Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 01:03   #1
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139

Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni


Witam,
niestety nie mam szczęścia do Salonów Piękności w Krakowie. Od nie dawna tutaj mieszkam i metodą prób i błędów umawiam się na wizyty.
Przepraszam, ale nie wpadłam na pomysł, by zajrzeć na forum Wizaż - długo mnie tu nie było .

Już opisywyałam "historię" jaka spotkała mnie w DER-MED-zie, przy ul. Krzywej 8/1 w Krakowie.

Teraz podzielę się opinią na temat profesjonalizmu pracy Pani, która zajmuje się wykonaniem tipsów.

Parę tygodni temu umówiłam się na zrobinie nowych w Femmalium MED SPA, przy ul. Poznańskiej 8 w Krakowie.

Gdy rozmawiałam telefonicznie poinformowano mnie, że koszt wyniesie od 120 do 140 zł.
Na miejscu chciałam się jeszcze upewnić, czy to prawidłowa kwota i poprosiłam o jej podanie.
Pani, która je wykonawała (Anna Kozłowska) oznajmiła mi (licząc na kalkulatorze...), że ich koszt wyniesie 195 zł (za zdjęcie poprzednich doliczyła 55 zł), mimo, iż wymagały one niewielkiego nakładu pracy i równie dobrze mogła policzyć 20 zł. Niestety praca nad nimi była już w trakcie więc nie miałam możliwości zrezygnowania.
Muszę być sprawiedliwa i ocenić, że tipsy prezentowały się ładnie.
Gorzej z ich wytrzymałością. Już po 5-ciu dniach odpadły 3 z nich.

Zadzwoniłam do Pani Ani i poinformowałam ją o tym. Ustaliła termin wizyty i kazała (nie prosiła) zgłosić się do Gabinetu Odrodzenie, przy ul. Pomorskiej 6/3, gdyż obecnie tam pracuje.

W gabinecie już na wstępie oświadczyła mi, że za usługę zapłacę 35 zł. Nie padło nawet słowo przepraszam. Absolutnie nie z mojej winy zrobione przez nią tipsy odpadły. Nie było żadnego urazu mechanicznego, nie wykonuję również żadnych prac fizycznych, które mogły naruszyć ich strukturę.
Przystałam na to, chociaż było mi bardzo przykro, że zamiast jakiegokolwiek wytłumaczenia liczyły się tylko pieniadze.
Nie miałam żadnej alternatywy, gdyż w innych salonach wyznaczono mi termin najwcześniej na następny dzień, a bez trzech tispów dłoń prezentowała się bardzo nieestetycznie.

Trzy tipsy zostały zrobione od nowa. Teraz różniły się kolorem od poprzednich, ale nie to jest najważniejsze.
Na drugi dzień odpadł już jeden z wykonanych dzień wcześniej, a na trzeci, znowu następne dwa (tym razem robione te poprzednio).
Zakupiłam sztuczne w sklepie kosmetycznym i tym razem nakleiłam je sama (domalowałam tylko białym lakierem końcówki, by wyglądały jak french), czekając na swój termin u sprawdzonej Pani kosmetyczki z poza Krakowa.

Zadzwoniłam do pani Anny i poinformowałam ją o tym. Stwierdziła, że może zwrócić mi pieniądze za jednego z nich i zostawi je w recepcji gabinetu.

W całej tej sytuacji nie chodzi mi o zwrot tych 10-ciu zł, tylko o sposób potraktowania i wyniosły ton wypowiedzi oraz ZEROWĄ UMIEJĘTNOŚĆ nawiązania miłego kontaktu z klientem.

Dzisiaj przejeżdżając obok ul. Pomorskiej postanowiłam odebrać te 10 zł. Chciałam być równie złośliwa jak Ona. Niestety nie zastałam, ani koperty z pieniędzmi, ani Pani Anny.

Zadzwoniłam z telefonu mojego męża, ponieważ mój numer ma już zapewne zapisany. Ale poprzednio, gdy zaraz na drugi dzień, po drugiej wizycie złamał się jeden z tych naklejonych od nowa, poprosiłam męża, by zadzwonił do Niej w moim imieniu (ja już nie chcialam z Nią rozmawiać). Z mężem rozmawiała równie arogancko jak poprzednio ze mną, chociaż obydwoje jesteśmy kulturalnymi, miłymi ludźmi i zawsze prośbą staramy się załagodzić jakiekolwiek nieprzyjemne zdarzenie. Mój mąż rozmawiał z Nią uprzejmie. Zatem pewnie i Jego numer zapisała. Po trzech sygnałach się rozłączyła.

Może czyta forum Wizaż, bo chciałam Jej "bardzo podziękować" za takie potraktowanie.
A jeśli nie potrafi wykonywać tej pracy, by efekty utrzymywały się dłużej, aniżeli 5 dni niech zmieni zawód. Proponuję pracę komornika (posiada bardzo przydatne cechy charakteru).

PS-Po dwóch tygodniach paznokcie przybrały kolor żółty, zatem i tak musiałbym, albo je pomalować lakierem nieprzezroczystym, albo zrobić od nowa (nawet gdyby nie odpadły). Prezentowały się jakbym opaliła je dymem papierosowym. Czasem tak wygladają opuszki palców u palaczy.

Te dwie sytuacje (zarówno w firmie DER-MED jak i u Pani Anny utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, że klient nigdy nie ma racji).
Wcześniej nigdy nie miałam tak przykrych doświadczeń,

Edytowane przez anka68
Czas edycji: 2012-08-18 o 13:56 Powód: Literówki
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:11   #2
ania_w37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni

Ja zawsze jestem zadowolona z femmalium, a juz bardzoooooooooo dlugo robię sobie tam paznokcie. Mozę jakiś pech Cie spotkal
ania_w37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 08:17   #3
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni

A czy wcześniej miałaś paznokcie które by się trzymały długo?
Bo może masz taka tłusta płytkę i wtedy żel się nie trzyma. Zdarzają się takie osoby . Hm ?
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 22:27   #4
ania_w37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni

dokładnie też słyszałam o tym że nie wszyscy moga mieć żelowe paznokcie.. ale trzymam za Ciebie kciuki nie zniechęcaj się!!!
ania_w37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 13:18   #5
SlodkaMordka
Przyczajenie
 
Avatar SlodkaMordka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni

Właśnie ja mam takie paznokcie ( żelowe paznokcie zawsze mi odpadają po kilku dniach a nie pracuje fizycznie
SlodkaMordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 19:03   #6
kosmetikwelt
Przyczajenie
 
Avatar kosmetikwelt
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Paderborn
Wiadomości: 29
Dot.: Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni

Tet mialam problem z odpadajacymi tlustymi a dotego poobgryzanymi pazurkami ,ale juz mam metode na to i trzymaja sie jak beton
kosmetikwelt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:20   #7
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Tipsy, za 190 zł, które "przetrwały" parę dni

dla dziewczyn z Wrocławia z przetłuszczającą się płytką mam propozycjęzapraszam na prv
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.