Najlepsze Prostownice PART II - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 13:06   #5191
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Cytat:
Napisane przez 852 Pokaż wiadomość
Tak jak mówi PelniaNocy- prostownica powinna się wyrobić. Poobserwuj ją z tydzień i jak coś zareklamuj.
Właśnie nie bardzo sobie to mogę wyobrazić
To wyglada tak jak by te plytki nie byly wzgledem siebie idealnie rownolegle tylko jedna byla przesunieta w bok

Cytat:
Napisane przez PelniaNocy Pokaż wiadomość
prostownica jest nowa wiec powinna się wyrobic, a w czym ci to przeszkadza?
Wydaje mi sie ze to jest powodem szarpania wlosow

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-31 o 20:28 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:26   #5192
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

szukam dobrej prostownicy z remingtona, wiem że polecacie CS5002 ale ona nie ma regulacji temp. a ja szukam właśnie z regulacją. może ktoś w Was może mi pomóc?
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:38   #5193
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

s2004 jest dobra moja kolezanka ma, nie niszczy tak włosów, s1031 ja mam ją od wczoraj zachwalana jest ale jutro wyprostuję nią włosy to powiem , s2002 też dobra Ale podobno s1031 lepsza od niej
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 16:41   #5194
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

dziewczyny miałam zdac relacje z tej Tondeo. a dokladnie z tej -> http://netan.pl/sklep,2870,,,03,,pl-pln,493881,0.html

Powiem wam jedno: Rewelacja ! Wyprostowała moje geste ,krecone i puszace wlosy w 10 minut. Spałam troche przez dzien,wstałam a włosy sa dalej gładkie. Ciesze sie ze nie wydałam kasy w błoto
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 17:54   #5195
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
dziewczyny miałam zdac relacje z tej Tondeo. a dokladnie z tej -> http://netan.pl/sklep,2870,,,03,,pl-pln,493881,0.html

Powiem wam jedno: Rewelacja ! Wyprostowała moje geste ,krecone i puszace wlosy w 10 minut. Spałam troche przez dzien,wstałam a włosy sa dalej gładkie. Ciesze sie ze nie wydałam kasy w błoto
Jak milo widzieć taką opinie , bo właśnie ja też się zdecydowałam jednak na tę prostownice . Na początku chciałam Game ale jednak jutro zamawiam tą co ty masz xD
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:49   #5196
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez moonisiaa07 Pokaż wiadomość
Jak milo widzieć taką opinie , bo właśnie ja też się zdecydowałam jednak na tę prostownice . Na początku chciałam Game ale jednak jutro zamawiam tą co ty masz xD
gorąco polecam zamawiasz z Netanu?
Jezli tak to ta prostownica ma 2 lata gwarancji
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:56   #5197
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze to jest powodem szarpania wlosow
jesli tak to zareklamuj
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 19:56   #5198
eelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
s2004 jest dobra moja kolezanka ma, nie niszczy tak włosów, s1031 ja mam ją od wczoraj zachwalana jest ale jutro wyprostuję nią włosy to powiem , s2002 też dobra Ale podobno s1031 lepsza od niej
właśnie zastanawiam sie nad tą 1031 tylko najgorsze że ona nie ma płytek ceramicznych. ale daj koniecznie znac jak się sprawuje.
eelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 19:59   #5199
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

o wlasnie musze zakupic nowa prostownice
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 20:04   #5200
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez eelka Pokaż wiadomość
właśnie zastanawiam sie nad tą 1031 tylko najgorsze że ona nie ma płytek ceramicznych. ale daj koniecznie znac jak się sprawuje.
Jak nei ma ceramicznych...? Ma ceramiczne, dodatkowo z turmalinem i teflonem. Miałam wczesiej babyliss ceramiczną Wet n' dry i tak mi zniszczyła włosy że szkoda gadać... a z tego co czytałam to ta moja 1031 nie niszczy ... Sama Ci nei powiem czy niszczy bo jeszcze niea nie prostowałam... jutro przed rozpoczeciem wyprostuje to powiem
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 21:08   #5201
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
gorąco polecam zamawiasz z Netanu?
Jezli tak to ta prostownica ma 2 lata gwarancji
Ja zamawiam z allegro . Już sie doczekać nie mogę Nie zamawiam z netanu bo nie jestem tam zalogowana :P.
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...

Edytowane przez moonisiaa07
Czas edycji: 2008-08-31 o 21:30
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 11:29   #5202
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez moonisiaa07 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam z allegro . Już sie doczekać nie mogę Nie zamawiam z netanu bo nie jestem tam zalogowana :P.
aha,rozumiem Ja nie bylam nigdzie ,ale wzielam z Netanu bo bylo prosto sie zalogowac i w ten sam dzien zlozylam zamowienie
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 13:00   #5203
Kisara
Przyczajenie
 
Avatar Kisara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ze wsi
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Chciałabym żebyście mi doradziły w sprawie prostownicy. Już prawie zdecydowałam się na Remingtona S 1031, jednak właśnie tak nie do końca... Jest napisane,że służy do włosów krótkich i cienkich, a ja mam wręcz przeciwnie- grube, gęste i dość długie (poniżej ramion) . Czy więc ta prostownica poradzi sobie z moimi włosami? Czy lepsza by była S 1032 (z szerszymi płytkami) niby przeznaczona do włosów długich i gęstych? I tak przy okazji może możecie polecić jakiś kosmetyk do prostowania, który by wspomagał prostowanie ale jednocześnie pielęgnował i chronił, i by włosy się nie puszyły...?


Kisara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:37   #5204
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Kisara Pokaż wiadomość
Chciałabym żebyście mi doradziły w sprawie prostownicy. Już prawie zdecydowałam się na Remingtona S 1031, jednak właśnie tak nie do końca... Jest napisane,że służy do włosów krótkich i cienkich, a ja mam wręcz przeciwnie- grube, gęste i dość długie (poniżej ramion) . Czy więc ta prostownica poradzi sobie z moimi włosami? Czy lepsza by była S 1032 (z szerszymi płytkami) niby przeznaczona do włosów długich i gęstych? I tak przy okazji może możecie polecić jakiś kosmetyk do prostowania, który by wspomagał prostowanie ale jednocześnie pielęgnował i chronił, i by włosy się nie puszyły...?


Ja mam ta prostownicę od soboty a mam włosuy grube... w sumi dosyć proste ale i tak nie do końca wywijaja sie i nieładnie układają.. Włosy mam długie.. nadłuższe dosięgają na plecach za stanik że tak powiem:PP A dziś ją wypróbowałam.. jepsza od babyliss... prostuje ok. Nie prostowałam na 200 stopniach zeby nie popalić moich długo oszczędzanych od prostownicy włosów.. na 160 prostowałam. Ogólnie ok, żadnego wsłosa mi nie wyrwała! gładko sunie poo włosach... ale zeby idealnie to chyba nie wyorostowała ale to takie moje włosy są... nawed po wyjsciu od fryzjera z tyłu mi sie ywijały
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 16:40   #5205
jashiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
prostownica - pomoc w wyborze

Witam!
Jestem nowy na forum i trafilem tu raczej po rade. Przegladajac siec znalazlem watek o prostownicach ( https://wizaz.pl/forum/printthread.p...&pp=75&page=57 ), ale przyznam sie padlem. Nie daje rady, za duzo tego tam jest napisane i nie idzie wyciagnac sensownych wnioskow.

Zdecydowalem wiec zadac tu pytanie i mam nadzieje ze moderatorzy(orki) mnie nie zjedza

Wiec. Szukam dobrej tak max za 500-600 pln prostownicy do wlosow dla mej lubej. Z tego co rozumiem to ma jak najmniej niszczyc wlosy i szybko sie nagrzewac. Najlepiej jesli moglaby prostowac wlosy na mokro (bo na moj gust bedzie to czesto duze ulatwienie).

Wlosy nie sa super pokrecone ani jakies dlugie. Do ramion, gestosci normalnej, faluja sie i podkrecaja naturalnie i na zmiane pogody. Czasem prostownica dotad byla pakowana do torby na ramie, by przed impreza wlosy przejechac raz czy dwa dla lepszego efektu - wiec gdyby nadawala sie do tego byloby fajnie, ale jak nie to zawsze mozna stara zabrac.

No i teraz pytanie, ktory z tych modeli (a moze inny) i firm, jest najlepszy i najlepiej spelnia moje oczekiwania (moje bo jest to niespodzianka jeszcze nie konsultowana z ma kochana)

Babyliss sleek expert (np http://www.hairstore.pl//index.php?p...ct&prod_id=126)
Babyliss wet and dry (np http://allegro.pl/item424193020_pros...5w_wys0zl.html)
GHD pure (http://www.ghdhair.com/uk/ghd-iv-pure-styler)
farouk na mokro(http://allegro.pl/item428845027_faro...ro_nowosc.html)
farouk chi volumizing (http://allegro.pl/item424741354_pros...alamis_pl.html)
farouk chi nano (http://allegro.pl/item426611374_prof...no_nowosc.html)
farouk chi 1 (http://allegro.pl/item416832835_pros...kosmetyki.html)

Jesli jakas inna bylaby lepsza, to prosze o sugestie. Jestem juz odrobine zagubiony w tym swiecie prostownic, na stronach producentow malo konkretow i koniec koncow moze wyjsc ze decyzje bede podejmowal w sposob stereotypizowany dla kobiet - po wygladzie wtedy pewnie wyga GHD PURE WHITE (LTD EDITION) ...

Rozumiem ze dla zachowania zdrowych wlosow nalezy uzywac roznych kosmetykow razem z prostowaniem, zas by utrzymac jak najdluzej proste wlosy, roznego rodzaju utrwalaczy. Jednak prostownica ma byc stosowana takze po ciazy (spodziewamy sie dziecka), a wtedy wlosy ponoc sa oslabione. Dlatego najwazniejsza cecha prostownicy jest to by nie niszczyla ani nie wyrywala wlosow. Gdyby szybko dzialala albo mogla prostowac na mokro, byloby super - jednak jesli przesciga w "nieniszczeniu" wlosow konkurencje to mozna przymknac oko chyba na tamte cechy.

Prosze o opinie i wyrozumialosc - nie chce wyjsc na ignoranta ale wszystkich opinii w watku o prostownicach (wspomnianym wczesniej) nie przeczytam do urodzin na ktore chce kupic prostownice
jashiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:01   #5206
Kisara
Przyczajenie
 
Avatar Kisara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ze wsi
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzięki za odp. ;* może ktoś jeszcze ma jakieś swoje spostrzeżenia odnośnie S 1031/2?
Kisara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:20   #5207
pinkey
Przyczajenie
 
Avatar pinkey
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ..::Warszawa::..
Wiadomości: 23
Dot.: prostownica - pomoc w wyborze

Hmmm...Ja to osobiście polecam Prostownicę PHILIPS HP 4669. Sama sie przymierzam do zakupu . W trymiga wyprostuje włosy. Nagrzewa się pół minunty. Solenizantka/Jubilatka (różnie mówią ) będzie mogła sama ustawić temp. nagrzania prostownicy (do 215st.C.). Na dodatek, posiada dłuuuuuugi kabel i etui. NAPRAWDE POLECAM!!
pinkey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:13   #5208
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: prostownica - pomoc w wyborze

ja polecam prostownicę marki GAMA z jonizacją i turmalinami.. na all kosztuje ok. 280zł a jest świetna.. i do tego możesz swojej dziewczynie dokupić jakieś specyfiki wspomagające prostowanie i będzie super
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:54   #5209
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
To wyglada tak jak by te plytki nie byly wzgledem siebie idealnie rownolegle tylko jedna byla przesunieta w bok



Wydaje mi sie ze to jest powodem szarpania wlosow
Ja mam TONDEO active CERION i gdy ja dostalam to tez miałam taka akcje z tymi płytkami Byłam przyzwyczajona do starej prostownicy, wyrobionej juz w ktorej idealnie sie stykaly te plytki, a tu nie trzymala mi włosów ta TONDEO tak mocno jak tamta, właśnie przez tą szparę miedzy plytkami.

Kontaktowałam się ze sprzedającym ale nie chciał mi jej wymieni c bo jak twierdził wyrobi się. Mam ja już długo i nadal się nie stykają, ale mimo to prostuje dobrze (przyzwyczaiłam sie).

I też szarpała/wyrywała mi włosy podczas prostowania czego nienawidzę Ale to przez to, że miała ostro zakończone krawędzie (te plastykowe), tata mi spiłował i wygładził i już nie wyrywa, no może czasem jakiegoś włoska złapie ale to naprawdę rzadko

Teraz sie boję, że ta GA.MA będzie wyrywała, bo tez chce ją kupić Już jedna prostownicę przez to zwróciłam.

Może zwróć uwage na te krawędzie, byc może to jest przyczyna szarpania
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 22:00   #5210
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Ja mam TONDEO active CERION i gdy ja dostalam to tez miałam taka akcje z tymi płytkami Byłam przyzwyczajona do starej prostownicy, wyrobionej juz w ktorej idealnie sie stykaly te plytki, a tu nie trzymala mi włosów ta TONDEO tak mocno jak tamta, właśnie przez tą szparę miedzy plytkami.

Kontaktowałam się ze sprzedającym ale nie chciał mi jej wymieni c bo jak twierdził wyrobi się. Mam ja już długo i nadal się nie stykają, ale mimo to prostuje dobrze (przyzwyczaiłam sie).

I też szarpała/wyrywała mi włosy podczas prostowania czego nienawidzę Ale to przez to, że miała ostro zakończone krawędzie (te plastykowe), tata mi spiłował i wygładził i już nie wyrywa, no może czasem jakiegoś włoska złapie ale to naprawdę rzadko

Teraz sie boję, że ta GA.MA będzie wyrywała, bo tez chce ją kupić Już jedna prostownicę przez to zwróciłam.

Może zwróć uwage na te krawędzie, byc może to jest przyczyna szarpania

Dzieki
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 08:14   #5211
jashiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No wiec po wybadaniu tematu okazalo sie ze wlosy w moim, a raczej mej narzeczonej, przypadku nie sa prostowane z obawy o wieksze ich zniszczenie (no wlasnie, jak to sie ma z prostownicami typu wet&dry) i obawy o laczenie wilgoci z urzadzeniem elektrycznym...

Tak wiec opcja prostowania mokrych nie jest juz tak bardzo istotna... GHD PURE white nagrzewa sie wg reklam w 5 sekund wiec jest duzo szybsza, no i ma piekny futeral... tylko czy jest dobra? czy moze Babyliss albo Farouk nie ma lepszego, zdrowszego systemu?

Phillipsa bym raczej nie kupil bo osobiscie jakos nie mam zaufania nawet do produktow AGD tej firmy... Chcialbym produkt linii "fryzjerskiej", bardziej jakos mam do nich zaufanie...

Tak producenci Farouk jak Babyliss zarzekaja sie ze to wlasnie ICH prostownice sa najzdrowsze i najlepsze... GHD zas jest na topie w calym UK... To jednak ktore?
jashiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:07   #5212
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez jashiu Pokaż wiadomość
No wiec po wybadaniu tematu okazalo sie ze wlosy w moim, a raczej mej narzeczonej, przypadku nie sa prostowane z obawy o wieksze ich zniszczenie (no wlasnie, jak to sie ma z prostownicami typu wet&dry) i obawy o laczenie wilgoci z urzadzeniem elektrycznym...

Tak wiec opcja prostowania mokrych nie jest juz tak bardzo istotna... GHD PURE white nagrzewa sie wg reklam w 5 sekund wiec jest duzo szybsza, no i ma piekny futeral... tylko czy jest dobra? czy moze Babyliss albo Farouk nie ma lepszego, zdrowszego systemu?

Phillipsa bym raczej nie kupil bo osobiscie jakos nie mam zaufania nawet do produktow AGD tej firmy... Chcialbym produkt linii "fryzjerskiej", bardziej jakos mam do nich zaufanie...

Tak producenci Farouk jak Babyliss zarzekaja sie ze to wlasnie ICH prostownice sa najzdrowsze i najlepsze... GHD zas jest na topie w calym UK... To jednak ktore?
Ja wiem, że napweno Babyliss odpada i ogólnie chowa się przy Farouku i GHD
Ale którą z tych dwóch to nie wiem. Myślę, że bez względu na to, którą wybierzesz to i tak będzie dobry wybór.
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:26   #5213
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Dzieki
I jak? dalej wyrywa? jestem ciekawa
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 15:41   #5214
Paucia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam serdecznie, jako że to mój pierwszy post

Jestem zaskoczona ile stron można stworzyć na temat prostownic, także przebrnięcie przez wszystko jest nie lada wyzwaniem. Zaglądałam tu już parokrotnie i tym sposobem przeszłam z zamiaru kupna prostownicy Wigo na początku, przez Efalocka do Babylissa. Zdecydowałam się na te firmę, bo licznych pozytywnych opiniach Wizażanek.
Ostatecznie zastanawiam się nad PROSTOWNICA BABYLISS PRO NEW TECH a BaByliss PRO Tourmaline i nie wiem która wybrac. Trochę lepiej wypada chyba Pro New Tech z pełnoceramicznymi płytkami, a z tego co czytałam Pro Tourmaline ma tylko powłokę ceramiczno-turmalinowa.
Panicznie boję się przepalenia włosów, ich rozdwajania się. Mam nadzieję, że używając dobrego preparatu (myślę o spray'u Elgon Affix) prostowanie nie zniszczy moich włosów, bo trochę ich mam i całkiem się z nimi zżyłam

Nie sposób przeczytac wszytskich 300 (!?) stron na forum, zatem proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam
Paucia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:37   #5215
PelniaNocy
Rozeznanie
 
Avatar PelniaNocy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zakamarki Nocy
Wiadomości: 547
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Paucia5 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, jako że to mój pierwszy post

Jestem zaskoczona ile stron można stworzyć na temat prostownic, także przebrnięcie przez wszystko jest nie lada wyzwaniem. Zaglądałam tu już parokrotnie i tym sposobem przeszłam z zamiaru kupna prostownicy Wigo na początku, przez Efalocka do Babylissa. Zdecydowałam się na te firmę, bo licznych pozytywnych opiniach Wizażanek.
Ostatecznie zastanawiam się nad PROSTOWNICA BABYLISS PRO NEW TECH a BaByliss PRO Tourmaline i nie wiem która wybrac. Trochę lepiej wypada chyba Pro New Tech z pełnoceramicznymi płytkami, a z tego co czytałam Pro Tourmaline ma tylko powłokę ceramiczno-turmalinowa.
Panicznie boję się przepalenia włosów, ich rozdwajania się. Mam nadzieję, że używając dobrego preparatu (myślę o spray'u Elgon Affix) prostowanie nie zniszczy moich włosów, bo trochę ich mam i całkiem się z nimi zżyłam

Nie sposób przeczytac wszytskich 300 (!?) stron na forum, zatem proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam
to nie tu czytałas o Wigo bo to wyrzucenie kasy
__________________
Ludzie Zapomnieli O Tej Prawdzie - Lecz Tobie Nie Wolno Zapomnieć. Stajesz Się Odpowiedzialny Na Zawsze Za To, Co Oswoiłeś.

Książe z bajki? Mam go w dupi**!
Zostanę niezależną księżniczką
PelniaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:04   #5216
852
Raczkowanie
 
Avatar 852
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 330
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Paucia5 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, jako że to mój pierwszy post

Jestem zaskoczona ile stron można stworzyć na temat prostownic, także przebrnięcie przez wszystko jest nie lada wyzwaniem. Zaglądałam tu już parokrotnie i tym sposobem przeszłam z zamiaru kupna prostownicy Wigo na początku, przez Efalocka do Babylissa. Zdecydowałam się na te firmę, bo licznych pozytywnych opiniach Wizażanek.
Ostatecznie zastanawiam się nad PROSTOWNICA BABYLISS PRO NEW TECH a BaByliss PRO Tourmaline i nie wiem która wybrac. Trochę lepiej wypada chyba Pro New Tech z pełnoceramicznymi płytkami, a z tego co czytałam Pro Tourmaline ma tylko powłokę ceramiczno-turmalinowa.
Panicznie boję się przepalenia włosów, ich rozdwajania się. Mam nadzieję, że używając dobrego preparatu (myślę o spray'u Elgon Affix) prostowanie nie zniszczy moich włosów, bo trochę ich mam i całkiem się z nimi zżyłam

Nie sposób przeczytac wszytskich 300 (!?) stron na forum, zatem proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam
Kurcze Babyliss'y są w miare dobre ale awaryjne. Nie lepiej dołożyć ok.10 zł do sprawdzonej Ga.my?
852 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:41   #5217
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
I jak? dalej wyrywa? jestem ciekawa
Niestety tak ale uzylam jej dopiero dwa razy wiec moze faktycznie sie wyrobi, mam taka nadzieje
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 22:38   #5218
Paucia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez PelniaNocy Pokaż wiadomość
to nie tu czytałas o Wigo bo to wyrzucenie kasy
Właśnie tutaj czytałam, bo przez te opinie zrezygnowałam.
Paucia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:36   #5219
jashiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

No tak, tylko zakladajac juz ze Farouk to moze cos Wizażanki doradza?
FAROUK CHI NANO http://allegro.pl/item425106370_faro...ca_okazja.html
FAROUK CHI 1 http://allegro.pl/item416832835_pros...kosmetyki.html
FAROUK CHI VOLUMIZING http://allegro.pl/item427380369_pros...le_loki_i.html

jak dla mnie wygladaja one praktycznie tak samo... ktora najlepsza? mozna po cenie wybrac najdrozsza, ale z doswiadczenia wiem ze to nie zawsze sie sprawdza...

ew jest jeszcze nowosc: FAROUK -WET TO DRY http://allegro.pl/item419445809_faro...ro_nowosc.html ale moja luba z tego co sie zorientowalem boi sie mokrych prostowac... wiec ta chyba odpada...

no a ghd jest na allegro PURE http://allegro.pl/item428609464_ghd_...tion_whit.html ale na stronie GHD przestrzegaja przed licznymi podrobkami, te wystawione na tej aukcji pochodza z ebay, wiec moga w sumie byc chinskie...
jashiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 14:11   #5220
megan5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam dziewczynki!
Czytając to forum zdecydowałam się na prostownicę Ga.ma :
http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=345
No i zawiodłam się trochę. Jeśli chodzi o prostowanie znośnie na moich sianowatych włosach nawet na drugi dzień ale kilka razy muszę przejechać, lecz trudno mówić o efekcie jak u fryzjera.
Poza tym plastiki z jakich jest wykonana pozostawiają wiele do życzenia w sprzęcie za taka kasę. Trochę szarpie włosy, lekko przy końcach jakby turmalin się ścierał czy coś.
Obawiam się czy to nie jest podróba jakaś?
Czy któraś ma taką i może mi powiedzieć jak wyglądają w Waszej prostownicy przyciski do regulacji temperatury? W mojej są dwa obok siebie tworzą jakby jeden przycisk, a na pudełku moim i zdjęciach w necie są to dwa osobne okrągłe przyciski.
Proszę o odpowiedz, jak u was to wygląda!!!!! Pozdrawiam dzięki
megan5555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.