Najlepsze Prostownice PART II - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 21:13   #3391
door
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

która lepsza?

http://www.allegro.pl/item301664571_..._hairshop.html

http://www.allegro.pl/item300469938_...promocja_.html
door jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 21:15   #3392
witaminka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jakiś czas temu zmówiłam sobie prostownice FAROUK CHI NANO.
Uzywam jej od około 2 tygodni i jestem po prostu zachwycona.
Mam bardzo zniszczone włosy od prostowania (Włosy prostuje juz 5 lat prawie bez przerwy. Czasami tylko w wakacje robie sobie miesiąc przerwy ale zawsze wracam do prostowania), farbowania i rozjaśniania a ta prostownica potrafi zrobić z nich miękkie, błyszczące i idealnie proste włosy. Rewelacja!!! Po prostu nie moge uwierzyć. Uzywałam wielu prostownic wiec moge chyba powiedzieć ze jest to jedna z najlepszych albo nawet i najlepsza prostownica na swiecie.
JA uzywam tej prostownicy razem z jedwabiem firmy FAROUK.
Polecam uzywanie tego jedwabiu razem z prostownicami poniewaz dzięki niemu włosy są jeszcze gładsze, nie puszą się i dodatkowo są chronione przed wysoką temperatura prostownic.

Przez 5 lat zastanawiałam sie nad kupieniem dobrej, profesjonalnej prostownicy. Dobre prostownice zaczynają się od ok.200zł. Nie musicie kupować odrazu Faroka ale nie kupujcie tanich prostownic w supermarketach czy poniżej 100zł ktore tylko wyglądem przypominaj te profesjonalne prostownice
witaminka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 22:30   #3393
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

nierozumiem czemu ta gama jest taka tania, jeśli to nie zadna ściema z tą ceną to polecam game, choć babyliss pro też jest dobra
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 00:29   #3394
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez baby_girl Pokaż wiadomość
ghd-po prostu cudo. Polecam!! babyliss, gama, efalock nawet sie nie umywaja...
pozdrawiam
Przecież to najwyższa półka... i cena, więc musi być lepsza.
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 09:26   #3395
door
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
nierozumiem czemu ta gama jest taka tania, jeśli to nie zadna ściema z tą ceną to polecam game, choć babyliss pro też jest dobra
właśnie się zastanawiam nad tą ceną... bo to strasznie podejrzane. allegrowicz ma tylko 19 kom.
door jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 11:52   #3396
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez door Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam nad tą ceną... bo to strasznie podejrzane. allegrowicz ma tylko 19 kom.
hmm tak podejrzana strasznie ta cena... ja bym chyba nie ryzykowała... a jesli chcesz kupić babyliss to dołóż 10 zł i kup tondeo, polecam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 12:04   #3397
door
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

zobacze jaki komentarz wystawi ten co kupił.

tondeo np. taką?

http://www.allegro.pl/item300996892_...grabcia78.html
door jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 12:15   #3398
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez door Pokaż wiadomość
zobacze jaki komentarz wystawi ten co kupił.

tondeo np. taką?

http://www.allegro.pl/item300996892_...grabcia78.html
http://www.allegro.pl/item297061064_...najtaniej.html

ja osobiście mam tą!
kupiłam u tego sprzedawcy więc jest sprawdzony
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 15:05   #3399
door
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

i jak? jesteś zadowolona? bardzo niszczy włosy?
door jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 16:04   #3400
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez door Pokaż wiadomość
i jak? jesteś zadowolona? bardzo niszczy włosy?
jestem zadowolona, bo protowanie zajmuje mi okolo 15 minut (bardzo dokładne) a mam włosy do połowy pleców po wyprostowaniu moje włosy są lśniące i miłe w dotyku, efekt długo się trzyma a co do niszczenia, to każda prostownica niszczy włosy, ta napewno mniej mniej od moich poprzednich, ale zabardzo nie mam jak wypowiedzieć się o niszczeniu, bo prostuje włosy ok 4 lat i są już dość poniszczone, ale wydaje mi się, że prostownica delikatne je odbudowuje

tamta aukcja się już skończyła, więc jeśli jesteś zainteresowana to link
http://www.allegro.pl/item298540322_...najtaniej.html





mam jeszcze pytanie do forumowiczek
kiedy kupiłam moją prostownice dostałąm nakładki widoczne na zdjęciu, do czego one służą?
http://www.allegro.pl/item298540322_...najtaniej.html
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 18:26   #3401
anettka9988
Raczkowanie
 
Avatar anettka9988
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jestem zadowolona, bo protowanie zajmuje mi okolo 15 minut (bardzo dokładne) a mam włosy do połowy pleców po wyprostowaniu moje włosy są lśniące i miłe w dotyku, efekt długo się trzyma a co do niszczenia, to każda prostownica niszczy włosy, ta napewno mniej mniej od moich poprzednich, ale zabardzo nie mam jak wypowiedzieć się o niszczeniu, bo prostuje włosy ok 4 lat i są już dość poniszczone, ale wydaje mi się, że prostownica delikatne je odbudowuje

tamta aukcja się już skończyła, więc jeśli jesteś zainteresowana to link
http://www.allegro.pl/item298540322_...najtaniej.html





mam jeszcze pytanie do forumowiczek
kiedy kupiłam moją prostownice dostałąm nakładki widoczne na zdjęciu, do czego one służą?
http://www.allegro.pl/item298540322_...najtaniej.html


Mirelka z tego co wiem to te nakkładki są po to zeby chronić przed poparzeniem Bo ochrania tą część prostownicy kótra sie najb ardziej nagrzewa ) przez co zmieniszaa ryzyko poparzenia obudową
anettka9988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 18:56   #3402
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez anettka9988 Pokaż wiadomość
Mirelka z tego co wiem to te nakkładki są po to zeby chronić przed poparzeniem Bo ochrania tą część prostownicy kótra sie najb ardziej nagrzewa ) przez co zmieniszaa ryzyko poparzenia obudową
to znaczy, ze jak prostuje włosy to powinnam założyć te nakładki? a jak sie je zakłada?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 20:05   #3403
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to znaczy, ze jak prostuje włosy to powinnam założyć te nakładki? a jak sie je zakłada?
juz założyłam
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 20:08   #3404
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja kiedys tez zalozylam, ale to byl bład-szarpalo wlosy, zdecydowanie wygodniej i szybciej prostuje sie bez
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 20:45   #3405
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja cały czas prostuję z nakładkami, chyba, że chcę zakręcić prostownicą loczki.
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 22:03   #3406
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Jutro wypróbuje i zdecyduje czy lepiej z nakładakmi czy bez
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 22:05   #3407
justynazofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczęta pomóżcie bo się gubię...


chciałabym kupić prostownicę, która nie jest za droga i sie nie psuje. Z grubsza czytałam cały wątek i tak
:polecacie babyliss ale po ok.roku lub dwóch latach sa z nią problemy i się psuje
rmington tak samo
a farouk drogi..

wobec tego jaką wybrać na kręcone włosy? chciałabym żeby były takie jak u fryzjera po wyprostowaniu gładkie i posłuszne..

polećcie coś...
i nie mówcie że mam przejrzeć wątek dokładnie bo przejrzałam.. nie wiem czym się sugerować podczas zakupu , a jedną prostownicę, która lezy bezużyteczna gdyż nie prostuje już mam.

a może taka z opcją pary wodnej? i co daje jonizacja?
justynazofia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 22:13   #3408
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez justynazofia Pokaż wiadomość
Dziewczęta pomóżcie bo się gubię...


chciałabym kupić prostownicę, która nie jest za droga i sie nie psuje. Z grubsza czytałam cały wątek i tak
:polecacie babyliss ale po ok.roku lub dwóch latach sa z nią problemy i się psuje
rmington tak samo
a farouk drogi..

wobec tego jaką wybrać na kręcone włosy? chciałabym żeby były takie jak u fryzjera po wyprostowaniu gładkie i posłuszne..

polećcie coś...
i nie mówcie że mam przejrzeć wątek dokładnie bo przejrzałam.. nie wiem czym się sugerować podczas zakupu , a jedną prostownicę, która lezy bezużyteczna gdyż nie prostuje już mam.

a może taka z opcją pary wodnej? i co daje jonizacja?
niedroga? ile możesz na nią przeznaczyć? osobiście nie polecam prostownic z opcją pary wodnej
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 22:26   #3409
justynazofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

no...tak..hym... nie wiem .chciałabym do 100 ale wiem ze to nierealne .to tak maksymalnie do 180-200.

znalazłam jakąs oferte na allegro ale obawiam się że to chłam. Koleżanka ostatnio prostowała mi "wigo" aczkolwiek efekt nie był zachwycający. a z parą miała babka fryzjerka dlatego myślałam że dobre.

http://www.allegro.pl/item297353667_...posazenia.html
justynazofia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 10:23   #3410
monnastyrka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez witaminka22 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zmówiłam sobie prostownice FAROUK CHI NANO.
Uzywam jej od około 2 tygodni i jestem po prostu zachwycona.
Mam bardzo zniszczone włosy od prostowania (Włosy prostuje juz 5 lat prawie bez przerwy. Czasami tylko w wakacje robie sobie miesiąc przerwy ale zawsze wracam do prostowania), farbowania i rozjaśniania a ta prostownica potrafi zrobić z nich miękkie, błyszczące i idealnie proste włosy. Rewelacja!!! Po prostu nie moge uwierzyć. Uzywałam wielu prostownic wiec moge chyba powiedzieć ze jest to jedna z najlepszych albo nawet i najlepsza prostownica na swiecie.
JA uzywam tej prostownicy razem z jedwabiem firmy FAROUK.
Polecam uzywanie tego jedwabiu razem z prostownicami poniewaz dzięki niemu włosy są jeszcze gładsze, nie puszą się i dodatkowo są chronione przed wysoką temperatura prostownic.

Przez 5 lat zastanawiałam sie nad kupieniem dobrej, profesjonalnej prostownicy. Dobre prostownice zaczynają się od ok.200zł. Nie musicie kupować odrazu Faroka ale nie kupujcie tanich prostownic w supermarketach czy poniżej 100zł ktore tylko wyglądem przypominaj te profesjonalne prostownice
Witaj
Ja właśnie zakupiłam prostownice Farouk CHI. i mam pytanie w związku z tym do Ciebie... Po włączeniu prostownicy zapala się czerwona kontrolka, która u mnie za kilka sekund zaczyna cały czas migać. Chciałabym wiedzieć czy to tak ma być, czy tez jest to oznaka jakiegoś problemu elektronicznego? Jeśli chodzi o prostowanie to jeszcze jej nie miałam okazji użyć ale wygląda na to, że grzeje prawidłowo. Tylko ta migająca kontrolka mnie niepokoi. Czy coś się dzieje???? Pozdrawiam
monnastyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 12:07   #3411
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

migajaca kontrolka oznacza, ze prostownica nagrzała się do odpowiedniej temperatury
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:29   #3412
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez justynazofia Pokaż wiadomość
no...tak..hym... nie wiem .chciałabym do 100 ale wiem ze to nierealne .to tak maksymalnie do 180-200.

znalazłam jakąs oferte na allegro ale obawiam się że to chłam. Koleżanka ostatnio prostowała mi "wigo" aczkolwiek efekt nie był zachwycający. a z parą miała babka fryzjerka dlatego myślałam że dobre.

http://www.allegro.pl/item297353667_...posazenia.html
jeśli chcesz dobrą prostownice, to ta odpada Dobra prostownica równa się 200 zł conajmniej + np. koszty przesyłki z allegro Jeśli chcesz być zadowolona to lepiej dołożyć!! Więc z prostownic z wyższej półki polecam Game, Tondeo no i np. Babyliss pro (choć słysze ze babyliss są awaryjne)
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:43   #3413
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez justynazofia Pokaż wiadomość
i co daje jonizacja?
Jonizacja wygładza włosy, neutralizuje elektryzowanie się (co jest prawdziwą udręką, kiedyś nie miałam z tym problemu ale dotykając zimną prostownicą gama włosów bardzo się elektryzują ;/), włosy ponoć się mniej niszczą i inne kity. Dwie pierwsze funkcje się sprawdzają Poleciłabym ga.mę za 208zł na allegro z jonizacją - ceramiczne płytki oczywiście. Jeżęli znajdziesz gdzieś starszy model bez jonizacji, też powinnaś być zadowolona bo są świetne (moja koleżanka ma - włosy idealne, odprone na wilgoć bez żadnych kosmetyków), tyle że płytki chyba bardzo szerokie ma.
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 14:56   #3414
monnastyrka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
migajaca kontrolka oznacza, ze prostownica nagrzała się do odpowiedniej temperatury
Dzięki nie wiedziałam, że w taki sposób sygnalizowana jest w prostownicy Farouk odpowiednia temperatura. A już sie martwiłam, że coś się dzieje z elektroniką. Jeszcze raz dziękuję.
monnastyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:32   #3415
justynazofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

nie rozumiem skad przekonanie, ze dobra prostownica to ta za 200 zl minimum. przykładem jest właśnie cały babyliss który sie psuje po roku.a niby tez za dwie stówy.

a remingtony? ktoś sie uskarza?
justynazofia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:48   #3416
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez justynazofia Pokaż wiadomość
nie rozumiem skad przekonanie, ze dobra prostownica to ta za 200 zl minimum. przykładem jest właśnie cały babyliss który sie psuje po roku.a niby tez za dwie stówy.

a remingtony? ktoś sie uskarza?
To nie jest przekonanie, bo tak jest! W tej cenie kupuje sie już prostownice profesjonalne, a sama nazwa mówi, ze są to prostownice bardzo dobre, bo profesjonaliście nie używają byle czego. Prostownica za ok 200 zł ma już ceramiczne płytki, syzbko się nagrzewa, doskonale prostuje, efekt długo się trzyma, mniej niszczy włosy, jest wygodna w obsłudze. Tak jak nastoletnia polecam Game za 208 zł na allegro, mam ją osobiście i jestem bardzo zaowolona
ps: to nie jest tak, że każda droga prostownica jest dobra


A co do tych nakładek, to dziś prostowałam z nimi włosy, nie szarpały mi
Chyba już ich prędko nie zdejeme
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 16:17   #3417
elunia_st
Raczkowanie
 
Avatar elunia_st
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 173
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dziewczyny!
Ja Wam polecam Remingtona CS5001, jest naprawdę super i wreszcie mam włoski proste jak drut. Miałam Tondeo Eco-Cerion i mi nie przypadła do gustu. Włosy napewno nie były takie proste jak po Remingtonie..Mam włosy dość cienkie i mi Tondeo przetłuszczała włosy i nie prostowała ładnie. A przy Remingtonie to co innego Choć moja koleżnaka prostowała Tondeo swoje włoski i miała je idealnie proste i bardzo miękkie. Może dlatego, że ma grube i gęste włosy. Mi Tondeo za bardzo zmiękczała włosy. Może dla grubych włosów Tondeo jest idealna, a dla cieńszych właśnie Remington? To moja filozofia Mam nadzieję, że pomogłam tym, którzy sie wahają
elunia_st jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 17:45   #3418
justynazofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

no rozumiem wiec teraz co miałas na myśli
a ten remington CS5001 ile ma watów? ja mam wlosy razcej hmm..duzo ale są cienkie. i wlasnie...co myslicie o tych..?

http://www.allegro.pl/item300716145_...promocja_.html

http://www.allegro.pl/item303393699_...5002_52w_.html

http://www.allegro.pl/item301322345_...50w_30sek.html
justynazofia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 17:50   #3419
mm0nisiaa
Przyczajenie
 
Avatar mm0nisiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A co sądzicie o takiej prostownicy?
http://allegro.pl/item301843421_pros...hl_.html#photo
mm0nisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 18:33   #3420
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez elunia_st Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Ja Wam polecam Remingtona CS5001, jest naprawdę super i wreszcie mam włoski proste jak drut. Miałam Tondeo Eco-Cerion i mi nie przypadła do gustu. Włosy napewno nie były takie proste jak po Remingtonie..Mam włosy dość cienkie i mi Tondeo przetłuszczała włosy i nie prostowała ładnie. A przy Remingtonie to co innego Choć moja koleżnaka prostowała Tondeo swoje włoski i miała je idealnie proste i bardzo miękkie. Może dlatego, że ma grube i gęste włosy. Mi Tondeo za bardzo zmiękczała włosy. Może dla grubych włosów Tondeo jest idealna, a dla cieńszych właśnie Remington? To moja filozofia Mam nadzieję, że pomogłam tym, którzy sie wahają
jak to Tondeo przetłuszczała ci włosy
To coś dziwne, bo prostownice włosówm raczej nie przetłuszczają, tym bardziej takie jak tondeo z ceramicznymi płytkami

Napisane przez mm0nisiaa
A co sądzicie o takiej prostownicy?
http://allegro.pl/item301843421_pros...hl_. html#photo


nie znam jej, ale chce powiedziec ze nie ma ceramicznych płytek jak zapewnia sprzedawca dobrze widac na obrazku
aaa właściwie to ja się już gubie... ja mam wkońcu tondeo czy game
http://www.allegro.pl/item298540322_...najtaniej.html
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.