Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 13:51   #3271
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

moje wlosy to jakas tragedia boje sie bo podcinalam konce miesiac temu a sa tak przesuszone ze sie lamia.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 15:56   #3272
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
moje wlosy to jakas tragedia boje sie bo podcinalam konce miesiac temu a sa tak przesuszone ze sie lamia.
Moje to samo
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 17:13   #3273
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
moje wlosy to jakas tragedia boje sie bo podcinalam konce miesiac temu a sa tak przesuszone ze sie lamia.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Moje to samo
Jakich typujecie podejrzanych?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 18:24   #3274
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

u mnie podejrzany jest brak czasu... nie mam kiedy nakładać oleju. udaje mi sie moze 3 razy w miesiącu.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

kiedys olejowalam codziennie. wiec roznica jest
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 20:52   #3275
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
u mnie podejrzany jest brak czasu... nie mam kiedy nakładać oleju. udaje mi sie moze 3 razy w miesiącu.

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

kiedys olejowalam codziennie. wiec roznica jest
A ja chyba doszłam w końcu do stanu kiedy wystarcza mi olej co 2-3 mycia. Teraz mam calkiem okej włosy własnie po oleju i to po jednym myciu, nastepne będzie raczej bez olejowania
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 09:42   #3276
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
A ja chyba doszłam w końcu do stanu kiedy wystarcza mi olej co 2-3 mycia. Teraz mam calkiem okej włosy własnie po oleju i to po jednym myciu, nastepne będzie raczej bez olejowania
Zazdroszczę, ja niestety widzę straszną różnicę, jak umyję włosy bez naolejowania ich wcześniej. Jaki olej lubisz najbardziej?

Teraz próbuję zmęczyć Amlę Gold, która robi wielkie nico. Ani włosy bardziej nie błyszczą, ani nie są odżywione. Moim totalnym ideałem jest olej kokosowy, który znowu bardzo wielu osobom nie pasuje. Po niczym nie miałam takich pięknych i mięsistych włosów. Czekam teraz na paczkę z Triny jak na zbawienie, bo wzięłam cały wielki słój 500 ml tego kokosa z KTC I do tego jeszcze wrzuciłam olejek z serii Bania Agafii na pobudzenie wzrostu. Kusiło mnie, żeby do koszyka powrzucać pełno rzeczy do włosów, ale się powstrzymałam, bo mam strasznie dużo zapasów, jak na mój gust. Ile macie odżywek, masek i szamponów? Pytam, bo chcę się rozgrzeszyć i bez wyrzutów sumienia, nakupować jeszcze czegoś

Mam świra, obecnie na samo przyspieszenie porostu włosów stosuję:
-picie drożdży(ale dopiero zaczęłam parę dni temu)
-wcieranie jantaru
-maskę drożdżową
-peeling skóry głowy
-olejek łopianowy z papryką GP
-psikadło z Farmony ze skrzypem polnym

Jeszcze od poniedziałku zaczynam pić pokrzywę. Tak sobie myślę, że chyba nie powinnam używać aż tylu sposobów, bo potem nie będę wiedziała, co mi pomogło. O ile cokolwiek pomoże
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 10:09   #3277
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ile macie odżywek, masek i szamponów? Pytam, bo chcę się rozgrzeszyć i bez wyrzutów sumienia, nakupować jeszcze czegoś
Mam chyba 8 szamponów, dwie maski Natur Vital (aloesowa i na porost) i trzy odżywki (Balea volume, Eco Lab wzmacniająca, jakaś Nivea). Zwiększenie zapasów wiąże się z wizytą w Polsce, bo w Niemczech przy tej ich drogeryjnej biedzie kupuję przeważnie dopiero jak mi się coś kończy i muszę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 10:11   #3278
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja niestety widzę straszną różnicę, jak umyję włosy bez naolejowania ich wcześniej. Jaki olej lubisz najbardziej?

Teraz próbuję zmęczyć Amlę Gold, która robi wielkie nico. Ani włosy bardziej nie błyszczą, ani nie są odżywione. Moim totalnym ideałem jest olej kokosowy, który znowu bardzo wielu osobom nie pasuje. Po niczym nie miałam takich pięknych i mięsistych włosów. Czekam teraz na paczkę z Triny jak na zbawienie, bo wzięłam cały wielki słój 500 ml tego kokosa z KTC I do tego jeszcze wrzuciłam olejek z serii Bania Agafii na pobudzenie wzrostu. Kusiło mnie, żeby do koszyka powrzucać pełno rzeczy do włosów, ale się powstrzymałam, bo mam strasznie dużo zapasów, jak na mój gust. Ile macie odżywek, masek i szamponów? Pytam, bo chcę się rozgrzeszyć i bez wyrzutów sumienia, nakupować jeszcze czegoś

Mam świra, obecnie na samo przyspieszenie porostu włosów stosuję:
-picie drożdży(ale dopiero zaczęłam parę dni temu)
-wcieranie jantaru
-maskę drożdżową
-peeling skóry głowy
-olejek łopianowy z papryką GP
-psikadło z Farmony ze skrzypem polnym

Jeszcze od poniedziałku zaczynam pić pokrzywę. Tak sobie myślę, że chyba nie powinnam używać aż tylu sposobów, bo potem nie będę wiedziała, co mi pomogło. O ile cokolwiek pomoże
Wiesz, ja już właściwie mam całą długość nieskalana farbą i niepamiętającą rozjaśniacza, więc W KOŃCU tak mam. Ale zajęło mi to... 5 lat ponad. Moje klacze wolno rośnie. Moje ulubione oleje to musztardowy, migdałowy, sezamowy.

Mam 3 szampony, z czego 2 są odlewkami (ale mnie szampony schodzą dłuuuugo)

Maski/odżywki - nie wiem koło 6-7 chyba, część z nich to odlewki.

Nie stosuj wszystkiego na raz, bo tak jak napisalaś nie dowiesz sie co działa, a druga sprawa powielisz sobie witaminy. To nie jest dobre dla organizmu, zwłaszcza latem kiedy na pewno lepiej się odżywiasz i już z pożywieniem dostarczasz sobie sporo witamn i minerałów.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-07-09 o 10:15
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 11:10   #3279
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam chyba 8 szamponów, dwie maski Natur Vital (aloesowa i na porost) i trzy odżywki (Balea volume, Eco Lab wzmacniająca, jakaś Nivea). Zwiększenie zapasów wiąże się z wizytą w Polsce, bo w Niemczech przy tej ich drogeryjnej biedzie kupuję przeważnie dopiero jak mi się coś kończy i muszę.
Właśnie słyszałam, że w Niemczech jest straszna lipa jeśli chodzi o kosmetyki. Dobra jest ta aloesowa maska? Chciałam jakąś, która ma właśnie sporo aloesu, a przeraża mnie wizja kupowania znowu wielkiego słoika Kallosa.
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Wiesz, ja już właściwie mam całą długość nieskalana farbą i niepamiętającą rozjaśniacza, więc W KOŃCU tak mam. Ale zajęło mi to... 5 lat ponad. Moje klacze wolno rośnie. Moje ulubione oleje to musztardowy, migdałowy, sezamowy.

Mam 3 szampony, z czego 2 są odlewkami (ale mnie szampony schodzą dłuuuugo)

Maski/odżywki - nie wiem koło 6-7 chyba, część z nich to odlewki.

Nie stosuj wszystkiego na raz, bo tak jak napisalaś nie dowiesz sie co działa, a druga sprawa powielisz sobie witaminy. To nie jest dobre dla organizmu, zwłaszcza latem kiedy na pewno lepiej się odżywiasz i już z pożywieniem dostarczasz sobie sporo witamn i minerałów.
Ech, wydaje mi się że moje też tak wolno rosną. Twoje włosy są cudownie długie, jak na 5 lat to i tak wydaje mi się, że szybko rosły, skoro już praktycznie całość masz naturalną. Zawsze miałam chęć spróbować migdałowego, ale dobrze wiem że w moim przypadku nie ma co kombinować

A co byś poleciła mi wyeliminować?

Pocieszyłyście mnie, mieszczę się również mniej więcej w takich przedziałach
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 11:43   #3280
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja mam 3 szampony, 4 odzywki, 2 maski i jedna odżywkę bs oprócz tego dwa stylizatory i jedna wcierke. Juz dawno tak małego zbiorku nie miałam.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 11:48   #3281
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja obecnie posiadam:
- 3 szampony (z czego 2 niedługo się skończą i nie wiem, czy kupię coś na ich miejsce)
- 3 odżywki: Kallos Blueberry, Kallos Keratin (do sporadycznego stosowania) oraz Schaumę
- 2 maski: Dove Regenerate Nourishment oraz zieloną Perfect Me
- 1 odżywka w sprayu
- 1 serum
- olej kokosowy

Nie jest tego bardzo dużo, ale i tak trochę zmniejszę zapasy

Jeśli chodzi o rynek kosmetyczny w Niemczech, to jeśli znacie język, to poszukajcie sobie tamtejszych włosomaniaczych blogów. Kosmetycznie bieda z nędzą, a włosy tamtejszych włosomaniaczek są upinane w babcine fryzury, które w połączeniu z ubiorem dają efekt wyglądu katechetki. A same ich włosy moim zdaniem urodą nie powalają.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 12:35   #3282
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Właśnie słyszałam, że w Niemczech jest straszna lipa jeśli chodzi o kosmetyki.
Jak kogoś nie zadowala alkoholowo - glicerynowe eko to niestety w DE wiele więcej nie znajdzie Szukasz toniku do mieszanej/tłustej cery bez alkoholu, wcierki do włosów bez alkoholu? Zapomnij.
Do ichniejszego Rossmana i DM to nawet nie mam po co wchodzić, ewentualnie z drogerii jeszcze Müller daje radę, ale i marki ma raczej droższe.



Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dobra jest ta aloesowa maska? Chciałam jakąś, która ma właśnie sporo aloesu, a przeraża mnie wizja kupowania znowu wielkiego słoika Kallosa.

Mam już chyba 4 puszkę maski aloesowej, dla mnie to najlepszy nawilżacz ever. Poza klasycznym stosowaniem czasem mieszam kapkę z serum i nakładam na same końcówki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 14:55   #3283
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakich typujecie podejrzanych?
No u mnie to na pewno:
-suszenie
-prostowanie(kiedyś w czasach gimnazjum prostowałam nawet..na noc) teraz staram się to rzucić
-spanie w rozpuszczonych włosach
-brak regularnego podcinania końcówek
-farbowanie chemiczną farbą(tu już robię postęp i kupiłam henne Orientana czarną)
-brak olejowanie systematycznego
-itp itd pewnie wszystko co najgorsze xd

Muszę się wziąć porządnie za włosy....
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 16:40   #3284
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość

A co byś poleciła mi wyeliminować?

Pocieszyłyście mnie, mieszczę się również mniej więcej w takich przedziałach
Nie napisze co konkretnie, ale: zostaw sobie jedną wcierkę, jeden suplement i jedna maskę na skalp. To i tak będzie dużo, a po za tym jeśli coś ma zadziałać to i tak zadziała.

Powiem tak: problem zaczyna się kiedy nie nadążasz zużywać przed końcem terminu ważności
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 11:37   #3285
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja z pytankiem? Jaka polecacie maske na skalp, bo zawsze nakladalam tylko na dlugosc i chyba sprobujd czegos nowego. Zalezy mi na wzmocnieniu cebulek bo wlosy strasznie leca. Poleccie cos <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 11:47   #3286
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć dziewczyny !

Dziś postanowiłam, że zapuszczę włosy. Znowu. Cel - taki, jak w awatarze, czyli moje włosy sprzed kilku lat, ewentualnie trochę krótsze, bo powiem szczerze, że w tej chwili najbardziej podoba mi się długość max do połowy łopatek .

To, co zrobiłam z tymi włosami z awatara... Może nie powinnam mówić, bo mnie zabijecie . Początkowo stopniowo obcinałam, aż zostawiłam sobie na głowie coś w tym stylu:

Jednak mam znacznie krótsze boki i tył. W tym samym czasie mocno eksperymentowałam z kolorem, schodząc najpierw z rudego do blondu, z blondu do białości, a tą białość farbując kilka dni temu na marchewkowy rudy, który mam na głowie w tej chwili i zamierzam go nosić dopóki odrosty nie zaczną być widoczne .

Chcę zapuścić swoje naturalne włosy, więc czeka mnie wieeele lat zapuszczania.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 11:58   #3287
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shayy Pokaż wiadomość
Ja z pytankiem? Jaka polecacie maske na skalp, bo zawsze nakladalam tylko na dlugosc i chyba sprobujd czegos nowego. Zalezy mi na wzmocnieniu cebulek bo wlosy strasznie leca. Poleccie cos <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze, nieodmiennie piszę, że balsam do włosów wypadających Seboradin (pomarańczwa seria, nie mylić z rzepową)

Cytat:
Napisane przez Ainnel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !

Dziś postanowiłam, że zapuszczę włosy. Znowu. Cel - taki, jak w awatarze, czyli moje włosy sprzed kilku lat, ewentualnie trochę krótsze, bo powiem szczerze, że w tej chwili najbardziej podoba mi się długość max do połowy łopatek .

To, co zrobiłam z tymi włosami z awatara... Może nie powinnam mówić, bo mnie zabijecie . Początkowo stopniowo obcinałam, aż zostawiłam sobie na głowie coś w tym stylu:

Jednak mam znacznie krótsze boki i tył. W tym samym czasie mocno eksperymentowałam z kolorem, schodząc najpierw z rudego do blondu, z blondu do białości, a tą białość farbując kilka dni temu na marchewkowy rudy, który mam na głowie w tej chwili i zamierzam go nosić dopóki odrosty nie zaczną być widoczne .

Chcę zapuścić swoje naturalne włosy, więc czeka mnie wieeele lat zapuszczania.
Nie ma za co zabijać, bo tu nie ma fanatyczek długich włosów tylko osoby zapuszczające włosy do różnych długości i w różnym stanie, po różnych przejściach

Powodzenia i cierpliwości.

Napisz jeszcze coś o aktualnej pielęgnacji.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 12:04   #3288
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Zawsze, nieodmiennie piszę, że balsam do włosów wypadających Seboradin (pomarańczwa seria, nie mylić z rzepową)



Nie ma za co zabijać, bo tu nie ma fanatyczek długich włosów tylko osoby zapuszczające włosy do różnych długości i w różnym stanie, po różnych przejściach

Powodzenia i cierpliwości.

Napisz jeszcze coś o aktualnej pielęgnacji.
Wiem, tak tylko zażartowałam .

Dzięki, przyda się.

Dopiero dobieram pielęgnację, bo przy tak krótkich włosach nie za bardzo chciało mi się o nie dbać, używałam dwóch odżywek, jednej maski i szamponu. Jednak moja pielęgnacja włosów będzie oparta na olejach, bo kilka lat temu właśnie dzięki nim uzyskałam najlepszy stan włosów . Jeśli chodzi o skalp, to kończę buteleczkę Jantara, potem zdecyduję się na wodę pokrzywową lub Radical.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 12:29   #3289
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Zawsze, nieodmiennie piszę, że balsam do włosów wypadających Seboradin (pomarańczwa seria, nie mylić z rzepową)
Który to jest? Ten jest do wypadających KLIK, a pomarańczowy jest regenerujący i właśnie z rzepą KLIK.
Ja nie ogarniam oferty tej firmy. Kupiłam kiedyś w SP szampon z naftą, na stronie producena były dwa podobne produkty, ale jednak inne.

Bardzo mnie zniechęcają takie praktyki. Podobnie jest z ruskimi. Jedna wizażanka pisała w wątku na ich temat, że oryginalne i właściwe są tylko te wyprodukowane w Rosji, a nie te z Litwy czy Estonii, bo to są inne, gorsze wersje o innych składach i one są głównie sprzedawane u nas w sklepach. Rzeczywiście to co kupiłam ostatnio jest głównie z Estonii, z dopiskiem, że na licencji. Są to produkty wcale nie tanie (masło do ciała ponad 60 zł), a mocno przeciętnie. Za to miałabym masło od Organique albo TBS i przynajmniej nie śmierdziałoby kostką do kibla.

To samo z tymi różnymi składami Kallosów. To jest wprowadzanie klienta w błąd i na tyle mnie takie coś wkurza, że nie kupuję takich marek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 14:06   #3290
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mam trzy szampony, dwie maski, cztery odżywki, jedną wcierkę, jeden aktywator (balsam), jedno serum i jeden olejek do włosów.

I tak większość to zapasy do testów. :3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 19:23   #3291
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

To upoluję tą aloesową, może mi też podpasuje.
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nie napisze co konkretnie, ale: zostaw sobie jedną wcierkę, jeden suplement i jedna maskę na skalp. To i tak będzie dużo, a po za tym jeśli coś ma zadziałać to i tak zadziała.

Powiem tak: problem zaczyna się kiedy nie nadążasz zużywać przed końcem terminu ważności
E, to spoko, tak źle jeszcze nie ma

No z wcierek odstawię psikadło skrzypowe, zostawię Jantar,maskę tylko drożdżową, piję drożdże i chyba faktycznie nie zaczynam na razie pokrzywy. Olejek łopianowy stosuję tylko na 15 minut przed myciem. Właśnie godzinę temu nałożyłam jego ostatnie krople. Skończył się w idealnym momencie, bo zamówiłam olej stymulujący porost włosów Bania Agafii, jestem ciekawa co z niego będzie.

Jak skończę kurację z drożdżami(21 dni), chciałabym zacząć łykać coś na włosy w formie tabletek. Jaki jest najlepszy suplement na rynku?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 19:36   #3292
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja już mam dosyć Tak mi włosy lecą że już czuję ich 1/3 mniej niż wcześniej Jestem w I trymestrze ciąży (6 tydzień) ale problem jak dobrze pamiętam zaczął się już wcześniej. Jakoś początkiem roku przeszłam na farbowanie włosów farbą, nie rozjaśnianie. Może to od tego, że farbę kładzie mi na skórę głowy? Nie wiem czego użyć żeby to zahamować Dodam, że ciachnęłam 3 cm i nic nie pomogło
No wygadałam się
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 21:42   #3293
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja niestety widzę straszną różnicę, jak umyję włosy bez naolejowania ich wcześniej. Jaki olej lubisz najbardziej?

Teraz próbuję zmęczyć Amlę Gold, która robi wielkie nico. Ani włosy bardziej nie błyszczą, ani nie są odżywione. Moim totalnym ideałem jest olej kokosowy, który znowu bardzo wielu osobom nie pasuje. Po niczym nie miałam takich pięknych i mięsistych włosów. Czekam teraz na paczkę z Triny jak na zbawienie, bo wzięłam cały wielki słój 500 ml tego kokosa z KTC I do tego jeszcze wrzuciłam olejek z serii Bania Agafii na pobudzenie wzrostu. Kusiło mnie, żeby do koszyka powrzucać pełno rzeczy do włosów, ale się powstrzymałam, bo mam strasznie dużo zapasów, jak na mój gust. Ile macie odżywek, masek i szamponów? Pytam, bo chcę się rozgrzeszyć i bez wyrzutów sumienia, nakupować jeszcze czegoś

Mam świra, obecnie na samo przyspieszenie porostu włosów stosuję:
-picie drożdży(ale dopiero zaczęłam parę dni temu)
-wcieranie jantaru
-maskę drożdżową
-peeling skóry głowy
-olejek łopianowy z papryką GP
-psikadło z Farmony ze skrzypem polnym

Jeszcze od poniedziałku zaczynam pić pokrzywę. Tak sobie myślę, że chyba nie powinnam używać aż tylu sposobów, bo potem nie będę wiedziała, co mi pomogło. O ile cokolwiek pomoże
Ja mam przezroczysty szampon Pantene, miodową maskę Seri, odżywkę Marocan Argan Oil Organix (ma proteiny, używam raz na czas) i bananowy Kallos, który raz na razie poszedł w odstawkę i tylko czasem emulguję nim olej.
Poza tym mam jeszcze Biowax kawiorowy, który dodaję do glossa z henny i serum Elseve, którego używam po każdym myciu. Moja pielęgnacja od kilku miesięcy to jakiś przezroczysty szampon + Seri + Elseve. Trio idealne.
No i czasem olejuję Sesą.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 13:26   #3294
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Ja już mam dosyć Tak mi włosy lecą że już czuję ich 1/3 mniej niż wcześniej Jestem w I trymestrze ciąży (6 tydzień) ale problem jak dobrze pamiętam zaczął się już wcześniej. Jakoś początkiem roku przeszłam na farbowanie włosów farbą, nie rozjaśnianie. Może to od tego, że farbę kładzie mi na skórę głowy? Nie wiem czego użyć żeby to zahamować Dodam, że ciachnęłam 3 cm i nic nie pomogło
No wygadałam się
A to dziwne mi w ciąży w ogóle włosy przestały wypadać.
Watpię zeby to była wina farby skoro kładłas ja na początku roku a teraz mamy juz lipiec . Moze jakieś badania zrób.
Mi ostatnio wypada norma, około 50-60 sztuk przy myciu. Myje co drugi dzień i nie czesze na sucho wiec to co wypada to zapas z dwóch dni.
Miałam dziś dobre natchnienie zeby zajrzeć do sklepiku orientalnego. Dorwalam Vatike kaktusowa i kruche ciasteczka z nadzieniem daktylowym.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 14:58   #3295
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wcześniej padło pytanie o suplement - u mnie nic nigdy nie sprawdziło się lepiej niż CP. Ładnie też podrosły po Biotebalu, ale stosowałam go tylko miesiąc. Ogólnie bardziej opłaca się kupić biotynę na Allegro niż ten preparat.

Ja z suplementów póki co rezygnuję. Utopiłam już w nich trochę pieniędzy i wystarczy. Jedynie przez wakacje popiję trochę drożdży. Mam już włosy lekko za stanik i naprawdę niewiele brak mi do długości, która mnie usatysfakcjonuje. Teraz będę dążyć do zagęszczenia końcówek, które po akcjach takich jak: wypadanie, stopniowanie oraz rozjaśnianie nie są w tak dobrym stanie jak kiedyś.

Ale zdecydowanie stan całych włosów poprawił olej kokosowy
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:36   #3296
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ile macie odżywek, masek i szamponów? Pytam, bo chcę się rozgrzeszyć i bez wyrzutów sumienia, nakupować jeszcze czegoś
Ja Cię w pełni rozgrzeszam, raczej ciężko, żeby ktokolwiek tutaj miał więcej mazideł do włosów ode mnie xD

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Jak skończę kurację z drożdżami(21 dni), chciałabym zacząć łykać coś na włosy w formie tabletek. Jaki jest najlepszy suplement na rynku?
Nic odkrywczego nie napiszę - najlepszym suplementem będzie ten, który trafi w Twoje niedobory.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 19:32   #3297
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Ja już mam dosyć Tak mi włosy lecą że już czuję ich 1/3 mniej niż wcześniej Jestem w I trymestrze ciąży (6 tydzień) ale problem jak dobrze pamiętam zaczął się już wcześniej. Jakoś początkiem roku przeszłam na farbowanie włosów farbą, nie rozjaśnianie. Może to od tego, że farbę kładzie mi na skórę głowy? Nie wiem czego użyć żeby to zahamować Dodam, że ciachnęłam 3 cm i nic nie pomogło
No wygadałam się
Zgłoś lekarzowi prowadzącemu, niech Ci zleci szczegółowe badania krwi, tarczycy i czego tam jeszcze..
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 20:05   #3298
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jak podcinać włosy ze skłonnością do wywijania się na zewnątrz? Ciąć na prosto czy lekko cieniować na końcach? Problem dotyczy obecnie tylko włosów przy twarzy, które spełniają funkcję długiej grzywki.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 08:02   #3299
blackdaffodil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kurcze, obecnie niezbyt mam czas na zaglądanie tu, tylko praca i praca, włosy tylko od jakiegoś czasu olejuję przed myciem, na noc lub ok 3 godziny jeśli nie mogę na noc, wcześniej arganowy, teraz kokosowym, mycie szampon+maska(obecnie lubuje się w kallosie algae), jeśli widzę że mogę sobie na to pozwolić to myje włosy tylko maską lub odżywką. Zazwyczaj suszylam na okrągłej szczotce chłodnym nawiewem, że względu na ograniczenie czasowe, ale dziś wstałam wcześniej i włosy wyschły naturalnie. Pamiętacie jak pytałam czy mam tendencję do kręcenia? dzis włosy wyschły same, nie są prostowanie od kilku miesiecy, ogólnie ostatnio dość ubogo się nimi zajmowałam, a oto efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CYMERA_20160714_085333.jpg (309,7 KB, 21 załadowań)
blackdaffodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 15:12   #3300
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Który to jest? Ten jest do wypadających KLIK, a pomarańczowy jest regenerujący i właśnie z rzepą KLIK.
Ja nie ogarniam oferty tej firmy. Kupiłam kiedyś w SP szampon z naftą, na stronie producena były dwa podobne produkty, ale jednak inne.

Bardzo mnie zniechęcają takie praktyki. Podobnie jest z ruskimi. Jedna wizażanka pisała w wątku na ich temat, że oryginalne i właściwe są tylko te wyprodukowane w Rosji, a nie te z Litwy czy Estonii, bo to są inne, gorsze wersje o innych składach i one są głównie sprzedawane u nas w sklepach. Rzeczywiście to co kupiłam ostatnio jest głównie z Estonii, z dopiskiem, że na licencji. Są to produkty wcale nie tanie (masło do ciała ponad 60 zł), a mocno przeciętnie. Za to miałabym masło od Organique albo TBS i przynajmniej nie śmierdziałoby kostką do kibla.

To samo z tymi różnymi składami Kallosów. To jest wprowadzanie klienta w błąd i na tyle mnie takie coś wkurza, że nie kupuję takich marek.
Może trochę mylnie napisałam, bo na zdjęciach rzeczywiście ten do wypadających nie wygląda na pomarańczowy tylko na jakiś czerwony bardziej, a regenerujący własnie wydaje sie pomarańczowy. Nie ważne - ja używam ten do wypadających czyli pierwsz link. Zawsze zamawiam ze strony Seboradinu bo jest najtaniej no i mogę u nich osobiście odebrać bez płacenia za przesyłkę.

Nie wiem jak to jest w końcu z rosysjkimi kosmetykami. Nie sprawdzam aż tak ich miejsca produkcji itp. Po prostu te które miałam w większości się sprawdziły więc na pewno jeszcze sięgnę nie raz.

Cytat:
Napisane przez blackdaffodil Pokaż wiadomość
Kurcze, obecnie niezbyt mam czas na zaglądanie tu, tylko praca i praca, włosy tylko od jakiegoś czasu olejuję przed myciem, na noc lub ok 3 godziny jeśli nie mogę na noc, wcześniej arganowy, teraz kokosowym, mycie szampon+maska(obecnie lubuje się w kallosie algae), jeśli widzę że mogę sobie na to pozwolić to myje włosy tylko maską lub odżywką. Zazwyczaj suszylam na okrągłej szczotce chłodnym nawiewem, że względu na ograniczenie czasowe, ale dziś wstałam wcześniej i włosy wyschły naturalnie. Pamiętacie jak pytałam czy mam tendencję do kręcenia? dzis włosy wyschły same, nie są prostowanie od kilku miesiecy, ogólnie ostatnio dość ubogo się nimi zajmowałam, a oto efekt
Kobieto to nei tendencje ale śliczny skręt

Pohennowałam wczoraj włosy. Dodaję zdjęcie przed, bo zrobiłam dla samego udokumentowania długości. Są spuszone na maksa, ale były wyrypane i rozczesywane na prawie sucho - żeby dało się nałożyć hennę. Widać doskonale, że słońce jednak im nieźle daje popalić, bo rozjaśniana część to jakieś resztki na końcówkach, a kolor jak widać od połowy długości i tak jest jaśniejszy. Hennowałam tylko odrosty, całość przyciemnię mieszanka henny i innych zielsk za miesiąc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg j.jpg (58,9 KB, 34 załadowań)
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.