odzywka do paznokic ALESSANDRO!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-15, 17:37   #1
kassiullek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 209

odzywka do paznokic ALESSANDRO!!


CZY JEST NA FAKTYCZNIE DOBRA ? MOJE PAZNOKCIE SIE ROZDWAJAJA A SŁYSZLAM ZE POMAGA LECZ NIE ZNAM NIKOGO KTO BY JA PROBOWAL, O O NIEJ SADZICIE??????
kassiullek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 18:00   #2
Nineczka 22
Przyczajenie
 
Avatar Nineczka 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Czesc co do odzywek alessandro to naprawde sa dobre ja uzywalam ja po zdjeciu akryli i naprawde jako jedyna doprowadzila moje paznokcie do stanu przed zalozeniem paznokci, polecam i pozdrawiam
Nineczka 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 18:37   #3
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Baaardzo polecam Xtra Nail Hardener, ale niestety w nowej kolekcji juz jej nie ma Moze znajdziesz gdzies w drogeriach jeszcze.
Ja mam jej odpowiednik z alessandro z serii lawendowej , ale wydaje mi sie ze jest gorsza. Ogolnie cala firme bardzo polecam
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:27   #4
Puny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 146
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Ja równiez jestem bardzo zadowolona z odżywki Alessandro "tej różowej nr 2 " dla rozdwojonych paznokci (niestety nie pamiętam nazwy). Co prawda efekt zauważyłam dopiero po 2-3 miesiącach, ale warto było. Stosowałam ją raz na około 2-3 dni i uzywałam zmywacza tylko bezacetonowego, co stało się już dla mnie zwyczajem. Teraz paznokcie są mocne nawet bez stosowania odżywki.
Puny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 13:17   #5
Irysekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 790
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Fakt jest dobra ale niestety nie każdego na nią stać dlatego polecam też odzywki Glamuer tez są dobre a ich cenna czasem jest nawet o 10-15zł mniejsza
__________________


Irysekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:35   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Ja miałam tą nową Express Nail Hardner i zupełnie zero rezultatów
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 14:54   #7
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Nie polecam firmy Alessandro mialam Xtra Nail Hardener, kupilam w marcu, odzywka byla jasno zielona,ale na panokciu przezroczysta. moze i innym pomaga,ale co z tego,skoro ZLAZI PLATAMI dlatego ciesze sie ,ze przynajmniej ja wycofali mam jescze polowke,chetnie oddalabym komus, moze posluzy...

nie warto wyrzucac 50zl
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 16:08   #8
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Chomiczka moze trafilas na przeterminowana , bo mi ta odzywka uratowala paznokcie i nei tylko mi - zobacz opinie na KWC.
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 19:11   #9
Kroooliczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Ja polecam ENH Allesandro! Zaczełam używać po zdjęciu akryli i jest rewelacyjnie. To nawet nie to, że wróciłam do stanu przed akrylami, ale jest lepiej niż kiedykolwiek. Warto spróbować!
Kroooliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 08:50   #10
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Cytat:
Napisane przez tiara
Chomiczka moze trafilas na przeterminowana , bo mi ta odzywka uratowala paznokcie i nei tylko mi - zobacz opinie na KWC.
Tiara, wlasnie sprawdzilam, mam jeszcze opakowanie od X-tra Nail Hardener Alessandro (i 1/2odzywki), na opakowaniu jest napisane termin aznosci: 36m-cy od daty produkcji podanej na opakowaniu. a na opakowaniu (pudelku) i na buteleczce jedyna data jakiej sie doszukalam to 0705. nie wiem czy to znaczy lipiec 2005 . czyli jesli waznosc odzywki to 36m-cy czyli 3lata to powinna wytrzymac do lipca 2008. problem w tym , ze ja ta odzywke kupilam (o ile dobrze pamietam) w marcu 2005. czyli niemozliwe jest by zostala wyprodukowana zostala 4miesiace pozniej .
teraz sama mam juz metlik w glowie aha,odzywka ta miala kolor zielony w buteleczce, nie niebieski tak jak w zgloszeniu do KWC, ale to chyba dlatego,ze ta niebieska byla poprzednia wersja tej zielonej. i najwazniejsze:odzywka jak jak kupilam nie byla zgestniala w buteleczce.
przed kupnem czytalam recenzje na KWC i tam wszystkie (oprocz1) dziewczyny byly nia zachwycone. a mi odlazila platami dodam,ze zaczelam jej uzywac ponownie po kuracji Nail Tekiem II Intensive Therapy,gdy moje paznokcie sie juz nie rozdwajaly, a odzywka alessandro nadal zlazila platami
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 08:54   #11
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Chomiczko sama mam jeszcze połowę butelki a co chciałabyś za tę Twoją??? może się zastanowię
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 10:20   #12
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Chomiczko sama mam jeszcze połowę butelki a co chciałabyś za tę Twoją??? może się zastanowię
Ewuniu, bardzo chetnie oddam Ci na wymiane ta polowke odzywki Alessandro, napisz mi co mialabys na wymiane, moze znajde cos dla siebie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 22:49   #13
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: odzywka do paznokic ALESSANDRO!!

Odswiezam stary watek, poniewaz zakupilam sobie wlasnie odzywke do paznokci Alessandro Express Nail Hardner jako ratunek dla paznokci po tipsach i mam z nia pewien problem

Gdy tylko naloze ja naloze, zaczynaja mnie bolec cale paznokcie!!! Bol jest niesamowicie silny, jakby rozrywanie palcow od srodka. Na poczatku boli mnie tylko plytka, pozniej bol rozchodzi sie na cale palce, ktore puchna. Nalozylam odzywke wczoraj, okupilam to wielkim bolem, ale pomyslalam, ze moze tak musi byc wiec przemecze sie i wytrzymam. Bol byl nieprawdopodobny, gryzlam poduszke zeby chociaz odrobine odwrocic od niego uwage. Dzisiaj bola mnie cale plytki przy chociazby minimalnym dotknieciu paznokcia, sa zaczerwienione.

zeby bylo smieszniej, kolezanka, ktora namowilam na kupno tej odzywki dostaje dokladnie take same dolegliwosci zaraz po zastosowaniu.

Czy to mozliwe, zebysmy byly uczulone na odzywke do paznokci?? Czy ktoras z was miala podobny problem?

Z gory dzieki za odp
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:35   #14
svaja
Przyczajenie
 
Avatar svaja
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Odżywka Express Nail Hardener firmy Alessandro - czy oryginalna?

Witam drogie Panie,

Miesiąc temu zakupiłam na Allegro odżywkę Express Nail Hardener firmy Alessandro. Wcześniej zużyłam jedno opakowanie i byłam bardzo zadowolona z efektów stosowania.

Po ok. 2 tygodniach używania drugiego buteleczki, zaczęłam mieć wątpliwości. Zauważyłam, że buteleczka różni się od poprzedniej (zakupionej w marcu 2010r.)
Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi, dlatego teraz mam pytanie i prośbę dotyczącą potwierdzenia oryginalności drugiej buteleczki.
W internecie nie spotkałam się z ani jednym zdjęciem odżywki w takiej buteleczce.
W załączniku dołączam zdjęcia. Proszę wybaczyć słabą jakość.
Pierwsze i drugie zdjęcie - przedstawiają buteleczkę, co do której mam wątpliwości.
Trzecie - taki zestaw kupiłam w marcu, również na Allegro i wszystko zgadzało się z opisem.
Czwarte - w grudniu kupiłam drugi zestaw (z olejkiem). Buteleczka w środku różni się od tej z opakowania.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZdjÄ™cie0194[2].jpg (33,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZdjÄ™cie0195[1].jpg (32,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dobra odzywka.jpg (17,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zła odzywka.jpg (50,6 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez svaja
Czas edycji: 2011-01-05 o 20:41
svaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 07:25   #15
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Odżywka Express Nail Hardener firmy Alessandro - czy oryginalna?

odświeżam, czy ktoś wie jak to stosować? codziennie dodawać po warstwie?
pozdrawiam
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.