ciąza i miesiaczka??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 22:37   #1
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10

ciąza i miesiaczka???


staralismy sie z chlopakiemo dziecko jest nam dosc ciezko bo mam nieregularny okres.ale ostatnio dziwnie sie czuje.dostalam okres przynajmniej tak mi sie wydawalo.bylam zawiedziona bo znowu nie wyszlo.ale ten okres jest jakis dziwny.praktycznie trwa juz dwa tygodnie.ale to jest raczej slabe plamienie wiec nie wiem do czego to zaliczyc.poza tym ciagle siusiam mam mdlosci kreci mi sie w glowie i bardzo polubilam banany,soki bananowe itd.boli mnie podbrzusze mam takie dziwne skurcze czy cos podobnego.boje sie ze to tylko mi sie wydaje moze to sobie tylko wmówilam.mam dziwne nastroje w jednej chwili moge cieszyc sie jak dziecko za chwile moge plakac bez powodu.prosze o szybką odpowiedz blagam
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 22:43   #2
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Tak, w czasie ciąży moze występowac miesiączka, rzadko, bo rzadko, ale jednak, najczesciej do 3 m-ca, z tego co słyszałam. Podobnpwtedy krwawienie jednak staje się mniejsze. Twoje objawy również mogą ''być ciążowe''.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 22:49   #3
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: ciąza i miesiaczka???

najlepiej jutro rano zrób test.
być może Wam się udało i będziecie szczęśliwymi rodzicami?
trudno stwierdzić po objawach, bo każda kobieta jest inna i niestety nie ma schematu, do którego można byłoby ją podpiąć. a ile mogło minąć od teoretycznego zapłonienia? bo objawy ciążowe nie ujawniają się tak od ręki

Sovilo, ja natomiast słyszałam, że te krwawienia w czasie ciązy wcale nie są takie rzadko bo rzadko. ciekawe jaka jest porawda. pewnie po środku
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 23:09   #4
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Osobiście nie znam nikogo kto miałby miesiączkę podczas ciąży, za to o plamieniu częsciej, ale to oczywiście, jak każde w ciąży było objawem zagrożenia(ale to w dalszych tygodniach ciąży, nie zaraz na początku). Natomiast lekarz kiedyś mi mówił, że to właśnie rzadkie przypadki, ale może miała za krótki staż i niewiele w zyciu widział? Albo wizażu nie czytał bo tu różne rzeczy się zdarzają agus86wlkp , mam nadzieję, że wszystko będzie po Twojej myśli
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:19   #5
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: ciąza i miesiaczka???

dziekuje za odpowiedzi podejrzewam ze stalo sie to w ostatnim tygodniu grudnia.znam dwie osoby kture mialy miesiaczke ale to tez bylo tylko plamienie lekarz jej powiedzial ze nie ma sie czym przejmowac bo tak sie zdarza.w lipcu urodzila cudowna dziewczynke.a co do testu to sie strasznie boje,bo juz kiedys próbowalismy i nic, nie chce znowu sie zawiesc i bardzo sie denerwuje.wydaje mi sie ze jak jestem w ciazy to ok 5 tygodnia.
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:23   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Agus ,a najlepiej jak najszybciej idż do lekarza.U mnie takie plamienie żle się skończyło.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 09:34   #7
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

dzieki momo na pewno pójde tylko mam jeszcze jedno male pytanko.wie ktos moze jakie objawy moga wystepowac w 5 tygodniu ciazy?
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 10:45   #8
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Talking Dot.: ciąza i miesiaczka???

jeszcze jedno obojetnie co bym zjadla jest mi niedobrze,zmienil sie moj jadlospis.rzeczy które jadalam normalnie teraz sa dla mnie odrazajace jedno co ostatnio moge jesc to banany i zupki z paczki
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 10:48   #9
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ciąza i miesiaczka???

zrob test i bedziesz wiedziala a do lekarza to swoja droga
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:02   #10
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

do lekarza pójde to na pewno,ale z tym testem nie wiem co zrobic bardzo boje sie, ze znowu nic z tego.widze smutek w oczach mojego ukochanego a tym czasem on mnie pociesza i mówi ze postaramy sie znowu.nie chce znowu tego samego.to bardzo boli ale niech sie dzieje wola Boża.jak zrobie tes to na pewno sie odezwe na forum.albo bede bardzo szczesliwa,albo......bede potrzebowala waszego wsparcia.dzieki
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:05   #11
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

ah jeszcze jedno.czy u kazdej kobiety w ciazy w pochwie temperatura jest podwyższona?mozna sie tym sugerowac?wiem ze podczas owulacji tez jest wyzsza ale w danej chwili mam te slabe plamienie koloru różowego a temp. moja to 36.8
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 11:09   #12
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: ciąza i miesiaczka???

ale w 5 tygodniu już mogą występowac objawy. zrób dzis ten test i lec do lekarza, by wszystko było w porządku..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:11   #13
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ciąza i miesiaczka???

naprawde zrob test to wtedy bedziesz wiedzila co i jak i sie nei bedziesz tak martwic trzymamy kciuki
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:29   #14
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Agus ,a najlepiej jak najszybciej idż do lekarza.U mnie takie plamienie żle się skończyło.
popieram Ja trafiłam prosto do szpitala przez te plamienia. Aguś, idź szybko do lekarza, lepiej być nadto ostrożnym niż coś zaniedbać. No i życzę aby dzidzi było juz w drodzę
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:44   #15
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: ciąza i miesiaczka???

powinnaś iść jak najszybciej do lekarza, te plamienia mogą być niebezpieczne! życzę oczywiście wsyztskiego najlepszego, podziwiam bo w sumie jesteś w moim wieku (jeśli dobrze wnioskuję z nicku), ja nie byłabym jeszcze teraz gotowa na dziecko, chyba wogóle nie będę na niego gotowa, małe dzieci mnie przerażają ale twoje objawy moga wskazywać na ciążę, choć jak koleżanki wyżej napisały, każda dziewczyna inaczej ją przechodzi, inne ma objawy..może zmiany hormonalen na to wpłynęły albo i ciąża..ja też czasem mam takie zachciewajki, a potem mi to mija, hmm..więc z tym nigdy nie wiadomo..ale życzę oby się wasze marzenia spełniły
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:55   #16
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: ciąza i miesiaczka???

agus i co zrobilas ten test ? Z tego co piszesz wnioskuje,ze niestaracie sie dlugo,wiec niepotrzebnie sie stresujesz. Rozumiem cie,bo sama staram sie o dzidzie i kazde opoznienie @ jest dla mnie stresujace. Zrob test i bedziesz miala jasnosc,oczywiscie trzymam kciuki
__________________
KAPUSCIANE POLE
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:47   #17
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

no heja bylam u lekarza!!!po objawach podejzewal ciaze zbadal mnie i powiedzial ze mam tylozgiecie macicy i wtym stadium co podaje nie jest w stanie tego ocenic.kazal kupic test i pojawic sie za tydzien.dostalam tabletki które pomagaja zajsc w ciaze utrzymac ciaze zeby nie wystapilo poronienie a gdybym nie byla w ciazy to dostane okres.wiec zobaczymy co to bedzie bo kupilam test ciazowy,bede go robic jutro rano wiec na pewno sie odezwe.trzymajcie za mnie kciuki prosze.ppa
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:01   #18
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Cytat:
Napisane przez agus86wlkp Pokaż wiadomość
no heja bylam u lekarza!!!po objawach podejzewal ciaze zbadal mnie i powiedzial ze mam tylozgiecie macicy i wtym stadium co podaje nie jest w stanie tego ocenic.kazal kupic test i pojawic sie za tydzien.dostalam tabletki które pomagaja zajsc w ciaze utrzymac ciaze zeby nie wystapilo poronienie a gdybym nie byla w ciazy to dostane okres.wiec zobaczymy co to bedzie bo kupilam test ciazowy,bede go robic jutro rano wiec na pewno sie odezwe.trzymajcie za mnie kciuki prosze.ppa
Trzymam kciuki koniecznie napisz jak wyszedl test ja tez mialam plamienia w pierwszych tygodniach ciazy w jednej i drugiej ciazy POZDRAWIAM
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:56   #19
Lucky*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: ciąza i miesiaczka???

ja mam dosyc wazne pytanie. dostalam miesiaczke a wlasciewie miala sie zaczac a tu w pierwszy dzien niespodzianka. wszystko bylo dobrze rano i nagle zrobilo mi sie potwornie slabo i krew poleciala ze mnie strumieniami. to trwalo okolo 15 min, bardzo silne krwawienie. potwornie oslablam.zadzwonilam do lekarza ogolnego i mi powiedziala ze skoro plamienie ustapilo to nie ma potrzeby wizyty. i ze oslabienie jest normalne i ze mam lezec w lozku i zniego nie wychodzic. tak zrobilam. to bylo wczoraj. dzis juz czuje sie lepiej ale nadal slabo. kiedy zaczelam wstawac z lozka i chodzic, krwawienie znow sie nasililo i polecialy ze mnie skrzepy krwi, tzn sadze ze to sa skrzepy ale nie jestem pewna, taka zwarta kulka malej srednicy.zastanawiam sie czy to nie moglo byc czasem poronienie bo 2 dni przedtem strasznie slabo sie czulam. chce isc do lekarza ale przebywam w irlandii a tu nie ma czegos takiego jak wizyty u ginekologa, dlatego zastanawiam sie czy jest koniecznosc zebym wrocila do polski. bardzo prosze kogos o porade. jak wyglada poronienie? czy jesli teraz czuje sie juz lepiej to jest koniecznosc odwiedzania lekarza?
Lucky* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 07:31   #20
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Cytat:
Napisane przez Lucky* Pokaż wiadomość
ja mam dosyc wazne pytanie. dostalam miesiaczke a wlasciewie miala sie zaczac a tu w pierwszy dzien niespodzianka. wszystko bylo dobrze rano i nagle zrobilo mi sie potwornie slabo i krew poleciala ze mnie strumieniami. to trwalo okolo 15 min, bardzo silne krwawienie. potwornie oslablam.zadzwonilam do lekarza ogolnego i mi powiedziala ze skoro plamienie ustapilo to nie ma potrzeby wizyty. i ze oslabienie jest normalne i ze mam lezec w lozku i zniego nie wychodzic. tak zrobilam. to bylo wczoraj. dzis juz czuje sie lepiej ale nadal slabo. kiedy zaczelam wstawac z lozka i chodzic, krwawienie znow sie nasililo i polecialy ze mnie skrzepy krwi, tzn sadze ze to sa skrzepy ale nie jestem pewna, taka zwarta kulka malej srednicy.zastanawiam sie czy to nie moglo byc czasem poronienie bo 2 dni przedtem strasznie slabo sie czulam. chce isc do lekarza ale przebywam w irlandii a tu nie ma czegos takiego jak wizyty u ginekologa, dlatego zastanawiam sie czy jest koniecznosc zebym wrocila do polski. bardzo prosze kogos o porade. jak wyglada poronienie? czy jesli teraz czuje sie juz lepiej to jest koniecznosc odwiedzania lekarza?
lucky: moje zdanie jest takie lekarza powinnas odwiedzic ale jezeli czujesz sie lepiej to nie koniecznie.takie skrzepy ida bardzo czesto w ten sposób oczyszcza sie organizm a co do tej kulki?kiedys mialam cos podobnego lekarz powiedzial mi ze tak moglo wygladac nie zaplodnione jajeczko lub zaplodnione ale nie majace mozliwosci przezycia poprostu za slabe.ale jak czujesz sie lepiej wszystko idzie w dobrym kierunku to narazie poczekaj.jezeli takie cos sie powtórzy to wróc do polski i skontaktuj sie lekarzem
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:02   #21
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

tak jak sie spodziewalam.nic nie wyszlo.robilam test i wyszedl negatywny .za bardzo w to wszystko sie wgłebilam.wydaje mi sie ze nie bede mogla miec dzieci to chyba byla juz trzecia pruba.nastepnej juz psychicznie nie wytrzymam.staram sie o tym nie myslec ale łzy same mi lecą .jestem zalamana.moje zycie jest do bani.moi rodzice jeszcze wbijaja we mnie kołki co mi wogóle nie pomaga.jedną osoba która przy mnie teraz jest to mój chlopak.mam bardzo podły nastrój.nie moge sie otrzasnąć.na pewno coś jest ze mna nie tak.
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:55   #22
Lucky*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: ciąza i miesiaczka???

hej! nie mozesz sie od razu zalamywac. posluchaj, jezeli jestes pod wplywem stresu (a na to wyglada) to bardzo utrudnia to zajscie w ciaze. uwierz mi. musisz sie zrelaksowac, a najlepiej przetac o tym myslec. po prostu pomysl sobie uda sie kiedy sie uda i juz. nic na sile. nie staraj sie kochac ze swoim chlopakiem i myslec tylko o tym, po prostu robcie to wtedy, gdy macie ochote i tak jak macie ochote. powinnas sie troszke relaksowac( pojsc do kina, na basen, moze romantytczna kolacja tylko we dwoje). daj sobie czas. a poza tym nie wiem czy bralas wczesniej jakies srodki antykoncepcyjne, bo staracie sie o dziecko od niedawna, wiec jesli bralas to moga one jeszcze przez jakis czas po odstawieniu utrudnic zajscie w ciaze(to sie casem zdarza), a po trzecie- testy czasami nie wykazuja ciazy. moja kolezanka robila test w trzecim miesiacu ciazy i nic nie pokazal. takze glowa do gory, zobaczysz wszystko bedzie dobrze, tylko przestan o tym stale myslec, skup sie jak najbardziej na zrelaksowaniu sie (wiem cos o tym, bo studiuje psychologie). relaks przy zajsciu w ciaze jest bardzo wazny. twoj organizm musi byc przygotowany, twoja psychika rowniez, dlatego daj sobie na razie na luz, a zobaczysz jak szybko sie uda.
Lucky* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 09:02   #23
agus86wlkp
Przyczajenie
 
Avatar agus86wlkp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 10
Dot.: ciąza i miesiaczka???

dziekuje ci bardzo za ciepłe słowa.ostatnio zaczelam sie zastanawiac czy nie skorzystac z pomocy psychologa.musze wyjsc jakos z tego wszystkiego i zaczac normalnie zyc.masz racje relaks bedzie tu wskazany.jest mi ciezko o tym wszystkim nie myslec.aha zadnych tabletek antykoncepcyjnych nigdy nie używalam.moze faktycznie za czesto o tym myslalam ale ciezko mi tego uniknąc.za kazdym razem myslalam a moze teraz sie uda.to byl mój błąd postaram sie tego unikac.dziekuje jeszcze raz za pocieszenie.jestes super.
__________________
"JESTEM W PUSTEJ GŁĘBI Z KTÓREJ NIE CHCE JUZ WYJŚĆ"
agus86wlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:02   #24
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: ciąza i miesiaczka???

agus tez mysle ze powinnas przestac o tym myslec naprawde mam kolezanke ktora tez tak przezywala i kiedy dowiadywala sie ze wynik testu negatywny zaczynala palic robili 3 m-ce az pewnego dnia znow zaczela palic i juz nikt ja nie pytal jaki wynik testu a tu masz test za wczesnie zrobiony a dzidzia w brzuszku-teraz skonczy roczek
A zreszta wiele ludzi przestaje o tym myslec i im wychodzi moi znajomi robili 5 lat lacznie z leczeniem az w koncu dali spokoj no i za kilka miesiecy sie okazalo ze beda mieli bobaska(to juz gdzies pisalam)
Naprawde nie przejmuj sie kilka miesiecy to nie az tak duzo
zgadzam sie z lucky
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:28   #25
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Aguś:
1. O problemach z zajściem w ciążę można mówić dopiero po roku starań,a nie 3 miesiącach.
2. Nikt lepiej Ciebie nie zrozumie jak kobiety w podobnej sytuacji, zapraszam na poczekalnię i szczególnie polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...44991&page=107

W tym wątku dowiesz się wiele ciekawych informacji o tym, jak sobie pomóc nie tylko w sprawach zdrowia, bo dziewczyny na pewno podniosą Ciebie na duchu.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 22:11   #26
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Ja chodziłam z chłopakiem 5 lat i nigdy nie stosowlismy zabezpieczenia, a mimo to w ciążę nie zaszłam. Trudno uwierzyc w to,że trafialismy tylko na dni niepłodne. Co miesią przezywałam to,co Ty Agus właśnie teraz. Byłam juz przekonana,ze nie dane jest mi mieć upragnionego bobaska.
Dziś jestem szczęśliwą mamą 10-miesięcznego Adrianka. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy jak wiele w moim życiu się zmieni. Popieram równiez dziewczyny-stres ma ogromne znaczenie, niestety negatywne.
Podobnych sytuacji do mojej znam więcej.
Agus,zobaczysz,że Twój bobasio wybierze sobie najlepszy moment, kiedy ma sie pojawić na tym świecie. Daj mu tylko troche czasu. Postaraj się nie zamęczać myslami.
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:25   #27
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: ciąza i miesiaczka???

niektorzy staraja sie kilka lat o dziecko i nic a Ty panikujesz po 3 miesiacach.zrelaksuj sie,wyluzuj a bedzie ok!przewaznie jak ktos sie za bardzo stara to nici z tego-stres wszystko niszczy.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:08   #28
ula999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 211
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Czesc Agus
Tez mi jest przykro jak tobie ja troche dłużej sie staram jak ty i tez dzisiaj dostalam okresu ale taki mam ból ze nie moge wytrzymac i strsznie dużo mi leci takiej ciemnej krwi rano to trochę slabo mi sie zrobiło ale to z wrażenia ze zobaczylam krew bo wczoraj jak mierzylam tempke to mjalam 37 8 kresk a wnocy to strasznie bylo mi goraco ale niestety psychika nie wytrzmuje .Zycze powodzenia w staranich. buziaki
ula999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 20:04   #29
schmetterling
Raczkowanie
 
Avatar schmetterling
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Niemcy NRW
Wiadomości: 424
Dot.: ciąza i miesiaczka???

Cytat:
Napisane przez agus86wlkp Pokaż wiadomość
tak jak sie spodziewalam.nic nie wyszlo.robilam test i wyszedl negatywny .za bardzo w to wszystko sie wgłebilam.wydaje mi sie ze nie bede mogla miec dzieci to chyba byla juz trzecia pruba.nastepnej juz psychicznie nie wytrzymam.staram sie o tym nie myslec ale łzy same mi lecą .jestem zalamana.moje zycie jest do bani.moi rodzice jeszcze wbijaja we mnie kołki co mi wogóle nie pomaga.jedną osoba która przy mnie teraz jest to mój chlopak.mam bardzo podły nastrój.nie moge sie otrzasnąć.na pewno coś jest ze mna nie tak.
agus,nie mozna tak ,starsz sie dopiero a nie az 3 miesiace. Chociaz bardzo dobrze cie rozumiem,rozumiem tez rozczarowanie jakie przezywasz,u mnie trwa to juz 12 mies,czasmi jest gorzej ,innym razem jakos sie trzymam. probuj jeszcze przez kilka miesiecy a gdyby nic nie wyszlo zglos sie z tym problemem do ginekloga,ktory zleci ci odpowiednie badania i napewno badania nasienia meza. poki co sprobuj sie usmiechnaca moze juz w nastepnym miesiacu zawita u ciebie bocian

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Aguś:
1. O problemach z zajściem w ciążę można mówić dopiero po roku starań,a nie 3 miesiącach.
2. Nikt lepiej Ciebie nie zrozumie jak kobiety w podobnej sytuacji, zapraszam na poczekalnię i szczególnie polecam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...44991&page=107

W tym wątku dowiesz się wiele ciekawych informacji o tym, jak sobie pomóc nie tylko w sprawach zdrowia, bo dziewczyny na pewno podniosą Ciebie na duchu.
Podpisuje sie pod tymi slowami,sama do tej grupy dziewczymn naleze wiec zapraszam do nas,bedzie ci razniej
__________________
KAPUSCIANE POLE
schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.