przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 13:39   #3481
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny to macie moze adres do kogos innego w POZNANIU???? bo juz sama nie wiem co mam robic? ;( kogos sprawdzonego???
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 13:42   #3482
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez M O N I Q U E Pokaż wiadomość
Hmmmmm, dziwne, od 2 lat?
Dokladnie rok temu byłam w Poznaniu u Kasi i osobiście przedłużałam jej i jej mamie włosy na jej ślub ... dziwne, że posiadając umiejętności nie mogła przedłużyć chociażby własnej mamie ... hmmmm .... lata doswiadczenia ... ciekawe


to tez jest prawda??? nio to chyba ta p.Kasia nie jest, az tak dobra
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 13:51   #3483
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja odrazu pomyslalam ze ta majapoznan to ta cala pani kasia
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 14:03   #3484
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam takie małe pytanko czy jak zapłace 520 zł za 120 pasemek o dlugości 50 cm to jest to dobra cena??? (włosy o strukturze słowiańskiej) dzieki i pozdrawiam
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 15:25   #3485
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Polusia:) Pokaż wiadomość
mam takie małe pytanko czy jak zapłace 520 zł za 120 pasemek o dlugości 50 cm to jest to dobra cena??? (włosy o strukturze słowiańskiej) dzieki i pozdrawiam
powiem tak: unikaj włosów o strukturze słowiańskiej..albo są słowiańksie kurde alo nie/ to tak samo jak azjatyckie o strukturze europejskiej..litości ..nie daj sie nabrać.i za taką cene???? sorry ale dla mnie to oszustwo.
ups...zapędziłam sie czy co
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 15:28   #3486
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kryptonim N I N A Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje ze z Renihair się już kontaktowałam a propo przedłużania włoskówkiedyś, mailowo, ale wtedy nic z tego nie wyszło, nie dałam rady:-(
To może teraz, Pani Reniu? we wtorek mam obronę, także na razie się uczę, ale po obronie?Bedzie Pani na miejscu?pozdrawiam!
kurcze no..a kiedy ta obrona? moze cos uda mi sie wykroic..chociaż z czasem wolnym u mnie krucho.ale kto wie...
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 16:15   #3487
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Jak mnie tu dawno nie było dziewczny muszę zadac to pytanie.....naturalne czy syntetyki.....wiem odwieczny problem, ale mam metlik w głowie i nie wiem co wybrać....wspomóżcie doświadczeniem
hmm,jesli o mnie chodzi to odpowiedz jest jedna-naturalne!Ja prostuje,susze itp, wiec nie dalabym rady z syntetykami.

Ale Ty Bubi mialas juz chyba przedluzone nie?jakimi?
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 16:32   #3488
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pani Renatko- obronę mam w ten wtorek- co za stres, ale moze przedłuzenie włosków byłoby takim miłym zakończeniem studiów
Jeśli chodzi o włoski to dogadałybysmy się na miejscu u Pani, czy mailowo?bo tak jak mówie już sama nie wiem... no i jak to cenowo się kształtuje ? Ja chciałabym najlepiej jakąs metodą najmniej inwazyjną- nie wiem czy ten warkocz czy tasma? pozdrawiam serdecznie
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 16:34   #3489
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zidanetka Pokaż wiadomość
Witam Was Starałam Sie Poczytac Od Poczatku Ten Temacik Ale Jest Tyle Stron Ze Troche Czasu By Mi To Zajelo... Ostatnio Jakies 2 Tygodnie Temu Wpadłam Na Genialny Pomysl, Sciac Wlosy I Obcielam, A Mialam Juz Takie Dlugie I Teraz Zaluje Tego Strasznie... Wygladam Jak Straszydlo.. Postanowilam Przedluzyc Sobie Wlosy. Na Poczatek Mysle Syntetycznymi, Dowiedzialam Sie Ze W Salonie Wyglada To W Ten Sposob Ze Sa One Skrecane Na Warkoczyk I Zgrzewane Wraz Z Moimi, Powiedzcie Mi Jezeli Ktos Wie Czy To Dobra Metoda?? Szukam Jakiegos Salonu W Krakowie, Ale Jak Kobieta Dzis Powiedziala Mi 2000 Zlotych To Troszke Szczeka Mi Opadla. Licze Na Wasza Pomoc Buzka
2000zł za syntetyki..???? łożesz...!
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 16:59   #3490
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
powiem tak: unikaj włosów o strukturze słowiańskiej..albo są słowiańksie kurde alo nie/ to tak samo jak azjatyckie o strukturze europejskiej..litości ..nie daj sie nabrać.i za taką cene???? sorry ale dla mnie to oszustwo.
ups...zapędziłam sie czy co


ta pani,ktora robi te wloski powiedziala ze sa firmy "REMY" o strukturze slowianskiej :| czyli tandeta?tak?
aaa Renihair moze ty znasz kogos z Poznania kto robi fajnie wloski....nio i nie naciaga na kase??? dzieki i pozdrawiam Cie serdecznie
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 17:54   #3491
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MajaPoznan Pokaż wiadomość
witaj.Nie rob na warkoczyki,ani kleje czy keratyny!szkoda wlosow/Zrob sobie na microringi-ja nosze od 2 lat na nie i wloski mam super.Robie je w Poznaniu-dojezdzam specjalnie 200kmpzdr www.catrina-poznan.ecom.com.pl

witajcie dziewczyny oto wklejam strone pani Kasi z allegro, u ktorej ja robilam wlosy http://www.allegro.pl/item192473263_...nan_raty_.html

tresc ogloszenie jest ludzaco podobna to tego ze strony od MajkiPoznan!!!
Jezeli to ta sama osoba z jednego i drugiego ogloszenia to ja jestem kolejna ofiara jej sztuczek,ze niby zaklada slowianskie wlosy!!!!!
Dzis nie dalam rady juz rozczesac moich "pieknych" wlosow od Pani Kasi i misialam je poucinac!!!!!!!!!! Zamiast wlosow mialam jeden wielki koltun-mimo iz stosowalam szampony i odzywke tylko takie, ktore mi pani Kasia polecila!!!!!
Zaplacialm 890 pln, wlosy nosialm niecaly m-c z czego tylko dwa razy rozpuszczone (w dniu zalozenia i na drugi dzien) reszta non stop w warkoczu-nawet o kitce moglam zapomniec bo tak sie mechlily!!!!!
Jestem zalamana!!!!!!
Ostrzegam przed nia nie dajcie sie uwiesc niska cena bo to nie sa wlosy slowianskie!!!!!!!
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 18:04   #3492
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Angry Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny oto wklejam strone pani Kasi z allegro, u ktorej ja robilam wlosy http://www.allegro.pl/item192473263_...nan_raty_.html

tresc ogloszenie jest ludzaco podobna to tego ze strony od MajkiPoznan!!!
Jezeli to ta sama osoba z jednego i drugiego ogloszenia to ja jestem kolejna ofiara jej sztuczek,ze niby zaklada slowianskie wlosy!!!!!
Dzis nie dalam rady juz rozczesac moich "pieknych" wlosow od Pani Kasi i misialam je poucinac!!!!!!!!!! Zamiast wlosow mialam jeden wielki koltun-mimo iz stosowalam szampony i odzywke tylko takie, ktore mi pani Kasia polecila!!!!!
Zaplacialm 890 pln, wlosy nosialm niecaly m-c z czego tylko dwa razy rozpuszczone (w dniu zalozenia i na drugi dzien) reszta non stop w warkoczu-nawet o kitce moglam zapomniec bo tak sie mechlily!!!!!
Jestem zalamana!!!!!!
Ostrzegam przed nia nie dajcie sie uwiesc niska cena bo to nie sa wlosy slowianskie!!!!!!!



jest mi bardzo przykro ze trafilas na taka oszustke w necie jest mnostwo jej ogloszen :| i jak tu teraz komus ufac
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 20:09   #3493
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kryptonim N I N A Pokaż wiadomość
Pani Renatko- obronę mam w ten wtorek- co za stres, ale moze przedłuzenie włosków byłoby takim miłym zakończeniem studiów
Jeśli chodzi o włoski to dogadałybysmy się na miejscu u Pani, czy mailowo?bo tak jak mówie już sama nie wiem... no i jak to cenowo się kształtuje ? Ja chciałabym najlepiej jakąs metodą najmniej inwazyjną- nie wiem czy ten warkocz czy tasma? pozdrawiam serdecznie
hmm. krecone syntetyki nie wystepuja na tasmie. przynajmniej te dobre. wiec pozostaje założyc na racoon. chyba ze tasma z naturalnymi, ale tam zow o krecone problem jest, bo sie prostuja po myciu. no chyba ze słowiany..ale tu znowu koszt wysoki..bo to PRAWDZIWE SŁOWIANY.. i też tylko w pasemkach.a tak wogóle to pierwszy wolny termin mam 4 lipca chyba ze 26 czerwca popołudniu.nawet niedziele mam juz zajete.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 20:50   #3494
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
powiem tak: unikaj włosów o strukturze słowiańskiej..albo są słowiańksie kurde alo nie/ to tak samo jak azjatyckie o strukturze europejskiej..litości ..nie daj sie nabrać.i za taką cene???? sorry ale dla mnie to oszustwo.
ups...zapędziłam sie czy co
TAK JEST!!! DOKŁADNIE!!! POPIERAM RENIĘ!!!!
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 21:20   #3495
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Polusia:) Pokaż wiadomość
ta pani,ktora robi te wloski powiedziala ze sa firmy "REMY" o strukturze slowianskiej :| czyli tandeta?tak?
aaa Renihair moze ty znasz kogos z Poznania kto robi fajnie wloski....nio i nie naciaga na kase??? dzieki i pozdrawiam Cie serdecznie
z poznania? niestety nie znam.co prawda ja pracuje razw miesiaacu przez 3 dni w salonie w kaliszu ale po pierwsze nie wiem czy to nie za daleko , a po drugie to nawet nie wiem czy chcialabys abym to akurat ja ci włosy założyła.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 22:56   #3496
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
z poznania? niestety nie znam.co prawda ja pracuje razw miesiaacu przez 3 dni w salonie w kaliszu ale po pierwsze nie wiem czy to nie za daleko , a po drugie to nawet nie wiem czy chcialabys abym to akurat ja ci włosy założyła.

nio kalisz troszke daleko szkoda ze tego salonu nie ma w poznaniu ale dziekuje za propozycje i pozdrawiam Cie serdecznie
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 23:01   #3497
Polusia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nio to nadal szukam kogos kto robi wloski w Poznaniu lub w okolicy (słowiańskie)
Polusia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 00:32   #3498
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie Ponownie!
Jestem zalamana.Dzis przeszlam pol Szczecina i nie znalazlam nikgo takiego co by mi sie wydal profesjonalista/ nie ujmujac oczywiscie nikomu/Jak rozmawialam to we wszystkich tych zakladach odnioslam wrazenie,ze mam wieksza wiedze od tych profesjonalistow.Oczywisc ie dzieki Wam moje kochane forumowiczkiWstawiali mi rozne kity,ze az szczena mi opadala jak tego sluchalam. Np. wpierali mi ze azjaty sa najlepszymi wloskami na swiecie i wogle w jednym to nawet 3 fryzjerow probowalo mnie przekonac do nich i metody na zgrzewy. Nie wspomne ze nawet o wlosach slowianskich nie slyszeli Jak zaczelam im mowic co chce,a czego nie to wywalili oczy bo powiedzielize pierwszy raz slysza o takich metodach itd. A jak sie pytalam dokladniej co to znaczy na zgrzewy,czy na keratyne czy karwax,to w sumie sami nie wiedzilei. Twierdzili ze nie keratyna,a to drugie to nawet mnie pytali co to?Jestem zalamanaKurcze! Czemu tu u nas w Szczecinie nie ma takich cudotworczyn jak Pani Monika ,czy Pani Renia?,ktore robia tak ladnie i jeszcze w rozsadnych cenach.Tu sobie licza jak za zboze a pojecia nawet nie maja o czym mowia A tak chialam zrobic wloski Ale chyba sie nie podam zadnej z tych osob.Jakos juz tak po samej rozmowie nie bardzo im ufam, a co dopiero dac im robic wlosy. Szkoda,ze moja fryzjerka nie umie tego robic
Jestem zla jak ch...ka. Kurce Dziewczyny pomozcie co ma robic? Moze wy ze Szczecina polecicie kogos?Tylko nie takiego za 2000 zl /bez obrazy dla tej Pani co robila za tyle/Ja chce tylko ostatnie warstwy przedluzyc.

A i ile gdzies pasemek trzeba na takie przedluzenie do pasa troche dluzej niz polowa pleckow przy wzroscie 169cm? Bo mi w kilku tych zakladach wpieralize ze 100-120 napewno dl.70 cm. Troche duzo jak na 2 warstwy Tak mi sie wydaje Z tego co tu sie naczytalam to na cala glowke tyle idzie mniej wiecej,a tu na sam dol tyle licza i jeszcze ta dlugosc

I czy moze ktoras slyszala z Was o wloskach holenderskich? Jakie to wlosy? dobre? I czy faktycznie te Slowiany sa w sumie najlepsze? Bo i wszedzie je odradzaja,ze niby trudne do utrzymania i ciezkie do pielegnacji. Juz sama nie wiem
Buziaki dla Was

Dajcie namiary na Szczecin jakies fajne? nie do zdzieruchow
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 00:38   #3499
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sorrki za bledy i zjedzone literkiZmeczona juz troche jestem...Przepraszam

oczywiscie chodzi mi do polowy pleckow,nie do pasa

Za szybko pisze i jeszcze te ciemnosci Kurcze wzrok strace tak po ciemku piszac i w tego kompa wlepiajac oczy...ale na tym forum jest tyle ciekawych rzeczy i tyle mozna sie dowiedziec Istna skarbnica wiedzy na dane tematy
elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 01:09   #3500
milkaschoko26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez Berylek Pokaż wiadomość
Mam tak własnie robione i jestem bardzo zadowolona, nosze juz ponad miesiac, czasami warkoczyki widac, szczególnie przy zwiazanych włosach, ale nie wyglada to jakos zle, przynajmniej u mnie.
Acha, no i robila mi jedna osoba, a cena z tego co sie orientuje to jest ok 500zl.. tyle że to Kraków a nie w-wa
witam.z5lat temu nosilam przez3lata oczywiscie zmieniajac wloski robione ta metoda.robily mi to fryzjerki przacujace w Wawie w MDMie ale teraz mialam dluga przerwe i kontakt mi sie urwal zrobilam w Krk gdzie teraz mieszkam u dziewczyny na keratyne ale ani sie to nie trzyma ani mi sie nie podoba i wyrywa wlosy.czy moge prosic cie o adres lub tel.osoby u ktorej robilas ta metoda w Krakowie?dziekuje
milkaschoko26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 10:39   #3501
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
hmm,jesli o mnie chodzi to odpowiedz jest jedna-naturalne!Ja prostuje,susze itp, wiec nie dalabym rady z syntetykami.

Ale Ty Bubi mialas juz chyba przedluzone nie?jakimi?
Miałam i zawsze stawiałam na naturalne....ale teraz okazało się, że syntetyki też nie sa takie złe i naprawde fajnie wyglądają i ....wkoncu nie wiem:P
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 11:20   #3502
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Na przedłużaniu włosków zupełnie się nie znam, ale znajoma, kt jest dobrą fryzjerką, mówiła mi że to strasznie niszczy włosy, ze wypadaja po zabiegu garściami, gdyż obciążaja nasze naturalne - tak jest w przypadku zgrzewania, natomiast te doczepiane za pomoca jakichstam spinek czy supełków- sa nienaturalne. Wystarczy dotknąc (zgrubienia). Wolałabym zapuszczac niz wydac 2000na jakiegos mopka. Nie chcialabym zeby wszyscy na około wiedzieli ze mam cos doczepionego ;/
__________________
Biec przed siebie spacerując..
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 12:44   #3503
Aneczka_h15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 62
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam prośbę. Mogłybyście mi napisac jak trzeba dbać o włosy na clip-on ?
Ostatnio zamóiłam sobie te spinki na allegro i jestem z nich bardzo zadowolona. NIe niszczą włosów, zakłądam i ściagam je kiedy chce ... Same pozytywy xDD
Za taki efekt który mam teraz u fryzjera musiałabym zapłacić z 2000 zł a tak to tylko zapłaciłam 80 xDD
Tylko błagam napiszcie mi jak trzeba o nie dbać ... wczoraj byłam w nich na ognisku i złapał mnie desczcz .... i się trochę pokołtuniły i nie wiem teraz coz nimi robić ... Moge je umyć takim zwykłym szamponem ??
prosze o odpwiedź i z góry dziękuję x))))
Aneczka_h15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:23   #3504
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witamMajaPoznan mam nick przez wzglad na to,ze przebywam tu wiecej anizeli w rodzinnym Koninieszkolenia itd,pozdr
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:26   #3505
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jestes zalosna poprostu! wszyscy znajomi Kasi sie smieja z Ciebie!szkoda słow poprostu.I nieladnie jest tak swojej klientce podkładac swinie!!!
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:30   #3506
MajaPoznan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wy chyba piszecie o catrinie z allegro??!
MajaPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:34   #3507
tually
Raczkowanie
 
Avatar tually
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 169
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja tez mam pyt odnosnie tych wlosow clip on. Czy te spinki powoduja ze bramka na lotnisku piszczy?
tually jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:41   #3508
andzia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam.wczoraj robilam wloski u Pani Kasi i powiem ,ze jestem baaaarzdo zadowolonawloski sa super miekkie,lsniace,i wogole nie widac zejscia z moich na przedluzane.W dodatku to BARDZO miła osoba.Dostalam gratis odzywke i wszelakie porady.dziekuje i polecam!
andzia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:45   #3509
andzia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Co do przełuzania włosów moge ostrzec prze dziewczyną która je robi,a do której ja niestety wybrałam się skuszona ceną.Włosy miały być słowiańskie i wszystko miało być ok i bardzo pięknie,a tak było naprawde-włosy w ciągu 2 tygodni wypadły lub je wyczesałam.Najgorszy koszmar to to ze włosy filcowały się i plątały.Po pierwszym myci zrobiły się z nich sztywne i drapiące 'druty'.Zaznaczam że już wcześniej miałam przedłużone włosy w Kenzo i byłam bardzo zadowolona,więc pielęgnacja ich z mojej strony była właściwa.Ta stylistka fryzur ogłasza się już wszedzie wiec możecie na nią trafić,jak ją rozpoznać?!Po nicu- KATMEY2006,przyjmuje u siebie w domu tj.w Poznaniu na Przemysława.
witam.ja wczoraj robilam u Kasi wloski.zaplacilam stosunkowo mało-jak na te dlugosc i fakture.wloski sa sliczne!moj maz nie moze sie napatrzec.Mysle,ze sciemniasz ,albo jestes konkurencja
andzia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:51   #3510
andzia2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez martinabiala Pokaż wiadomość
tak sie sklada ,ze mam umowiona wizyte u pani katmey2006 i wlasnie znalazlam ta wiadomosc,ktora mnie przerazila.Nie wiem co robic,umowilam sie na przedluzenie microringami za1.000 zl wlosy maja byc naturalne.wczesniej prawie zdecydowalam sie na inna metode ale kosztuje 600Euro(Raccon) a ja potrzebuje przedluzenie tylko na czas wakacji(slonce ,woda itd dlatego chce naturalne) .Co robic?doradzcie....moze znacie kogos w Poznaniy ,kyo zrobilby to dobrze i jak najszybciej,nie chcialabym zostac po wszystkim bez wlosow
hej
ja wczoraj robilam u Kasi wloski.Byłam umowiona juz 2 tyg wczesniej,p.Kasia tez tydzien naprzod miala dla mnie zakupione wlosy wiec chcialam byc fer i przyszlam pomimo tego,co tu dziewczyny wypisują.Cena jak na te wlsoski byla przystepna-no i nie zawiodlam sie...
Wygladam o niebo lepiej a wloski sa super!lsniace i miekkie.Mylam juz 2 razy i nic sie nie dzieje.polecam.
aha,z tego co tu czytam to chyba mylicie dwie rozne osoby-jedna Kasie z allegro katarzynkaPMI i p.Kasie ktora przyjmuje na Nowym Miescie.pozdr
andzia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.