Dieta królów + rolletic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 09:53   #1
alia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9

Dieta królów + rolletic


Witajcie dziewczyny.
Czy któraś z Was uczęszcza na rolletic i stosuję dietę królów polecaną w salonach? Jak wrażenia?
Ja byłam już na 10 masażach i jutro kończę drugi tydzień diety. Na razie jestem bardzo zadowolona.
alia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 10:54   #2
samira84
Raczkowanie
 
Avatar samira84
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 74
Dot.: Dieta królów + rolletic

witaj,zastanawiam sie nad roletikiem.i jak? pomaga? a dieta krolownie znam,ciekawe,na czym polega? a mozesz napisac ile wazysz?
pozdrawiam i powodzenia
samira84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 08:19   #3
niunia962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta królów + rolletic

ja chodzilam 2,5 roku temu na roletic i przeszlam wszystkie 15tyg diety i do tego masaze udalo mi sie schudnac 14kg
niunia962 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:56   #4
alia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta królów + rolletic

Hej.
Moim zdaniem rolletic pomaga, wykupiłam już drugi karnet, byłam na 11 zabiegach i powiem, że widzę efekty. Przede wszystkim skóra jest napięta, zniknęły mi "dziury" od cellulitu i zmniejszyły mi się obwody.
Ważyłam 88 kg (wzrost 172cm), po tych masażach i dwóch tygodniach diety jest już 3 kg mniej- czyli aktualnie 85.
Niunia - 14 kg? Wow super wynik. Ale wierzę, że jest to realne, ponieważ jak rozmawiam z dziewczynami na masażach to też tyle schudły.Ale zastanawiam się, czy w tych późniejszych tygodniach, kiedy można już jeść bardzo dużo rzeczy waga też spada?
Myśle, że wytrwam bez problemu tą dietę- dla mnie rewelka, nie czuję głodu i pierwszy raz mam wrażenie,że to jakaś rozsądna dieta. Poza tym najgorszy był pierwszy tydzień (choć uwielbiam warzywa nie mogłam już później na nie patrzeć). Teraz to już z górki. Dziś kończę drugi tydzień
Niunia- wybacz ,że Cię męczę, ale jak się czułaś po zakończonej diecie?? Jadłaś normalnie, czy raczej te rzeczy, które dopuszczała dieta? "Udało Ci się utrzymać wagę? Czekam z niecierpliwośćią na odpowiedź i pozdrawiam.
alia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:38   #5
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Dieta królów + rolletic

czyzby re kla ma ?
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:58   #6
Monti88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 539
Dot.: Dieta królów + rolletic

Ja się wybieram na rolletic w przyszłym tygodniu.
niunia9629 rewelacyjny wynik! Na czym polega ta dieta?
__________________
0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13
Monti88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:18   #7
niunia962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta królów + rolletic

nieukrywam ze nie bylo lekko pierwszy tydzien chyba najgorsze caly czas jakdlam i spalam jadlam i spalam, pozniej juz coraz latwiej. ja mialam wykuione sobie 6masaze wiec nie malo. najwiecej gubilam do 4tygodnia, pozniej waga spadala ale malutko. a i nie dokonca przestrzegalam diety bo w niedziele pozwalalam sobie zjesc cos zakazanego, gdyz wmawialam sobie ze jak skoncze diete i jak zaczne jesc normalnie czyli to co lubie a jest zakazane to zaczne szybko przybierac (panie na roleticu sie ze mnie smialy ze szukam wymowki). po zakonczonej diecie jadlam wszystko nawet fast foody oczywiscie z umiarem wage utrzymalam przez 2 lata niestety teraz przybralam 4kg wiec znowu biore sie za siebie.
powodzenia dziewczyny
niunia962 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 10:46   #8
alia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta królów + rolletic

mischievous - reklama? po czym wnosisz? Po naszych narzekaniach, że ciężko czasem bywa? bez przesady-nie każda opinia na forum musi być od razu reklamą.
Niunia - jeśli utrzymałaś wagę przez dwa lata to moim zdaniem mega sukces. Twoja opinia motywuje mnie by nie przerywać diety. Ja się nie łamię na razie jeśli chodzi o jedzenie- jedynie w wekend pozwalam sobie na jakiś alkohol, który przecież jest zabroniony. 4 kg to nie tak dużo do zgubienia. Szybko sobie z tym poradzisz. Trzymam kciuki
alia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:54   #9
niunia962
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta królów + rolletic

mozesz to traktowac jak reklame mi to nie przeszkadza ja wiem ze na mnie zadzialalo, mojej przyjaciolce udalo sie zgubic 6kg wiec sporo mniej niz ja wiec napewno wszystrko zalezy od organizmu
niunia962 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:47   #10
karuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta królów + rolletic

cześć dziewczyny byłam dzisiaj pierwszy raz na rolleticu i miałam już zamówić ten proram królów ale pomyślałam, że najpierw wejdę na wizaż i poczytam co Tu piszecie. Po waszych opiniach nię będę się dłużej zastanawiać tylko zadziałam napiszę za jakiś czas jak mi idzie i czy są efekty:P 3mam za Was kciuki!
karuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 18:06   #11
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta królów + rolletic

Nie rozumiem jak można tak zmyślać- no, chyba, że to reklama

Miałam ten cały rolletic w domu. Stracone 6tys zł, gdyż tyle właśnie za niego zapłaciliśmy. Nabawiłam się tylko siniaków i jakichś stwardnień na udach. Lekarz zabronił mi masować i zdiagnozował stan zapalny w tych okolicach a cellulit jaki był, taki jest!!! To jakaś kosmiczna bzdura, że to działa na cellulit czy tłuszczyk. Na tworzenie siniaków i opuchliznę nóg chyba. Dziewczyny- jeżeli chcecie pozbyć się cellulitu to ani żaden rolletic, ani kremy, ani masaże. Stara, dobra i sprawdzona od 10 lat endermologia jest nie do przebicia.
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 10:11   #12
kaska013121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta królów + rolletic

ja przeszłam ten program - masaze i dieta 2 lata temu i schudlam 16kg skora byla rewelacja gladka i jedrna potem niestety musialam przytyc bo zaszlam w ciąze . przytylam 20kg i po ciąży znowu przeszlam na diete najpierw od dietetyka na ktorej schudlam 7 kg ale potem waga stanela wiec przeszlam na diete roletic tylko juz bez masazy bo kobieta zamknela juz studio ale sa swietne efekty jestem na niej juz 4 tyg jutro zaczynam 5 i schuglam juz 9kg i waze teraz mniej niz przed ciaza ( pamietajac ze po ciazy spada do razy sporo kg u mnie akurat spadlo 10 )
kaska013121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:24   #13
aszula06
Przyczajenie
 
Avatar aszula06
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gydnia
Wiadomości: 5
Red face Dot.: Dieta królów + rolletic

Byłam na tej diecie ok. 2 lata temu i w 3miesiące schudłam 20kg. Nie chodziłam na masaże ok 1miesiąca, ale zrezygnowałam, bo nie przynosiły żadnych efektów, a wręcz chodziłam opuchnieta, obolała no i ten paskudny cellulit nie zniknął ani troszeczke. Dieta jest do przetrwania , ale dwa pierwsze tyg są naprawde cięzkie (obecnie nie wiem czy bym na niej wytrwała gdyż po tych kilku miesiącach diety mam wstręt do twarożków, serków wiejskich itp ). Ale w 100% polecam diete ! W razie jakichkolwiek pytań służe pomocą
aszula1@wp.pl
__________________
aszula06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 17:48   #14
McD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta królów + rolletic

Cytat:
Napisane przez aszula06 Pokaż wiadomość
Byłam na tej diecie ok. 2 lata temu i w 3miesiące schudłam 20kg. Nie chodziłam na masaże ok 1miesiąca, ale zrezygnowałam, bo nie przynosiły żadnych efektów, a wręcz chodziłam opuchnieta, obolała no i ten paskudny cellulit nie zniknął ani troszeczke. Dieta jest do przetrwania , ale dwa pierwsze tyg są naprawde cięzkie (obecnie nie wiem czy bym na niej wytrwała gdyż po tych kilku miesiącach diety mam wstręt do twarożków, serków wiejskich itp ). Ale w 100% polecam diete ! W razie jakichkolwiek pytań służe pomocą
aszula1@wp.pl
Odezwałam się na meil<pozdrawiam
McD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 18:48:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.