Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-21, 09:13   #2881
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Moze pojdz w farby drogeryjne? Ja tylko raz farbowalam wlosy u ftyzjera i kolor zszedl mi po 2 tyg teraz farbuje garnierem i kolor spokojnie przez 2-3 miesiace jest ladny
Skąd ja to znam U mnie drogeryjne farby też trzymają znacznie dłużej niż kolor robiony u fryzjera.

W załączniku wrzucam swój obecny kolor (po odświeżeniu Inebryą Kromask) w słońcu. Włosów nie stylizowałam, bo ta maska je przeciążyła więc dałam im spokój.

Edytowane przez 1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Czas edycji: 2016-05-21 o 09:41
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 09:27   #2882
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Viekki jaka piękna czerwień
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 09:41   #2883
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Viekki jaka piękna czerwień
Dziękuję Trzeba przyznać, Kromask daje czadu Wrzuciłam jeszcze włosową aktualizację do swojego albumu - tym razem z moim naturalnym skrętem. Klik!

Edytowane przez 1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Czas edycji: 2016-05-21 o 16:09
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 11:11   #2884
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę, jaka jest różnica pomiędzy ziołami ekspresowymi (czyli herbatkami), a ziołami kupowanymi w torebkach w sklepie zielarskim, w kwestii zaparzania?
Ekspresowe zalewamy wrzątkiem i są właściwie gotowe, na ziołach torebkowych często jest napisane, żeby pogotować. Pytam, bo byłam dzisiaj w sklepie zielarskim po coś na wypadanie włosów, dostałam skrzyp, pokrzywę, łopian, rumianek, brzozę i lipę. Zapytałam, czy muszę je pogotować przed wypiciem, pan powiedział, że "jak mi się chce", jeśli nie to wystarczy zalać wrzątkiem, jak herbatę.
Myślicie, że ten sposób będzie tak samo efektywny? Nie ukrywam, że nie będzie mi się chciało codziennie gotować ziół
Masz zamiar je wymieszac i pić napar?
Jeśli nie chce Ci sie codziennie gotować to z takich ziół wychodzą świetne wcierki. Ja gotuję napary, potem do ostudzonych dodaje trochę spirytusu z aloesem i trzymam w lodówce. Dla mnie to lepszy sposób niż picie, bo po wypitych ziołach mam wysyp krostek
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-21, 21:46   #2885
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Masz zamiar je wymieszac i pić napar?
Jeśli nie chce Ci sie codziennie gotować to z takich ziół wychodzą świetne wcierki. Ja gotuję napary, potem do ostudzonych dodaje trochę spirytusu z aloesem i trzymam w lodówce. Dla mnie to lepszy sposób niż picie, bo po wypitych ziołach mam wysyp krostek
Tak, tak tez mi polecono, wymieszać mniej więcej równą ilość każdego zioła i codziennie łyżeczkę suszu zaparzać i pić.
O wcierce też myślałam, ale jak zobaczyłam mój zapas wcierek, to mi przeszło
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:21   #2886
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
Tak być może. To znaczy to prawie pewne. Więc co powinnam ?
Ponawiam pytanie, bo znikło w gąszczu innych - co mogę robić, by robić im jak najlepiej i by wyglądały przyzwoicie?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 19:26   #2887
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, bo znikło w gąszczu innych - co mogę robić, by robić im jak najlepiej i by wyglądały przyzwoicie?
Obawiam się, że część długości włosów, która wyrosła w czasie nieunormowania Twoich problemów zdrowotnych będzie Ci sprawiać rozdwajające problemy do czasu całkowitej eksterminacji. Do tego czasu - betonujące serum.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 19:44   #2888
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Kascysko - mozesz mi powiedziec, czy Twoim zdaniem podczas karmienia piersia mogę stosowac na skalp produkty takie jak: Cerkogel, wcierki na alkoholu (Seboradin, kulpol), placenta?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:23   #2889
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Kascysko - mozesz mi powiedziec, czy Twoim zdaniem podczas karmienia piersia mogę stosowac na skalp produkty takie jak: Cerkogel, wcierki na alkoholu (Seboradin, kulpol), placenta?
Jak najbardziej, tego typu produkty nie są w stanie przeniknąć do krwi. Wystrzegaj się jednak produktów o niepewnym składzie (osławiona Andrea chociażby), metod mocno rozgrzewających (maść końska np.) i minoxidylu.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 20:42   #2890
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jak najbardziej, tego typu produkty nie są w stanie przeniknąć do krwi. Wystrzegaj się jednak produktów o niepewnym składzie (osławiona Andrea chociażby), metod mocno rozgrzewających (maść końska np.) i minoxidylu.
Ooo, dzięki Jakoś myślałam, że mi to raczej odradzisz
Andrea i maść końska mnie nie kuszą, tylko te rzeczy, które wymieniłam
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:34   #2891
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Sezon upałów i upinania włosów uważam za otwarty! Też już tak macie?

Jednocześnie wściekam się, że długie i gorąco i cieszę, że długie, bo można upiąć. Pamiętam czasy tak krótkich włosów, że zamiast kitki czy warkocza upinałam wsuwkami na głowie coś a la gniazdo, bo i tak było za gorąco, choć zakrywały tylko kark.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 10:40   #2892
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mam wlosy za lopatki i nie wyobrazam sobie robienia czegokolwiek w rozpuszczonych. Kleja sie do ciala, grzeja niemilosiernie dobrze, ze mozna je ladnie zwiazac w koczek i mam spokoj :3
Shayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:52   #2893
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Sezon upałów i upinania włosów uważam za otwarty! Też już tak macie?

Jednocześnie wściekam się, że długie i gorąco i cieszę, że długie, bo można upiąć. Pamiętam czasy tak krótkich włosów, że zamiast kitki czy warkocza upinałam wsuwkami na głowie coś a la gniazdo, bo i tak było za gorąco, choć zakrywały tylko kark.
Ja na szczęście nigdy nie miałam krótkich, ale długie mi nie przeszkadzają. Jak jest upał bez wiatru to wiąże, jak jest wiatr to nie.





Cytat:
Napisane przez Shayy Pokaż wiadomość
Mam wlosy za lopatki i nie wyobrazam sobie robienia czegokolwiek w rozpuszczonych. Kleja sie do ciala, grzeja niemilosiernie dobrze, ze mozna je ladnie zwiazac w koczek i mam spokoj :3
Ja w domu czy ogródku zawsze wiąże. Tylko wejde do domu. Jak robie coś w kuchni, jak jem, jak sprzątam - zawsze związane. A jak się opalam to już w ogóle, robię koka i tyle. problem z głowy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 10:55   #2894
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dokladnie. Czasem sie zastanawiam po co zapuszczam skoro siedze w domu i je zwiazuje, siedze z chlopakiem i zwiazuje, wychodze to tez zwiazuje rzadko sie zdarza zebym miala rozpuszczone.
Shayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 11:17   #2895
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shayy Pokaż wiadomość
Dokladnie. Czasem sie zastanawiam po co zapuszczam skoro siedze w domu i je zwiazuje, siedze z chlopakiem i zwiazuje, wychodze to tez zwiazuje rzadko sie zdarza zebym miala rozpuszczone.

Po to żeby móc wiązać, a czasami rozpuścić i zdziwić się że wow jakie długie

Ja wiąże w domu, a na zewnątrz to zależy od temperatury i ich wyglądu, czyt. czasami w dniu przed myciem już nie wyglądają więc lepiej ich nie pokazywać w stanie rozczochranym. Zdarza mi się to kilka razy w miesiącu.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 11:31   #2896
Shayy
Raczkowanie
 
Avatar Shayy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Po to żeby móc wiązać, a czasami rozpuścić i zdziwić się że wow jakie długie

Ja wiąże w domu, a na zewnątrz to zależy od temperatury i ich wyglądu, czyt. czasami w dniu przed myciem już nie wyglądają więc lepiej ich nie pokazywać w stanie rozczochranym. Zdarza mi się to kilka razy w miesiącu.
Hahaha. W sumie tak. I lubie je dotykac po myciu. Sa takie mieciutkie
Shayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 12:31   #2897
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Cześć znowu dawno mnie nie było. Regularnie Was zaniedbuję, ale postanawiam poprawę

Moje włosy po 2óch miesiącach zaniedbania w olejowaniu (olej widziały w tym czasie może 3 razy) pokazały mi środkowy palec więc grzecznie wróciłam do sezamowego. 3 mycia pod rząd z olejowaniem i już są takie jak lubię Dodatkowo pierwszy raz mam odlewkę produktu z kokosem w składzie, która prawie mnie nie puszy i ogólnie ładnie działa. Mam na myśli Loreal Elseve Magiczne olejki (nie wiem jak toto się dokładnie nazywa).

Jedyne czego w tym czasie nie zaniedbałam to konsekwentnego wcierania lotionu Seboradin do włosów wypadających. Jeśli jeszcze tego nie wspominałam to napiszę teraz: Sebusiowi należą się ołtarzyki i modły Tak mało włosów w odpływie jak w ciągu ostatnich 2 -3 miesięcy nie widziałam jeszcze nigdy.

Postaram się nadrobić co pisałyście, ale to w przyszłym tygodniu dopiero.
Wolha wRedna czyli bez specjalnej pielęgnacji buntują Ci się włosy?
A sezamowy olej to Twój ulubiony? Czy masz jeszcze jakiegoś faworyta?

Ja również bardzo sobie chwalę Seboradin, mi na początku stosowania przytspieszył porost, potem włosy się przyzwyczaiły pomimo przerw ale wypadaniu też zaradził.
No i nr 1 mój to kozieradka

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6067779 6]A ja jestem w szoku, że kozieradka w ciągu 2 dni zapobiegła wypadaniu włosów. Oby się przyczyniła także do ich porostu, ponieważ chcę zapuścić jeszcze 3 cm włosów [/QUOTE]

Uwielbiam kozieradkę.
Mi przestały wypadać i urosły włosy dzięki niej !
Zawsze rosną 0.5 cm miesięcznie a dzięki kozieradce urosły 1 - 1.5 cm
Daj znać jak u Ciebie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:35   #2898
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Nie mam pomysłu na eliminacje puchu.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 14:47   #2899
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Nie mam pomysłu na eliminacje puchu.
Oleje. Silikony. Kosmetyki z parafiną. Ostrożne używanie produktów z nawilżaczami lub nawet czasowa eliminacja. Mąka ziemniaczana dodawana do maski/odżywki. Płukanki zakwaszające. Przygladzanie włosów nakremowanymi dłońmi. Lakier. Jonizacja w suszarce czy szczotce. Stylizacja na szczotce. Wygładzające serie produktów. Spray Lee Stafford Dehumidifier.
Jeśli powyższe znasz, testowałaś i nie było efektów albo cię nie zadowalają, to pozostaje tylko keratynowe prostowanie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 15:10   #2900
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Oleje. Silikony. Kosmetyki z parafiną. Ostrożne używanie produktów z nawilżaczami lub nawet czasowa eliminacja. Mąka ziemniaczana dodawana do maski/odżywki. Płukanki zakwaszające. Przygladzanie włosów nakremowanymi dłońmi. Lakier. Jonizacja w suszarce czy szczotce. Stylizacja na szczotce. Wygładzające serie produktów. Spray Lee Stafford Dehumidifier.
Jeśli powyższe znasz, testowałaś i nie było efektów albo cię nie zadowalają, to pozostaje tylko keratynowe prostowanie.
Nie wszystko. Zapiszę i będę miała na uwadze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 20:02   #2901
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Wolha wRedna czyli bez specjalnej pielęgnacji buntują Ci się włosy?
A sezamowy olej to Twój ulubiony? Czy masz jeszcze jakiegoś faworyta?

Ja również bardzo sobie chwalę Seboradin, mi na początku stosowania przytspieszył porost, potem włosy się przyzwyczaiły pomimo przerw ale wypadaniu też zaradził.
No i nr 1 mój to kozieradka



Uwielbiam kozieradkę.
Mi przestały wypadać i urosły włosy dzięki niej !
Zawsze rosną 0.5 cm miesięcznie a dzięki kozieradce urosły 1 - 1.5 cm
Daj znać jak u Ciebie
Mniej więcej. To nie jest jakaś specjalna pielęgnacja, a raczej utarty już schemat. Po prostu gdy mam czas to go stosuję, a, że myje włosy stosunkowo rzadko (co 4 dni) to najcześciej ten czas mam Olej na 2-3 h, szampon, maska na 30 - 60 min - wersja pełna, olej lub maska - wersja niepełna.

Dzisiaj np. nie mam czasu i chęci więc był tylko szampon i maska na 2 min, tyle co nałożyłam, rozczesałam włosy i splukalam

Mnie Seboradin nie przyspieszył porostu (ale nic tego nie zrobiło) za to wypada mi 1/2 - 1/3 włosów co przez ostatnie 10 lat, no i widzę nowe włoski Teraz i tak juz mi nie zależy tak na tempie wzrostu, wolę gęstość.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Nie mam pomysłu na eliminacje puchu.
Ja też, ale z moim już nie walczę. Jeśli jednak masz siłę to spróbuj tego co pisze chimay, bo ona tu przez kilka lat chyba wszelkie sposoby wypróbowała
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2016-05-23 o 20:04
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-23, 22:00   #2902
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mniej więcej. To nie jest jakaś specjalna pielęgnacja, a raczej utarty już schemat. Po prostu gdy mam czas to go stosuję, a, że myje włosy stosunkowo rzadko (co 4 dni) to najcześciej ten czas mam Olej na 2-3 h, szampon, maska na 30 - 60 min - wersja pełna, olej lub maska - wersja niepełna.

Dzisiaj np. nie mam czasu i chęci więc był tylko szampon i maska na 2 min, tyle co nałożyłam, rozczesałam włosy i splukalam

Mnie Seboradin nie przyspieszył porostu (ale nic tego nie zrobiło) za to wypada mi 1/2 - 1/3 włosów co przez ostatnie 10 lat, no i widzę nowe włoski Teraz i tak juz mi nie zależy tak na tempie wzrostu, wolę gęstość.



Ja też, ale z moim już nie walczę. Jeśli jednak masz siłę to spróbuj tego co pisze chimay, bo ona tu przez kilka lat chyba wszelkie sposoby wypróbowała
Spróbować nie zaszkodzi. Po Encanto włosy są prawie proste ale się puszą strasznie. Więc myślę, że jakby wyeliminować puch byłoby super świetnie. Ale wątpię, że mi się to uda.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 04:45   #2903
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Spróbować nie zaszkodzi. Po Encanto włosy są prawie proste ale się puszą strasznie. Więc myślę, że jakby wyeliminować puch byłoby super świetnie. Ale wątpię, że mi się to uda.
U mnie encanto wyeliminowalo niemal zupełnie problem puchu. Z jakim rodzajem puchu Ty masz do czynienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 07:52   #2904
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja ponownie się wyłamię. Uwielbiam ładne koki, upięcia koko - warkoczowe i miedzy innymi po to zapuszczam włosy żeby móc sobie pozwolić na większe wariacje w tej materii

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2016-05-24 o 07:53
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 08:35   #2905
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
A ja ponownie się wyłamię. Uwielbiam ładne koki, upięcia koko - warkoczowe i miedzy innymi po to zapuszczam włosy żeby móc sobie pozwolić na większe wariacje w tej materii
Kwestia gustu, dla mnie nawet najpiękniejsza fryzura/ upięcie nie przebiją zdrowych, rozpuszczonych włosów.

Różnorodność jest fajna
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 11:02   #2906
hanka09_12
Przyczajenie
 
Avatar hanka09_12
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć dziewczyny mam pytanie dotyczące włosów ogólnie dbam o nie od prawie 3 lat czasem bardziej czasem mniej, nie mam problemu z rozdwojonymi końcówkami ale rozjaśniane końce włosów szybko się wysuszają pasuje im bogata maska 2-3 razy w tygodniu ale znowu obciąża mi włosy i szybko się przetłuszczają Macie jakieś pomysły jak radzić sobie z tym np gdy nie mam czasu na robienie i nakładanie maski z olejami? I mam jeszcze pytanie dotyczące szamponu na porost włosów Revitax. Stosowała go któraś z Was? U mnie po około miesiącu stosowania zaczął bardzo przyspieszać przetłuszczanie się włosów a czytałam na jednym z blogów ze dzięki niemu dziewczyna może rzadziej myć włosy Nawet gdy stosuje inne szampony i raz wrócę do niego to w połowie dnia wyglądają już nieciekawie Dodam, że myję włosy codziennie ze względu na to ze po dwóch dniach wyglądają na przetłuszczone Macie jakieś pomysły co mogłoby spowolnić przetłuszczanie się włosów i jednocześnie wpłynąć na ich porost?
hanka09_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 15:44   #2907
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez hanka09_12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie dotyczące włosów ogólnie dbam o nie od prawie 3 lat czasem bardziej czasem mniej, nie mam problemu z rozdwojonymi końcówkami ale rozjaśniane końce włosów szybko się wysuszają pasuje im bogata maska 2-3 razy w tygodniu ale znowu obciąża mi włosy i szybko się przetłuszczają Macie jakieś pomysły jak radzić sobie z tym np gdy nie mam czasu na robienie i nakładanie maski z olejami? I mam jeszcze pytanie dotyczące szamponu na porost włosów Revitax. Stosowała go któraś z Was? U mnie po około miesiącu stosowania zaczął bardzo przyspieszać przetłuszczanie się włosów a czytałam na jednym z blogów ze dzięki niemu dziewczyna może rzadziej myć włosy Nawet gdy stosuje inne szampony i raz wrócę do niego to w połowie dnia wyglądają już nieciekawie Dodam, że myję włosy codziennie ze względu na to ze po dwóch dniach wyglądają na przetłuszczone Macie jakieś pomysły co mogłoby spowolnić przetłuszczanie się włosów i jednocześnie wpłynąć na ich porost?
Według mnie stosujesz niedopasowaną pielęgnację tzn zbyt ciężką. Zwłaszcza że jak piszesz wymagające włosy masz na końcach, a stosujesz na całość produkty obciążające wszystkie włosy.
Szampon też ci najwyraźniej nie służy, może lepiej zamienić go na mniej obciążający i dorzucić wcierkę, ktora zresztą będzie mieć więcej możliwości działania na porost niż szampon trzymany przez chwilę na skórze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 20:45   #2908
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie encanto wyeliminowalo niemal zupełnie problem puchu. Z jakim rodzajem puchu Ty masz do czynienia.
Całkowicie wyeliminowało mi Encanto puch na 3-4 miesiące, potem był lekki, a teraz jest tak jak przed zabiegiem.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 20:58   #2909
hanka09_12
Przyczajenie
 
Avatar hanka09_12
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Chodziło mi o to że treściwe maski i ogólnie odżywki nakładam od wysokości ucha w dół a przetłuszczone mam obszary wkoło twarzy :/ używam wcierki z kozieradki i ogólnie działa super na powstawanie baby hair i lekkie uniesienie włosów przy nasadzie ale nie przyspiesza zbytnio porostu włosów :p i nie uważam żebym miała zbyt ciężką pielęgnację, moje włosy lubią mocne szampony po słabszych szybciej się przetłuszczają :/ a próbowałam nawet kilka dni ich używać bez masek i zbytniego obciążania włosów :p
hanka09_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-24, 21:04   #2910
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Całkowicie wyeliminowało mi Encanto puch na 3-4 miesiące, potem był lekki, a teraz jest tak jak przed zabiegiem.
No to i tak moim zdaniem warto, mnie nic innego nie dało nawet połowy tego efektu i wręcz uważam, że jest niemożliwe, żeby coś dało. Zwłaszcza, że wszystkie inne wlosomaniacze metody zakładają codzienną walkę z puchem.

Mnie tymczasem po 2 tygodniach ze sterydem włosy przestały wypadać, tak jak zapowiadała mi endokrynolog.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.