Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 09:55   #3181
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

... a ja znowu z Sesą na głowie
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 11:31   #3182
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ciąg dalszy zlewania włosów. Szybkie mycie i jeszcze szybszy Kallos banan.

Tylko, że w przyszłym tygodniu bezwzględnie muszę sie pohennować, bo mi mysi odrost wychodzi, błeeee.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 12:07   #3183
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ciąg dalszy zlewania włosów. Szybkie mycie i jeszcze szybszy Kallos banan.

Tylko, że w przyszłym tygodniu bezwzględnie muszę sie pohennować, bo mi mysi odrost wychodzi, błeeee.
A ja zapuściłam już całe mysie
Zlewania? To moja pielęgnacja jest ciągłym zlewaniem.:brzyd al:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 12:12   #3184
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A ja zapuściłam już całe mysie
Zlewania? To moja pielęgnacja jest ciągłym zlewaniem.:brzyd al:
Ja siebie w mysich szczerze nienawidzę

U mnie olej 2 razy w miesiącu, brak stosowania Sebusia balsamu, brak wcierek, maska/odzywka 60 sek na włosach - to już zlewanie. No ale za dużo rzeczy na głowie + za gorąco. I tak za miesiąc upitolę ileś tam cm więc w sumie nie bardzo cokolwiek chce mi się robić. Zapał mnie najdzie kiedy będę miała zdrową całą długość.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 16:23   #3185
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja siebie w mysich szczerze nienawidzę

U mnie olej 2 razy w miesiącu, brak stosowania Sebusia balsamu, brak wcierek, maska/odzywka 60 sek na włosach - to już zlewanie. No ale za dużo rzeczy na głowie + za gorąco. I tak za miesiąc upitolę ileś tam cm więc w sumie nie bardzo cokolwiek chce mi się robić. Zapał mnie najdzie kiedy będę miała zdrową całą długość.
Lepszy Sebuś balsam czy wcierka?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 20:37   #3186
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Lepszy Sebuś balsam czy wcierka?
Działanie dla mnie identyczne. Chociaż wcierka może minimalnie lepiej, ale wcierke używałam codziennie, a balsam tylko przy myciu czyli raz na 4 dni.

Uważam, że w użyciu łatwiejsza jest wcierka. Ot powiszę głową w dół 3 min wcierając co wieczór. Balsam używałam na godzinę po umyciu na oczyszczona skórę głowy i później jeszcze zmywałam samą wodą. Obecnie nie mam ochoty na trzymanie czegokolwiek dłużej na głowie i włosach.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:50   #3187
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kupiłam sobie dużego TT nareszcie. Mam kompaktowego do torebki, ale już od dłuższego czasu myślałam o duży, bo nie ciągnie włosów i przy delikatnym rozczesywaniu może wyjdzie przez to włosom na dobre.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 14:20   #3188
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Poszukuję tanich, łatwo dostępnych szamponów, które raczej nie zaliczają się do tych drogeryjnych. Niestety, kolejny zakup takiego produktu spowodował wysyp łupieżu.

Znalazłam coś takiego - myślicie, że będzie w stanie przeproteinować włosy? http://allegro.pl/stapiz-sleek-line-...922282370.html
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 14:29   #3189
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6248473 6]Poszukuję tanich, łatwo dostępnych szamponów, które raczej nie zaliczają się do tych drogeryjnych. Niestety, kolejny zakup takiego produktu spowodował wysyp łupieżu.

Znalazłam coś takiego - myślicie, że będzie w stanie przeproteinować włosy? http://allegro.pl/stapiz-sleek-line-...922282370.html[/QUOTE]

Jeśli ma jedwab, to jak najbardziej Ja bym niedawno kupiła szampon do wrażliwej skóry Organique, ale właśnie z powodu jedwabiu zrezygnowałam. Ostatecznie wzięłam wspomnianego Johnsona z lawendą oraz fiński Planeta Organica (i żadnych rosyjskich więcej). Próbowałam Johsona, jest lepiej.

Co masz na myśli pisząc "nie drogeryjny"? Spoza klasyki w rodzaju Dove, Pantene, Barwa? Pytam, bo drogerie mają teraz tak różnorodny asortyment, że to określenie jest bardzo pojemne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:06   #3190
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dużego TT nareszcie. Mam kompaktowego do torebki, ale już od dłuższego czasu myślałam o duży, bo nie ciągnie włosów i przy delikatnym rozczesywaniu może wyjdzie przez to włosom na dobre.
Musze kupić nową TT bo moja w grudniu skończy 5 lat. Nie wygląda już za dobrze, zwłaszcza, że duzo przeszła.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:10   #3191
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli ma jedwab, to jak najbardziej Ja bym niedawno kupiła szampon do wrażliwej skóry Organique, ale właśnie z powodu jedwabiu zrezygnowałam. Ostatecznie wzięłam wspomnianego Johnsona z lawendą oraz fiński Planeta Organica (i żadnych rosyjskich więcej). Próbowałam Johsona, jest lepiej.

Co masz na myśli pisząc "nie drogeryjny"? Spoza klasyki w rodzaju Dove, Pantene, Barwa? Pytam, bo drogerie mają teraz tak różnorodny asortyment, że to określenie jest bardzo pojemne.
Tak, dokładnie o to mi chodzi. O Dove i Pantene zwłaszcza
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 16:13   #3192
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A próbowałaś Alterrę lub Isanę? To mi się zawsze pierwsze kojarzy, jeśli poszukuje się czegoś łatwo dostępnego, ale jednak niepodobnego do Pantene i spółka.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-01, 16:23   #3193
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6248862 6]Tak, dokładnie o to mi chodzi. O Dove i Pantene zwłaszcza [/QUOTE]

Dove nie?

Ja dziś po raz pierwszy robię płukankę z szałwii.
Do tego odrobina nafty na mokre końce.
Przedtem olej+glut+maska Garnier

Jestem w szoku! o.O

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-01 o 16:47
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 14:11   #3194
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dlaczego nie Barwa? Nie ma parabenów i tych innych. Z tych mało znanych miałam BingoSpa z olejkiem arganowym. O dziwo, był on wysoko w składzie. Ale jakoś nie czułam po nim oczyszczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 14:26   #3195
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Szampony oczyszczające raczej nie miewają olejów wysoko w składzie.

Bez testów się chyba nie obędzie, raczej nie da się po składzie ocenić czy dany szampon spowoduje nawrót łupieżu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 14:28   #3196
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szampony oczyszczające raczej nie miewają olejów wysoko w składzie.

Bez testów się chyba nie obędzie, raczej nie da się po składzie ocenić czy dany szampon spowoduje nawrót łupieżu.
Mojej siostrze jakoś się spodobał, ale ja mam przetłuszczające włosy, dlatego potrzebuję czegoś mocniejszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
Mojej siostrze jakoś się spodobał, ale ja mam przetłuszczające włosy, dlatego potrzebuję czegoś mocniejszego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gorzej tylko, jak łupież wywoła. :c Ja miałam tak z białym jeleniem. Leczyłam potem miesiąc skórę głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 17:06   #3197
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Witajcie
Dawno się nie odzywałam, ale często Was podczytywałam. Teraz do Was wracam

Dalej hennuję, przeważnie tylko odrosty, ale 4 dni temu zrobiłam całe.
Ale mam ogromny problem z wypadaniem. Ogólnie mam problemy z tarczycą i Hashimoto od prawie roku. Biorę euthyrox i musiałam też przez jakiś czas dodatkowo brać żelazo. Przez jakiś czas było lepiej, ale teraz znowu włosy wypadają masakrycznie i w żaden sposób nie mogę tego opanować. Oprócz tego mam jeszcze problem z mocnym przetłuszczaniem skóry twarzy i głowy (muszę myć włosy codziennie, kiedyś co 2-3 dni)
11.07 idę do lekarza, żeby coś z tym zrobić.

No i dzisiaj musiałam ściąć włosy do ramion, bo miałam bardzo przerzedzone i zrobił mi się obrzydliwy ogon. Ale to akurat zmiana na plus.
To by było na tyle co u mnie.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:08   #3198
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
Gorzej tylko, jak łupież wywoła. :c Ja miałam tak z białym jeleniem. Leczyłam potem miesiąc skórę głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się to zdarzyło tylko raz, winowajcą był szwajcarski szampon do tłustych włosów Rausch i też walczyłam z łupieżem chyba z 2 miesiące.
Nie wiem, jakie aktualnie są teorie nt przyczyn łupieżu. Można przeczytać o łupieżu spowodowanym przesuszeniem skóry, o drożdżakach. Może ktoś bardziej ogarnięty w temacie coś napisze.

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Witajcie
Dawno się nie odzywałam, ale często Was podczytywałam. Teraz do Was wracam

Dalej hennuję, przeważnie tylko odrosty, ale 4 dni temu zrobiłam całe.
Ale mam ogromny problem z wypadaniem. Ogólnie mam problemy z tarczycą i Hashimoto od prawie roku. Biorę euthyrox i musiałam też przez jakiś czas dodatkowo brać żelazo. Przez jakiś czas było lepiej, ale teraz znowu włosy wypadają masakrycznie i w żaden sposób nie mogę tego opanować. Oprócz tego mam jeszcze problem z mocnym przetłuszczaniem skóry twarzy i głowy (muszę myć włosy codziennie, kiedyś co 2-3 dni)
11.07 idę do lekarza, żeby coś z tym zrobić.

No i dzisiaj musiałam ściąć włosy do ramion, bo miałam bardzo przerzedzone i zrobił mi się obrzydliwy ogon. Ale to akurat zmiana na plus.
To by było na tyle co u mnie.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć
No przy takim wypadaniu może się odechcieć dbać o włosy, bo co z tego, że na długości zadbane, jak w każdym momencie niezależnym od nas mogą zacząć lecieć i a po utracie pewnej objętości nawet najbardziej zadbane włosy będą i tak tylko do ścięcia Ja długości do pasa to raczej nie wyhoduję. Próba skończyła się wiosną cięciem mysiego ogona. Obecnie cieszę się, że włosy nie wypadają.

Wrzucam aktualizację po fryzjerze. Włosy zdrowe, sam fryzjer stwierdził, że rzadko zdarza mu się widywać tak zdrowe końcówki (obadał je też kamerką). Nie do końca podoba mi się kształt cięcia, ale niech tam będzie, nie jestem ostatnio wybredna. Ważniejszy czerep
Skóra głowy pod kamerką wygląda o wiele lepiej niż za czasów łojotoku tzn nie ma kulek z łoju, włosy nie pływają w smalcu, chociaż jest lekko skrystalizowaną warstwa sebum/naskórka. Nie widać oznak podrażnienia, chociaż odczuwam nadwrażliwość. Mam nadzieję, że rezygnacja z mocnych szamponów i Cerkogel wystarczą, żeby opanować problem. Chętnie bym używała olejków eterycznych, ale chyba się wstrzymam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Po fryzjerze 06.2016.jpg (162,8 KB, 40 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:14   #3199
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

a miala któras z was ta ekspresowa maske goodbye damage z fructisa?
ma calkiem dobre opinie na kwc,ja kupilam wczoraj bo akurat jest w promocji ale jeszcze nie używałam
danana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 20:55   #3200
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Swan super ze sie odezwalas☺ szkoda ze u Ciebie takie problemy zdrowotne ale oby do przodu! Na pewno za jakis czas uregulujesz hormony na ile sie da i bedzie dobrze. Pamietam, ze mialas grube wlosy wiec nawet teraz na pewno nie jest tragicznie.

chimay zdjecie zobacze sobie jutro na komputerze ale dobrze ze ze skalpem lepiej.

Ja poki co mam nadzieje ze we wtorek bede miala czas uzyc henny. Teras tylko odrost a w sierpniu znowu calosc i to przyciemniajacej mieszanki.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:55   #3201
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Cześć
No przy takim wypadaniu może się odechcieć dbać o włosy, bo co z tego, że na długości zadbane, jak w każdym momencie niezależnym od nas mogą zacząć lecieć i a po utracie pewnej objętości nawet najbardziej zadbane włosy będą i tak tylko do ścięcia Ja długości do pasa to raczej nie wyhoduję. Próba skończyła się wiosną cięciem mysiego ogona. Obecnie cieszę się, że włosy nie wypadają.

Wrzucam aktualizację po fryzjerze. Włosy zdrowe, sam fryzjer stwierdził, że rzadko zdarza mu się widywać tak zdrowe końcówki (obadał je też kamerką). Nie do końca podoba mi się kształt cięcia, ale niech tam będzie, nie jestem ostatnio wybredna. Ważniejszy czerep
Skóra głowy pod kamerką wygląda o wiele lepiej niż za czasów łojotoku tzn nie ma kulek z łoju, włosy nie pływają w smalcu, chociaż jest lekko skrystalizowaną warstwa sebum/naskórka. Nie widać oznak podrażnienia, chociaż odczuwam nadwrażliwość. Mam nadzieję, że rezygnacja z mocnych szamponów i Cerkogel wystarczą, żeby opanować problem. Chętnie bym używała olejków eterycznych, ale chyba się wstrzymam.
W pewnym momencie odechciało mi się o włosy dbać kompletnie, i miałam ochotę zgolić się na łyso.
Teraz miałam już włosy odrobinę za zapięcie stanika, ale co z tego jak średnio, albo i gorzej to wyglądało - był już naprawdę taki mysi ogon. Ale wolę krótsze włosy, za to lepiej wyglądające. A z objętości dużo ubyło i nie sądzę by udało się osiągnąć dawną gęstość. I pomyśleć, że kiedyś narzekałam, że mam za dużo włosów...

Cieszę się, że u Ciebie sytuacja ze skórą głowy się poprawiła, a włosy naprawdę masz bardzo ładnie
Mnie też kusi takie badanie kamerką, nawet ostatnio poważniej o tym myślałam.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 06:26   #3202
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Chimay, śliczne sa.
Ja dziś swoje farbuje.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 11:46   #3203
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Coś ktoś słyszał o jakichś promocjach na biovaxy lub natur vital?
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 12:19   #3204
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
W pewnym momencie odechciało mi się o włosy dbać kompletnie, i miałam ochotę zgolić się na łyso.
Teraz miałam już włosy odrobinę za zapięcie stanika, ale co z tego jak średnio, albo i gorzej to wyglądało - był już naprawdę taki mysi ogon. Ale wolę krótsze włosy, za to lepiej wyglądające. A z objętości dużo ubyło i nie sądzę by udało się osiągnąć dawną gęstość. I pomyśleć, że kiedyś narzekałam, że mam za dużo włosów...
Kurczę, ja mam teraz podobnie. Moje włosy teraz, a rok temu to zupełnie inne włosy - czuję, jakby przerzedziły się o połowę, zdjęcia potwierdzają. Najlepsze, że wcale nie wypadały mi jakoś alarmująco, więc jak to się stało? Nie mogę ich porządnie zapuścić od września, może urosły parę cm, a mogłyby z 15. Nigdy nie były grube, ale tak małej i smutnej objętości nie miałam nigdy...

Kiedyś sprawdzony zestaw - olejowanie, maskowanie, wewnętrzne wspomaganie pokrzywą i drożdżami pomagało szybko, teraz nie działa nic.

No i z tego wszystko zapisałam się na jutro do fryzjera na podcięcie, jeśli to jakoś nie ożywi tych włosów, to już chyba nie ma rady. Myślę też o nałożeniu henny, bo mam coraz więcej siwych włosów. Ale jeszcze nie do końca potrafię się odważyć, mam naturalny kolor od 25 lat

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

Szokują mnie spotkane w mieście dziewczyny o na prawde grubych i długich rozpuszczoncych włosach. Serio ja z moimi nie wyrabiam.
Mnie dziwią też rozpuszczone włosy na plaży, gorąco strasznie, a tu włosy dodatkowo fruwają na wszystkie strony Jasne, że ładnie to wygląda (ja mam na plaży tragiczne włosy, bo zawsze chowam pod czapką, jak ściągnę, mam megaprzyklap), ale ja bym nie dała rady
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:10   #3205
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Zakupiłam cieszący się dobrymi opiniami szampon lipowy All About Shine i mam nadzieję, że chociaż on nie podrażni skóry Podobno nawet lekko przedłuża świeżość włosów.

Oznajmiam, iż w promocji w Super Pharm jest 200 ml oleju kokosowego za 3,99 Kupiłam i od razu wymiziałam nim końcówki
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:18   #3206
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6255030 1]Zakupiłam cieszący się dobrymi opiniami szampon lipowy All About Shine i mam nadzieję, że chociaż on nie podrażni skóry Podobno nawet lekko przedłuża świeżość włosów.

Oznajmiam, iż w promocji w Super Pharm jest 200 ml oleju kokosowego za 3,99 Kupiłam i od razu wymiziałam nim końcówki [/QUOTE]
To ten z Tesco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:22   #3207
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Coś ktoś słyszał o jakichś promocjach na biovaxy lub natur vital?
Promocje sa na nie regularnie, sprawdzaj gazetki promocyjne, a na pewno niebawem trafisz na promo
Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
To ten z Tesco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak w SP to raczej nie ten z Tesco
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:26   #3208
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Promocje sa na nie regularnie, sprawdzaj gazetki promocyjne, a na pewno niebawem trafisz na promo

Jak w SP to raczej nie ten z Tesco
Z tym, że koleżanka napisała tylko o olejku z SP, dlatego się dopytuję, bo taki szampon używałam i był kupiony w Tesco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 13:52   #3209
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Tak, szampon z Tesco

Jeżeli chodzi o Biovaxy, to przeglądałam gazetki i nie spostrzegłam na nie promocji. Ale promocja na te produkty zdarza się bardzo często.

Czy to możliwe, że po podcięciu ledwo 1 cm warkocz stał się grubszy na całej długości? Przed podcięciem był cieńszy.

Swoją drogą to podcinałam końcówki miesiąc temu i przez miesiąc zdążyły się zrobić cienkie i byle jakie. Takie uroki rozjaśnionych delikatnych włosów... :/ Niektórzy dziwią mi się, że podcinam co 1-2 miesiące, że to bardzo często. Ale po dłuższym nieobcinaniu końce są już mizerne, jakby "wytarte" Czy to możliwe, by przy pielęgnacji i zabezpieczaniu tak szybko się niszczyły?
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 15:20   #3210
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
Z tym, że koleżanka napisała tylko o olejku z SP, dlatego się dopytuję, bo taki szampon używałam i był kupiony w Tesco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, tak skupilam sie na koncowce posta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.