welon? nigdy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 22:18   #1
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590

welon? nigdy!!!


chciałabym sie dowiedziec co sadzicie o welonach. nie rozumiem na czym polega ich fenomen - wiekszosc kobiet zaklada je do slubu, a wg mnie to watpliwa ozdoba. jestem na etapie poszukiwan wymarzonej sukienki i przegladajac najrozniejsze zdjecia z polskich slubow, bardzo czesto widuje welony... nie wiem, moze ten wstret do welonow wynika u mnie z ogolnej niecheci do wszelkich okryc glowy...
w kazdym razie powiedzcie mi, moje drogie zwolenniczki welonow czy decydujecie sie na nie, bo wam sie podobaja, czy dlatego, ze taka jest tradycja??
czekam tez na opinie podobne do mojej, zebym wiedziala, ze nie jestem sama.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 03:10   #2
ulitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 30
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez papryczka
chciałabym sie dowiedziec co sadzicie o welonach. nie rozumiem na czym polega ich fenomen - wiekszosc kobiet zaklada je do slubu, a wg mnie to watpliwa ozdoba. jestem na etapie poszukiwan wymarzonej sukienki i przegladajac najrozniejsze zdjecia z polskich slubow, bardzo czesto widuje welony... nie wiem, moze ten wstret do welonow wynika u mnie z ogolnej niecheci do wszelkich okryc glowy...
w kazdym razie powiedzcie mi, moje drogie zwolenniczki welonow czy decydujecie sie na nie, bo wam sie podobaja, czy dlatego, ze taka jest tradycja??
czekam tez na opinie podobne do mojej, zebym wiedziala, ze nie jestem sama.
Ja tez dopoki nie przymierzylam wymarzonej sukni slubnej nie moglam zniesc mysli o welonie............Stanow czo sie przed nim wzbranialam...........Ale kiedy Pani w sklepie zaproponowala przymierzenie i porownanie efektu......nie wetowalam. A poniewaz mialam do wyboru w conajmniej 20 rodzajach welonow to w koncu przypadl mi do gustu jeden i na ten sie zdecydowalam............I jak sama Pani z salonu stwierdzila........z welonem wyglada sie bardziej dostojnie.........Moze Ty masz jednak inne zdanie............ale ja dalam sie namowic i mam nadzieje ze bede pieknie wygladac za tydzien bo slubuje 8 pazdziernika 2005.........

Trzymajcie kciuki za ladna pogode.........Pozdrowion ka
ulitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 06:55   #3
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: welon? nigdy!!!

Ja nigdy nie byłam przeciwna co do weloniu i może dlatego od zawsze chciałam go mieć? I tak się stanie że będę mieć i nigdy bym nie zamieniła go na nic innego ... ale to zalezy wyłącznie od Panny Młodej ....

PozDraWiaM wszystkie Panny Młode z welonami i bez
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 07:44   #4
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: welon? nigdy!!!

z welonami to bywa tak, że nawet jak ktos ne chce to po przymierzeniu sie decyduje. tak było z moja przyjaciółką, zdecydowanie nie chciała welonu, ale kiedy zobaczyła efekt jednak się zdecydowała. powiem CI, że jak przymierzałam ten jej welon to faktycznie jakoś człowiek ładnieje )
dlatego nie zamierzam pozwolić Paniom z salonu przymierzać mi jakichkolwiek welonów, bo jeszcze bym się złamała i zdecydowała, a stanowczo welonu nie chcę
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 07:56   #5
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez papryczka
chciałabym sie dowiedziec co sadzicie o welonach. nie rozumiem na czym polega ich fenomen - wiekszosc kobiet zaklada je do slubu, a wg mnie to watpliwa ozdoba.

....

czekam tez na opinie podobne do mojej, zebym wiedziala, ze nie jestem sama.
Nie jesteś sama!!
Ja lubie nakrycia głowy ale welon wg mnie to coś nie potrzebnego....
a do teego - głupio wyględam!! Przymierzałam!! Koszmar!! I to mnie utwierdziło w przekonaniu, ze nie pokażę się ludziom gdy bedę wygladała jak pajac (a w welonie tak wygladam).
Do tego mam krótkie włosy i jak to coś przypiąć??

Moja siostra na swoim ślubie równiez nie miała welonu i nikt tego nie zauważył
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 09:01   #6
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: welon? nigdy!!!

Ja zawsze marzyłam bardzo o welonie zawsze chciałam mieć taki krótki, który nie zasłoni sukni i taki który można opuścić na twarz ( pomysł okazał się dobry, bo jak płakałam ze wzruszenia w kościele to nie było nie było tago za bardzo z pod welonu widać)
Dużo osób mnie pytało czemu chce welon, przecież mamy już dziecko?
Ale ja i tak bardzo chciałam mieć welon
Przeczytałam gdzieś nawet że kiedyś kobiety nosiły welon jako ochronę przed złymi duchami i że z tąd ten zwyczaj, a nie jest to rzadna oznaka czystości
Miałam welon przyczepiony z tyłu głowy, bo na środku jakoś dziwnie mi wyglądał, nie naturalnie. Dodam jeszcze że włosy miałam rozpuszczone i oprócz welonu miałam jeszcze z boku różę i wszyskim się to podobało
Moja przyjaciólka z kolei nie miała welonu miała za to pięknego koka do którego pewnie welon by już za bardzo nie pasował, mógl by stracić efekt.
Myślę, że to kwestia gustu czy z welonem czy bez, ważne aby czuć się dobrze i czuć się piękną w tym Wielkim Dniu
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 09:27   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: welon? nigdy!!!

tez byłam na NIE, ale okazało sie welon podkreśla ślubny charkater stroju, dodaję wdzięku. No i był
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 11:40   #8
kasiabw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 176
Dot.: welon? nigdy!!!

Witam jesli chodzi o mnie to na razie w moich planach jest BRAK welonu w stroju slubnym ale jeszcze sie wszystko moze zmienic...pozdrawiam serdecznie
kasiabw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 12:58   #9
olkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: welon? nigdy!!!

ja też się zarzekałam żadnego welonu, ale ja w ogole planowalam nie miec czegokolwiek na glowie. ostatecznie okazalo się ze z welonem moja suknia się idealnie dopełnia i bez wygląda dużo gorzej no i został ten welon. dodam jeszcze ze ze wzgledu na moje krótkie i śliskie włosy upinały mi go 3 fryzjerki żeby mi się jakos utrzymał i trzymał się idealnie aż do oczepin
olkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 14:11   #10
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: welon? nigdy!!!

Ja też mówiłam welonom NIE. Nawet nie chciałam przymierzyć w salonie,gdy pani mi proponowała, ale za namowa przyjaciółki przymierzyłam....No i do ślubu poszłam w welonie. Rzeczywiście wygląda się jakoś dostojniej. Bez welonu też byłoby ładnie ale jakos tak wyszło
buena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:09   #11
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: welon? nigdy!!!

Mi się nie podobają welony, kojarzą mi się z firanką, tak samo jak nie podobają mi się wszelki białe kwiatki, spinki itp. we włosach i misterne koki, ślimaczki itp.
ja marzę o olsenkowej fryzurce do ślubu lub o zwykłym kucyku
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 16:12   #12
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: welon? nigdy!!!

Ja jakoś nie widzę siebie w welonie, chyba że coś by mi się spodobało... Ale nie sądzę
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 17:40   #13
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Dot.: welon? nigdy!!!

A co z oczepinami jak nie ma welonu?
Ja napewno będę miała welon, bo to jedyna okazja kiedy można go założyć i wygladać jak księżniczka.

pozdr
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:10   #14
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez TeresaZ
A co z oczepinami jak nie ma welonu?
Ja napewno będę miała welon, bo to jedyna okazja kiedy można go założyć i wygladać jak księżniczka.

pozdr
a kto powiedzial, ze oczepiny musza byc? albo kto powiedzial, ze do tego niezbedny jest welon? moja kolezanka swietnie sobie poradzila i zamiast welonu rzucila podwiazke..., ktora notabene ja zlapalam! i troszke czuje sie winna, ze tak dlugo ja przytrzymuje, hehe, bo ona zlapala te sama podwiazke na slubie innej kolezanki, a ta kolezanka na slubie swojej koleznaki i po kolei braly sluby. tymczasem ja sie nie palilam do tego czynu i teraz chyba zobowiazana jestem puscic dalej w obieg te podwiazke, bo zadna z obecnych panien na tamtym slubie, na ktorym ja ja zlapalam, nie wyszla za maz...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:13   #15
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: welon? nigdy!!!

a z oczepinami bardzo prosto: u wszystkich moich znajomych zawsze rzucalo sie bukietem (zazwyczaj druchny, bo swojego jakos szkoda... :P )i z rzucaniem welonu nigdy sie nie spotkalam.
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:19   #16
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: welon? nigdy!!!

ja z wlasnego doswiadczenia: mialam sukienke z calkowicie odslonietymi ramionami, do ktorej szal az sie prosil. i szal byl. natomiast wystarczylo, ze raz zobaczylam sie w welonie i juz wiedzialam, ze moze on na wszystkich wygladac pieknie, ale u mnie zdecydowanie odpada.

najbardziej protestowala moja mam (no bo przeciez tradycja itd.), ale nawet nie zamierzalam dyskutowac na ten temat.

a a propos oczepin - odpowiadalam troche wczesniej

3mam kciuki za was wszystkie
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:14   #17
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: welon? nigdy!!!

co do welonu, to chyba za bardzo jednak kojerzy on się z przedślubną czystością. Moja koleżanka wychodziła za mąż będąc w ciąży i jej rodzina stanowczo protestowała kiedy spytano o welon. Tak więc welonu nie było. Swoją drogą taka ozdoba to już jest chyba lekki przeżytek. zauważyć można, że coraz rzadziej pojawia sie na głowach panien młodych, nie tylko tych z brzuszkiem pod nosem. Kiedy ja brałam ślub i nie chciałam welonu wszyscy byli przeciwni, bo welon musi być, choć były to czasy, kiedy jeszcze zakładało się te "firanki" na głowę (welon jednoznacznie z tym mi się kojarzy). Postawiłam na swoim, welonu nie było a na głowie miałam piękne upięcie z kwiatami. Wydaje mi sie, ze to chyba nawet bardziej dodało sukni uroku. Co do oczepin to kto powiedział, że trzeba rzucac welonem? Od czego ma sie bukiet ślubny czy podwiązkę? Moim zdaniem to stary obyczaj, tradycja, a salony ślubne sprowadzają welony w róznych stylach żeby dogodzić wymagajacym już pannom młodym. W końcu nikt nie założyłby już czegoś w stylu ze slubu naszych babć.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:47   #18
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: welon? nigdy!!!

Ja nie miałam welonu, szczerze mówiąc nie brałam w ogóle takie opcji pod uwagę i nie żałuje! ( choć moja babcia była stanowczo za welonem) za to miałam bardzo pięknie upięte włoski, no i wpięte kwiatuszki ( właśnie czytam że justyskaa podobnie ). Gdyby był welon nie byłoby widać upięcia w ogóle. Zebrałam mnustwo komplementów odośnie włosów a welon... myślę, że jedynie by mnie denerwował
__________________


antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:37   #19
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: welon? nigdy!!!

ja mialam kapelusz do ktorego bylo dolaczone cos na ksztalt welonu i woalka - najwiecej koplementow zebralam wlasnie za niego! jesli masz krotkie wloski to moze tez kapelusz? pozniej go bedziesz mogla zdjac i nie ma klopotow z fryzurka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg my1'.JPG (22,7 KB, 207 załadowań)
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 13:58   #20
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: welon? nigdy!!!

Moja koleżanka brała niedawno (w sierpniu) ślub i miała idealnie skomponowany z sukienką welon. Ponad dwa metry świetlistej materii w odcieniu ecru z hiszpańską koronką. By absolutnie przepiękny, niesamowicie efektowny i w żadnym razie nie kojarzył się z firanką. Inna sprawa, że w życiu nie widziałam ładniejszego

Nie obchodzi mnie, czy welon pochodzi z epoki mojej świętej pamięci prababci. Jestem ogólnie na "nie" jeśli idzie o unowocześnianie ślubnej tradycji, zwłaszcza gdy przychodzi do przyodziewku. W nosie mam innowacje - dla mnie suknia ślubna, rękawiczki, pantofelki, podwiązki, gorseciki, welonik i cały ten rozkoszny asortyment mają w sobie coś z magii. Fajnie ten jeden raz uwierzyć, że welon chroni przed złymi mocami, panna młoda jest tą wymarzoną oblubienicą, a noc poślubna faktycznie jest tą pierwszą
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:43   #21
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: welon? nigdy!!!

Zarówno welon, jak i inna ozdoba na głowie- np. kapelusz, dodają strojowi ślubnemu szyku i elegancji, natomiast sam welon (odpowiednio dobrany!)podkreśla urok sukni ślubnej dodając jej wymowy. Mam porównanie, ponieważ zdjęcia w plenerze robiliśmy przed ślubem i bez welonu. Było mi na pewno wygodniej, bo lżej, ale zdjęcia ze ślubu, na których jest welon są jakieś takie wyjątkowe- uzupełniają suknię nadając jej typowo ślubny charakter
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 07:46   #22
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: welon? nigdy!!!

Sprezyna
ślicznie wyglądałaś.
do tej pory nie podobały mi się kapelusze, ale Twój jest śliczny
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 13:25   #23
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez kasiak-22
Sprezyna
ślicznie wyglądałaś.
do tej pory nie podobały mi się kapelusze, ale Twój jest śliczny
Wyjełaś mi to z ust i myśli moich!!

mam takie same zdanie - wyglądałaś cudnie - pokaż calą sukienkę!!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 13:59   #24
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez st_ella
Wyjełaś mi to z ust i myśli moich!!

mam takie same zdanie - wyglądałaś cudnie - pokaż calą sukienkę!!
właśnie
wklej więcej zdjęć.
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 08:35   #25
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: welon? nigdy!!!

A ja nie miałam welonu i wyglądałam elegancko...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 12:20   #26
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: welon? nigdy!!!

ja mam ślub w lipcu 2006. Jak na razie jestem przeciwna welonowi. Nie widze sie w ogóle w czymś takim na glowie. Oczywiście z tego powodu mam juz problemy w domu, bo jak to panna młoda bez welonu! "Bez welonu to chodzą panny w ciąży" itp. Ja na razie sie trzymam, w moim postanowieniu. Poza tym to było by wyrzucenie kasy, jakbym zapłaciła za fryzurę kilka stówek i zakryła ją welonem. A fryzurke chcę taka jak na zdjeciu, może jakiś diademik do tego albo kwiatki. Mam nadzieję że ktoś mi taką zrobi?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg semis04.jpg (32,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg semis03.jpg (33,0 KB, 35 załadowań)
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 13:59   #27
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez ami81
bo jak to panna młoda bez welonu! "Bez welonu to chodzą panny w ciąży" itp.
przepraszam, ale jak czytam takie teksty, to nie wyrabiam... (sporo jest na tym forum podobnie "swiatlych" opinii)
stwierdzam, ze jestem szczesciara, bo moi rodzice kompletnie nie ingeruja w moj ubior i wszystkie wybory zwiazane z organizacja slubu i wesela. przyszli tesciowie tez, na szczescie.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:51   #28
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez papryczka
przepraszam, ale jak czytam takie teksty, to nie wyrabiam... (sporo jest na tym forum podobnie "swiatlych" opinii)
stwierdzam, ze jestem szczesciara, bo moi rodzice kompletnie nie ingeruja w moj ubior i wszystkie wybory zwiazane z organizacja slubu i wesela. przyszli tesciowie tez, na szczescie.
u mnie tez nie ingerują ... ale co masz jako alternatywę dla welonu ... ja jakoś tez siebie z nim nie widzę...
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:57   #29
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez Nikula5
u mnie tez nie ingerują ... ale co masz jako alternatywę dla welonu ... ja jakoś tez siebie z nim nie widzę...
ten watek zakladalam jeszcze na etapie poszukiwania sukienki. teraz juz wiem, jaka bede miala i sprobuje wykombinowac jakas pasujaca ozdobe do wlosow, jak juz ustale fryzure... mysle, ze mozliwosci jest wiele - przejrzyj watek o fryzurach - jest tam sporo takich, do ktorych welon zdecydowanie nie jest potzrebny.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:56   #30
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: welon? nigdy!!!

Cytat:
Napisane przez Nikula5
u mnie tez nie ingerują ... ale co masz jako alternatywę dla welonu ... ja jakoś tez siebie z nim nie widzę...
nie chce sie wrącać, ale z tego co ja wiem, to alternatywą dla welonu często są jakieś przepaski do włosków, spinki, wsążki (na ogół wszystko BIAŁE ), diademy,lub grzebyki!
osobuiście też mi sie welon nie podoba i planuje mieć diademik! dlatego polecam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91952
bo tu jest wielemożliwos.ci do wyboru poza diademem również!
mam nadzieje że sie przydam
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.