kosmetyki do kreconych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-03, 13:43   #1
EWA@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
GG do EWA@

kosmetyki do kreconych włosów


Drogie Wizażanki, powiedzcie prosze jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji i stylingu kręconych włosów i co mogłybyście mi polecić???
Mam grube włosy ktore czsem bywaja suche ale mimo wszystko jest ich dużo wiec czasem niektóre ppianki czy żele do włosów kręconych nie daja długotrwałych rezultatów
Pozdrawiam
EWA@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 21:58   #2
EWA@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
GG do EWA@
Re: kosmetyki do kreconych włosów

halo halo wizażanki czy możecie coś doradzić?
EWA@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 21:25   #3
klaudia_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
GG do klaudia_g
Re: kosmetyki do kreconych włosów

Ja moje wloski sttaram się nawilżać wszelkimi sposobami. Niesety ostatnio mam uczulenie na szampony Dove, Elseve, Fructis, Gliss Kurr - głowa mnie po nich swędzi totalnie, nie wiem co oni znów w składzie namieszali, ale jakość tych szamponów makabrycznie się pogorszyła.
Z odżywek polecam raczej drogą maseczkę Alfa Parf seria Semi di Lino z kritexem. W ogóle czytałam że kosmetyki z lnem wspaniale nawilżają kręcone włosy. Nie uzywam pianek, ani żeli ani tych wód skręcających loreala i fructisa - w moim przypadku okropnie wysuszają i splątują włosy. Z dorbych kremów poprawiających skręt moge polecic Osis Joko Schwartzkopfa - lecz on przy dłuższym stosowaniu może wysuszać, ja po 3-4 miesiącach robiłam po tym przerwę. Fajny jest też ten z Alfa Parfu, który teoretycznie działa rozprostowywująco i skręcająco. Ale jak nim ugniatam włosy to mi sie one skręcają bardziej
Aaa no i lepiej nie uzywać suszarek. Okropnie wysuszają i rozpuszają włoski. I raz na jakiś czas dobrze jest zrobić cieplą kąpiel w odżywce, tzn. pakujemy na włosy wielka ilość odżywki, owijamy to folia a potem ręcznikiem i najlepiej to siedzimy w łazience, lub suszymy turban na głowie suszarką żeby to było rozgrzane Tak mi kiedyś moja fryzjerka doradziło i od czasu do czasu tak robię i włoski od razu odzyskują swoją żywotność
buziaczki
klaudia
klaudia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 17:07   #4
EWA@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
GG do EWA@
Re: kosmetyki do kreconych włosów

Wielkie dzięki za dobre rady Mozesz mi powiedziec gdzie moge dostac tę Alfa Parf seria Semi di Lino z kritexem??? w zwykłych sklepach czy w salonach fryzjerskich i ten Osis Joko Schwartzkopfa tak samo?

Aha a jak kładziesz na włsy te odżywke na długo i potem trzymasz "pod recznikiem " to jakąś specjalną czy po prostu te o której wspomniałaś wyżej?
pozdrawiam
EWA@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-06, 19:28   #5
klaudia_g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7
GG do klaudia_g
Re: kosmetyki do kreconych włosów

zarówno Alfa Part jak i Osis Joko są dostępne wyłącznie w salonach, choć ja je kupuje na allegro, ponieważ nie widziałam tych kosmetyków w moim mieście (zwłaszcza Alfa Parf). Na allegro sprzedaje je, taka całkiem miła dziewczyna Partifia, ona też udziela rad co do pielęgnacji włosów. Maseczke z kritexem ostatnio widziałam nieco taniej u sprzedawcy Bose111, ale nie kupowałam jeszcze nic od niego. Maseczka kosztuje ok 59 zl u Partifii i 49 zł u Bose.. niestety to okropnie drogo, ale warto jeśli masz kłopoty z włosami. Ta maseczka jest na prawdę wydajna. Natomiast te rzeczy do układania włosków z Alfa Parf kosztują na allegro ok 35 zł. Osis Schwartzkopfa kosztuje w salonie ok 35 zl, a na allegro kupowałam za jakies 25 zł.

A jeśli chodzi o tą odżywkę "pod ręcznik" to nakładam zwykłą odżywkę której akurat używam Tylko biorę jej nieco więcej niż normalnie

pozdrawiam
klaudia
klaudia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 17:38   #6
paaauliinaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaauliinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: truskawkowe łąki.
Wiadomości: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: kosmetyki do kreconych włosów

Ja używam szamponu nivea do kręconych i kremu sunsilk zielonego nic więcej nie używam żeby nie obciążać włosków...
podepne sie pod wątek ... wybacz... ale tematu nie zmienie planuje sobie kupić odżywke nivea do kręconych ... czy ktoś tego używał i może polecić.? albo może jakiś lepszą odżywke?
Pozdr.
__________________
"Nie zamykaj oczu bo,
Na zawsze chce być
W zasięgu Twego wzroku i
I dłoni Twych.
By zawsze gdy wyciągniesz je
Mogły napotkać mnie."
paaauliinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.