garnier DEKOLORANT - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 19:28   #1
szamanka ze wschodu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Question

garnier DEKOLORANT


Czy może ktoś słyszał o tym kosmetyku?
Chciałbym pozbyć się farby z włosów i przeczytałam że to może być pomocne? Co o tym sądzicie?
a może macie inne porady, bardzo prosze o pomoc.
szamanka ze wschodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 22:57   #2
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: garnier DEKOLORANT

Też chcę się pozbyć farby, wiem że najlepiej to zrobić u fryzjera, ale efekty tez sa różne i bałam się że włosy kompletnie się zniszczą. Znalazłam w internecie informacje o produktach które w przeciwieństwie do dekoloryzatorów nie zawierają amoniaku i wody utlenionej i nie niszczą tak bardzo włosów. W Stanach sa dosyc popularne (np Color fix, Color oops), ale niestety w Polsce nie są dostępne, w sklepach internetowych w Europie też ich nie znalazłam. Przesyłka z USA trochę by kosztowała, w dodatku czekałabym z 2 tygodnie. Odpuściłam sobie i zaczełam szukać dekoloryzatora Loreala albo Garniera, ale nie znalazłam ich w żadnej drogerii. Wtedy natknełam się na allegro na Elgon Color assist:
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html
Podobnie jak color oops i color fix nie zawiera amoniaku i wody utlenionej więc zakładam że działa na podobnej zasadzie, recenzje są obiecujące. Jeszcze go nie używałam, ale niedługo powinna przyjśc paczka i bedę eksperymentować, więc dam znać jak poszło
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.