Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-10, 20:09   #3001
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Fioletową raz użyłam z próbaska, trochę niestety za mało nałożyłam, bo zrywania w jednym płacie nie było. Także no, ładnie pachnie, fajnie się zapowiada, ale nie wiem, muszę więcej wziąć, żeby chociaż ze dwa razy porządnie nałożyć zanim kupię. Może przecenią po świętach.
Chyba też się przejdę po próbkę, a co ! Ciekawe co to za cudo.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Mac, jak Ci się sprawdza to ostatnie serum z wit. C?
Wiesz co, ja teraz mam tak intensywny okres pielęgnacji (masków i serów nakupowałam jak mrówków), że ciężko mi określić co spowodowało, że mi się zaczęła skóra przetłuszczać
Ale to serum myśle, że OK - fajnie się wchłania, jest faktycznie lekkie. Szkoda, że ma dwa parabeny w składzie, ale cóż - ideałów nie ma.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:10   #3002
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Never chcesz pamiątkę z Dominikany? Dziś na nie natrafiłam
Aniyam, też ostatnio wrzucałam tu takie cuda, ale greckie I też specjalnie dla Never TŻ robił zdjęcia
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:12   #3003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Aż sie zdziwiłam, że w Dougu online sa dostępne dalej Carousselki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:13   #3004
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515987 1]Chyba też się przejdę po próbkę, a co ! Ciekawe co to za cudo.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------



Wiesz co, ja teraz mam tak intensywny okres pielęgnacji (masków i serów nakupowałam jak mrówków), że ciężko mi określić co spowodowało, że mi się zaczęła skóra przetłuszczać
Ale to serum myśle, że OK - fajnie się wchłania, jest faktycznie lekkie. Szkoda, że ma dwa parabeny w składzie, ale cóż - ideałów nie ma.[/QUOTE]

Ja też od kilku dni nie poznaję swojej paszczy.
Dawno nie było tak źle, żeby każdy mój podkład po 10 godzinach wyglądał bardzo źle.
Na zmianę pielęgnacji nie mam jak zrzucić, może twarz tęskni za kwasami, które na całe lato odstawiłam? Za tydzień, po zakończeniu upałów ruszam z jakimś SOS.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:15   #3005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja też od kilku dni nie poznaję swojej paszczy.
Dawno nie było tak źle, żeby każdy mój podkład po 10 godzinach wyglądał bardzo źle.
Na zmianę pielęgnacji nie mam jak zrzucić, może twarz tęskni za kwasami, które na całe lato odstawiłam? Za tydzień, po zakończeniu upałów ruszam z jakimś SOS.
Mam tak samo Pozbyłam się wiec podkładów i zostały mi tylko 2, a w sumie to półtora
I tylko jeden z nich wyglada jako tako
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:15   #3006
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Aniyam, też ostatnio wrzucałam tu takie cuda, ale greckie I też specjalnie dla Never TŻ robił zdjęcia
nawet na wakacjach wszyscy o Never pamietają
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:17   #3007
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Hej dziewczynki
Anoli, nie wracam na razie do pl ;( wyślę Ci przesyłkę z opóźnieniem, potwierdzę odbiór też, przepraszam kolejna dedelegacja mi wyszła terminowo tak że nie wrócę do domu nawet na jeden dzień.
Oliwia tak samo Twoją przesyłkę potwierdzę z opóźnieniem.

Ale pogoda mega, upał niesamowity. Nawet w nocy gorąco. Pamiętam takie wrześnie z czasów podstawówki )
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 20:19   #3008
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A zebyś wiedziała, ze mam Bo wziełam w intensywnym kolorze, mało tego, klikałam w ciemno niejako i na szybciora na wyjeździe, bo dostałam na maila kod ze sporą zniżką na soczewki wazny króciótko

No mnie sie mój kolor znudził, wiec co jakis czas kupuję kolorowe
Eeee, to tak się tylko wydaje na początku, kiedys też myslalam, ze palca se do oka nie wsadzę A tu proszę, wsadzam bez problemu
Ślicznie podoba mi się wszystko kolor oczu, rzęsy i cienie, wszystko
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:20   #3009
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ślicznie podoba mi się wszystko kolor oczu, rzęsy i cienie, wszystko
Dziekuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:23   #3010
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Anoli, nie wracam na razie do pl ;( wyślę Ci przesyłkę z opóźnieniem, potwierdzę odbiór też, przepraszam kolejna dedelegacja mi wyszła terminowo tak że nie wrócę do domu nawet na jeden dzień.
Oliwia tak samo Twoją przesyłkę potwierdzę z opóźnieniem.

Ale pogoda mega, upał niesamowity. Nawet w nocy gorąco. Pamiętam takie wrześnie z czasów podstawówki )
o nie obawiam się, że ta przesyłka do mnie wróci
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:24   #3011
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo Pozbyłam się wiec podkładów i zostały mi tylko 2, a w sumie to półtora
I tylko jeden z nich wyglada jako tako
To i tak masz lepiej niż ja, ja wracając z pracy lustra omijam.
Jeszcze pory mi wyłażą i puder w nie włazi.
Jak kwasy mi nie pomogą to chyba przestanę się malować i będę straszyć saute.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 20:28   #3012
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Corii a czesto nosisz kolorowe soczewki? Ja pare lat temu zakochalam sie w kolorkach i nosilam dosc czesto. Nagle zaczal mi sie bardzo sypac wzrok. Okulista powiedzial, ze od kolorowych tak sie robi bo w przeciwienstwie do bezbarwnych nie przepuszczaja zbytnio tlenu (mimo, ze uzywalam najlepszych). Od tamtej pory leza w szufladzie nieotwierane kolorowki... Dlatego radze uwazac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:38   #3013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
To i tak masz lepiej niż ja, ja wracając z pracy lustra omijam.
Jeszcze pory mi wyłażą i puder w nie włazi.
Jak kwasy mi nie pomogą to chyba przestanę się malować i będę straszyć saute.
Jakbym mogła tez bym omijała, ale będac np w zarowni, czy w perfumerii i testując kosmetyki nie da sie nie patrzec w lustro i wtedy niesmak mnie dopada taki, ze najchętniej bym sie zapadła pdo ziemię
Z porami mam tak samo

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Corii a czesto nosisz kolorowe soczewki? Ja pare lat temu zakochalam sie w kolorkach i nosilam dosc czesto. Nagle zaczal mi sie bardzo sypac wzrok. Okulista powiedzial, ze od kolorowych tak sie robi bo w przeciwienstwie do bezbarwnych nie przepuszczaja zbytnio tlenu (mimo, ze uzywalam najlepszych). Od tamtej pory leza w szufladzie nieotwierane kolorowki... Dlatego radze uwazac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z przerwami, w zaleznosci jak mi sie przypomni o nich, albo jaki ciekawy kod rabatowy dostanę w Vision Express. Wiec srednio co 3-4 miechy albo i dłuzej, bo ostatnie miałam z pół roku temu.
Myślę, ze z taką częstotliwocią nie powinny zaskodzić.

Jakiej miałas firmy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:42   #3014
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakbym mogła tez bym omijała, ale będac np w zarowni, czy w perfumerii i testując kosmetyki nie da sie nie patrzec w lustro i wtedy niesmak mnie dopada taki, ze najchętniej bym sie zapadła pdo ziemię
Z porami mam tak samo

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


Z przerwami, w zaleznosci jak mi sie przypomni o nich, albo jaki ciekawy kod rabatowy dostanę w Vision Express. Wiec srednio co 3-4 miechy albo i dłuzej, bo ostatnie miałam z pół roku temu.
Myślę, ze z taką częstotliwocią nie powinny zaskodzić.

Jakiej miałas firmy?

Ja nosilam johnsona (i teraz tez je nosze ale bezbarwne) plus sporadycznie jakies, ktore niby przepuszczaly jeszcze wiecej tlenu, ale juz firmy nie pamietam... Mysle, ze johnsony najlepsze i tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:45   #3015
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak tubka biała, wylatuje czarna pianka. Testowałam wszystkie ich pianki (niebieską miałam nawet pełnowymiarową) i białą zrobiła na mnie wrażenie WOW. Jak przyjdzie mój bon urodzinowy do S. i będą VIPy, to nabędę
Mam próbkę. Zobaczę dziś co to za cudo
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No nawigację to faktycznie mają fajną. Ja lubię w windows phone przejrzystość i kafelki na jednym ekranie
Mi wysiada instagram (pomijam to, że mnóstwa opcji w ogóle nie ma i nie było nawet), ale teraz nawet nie mogę oglądać filmików, bo od razu się zamyka cała apka.
Ja mam teraz jakiś 6tag zamiast instagrama. Jest lepszy, ale tam nie działa instastory i na służbowym muszę oglądać

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam to z wit C ale chyba nie moge go stosowac.. tak samo jak mam nowych mieszkancow po zelu do mycia z wit c MAC.
moze ktos chce? uzylam 2 razy
Mnie też to serum nie pasuje. Coś mi po nim wyskakiwało, chociaż po 1-2 użyciu byłam zachwycona. Nie zużyłam całego, mam je jakieś 3 miesiące, muszę wyrzucić

Wydaje mi się, że dłużej stosowana wit. C mi nie służy Testowałam teraz z tydzień krem do twarzy Maca z wit. C i jakaś dziwna mi się cera zrobiła...
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6515740 6]Heja, wróciłam z roboty Żyję. Ledwo.

Obejrzałam skład tej nowej dziwnej maski z GG, co ją tu pingwinek pokazywał w linku, bosko - silikon na drugim miejscu w składzie. No to jacha, że 'wygładza'. Ja jednak za takie wygładzanie podziękuję.

Pytanie mam: kiedy będzie najbliższy weekend zniżek i gdzie można dorwać qpony ? [/QUOTE]


Ech, lipka znowu z maską. Może to i lepiej dla portfela
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A zebyś wiedziała, ze mam Bo wziełam w intensywnym kolorze, mało tego, klikałam w ciemno niejako i na szybciora na wyjeździe, bo dostałam na maila kod ze sporą zniżką na soczewki wazny króciótko

No mnie sie mój kolor znudził, wiec co jakis czas kupuję kolorowe
Eeee, to tak się tylko wydaje na początku, kiedys też myslalam, ze palca se do oka nie wsadzę A tu proszę, wsadzam bez problemu
Piękne te soczewki Pasowałyby mi takie. Tylko czemu nie robią torycznych w kolorze?
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Mogliby ceny obniżyć albo wprowadzić do nas te zestawy, co są zagranicą.
O to to Wtedy kupię białą i czarną

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Never chcesz pamiątkę z Dominikany? Dziś na nie natrafiłam

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja też od kilku dni nie poznaję swojej paszczy.
Dawno nie było tak źle, żeby każdy mój podkład po 10 godzinach wyglądał bardzo źle.
Na zmianę pielęgnacji nie mam jak zrzucić, może twarz tęskni za kwasami, które na całe lato odstawiłam? Za tydzień, po zakończeniu upałów ruszam z jakimś SOS.
Zrobiłam porządki, przynajmniej część. Tak mnie to zmęczyło, że poszłam spać

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo Pozbyłam się wiec podkładów i zostały mi tylko 2, a w sumie to półtora
I tylko jeden z nich wyglada jako tako
U mnie to samo Nie wiem co jest, hormony czy co Smalec mam na twarzy jak nie wiem, a tylko krem nakładam ostatnio, bo siedzę w domu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:52   #3016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Ja nosilam johnsona (i teraz tez je nosze ale bezbarwne) plus sporadycznie jakies, ktore niby przepuszczaly jeszcze wiecej tlenu, ale juz firmy nie pamietam... Mysle, ze johnsony najlepsze i tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Korekcyjne miałam Johnsona też, te przepuszczajace tlen, ale kolorwe mam Cibavision i nie narzekam. Ale ja z tych, co takie rzeczy rozsądnie uzywaja. No myślę, ze raz na jakiś czas jest ok, tym bardziej, ze mimo mięsięcznych nie noszę ich co dzien.
btw. tych kolorowych co noszę, mozna wziac tez dodatkowo korekcję, ale nigdy takich nie brałam.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękne te soczewki Pasowałyby mi takie. Tylko czemu nie robią torycznych w kolorze?

U mnie to samo Nie wiem co jest, hormony czy co Smalec mam na twarzy jak nie wiem, a tylko krem nakładam ostatnio, bo siedzę w domu
Dziekuję
No wiele osób narzeka, może kiedys wymyśla coś w tej materii, w końcu postep nie stoi w miejscu

Jestem pewna, ze u mnie odstawienie hormonów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-10 o 20:50
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 20:55   #3017
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Zrobiłam porządki, przynajmniej część. Tak mnie to zmęczyło, że poszłam spać


U mnie to samo Nie wiem co jest, hormony czy co Smalec mam na twarzy jak nie wiem, a tylko krem nakładam ostatnio, bo siedzę w domu
Brawa za porządki. Ja też nie skończyłam, ale czuję się trochę lżej

Co do cery miejmy dziewczyny nadzieję, że to chwilowe wczesnojesienne przesilenie i za chwilę wszystko wróci do normy.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:04   #3018
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Nie wróci, dałam Ci adres do rodziców, planowałam się wybrać tam zaraz po Frankfurcie. Niestety termin urlopu się rozmył ale paczkę odbiorą
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:04   #3019
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Co do cery miejmy dziewczyny nadzieję, że to chwilowe wczesnojesienne przesilenie i za chwilę wszystko wróci do normy.
Na to liczę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 21:05   #3020
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Korekcyjne miałam Johnsona też, te przepuszczajace tlen, ale kolorwe mam Cibavision i nie narzekam. Ale ja z tych, co takie rzeczy rozsądnie uzywaja. No myślę, ze raz na jakiś czas jest ok, tym bardziej, ze mimo mięsięcznych nie noszę ich co dzien.
btw. tych kolorowych co noszę, mozna wziac tez dodatkowo korekcję, ale nigdy takich nie brałam.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



Dziekuję
No wiele osób narzeka, może kiedys wymyśla coś w tej materii, w końcu postep nie stoi w miejscu

Jestem pewna, ze u mnie odstawienie hormonów
Może kiedyś

Na pewno Mnie wystarczy zmiana tabsów i 3 miesiące przynajmniej mam gorszą cerę
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Brawa za porządki. Ja też nie skończyłam, ale czuję się trochę lżej

Co do cery miejmy dziewczyny nadzieję, że to chwilowe wczesnojesienne przesilenie i za chwilę wszystko wróci do normy.
Dziękuję Od razu lepiej, potwierdzam

Oby
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:10   #3021
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Neath, jakie próbki dostałaś z Laguną? Pudełko dali w dobrym kolorze?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:14   #3022
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Neath, jakie próbki dostałaś z Laguną? Pudełko dali w dobrym kolorze?
Wybacz, nie napisałam

Pudełko jest limonkowo-zielone Próbki wujowe jak to w S. - krem Biothermu Blue Therapy (chyba jako damska niespodzianka - mam już 2 ), Spicebomb V&R i biała pianka GG.

Z próbki pianki GG cieszę się najbardziej

Świerzbią mnie ręce, żeby wypróbować Lagunę, ale nie będę się w domu tapetować
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:15   #3023
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Może kiedyś

Na pewno Mnie wystarczy zmiana tabsów i 3 miesiące przynajmniej mam gorszą cerę
Każda zmiana to trochę szok dla organizmu, który musi sie przestawić

Ale z jednego się cieszę, 2 miesiące mineło i większość cellulitu diabli wzięli I przestałam puchnać Także nie będe narzekać zbytnio na ryjkowe perturbacje, bo jednak plusy sa niezaprzeczalne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:16   #3024
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Na butelce składu nie ma, pewnie był na kartoniku, który wyrzuciłam. Może inna dziewczyna będzie miała karton.

Skład podany na blogu kosmetolożki:
INCI: Propylen Glycol, Aqua, Glycolic Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Hydrolised Sodium Hyaluronate, Methylparaben, Propylparaben, Polysorbate 20.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



Myślałam, myślałam i wymyśliłam, że ze zdrowej żywności to ja lubię tylko boczuś. Mógłby się w transporcie popsuć

A tak serio: naprawdę nie trzeba. To ja będę wdzięczna, że odciążasz mnie od nadmiaru zapasów. I tak pewnie musiałabym go wyrzucić.
dzięki :P
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:18   #3025
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Buszuję po internetowym Rossku. Są jeszcze jakieś ciekawe okazje oprócz kremów 1+1?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Każda zmiana to trochę szok dla organizmu, który musi sie przestawić

Ale z jednego się cieszę, 2 miesiące mineło i większość cellulitu diabli wzięli I przestałam puchnać Także nie będe narzekać zbytnio na ryjkowe perturbacje, bo jednak plusy sa niezaprzeczalne
Ano tak

Super efekty a cera też wróci do normy na pewno niedługo.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:22   #3026
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wybacz, nie napisałam

Pudełko jest limonkowo-zielone Próbki wujowe jak to w S. - krem Biothermu Blue Therapy (chyba jako damska niespodzianka - mam już 2 ), Spicebomb V&R i biała pianka GG.

Z próbki pianki GG cieszę się najbardziej

Świerzbią mnie ręce, żeby wypróbować Lagunę, ale nie będę się w domu tapetować
Piankę GG wybierałam do tego zamówienia Następnego dnia już jej nie było, dobrze, że Tobie wrzucili A próbki niespodzianki i tak masz lepsze, niż te na stronie Lubię Spicebomb - dla mnie to majtkozdzierca
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:23   #3027
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Piankę GG wybierałam do tego zamówienia Następnego dnia już jej nie było, dobrze, że Tobie wrzucili A próbki niespodzianki i tak masz lepsze, niż te na stronie Lubię Spicebomb - dla mnie to majtkozdzierca
A to dziękuję Fajnie, że się załapałam.

Nie wąchałam jeszcze, wypróbuję na Tż
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:31   #3028
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ano tak

Super efekty a cera też wróci do normy na pewno niedługo.
No, moze to potrwać dłużej, u niektórych i pół roku cera wariuje No, ale mam nadzieje, ze jak sie wyszaleje, to jej sie znudzi i będzie ok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:38   #3029
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Corii a czesto nosisz kolorowe soczewki? Ja pare lat temu zakochalam sie w kolorkach i nosilam dosc czesto. Nagle zaczal mi sie bardzo sypac wzrok. Okulista powiedzial, ze od kolorowych tak sie robi bo w przeciwienstwie do bezbarwnych nie przepuszczaja zbytnio tlenu (mimo, ze uzywalam najlepszych). Od tamtej pory leza w szufladzie nieotwierane kolorowki... Dlatego radze uwazac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tez slyszalam

mam pytanie: jesli w Douglasie sa perfumy przecenione to moge je kupic z bonem 40 zl?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 21:40   #3030
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tez slyszalam

mam pytanie: jesli w Douglasie sa perfumy przecenione to moge je kupic z bonem 40 zl?
To zależy od konsultantki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.