na skalp i była super. Pojawiały się bejbiki, włosy przy skalpie były miękkie, odbite od nasady. Nie odważyłam jej się kłaść na długość, ale na pobudzenie wzrostu - jak najbardziej.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 16:21   #1795
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dla mnie numerem jeden,jeśli chodzi o odżywki do paznokci,jest Eveline diamentowa.Tylko na niej potrafię zapuścić paznokcie.

Dziewczyny,z ubolewaniem,ale wróciłam do "mojego" koloru Uznałam że moje włosy totalnie nie nadają się do farbowania.Zafarbowałam je dzisiaj na czarno,wolałabym ciemny brąz ale bałam się że wyjdzie mi czerwona poświata,jak go położę.Jestem więc czarna jak smoła

I podjęłam decyzję,że zacznę się hennować.Na początku grudnia robię zamówienie na czarną Khadi,Amlę,olejek migdałowy Dabur,maskę drożdżową Agafi.

Czy ktoś używał tej drożdżowej maski i ma porównanie z jajeczną?Bo nie wiem właściwie,na jaką się zdecydować
Pamietaj, ze rozjasnianie brazow czy czerni hennowych konczy sie glonem, czyli zielonymi wlosami.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 16:59   #1796
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Zależy czego oczekujesz. Ja miałam drożdżową, kładłam na skalp i była super. Pojawiały się bejbiki, włosy przy skalpie były miękkie, odbite od nasady. Nie odważyłam jej się kłaść na długość, ale na pobudzenie wzrostu - jak najbardziej.
Och to super Właśnie o pobudzenie wzrostu mi chodzi.Kupię obydwie,jajeczną na długość a drożdżową tak jak napisałaś
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pamietaj, ze rozjasnianie brazow czy czerni hennowych konczy sie glonem, czyli zielonymi wlosami.
Nie zamierzam już rozjaśniać włosów,to nie jest zabawa na czarne naturalki
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 17:17   #1797
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Och to super Właśnie o pobudzenie wzrostu mi chodzi.Kupię obydwie,jajeczną na długość a drożdżową tak jak napisałaś


Nie zamierzam już rozjaśniać włosów,to nie jest zabawa na czarne naturalki
Możesz spróbować też na długość jeśli włosy lubią takie proteiny. Ja używam protein raz-dwa na miesiąc, więc wolałam na długość zastosować jakąś maskę nawilżającą, a na skalp drożdżową.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 17:41   #1798
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Apolonia Wu Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że może to być polska modelka Ola Rudnicka, która ma włosy (ufarbowane?) w takim kolorze, i wyglądają na całkiem gęste.

http://hiro.pl/wp-content/uploads/20...aRudnicka5.jpg

Do tego dochodzą styliści, którzy prawdopodobnie zwiększyli objętość włosów na potrzeby pokazu, który pewnie niemało kosztował.
Podziwiać warto, naśladować w codziennych warunkach może być trudniej :-(

EDIT:
Nawet udało mi się znaleźć artykuł o tym pokazie.
"Splot imitujący plecionkę z kolorowych żyłek powstaje, gdy przekładamy ze sobą nie trzy, a cztery pasma. Modelki Donny Karan były czesane przez dwie osoby jednocześnie, a na każdej głowie znalazły się dwa pasma doczepów!"
http://lula.pl/lula/56,111764,171927...-karan,,4.html

Czyli połowa włosów doczepiona jakby co
Ha! W warunkac domowych to by była spalenizna
Po prostu lubię kolor włosów "na Daenerys Targaryen"

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dla mnie numerem jeden,jeśli chodzi o odżywki do paznokci,jest Eveline diamentowa.Tylko na niej potrafię zapuścić paznokcie.

Dziewczyny,z ubolewaniem,ale wróciłam do "mojego" koloru Uznałam że moje włosy totalnie nie nadają się do farbowania.Zafarbowałam je dzisiaj na czarno,wolałabym ciemny brąz ale bałam się że wyjdzie mi czerwona poświata,jak go położę.Jestem więc czarna jak smoła

I podjęłam decyzję,że zacznę się hennować.Na początku grudnia robię zamówienie na czarną Khadi,Amlę,olejek migdałowy Dabur,maskę drożdżową Agafi.

Czy ktoś używał tej drożdżowej maski i ma porównanie z jajeczną?Bo nie wiem właściwie,na jaką się zdecydować
Jestem na etapnie chyba 3 słoiczka diamentowej, faktycznie ją lubię bo działa

Z henną poczekaj trochę. Zwłaszcza, że będziesz chciała użyć czegoś z Khadi, czyli mieszanek henny i kilku innych ziółek, m.in. indygo (to one dają wszelkie brązy i czerń). Indygo ma to do siebie, że na włosach, które przechodziły rozjaśnianie, farbowanie itp. lubi zafundować zielony poblask. Radziłabym po zaopatrzeniu się w zielsko zrobić najpierw test na jednym paśmie i sprawdzić co z tego wyjdzie.

Miałam maskę drożdżową, nie ma co prawda porównania z jajeczną, ale w kwestii przyspieszenia porostu i nowych bejbików myślę, że warto wypróbować. Prawie każdemu (ja się nie załapałam) funduje pozytywne rezultaty. Dodam, że jest lekka więc raczej nie obciąży używana na skalp.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 19:12   #1799
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Hej dziewczyny!
Zapuszczam włosy od czerwca i faktycznie nieźle urosły, ale skalp chyba przyzwyczaił się do specyfików bo przyrost jest przeciętny czyli około 1-1,5 cm miesięcznie, podczas gdy kilka miesięcy temu było dwa razy tyle i zastanawiam się co zrobić by do tego wrócić.
Aktualnie smaruję głowę kozieradką i chyba wrócę do picia pokrzywy.
Jakie kuracje najbardziej się u Was sprawdziły w kwestii przyrostu?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 07:40   #1800
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Możesz spróbować też na długość jeśli włosy lubią takie proteiny. Ja używam protein raz-dwa na miesiąc, więc wolałam na długość zastosować jakąś maskę nawilżającą, a na skalp drożdżową.
Właśnie nie wiedzieć czemu,moje włosy najbardziej ze wszystkiego kochają proteiny,spróbuję więc tej maski w dwóch wersjach,chociaż pewnie będę ją wolała oszczędzać na skalp
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ha! W warunkac domowych to by była spalenizna
Po prostu lubię kolor włosów "na Daenerys Targaryen"



Jestem na etapnie chyba 3 słoiczka diamentowej, faktycznie ją lubię bo działa

Z henną poczekaj trochę. Zwłaszcza, że będziesz chciała użyć czegoś z Khadi, czyli mieszanek henny i kilku innych ziółek, m.in. indygo (to one dają wszelkie brązy i czerń). Indygo ma to do siebie, że na włosach, które przechodziły rozjaśnianie, farbowanie itp. lubi zafundować zielony poblask. Radziłabym po zaopatrzeniu się w zielsko zrobić najpierw test na jednym paśmie i sprawdzić co z tego wyjdzie.

Miałam maskę drożdżową, nie ma co prawda porównania z jajeczną, ale w kwestii przyspieszenia porostu i nowych bejbików myślę, że warto wypróbować. Prawie każdemu (ja się nie załapałam) funduje pozytywne rezultaty. Dodam, że jest lekka więc raczej nie obciąży używana na skalp.
Jak usłyszałam takie negatywne opinie o tych odżywkach Eveline,byłam w szoku bo nie spodziewałam się,że komuś może zrobić taką krzywdę,podczas gdy mnie robi tylko dobrze Wiele osób zaczęło unikać tych odżywek z powodu formaldehydu,ale ja myślę,skoro mi się nic nie dzieje,to nie będę wpadać w panikę i z tego rezygnować-tak samo jak z silikonami

I tak jestem zmuszona poczekać,bo zamawiam paczkę z tulsi dopiero po 10tym Myślisz,że w takim razie lepiej będzie zamówić ciemny brąz,zamiast czerni?On ma mniej indygo.Chcę zrobić test,bo to w końcu henna,nie da się do końca przewidzieć co z zielska wyjdzie

Mnie i tak nic nie obciąża,cokolwiek bym położyła na skalp,nie mam z tym problemu.Na bejbikach mi nie zależy,bo mimo stanu moich włosów mam ich zawsze dużo-tak z natury.Denerwują mnie one,bo niszczą mi linię włosów przy czole Ale jeśli maska ma zadziałać na porost,to bardzo chętnie ją wypróbuję.

Mam też pytanie apropo Amli Dabur,ona zawiera parafinę,w takim razie czy nakładanie jej na skalp ma sens?Chciałam ją tak nakładać,zresztą robiłam tak zawsze z wszystkimi olejami,żeby właśnie przyspieszyć porost,ale teraz już sama nie wiem.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.