przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 17:35   #1771
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny poradzcie bo musze zamowic ringi i nie wiem czy lepiej ringi z silikonem czy tulekji z silikonem takie jak tu : http://allegro.pl/item175152830_dlug...i_100_szt.html czy moze takie z lejkiem?? http://allegro.pl/item178216606_nie_..._m_nowosc.html
chodzi mi o jak najmniej widocznych złączach i wytrzymałości, Prosze pomozcie bo nikt mi nie odpowiedzial jeszcze dokladnie z gory baaaarrdzo wam dziekuje
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 17:35   #1772
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny poradzcie bo musze zamowic ringi i nie wiem czy lepiej ringi z silikonem czy tulekji z silikonem takie jak tu : http://allegro.pl/item175152830_dlug...i_100_szt.html czy moze takie z lejkiem?? http://allegro.pl/item178216606_nie_..._m_nowosc.html
chodzi mi o jak najmniej widocznych złączach i wytrzymałości, Prosze pomozcie bo nikt mi nie odpowiedzial jeszcze dokladnie z gory baaaarrdzo wam dziekuje
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 18:32   #1773
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja mam wlosy w koloze sredniego brazu wiec ringi tez takie zamowie mam nadzieje, ze beda ok tylko nie wiem czy ringi czy tulejki ( z silikonem jedne i drugie) tulejki sa niby dłuższe ale cieńsze od ringów nie wiem ktore lepsze pomozcie mi
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 23:21   #1774
JuDiT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam zamiar przedłużyć sobie włoski. Dokłanie chodzi o włosy syntetyczne metodą keratynową. Czy to dobry pomysł? Czy włosy bardzo sie zniszczą? I jak zachowują się takie włosy syntetyczne...chodzi mi dokładnie o ich wygląd po prostowaniu.
JuDiT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 01:46   #1775
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
jeśli nie lubisz irngów to moze spróbuj tulejki plastikowe termokurczliwe(samemu można założyc raz dwa) fajna sprawa. zakładasz jak ring tyle że zamiast zaciskania to dotykasz zgrzewarka i one sie kurcza tworzac maleńki wałeczkek. potem jeszcze mozesz śmiało w palcach pougniatać zeby powietrze "wyszło"i masz elegancki spawik, który nie ciągnie, nie uczula , nie przecina włosa ani sie nie zsuwa. jak chcesz zdjać to również za pomocą zgrzewarki i po sprawie .
Teraz to mnie raskoczylas! Pierwszy raz o czyms takim slysze! co to takiego i gdzie to mozna kupic. Czy taka zgrzewarka bylaby dobra do tego?10o4pxe.jpg

121219153.jpg
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 06:55   #1776
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

edyta do tego uzywa sie zwyklej zgrzewarki takiej wlasnie jak pokazalas a kupic mozna to np na allegro : http://allegro.pl/item175152511_tule...w_100_szt.html ja osobiście jeszcze tego nie robiłam ale skoro Renia poleca teraz bede robic na tulejki z silikonem jak zrobisz na termiczne to daj znac jakie efekty moze tez sie zdecyduje nastepnym razem Pozdrawiam
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 07:19   #1777
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja na twoim miejscu zamówiłabym mikroringi ponieważ są krótsze i moim zdaniem miej je widać, ja miałam zamówione mikroringi od 2 różnych źródeł i jedne były gorsze ponieważ były za wąskie i dłuższe w efekcie i tak było je mocniej widać od tych krótszych i szerszych a te krótsze i szersze były super po pierwsze dlatego że były miej widoczne ale i dlatego że dzięki temu że były szersze mogłam większy kosmyk moich włosów wziąść do doczepienia włosów długich dzięki czemu cebulki nie są aż tak obciążone. Dlatego mimo że nie miałam tulejek uważam że coś wąskiego i długiego to totalna pomyłka. Musisz pamiętać że mikroringi i tak są same w sobie bardzo małe a na dodatek jeszcze jest tam upchnięty sylikon i naprawde w tych wąskich mikroringach miałam naprawde duży problem żeby zmieścić tam samą tą końcówke od włosów zakupionych a musiałam tam jeszcze wklecić choć pare moich włosów.
Co do tulejek z lejkem nie wiem co to jest podobno ułatwia zdejmowanie czy odginanie tych tulejek. Wyglądają one nakby ten lejek miał się wbijać w głowe( podczas snu).
Ja już zdejnowałam kilka mikroringów jak podciągałam włoski i nie jest to nic trudnego. Właściwie jak kupiłam mikroringi to poćwiczyłam od razu na sucho jak to jest z ich otwieraniem i zamykaniem. Więc ja polecam mikroringi z sylikonem rozmiar M, albo nawet L.
Pozdrawiam
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 07:48   #1778
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Chce zamówić ten zestaw http://allegro.pl/item177225985_natu...aw_ringi_.html
Ja nie chce długich włosów (nawet jakby takie 50cm były to bym je ścieła ) Milcia co o tym myslisz?Wczesniej chcialam zamóic 40cm u jakiegoś gościa ale zlikwidowali mu konto kilka dni temu
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 07:56   #1779
katarzynaforumowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczyny1 mam juz wloski. siegaja mi do pasa. sa super .ale mi tak dziwnie jak w lstro patrze:p ide jeszcze dzis na dodtakeowe 20 pasemek bo mi cos malo jest ich: ale i tak sa sliczne. pozdrawiam
katarzynaforumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 08:15   #1780
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
Teraz to mnie raskoczylas! Pierwszy raz o czyms takim slysze! co to takiego i gdzie to mozna kupic. Czy taka zgrzewarka bylaby dobra do tego?Załącznik 844008

Załącznik 844009
zgrzewarka ta jest jak najbardziej odpowiednia. kolżanka popniżej podała adres strony gdzie mozesz kupic te tulejki. czarne jajk bedziesz zgrzewac muzisz jeszcze "wycisnać"zeby powietrze wyszło. przeżroczyste juz nie. po zgraniu zostawiasz. jest miedzy nimi róznica w materiale i dlatego obchodzi sie znimi inaczej.te zcarne mozesz zgnieść nawet szczypcami do ringów i wówczas robi ci się płaskie łączenie.powodzenia
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 09:55   #1781
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu wkleisz je
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 09:56   #1782
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No chciałam powiedzieć czy wkleisz Reniu jeśli masz jakieś zdjęcia metody racoon dziewczyny jesli macie jakieś zdjęcia z tej metody wklejajcie
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 11:41   #1783
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez argissa Pokaż wiadomość
Chce zamówić ten zestaw http://allegro.pl/item177225985_natu...aw_ringi_.html
Ja nie chce długich włosów (nawet jakby takie 50cm były to bym je ścieła ) Milcia co o tym myslisz?Wczesniej chcialam zamóic 40cm u jakiegoś gościa ale zlikwidowali mu konto kilka dni temu
oj taniutko 100 pasemek + caly zestaw
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 12:23   #1784
ciekawa
Przyczajenie
 
Avatar ciekawa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witam!
dziewczyny mam pytanie, od ladnych 8 lat przedluzam wlosy, najpierw przez 5 lat w salonie fryzjerskim a pozniej kupilam sobie zgrzewarke i sama robie , niestety za kazdym razem przy kupowaniu wlosow na allegro sa jakies niepowodzenia, a to wlosy sa niby remy a po 5 dniach i 1 myciu sie placza bo luski sa do gory nogami, a to jak zamawiam dl 60cm to przychodzi max 55cm,albo zamawiam kol 60 a przychodzi 22 czy 613, prosze napiszcie adresy sprzedawcow, lub sklepy lub nawet jakies renomowane firmy w Polsce, ktore sprzedaja pozadny towar najcheteniej juz z luska keratynowa, bo jakos to tej medoty sie przywyczailam no i dlugosc to 70cm bo moje sa 60cm a chce jeszcze przedluzyc i zagescic

z gory dziekuje za wszelkie podpowiedzi
ciekawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 12:31   #1785
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Witaj argissa patrzałam na tego sprzedawce i faktycznie tanio ma cały zestaw inni taki sam zestaw sprzedają od 139 zł, patrzałam też w jego komentarze - faktycznie na początku rozprowadzał jakąś ruską tandete oto jeden z komentarzy z wrzśnia2006
"Nie tak to sobie wyobrażałam. Zestaw malutki a obcęgi ruskie za 75 kopiejek - cena rosyjska wyżarta chemicznie, więc bie dało się ukryć, ponadto bardzo tępo chodzą. Obiecano mi instrukcje a tu takich zero!!!!!! Zawiodłam się"


A to drógi niepochlebny na temat włosów z listopada 2006

"Sprzedawca uczciwy i godny polecenia ale niestety włosy nie są dobrej jakości, bardzo odbiegają od naturanych, ciężko je rozczesać nawet przy użyciu jedwabiu....ja niestety ściągnęłam je po 5 - ciu dniach"

Co prawda ma on dużo pozytywów ale ja jak sama kupowałam włosy to sprawdzałam komentarze i gdy przeczytałam choć jeden w którym ktoś pisze że włosy są sztuczne albo złej jakości to rezygnowałam z tego sprzedającego. Wiadomo że komentarze są wystawiane po odebraniu paczki ( mało kto wystawia później) i zanim włosy są założone więc jak np ja dostałam włoski zobaczyłam że są miękie i błyszczące to też od razu w komentarzu wychwalałam sprzedającego pod niebiosa a przeciesz naprawde jakie są włosy widać po czasie. Po drógie włosy mają zaledwie 35 cm a i pewnie końcówki są dość postrzępione i trzeba będzie je wyrównać więc radziłabym kupić włoski choćby 40 cm - owe. Sama jak będe kupować następnym razem włoski to nie będe tak oszczędzać bo ich jakość przeważy o tym czy będziesz zadowolona ze swojej fryzury i jak długo się bedziesz nią cieszyć.

Wiesz co właśnie przejżałam allegro bo chciałam ci kogoś polecić, a tu nic nadal nikt nie oferuje 40 cm pasemek do ringów, więc nie wiem już sama co ci radzić możesz zaryzykować z resztą wszystkie zakupy na allegro to taki jakby kot w worku
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 12:37   #1786
ciekawa
Przyczajenie
 
Avatar ciekawa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Witaj argissa patrzałam na tego sprzedawce i faktycznie tanio ma cały zestaw inni taki sam zestaw sprzedają od 139zł
ja kupowałam od tego sprzedawcy,niestety włosy były jedna kol 613 fatalne bo po 1 myciu poszly do smietnika bo luski byly do gory nogami a kol 24 byl oki, niestety wiecej juz u niej nie kupie...
ciekawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 14:01   #1787
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

katarzyna forumowiczka a ile pasm doczepilas i jaka dlugoscia moze pokazesz nam swoje wloski w wkleisz fotki?)Pozdrowka
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 14:04   #1788
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

agrissa od tego sprzedawcy sa podobno bardzo dobre wlosy byly wielokrotnie zachwalane na forach wizażu ja tez kupuje od niej tylko 60cm i chyba dopukie jeszcze 25 pasemek bo wydaje mik sie ze 100 bedzie ich za malo ae to zalezy jaki chcesz efekt i jakie masz wlosy ale wlosy sa dobre z reszta poczytaj komenatarze to sie sama przekonasz )
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 16:23   #1789
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cześć ciekawa tak szukałam odpowiedzi na twoje pytanie ( gdzie można kupić włosy ale nie w allegro) więc jest dużo sklepów internetowych niestety one sprzedają najczęściej tylko włosy na taśme albo syntetyczne, włosy pasemka z łuską kreatynową znalazłam tylko w jednym sklepie ale niestety mają one tylko 50 cm mimo to dodaje link:

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=17

Jak znajde jakieś 70 cm- owe to się odezwe
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 16:32   #1790
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zdiecia medoda racoon salonowe - wlosy syntetyczne.

Edytowane przez Renia73
Czas edycji: 2007-03-29 o 18:08
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 16:37   #1791
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
zdiecia medoda racoon salonowe - wlosy syntetyczne.
a da sie te zdjecia wieksze wrzucic? bo z daleka to za bardzo nie widac jak sa zrobione te laczenia

z daleka wyglada to ladnie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 16:39   #1792
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

metoda racoon wlosy azjatyckie

Edytowane przez Renia73
Czas edycji: 2007-03-29 o 18:08
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 16:42   #1793
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ale tu tez nic nie widac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 16:45   #1794
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ale tu tez nic nie widac
http://www.kleopatra.com.pl/index.php?strona=82&i=1
tu pewnie bedzie lepiej widac.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 19:13   #1795
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

milcia ale przeciez ten sprzedawca od tego zestawu za 100 zł ma tylko jeden negatyw i odnoszacy sie do przesyłki http://allegro.pl/show_user.php?uid=4594923 wiec gdzie ty to wyczytalas?? pytam bo sama chcem tam kupic wlosy czytalam duzo pochwal na forach i mnie troche zdziwily te komenty ktore ty napisalas??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 19:17   #1796
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny co powiedzie o włosach od beautyshop7 ktos zamawiał? jaka jakość? Pozdrówka
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 19:22   #1797
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mam jeszcze jedno pytanko lepsze tulejki z brazu czy miedzi?? czy bez rozicy?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 19:43   #1798
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

no własnie...jedyny komentarz tego spzedawcy gdzie chce kupic to ze włosy nie doszły a nie ze są zlej jakości...cytuje : "zamowilam u pani włosy i nie dostałam ich czekam 2 miesiace!!zawiodlam sie !!a bylam pani stala klijentka!!"
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 19:44   #1799
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

aaaaaaa to jest w neutralnych komantarzach hmm..ale jak na 588 komentarzy te kilka neutralnych to chyba zadna tragedia?
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 20:39   #1800
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Napisane przez smirky
Też już słyszałam pochwałę beautyshop. Sprzedaje ona też indyjskie?. Mam teraz wątpliwość jakie teraz kupić: jakość remy, czy indyjskie? Dziekuję pięknie za oświecenie mnie


hmmm...ja kupilam włosy indyjskie jakości Remy w beautyshop , i włosy były piękne. Grube, gęste, lśniące...cudo. Cena 320+koszt wysylki.Nosiło sie je bardzo dobrze.Farbowalam je i nic sie z nimi nie działo.POLECAM!!!


STAWIAMY NA JAKOŚĆ!ja na allegro kupowałam włosy u pani beautyshop i zawsze byłab z nich zadowolona. Nigdy mnie nie oszukano i nie wciskano kitu.dzwoniąc tam uzyskałam pełna informacj ę a także porady jakie włosy są godne polecenia. tak że mozecie tam spróbować. także sprzedawca chyba betahair też ma dobry , sprawdzony towar.

wkleiłam kilka wypowiedzi z forum na temat tego sprzedawcy mysle ze wlosy powinny byc ok dodam ze ostatni tekst jest autorsta reniahar ktora jest profesjonalista i przedluza wlosy wiec sila rzeczy chyba sie na nich zna z reszta ma chyba swoja stronke na allegro wiec mysle ze nie mamy co sie przejmowac kilkoma neutralami bo gdyby te wlosy naprawde byly zle to chyba wystawili by negatywy prawda? ja zamawiam jutro jak dojda to dam znac juz niedlugo bede miec takie piekne włosy juhu
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.