Dziwny ból gardła - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 18:24   #1
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422

Dziwny ból gardła


Witajcie , jestem przeziębiona od trzech dni i ciągle smarkam bo mam straszny katar. Używam spray sudafed na noc i w ciągu dnia góra dwa razy.Nie wiem czy to przez ten spray ale dziś , a właściwie od jakiś dwóch godzin zaczęło mnie boleć gardło. Nie wiem jak to opisać bo to w sumie jest jakby podniebienie (na górze) ale z tyłu. I boli tylko podczas mówienia a najbardziej jak wymawiam spółgłoski (k,g,t,d):/ może to dziwnie brzmi ale odnoszę wrażenie , jakbym miała przesuszone gardło przez te krople piję herbatę z miodem i wzięłam tabletkę do ssania na bół gardła ale nic nie pomaga nie boli mnie podczas picia i jedzenia. dziwne to jest ale kłopotliwe bo nie mogę mówić jak mogę sobie pomóc?
PS. Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłam wątek i nie wiem czy już tego nie było , jeśli tak to przepraszam.
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 19:26   #2
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Dziwny ból gardła

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Witajcie , jestem przeziębiona od trzech dni i ciągle smarkam bo mam straszny katar. Używam spray sudafed na noc i w ciągu dnia góra dwa razy.Nie wiem czy to przez ten spray ale dziś , a właściwie od jakiś dwóch godzin zaczęło mnie boleć gardło. Nie wiem jak to opisać bo to w sumie jest jakby podniebienie (na górze) ale z tyłu. I boli tylko podczas mówienia a najbardziej jak wymawiam spółgłoski (k,g,t,d):/ może to dziwnie brzmi ale odnoszę wrażenie , jakbym miała przesuszone gardło przez te krople piję herbatę z miodem i wzięłam tabletkę do ssania na bół gardła ale nic nie pomaga nie boli mnie podczas picia i jedzenia. dziwne to jest ale kłopotliwe bo nie mogę mówić jak mogę sobie pomóc?
PS. Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłam wątek i nie wiem czy już tego nie było , jeśli tak to przepraszam.
Możesz ruszyć się do lekarza i po problemie.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 19:44   #3
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Dziwny ból gardła

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Możesz ruszyć się do lekarza i po problemie.
Dziękuję za miłą odpowiedź...
Na każde pytanie można znaleźć odpowiedź w odpowiednim miejscu (u lekarza,nauczyciela,rodzi ca,księdza-zależnie od problemu) ale po to istnieje forum żeby pytać... chyba , że sie mylę... Teraz do lekarza nie pojadę a chciałam sobie ulżyć jak najszybciej...
Napisałam o tym bo miałam nadzieję , że jest ktos kto ma podobnie a może wie jak sobie z tym poradzić tyle...
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 16:35   #4
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Dziwny ból gardła

idz do laryngologa
ja miałam okropny ból gardła,kichałam smarkałam,wybrałam 2 opakowania antybiotyków i nic ,lekarka rozłożyła ręce i powiedziała że nie wie co mi jest
poszłam prywatnie do laryngologa pozaglądał do nosa i buzi i od razu powiedział że to od alergii przepisał tabletki i kazał udać się do specjalisty
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 15:27   #5
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Dziwny ból gardła

Zdecydowanie do laryngologa! Bo skoro masz aż taki katar, to albo alergia, albo możesz mieć zapalenie zatok - wydzielina spływa po gardle i wtedy boli.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.