Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 20:34   #4921
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
hmmmmm
aż Ci troche tej pomadeczki zazdroszcze ...
to nie zazdrosc tylko klikaj
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tej pomadki czy ten kolor pink sorbet jest raczej ciepły czy chłodny? Może mogłabyś maźnąc na ręku?
wlasnie problem w tym, ze ja niebardzo mam aparat :/ tzn mam w komorce, ale on nadaje sie do pogladowego przedstawiania a nie do kolorow zajrzyj jednak tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4598 dennyrose zrobila foty moim zdaniem prawdziwy kolor najbardziej oddaje fotka z lampa - na bokach pomadki to dokladnie ten kolor.
ja zwykle jestem bardziej blyszczykowa, ale to jest taki wlasnie blyszczyk - jest transparentna, lekka, nie obciaza ust, w zasadzie one sa takie troche jak po blyszczyku, wiecie - sliskie
no i przede wszystkim brak drobinek. drobinki w pomadce clarnisa doprowadzaly mnie do szalu i zapach za mocny jednak, po kilku razach powedrowala do siostry ta pachnie slodko, ale bardzo bardzo delikatnie. i tej nie oddam nie ma mowy

[i mam argument dla Mejkapowni - jako poznanianka juz sobie przeliczylam, ze ta ysl kosztuje 10 zl wiecej niz kosztowaly te clarnisa, ale za to jest prawie 2x wieksza ]

i jeszcze ma takie smieszne pomyslowe opakowanie

serio, ja az jestem zaskoczona, bo kupilam sobie na poprawe humoru, tak zeby kliknac cokolwiek i nie spodziewalam sie, ze az tak mi sie spodoba
Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
A może ktoraś pomoże i cos napisze o tych cieniach?:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/g.../49985/#DETAIL
Ilios? Ty masz chyba Indigo denim? Dobrze napigmentowane? Podobają mi się noew chyba wisenne piatki Diora, ale za cene sklepową ich nie kupię, a chcialabym jakieś na dzień ładne
mam tzn ja mam w niebieskosciach - blue happiness.
kocham je.
serio - lepszych cieni nie mialam.
ale trzeba wziac na mnie poprawke, ze z gornopolkowych to mam tylko je i guerlaina, a tak to uzywalam isa dory, inglota. aa i jeszcze bikor.

givenchy bije je wszystkie na glowe.
sa swietnie napigmentowane, nawet te najjasniejsze cienie z paletki daja wyrazny kolor, jedno mazniecie wystarczy, zeby miec dobry kolor, ladnie sie lacza ze soba, dobrze dobrane kolory.
niektorzy narzekaja na to, ze ta paletka i aplikatory sa takie male, ale mi to nie przeszkadza, nawet tymi aplikatorami mozna sobie poradzic spokojnie
naprawde polecam.
aczkolwiek z gory uprzedzam, ze nie mam porownania do cieni chanel ani dior - bo jak zobaczylam ta niebieska paletke to sie w niej zakochalam i juz nie szukalam innych
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 20:50   #4922
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to nie zazdrosc tylko klikaj

wlasnie problem w tym, ze ja niebardzo mam aparat :/ tzn mam w komorce, ale on nadaje sie do pogladowego przedstawiania a nie do kolorow zajrzyj jednak tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4598 dennyrose zrobila foty moim zdaniem prawdziwy kolor najbardziej oddaje fotka z lampa - na bokach pomadki to dokladnie ten kolor.
ja zwykle jestem bardziej blyszczykowa, ale to jest taki wlasnie blyszczyk - jest transparentna, lekka, nie obciaza ust, w zasadzie one sa takie troche jak po blyszczyku, wiecie - sliskie
no i przede wszystkim brak drobinek. drobinki w pomadce clarnisa doprowadzaly mnie do szalu i zapach za mocny jednak, po kilku razach powedrowala do siostry ta pachnie slodko, ale bardzo bardzo delikatnie. i tej nie oddam nie ma mowy

[i mam argument dla Mejkapowni - jako poznanianka juz sobie przeliczylam, ze ta ysl kosztuje 10 zl wiecej niz kosztowaly te clarnisa, ale za to jest prawie 2x wieksza ]

i jeszcze ma takie smieszne pomyslowe opakowanie

serio, ja az jestem zaskoczona, bo kupilam sobie na poprawe humoru, tak zeby kliknac cokolwiek i nie spodziewalam sie, ze az tak mi sie spodoba

mam tzn ja mam w niebieskosciach - blue happiness.
kocham je.
serio - lepszych cieni nie mialam.
ale trzeba wziac na mnie poprawke, ze z gornopolkowych to mam tylko je i guerlaina, a tak to uzywalam isa dory, inglota. aa i jeszcze bikor.

givenchy bije je wszystkie na glowe.
sa swietnie napigmentowane, nawet te najjasniejsze cienie z paletki daja wyrazny kolor, jedno mazniecie wystarczy, zeby miec dobry kolor, ladnie sie lacza ze soba, dobrze dobrane kolory.
niektorzy narzekaja na to, ze ta paletka i aplikatory sa takie male, ale mi to nie przeszkadza, nawet tymi aplikatorami mozna sobie poradzic spokojnie
naprawde polecam.
aczkolwiek z gory uprzedzam, ze nie mam porownania do cieni chanel ani dior - bo jak zobaczylam ta niebieska paletke to sie w niej zakochalam i juz nie szukalam innych
Ty zołzo

rano przez Ciebie klikałam kosmetyczkę - właściwie tylko dlatego że wszystkie o niej pisałyście i poczułam że msze mieć
no to leci.... a przecież nie potrzebowałam

no a teraz kusisz kusisz...
ja generalnie nie lubie pomadek - ja tylko błyszczyki i to takie co to widoczne na ustach i które czuć - w sensie że czuje że mam wilgotne te usta - bo jak tylko zaczynają być suche to schizuje - od mazideł do ust jestem uzależniona jak od truskawy - nie wyjdę z domu bez błyszczyka
no i powiedz mi szczerze - ona da takie miłe uczucie na ustach? nawilżenia?
i nie smakuje tak "pomadkowo" niesmacznie??

rany
jak to sie dzieje że co chwile TRZEBA coś kupić???
baze guerlina miałam kupować
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 20:56   #4923
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mam tzn ja mam w niebieskosciach - blue happiness.
kocham je.
serio - lepszych cieni nie mialam.
ale trzeba wziac na mnie poprawke, ze z gornopolkowych to mam tylko je i guerlaina, a tak to uzywalam isa dory, inglota. aa i jeszcze bikor.

givenchy bije je wszystkie na glowe.
sa swietnie napigmentowane, nawet te najjasniejsze cienie z paletki daja wyrazny kolor, jedno mazniecie wystarczy, zeby miec dobry kolor, ladnie sie lacza ze soba, dobrze dobrane kolory.
niektorzy narzekaja na to, ze ta paletka i aplikatory sa takie male, ale mi to nie przeszkadza, nawet tymi aplikatorami mozna sobie poradzic spokojnie
naprawde polecam.
aczkolwiek z gory uprzedzam, ze nie mam porownania do cieni chanel ani dior - bo jak zobaczylam ta niebieska paletke to sie w niej zakochalam i juz nie szukalam innych
Dzięki! Może małe opakowanie, ale gramatura chyba taka jak 5-tek Diora? Albo 4 Guerlaina? Pomyślę, może kliknę? Szukam swatchy w necie , ale coś nie widzę...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:01   #4924
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a zamawiała któraś w końcu te cienie
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...326/?CatgId=15
jestem ciekawa opisu i swatchy

dziś mam dzień że wszystko bym kupiła, hihi
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:01   #4925
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

no wlasnie nie smakuje tak i daje wrazenie na ustach jak blyszczyk, ale tak jakos bardziej nawilza niz np Dior addict.

zreszta wiesz, jakby co to moge Ci gdzies pokazac tego YSL w miescie, nie wiem w sumie nawet czy w sephorach to jest, bo teraz mnie naszlo, ze tak w sumie pewnie byloby latwiej

ja tez nie lubie pomadek.
zachwalany przez wszystkich clarnis polecial, jak juz pisalam. ale ta jest swietna
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:04   #4926
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ilios dziękuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:05   #4927
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dzięki! Może małe opakowanie, ale gramatura chyba taka jak 5-tek Diora? Albo 4 Guerlaina? Pomyślę, może kliknę? Szukam swatchy w necie , ale coś nie widzę...
co do wielkosci, to one sa mniejsze niz 4 guerlaina, bo te guerl to 4x1,8 g, a givenchy 4x1.
ale z drugiej strony potrzeba ich znacznie mniej do osiagniecia efektu, przy tych guerl trzeba sie namazac jednak.
ja uzywam ich od sierpnia, prawie codziennie, bo tak je uwielbiam i w zasadzie zuzycie nie jest duze

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
ilios dziękuję
prosze bardzo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 21:06   #4928
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no a teraz kusisz kusisz...
ja generalnie nie lubie pomadek - ja tylko błyszczyki i to takie co to widoczne na ustach i które czuć - w sensie że czuje że mam wilgotne te usta - bo jak tylko zaczynają być suche to schizuje - od mazideł do ust jestem uzależniona jak od truskawy - nie wyjdę z domu bez błyszczyka
no i powiedz mi szczerze - ona da takie miłe uczucie na ustach? nawilżenia?
i nie smakuje tak "pomadkowo" niesmacznie??

rany
jak to sie dzieje że co chwile TRZEBA coś kupić???
baze guerlina miałam kupować
Ta pomadka daje bardzo fajne uczucie na ustach. Już pisałam, ze fajnie nawilża i daje właśnie efekt błyszczyka na ustach. To taka pomadka, nie pomadka
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:07   #4929
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

to, co moge zlego powiedziec o tej pomadce to to, ze opakowanie mogloby posluzyc ekipie CSI czy innym kryminologom - widac kazdy odcisk palca
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:09   #4930
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a do mnie dzis dotarly 2 paczki, jedna wydarta z lap UC [z vatem ], a druga z pomadka ysl.
w tej pierwszej sa prezenty dla moich dziadkow + wyczekiwany korektor helenki
a pomadka na pewno sobie jeszcze klikne albo ta sama [pink sorbet] albo inna z rozem, jesli beda. jest super, miekko sie rozprowadza, bezdrobinkowa [pomadki clarnisa mnie nie urzekly az tak - przez te drobinki wlasnie], tylko daje taka polyskliwa tafle, poza tym jakos tak nawilza usta, mi w konsystencji przypomina te pomadki kiss kiss guerlain, ktore sa takie mile jak balsamy.
nie wiem jeszcze jak z trwaloscia, ale ogolnie jestem b. pozytywnie zaskoczona. kliknelam ja jak mialam troche jesiennego dola i faktycznie pomogla
Ilios - a czy ty jest taki mocny róż? Wiem, że transparentny, ale czasem niektóre dają taką transparentną "żarówę" Nie ma mojej 24-ki i tak myślę nad tym Twoim kolorem, bo szmineczka jest super, a muszę mieć coś z różem właśnie.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:09   #4931
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ta pomadka daje bardzo fajne uczucie na ustach. Już pisałam, ze fajnie nawilża i daje właśnie efekt błyszczyka na ustach. To taka pomadka, nie pomadka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 21:10   #4932
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to, co moge zlego powiedziec o tej pomadce to to, ze opakowanie mogloby posluzyc ekipie CSI czy innym kryminologom - widac kazdy odcisk palca
To fakt, ja co chwila ją wycieram a i tak wszystko widać
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:16   #4933
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ilios - a czy ty jest taki mocny róż? Wiem, że transparentny, ale czasem niektóre dają taką transparentną "żarówę" Nie ma mojej 24-ki i tak myślę nad tym Twoim kolorem, bo szmineczka jest super, a muszę mieć coś z różem właśnie.
no ja sie troche balam, ze bedzie zarowa, ale nie jest. zobacz na ten link, ktory wklejalam wyzej, tam dennyrose zrobila fotke na kartce.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:19   #4934
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Nikt za mna nie tesknil??

nalozylam dzisiaj Nacre na cala buzke pedzelkiem EDMu. Zeszla ta sliczna poswiata i gdzie sa te drobinki nie widze zadnego efektu na buzce

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ciepły
Kolory poszczególnych pasków (w sztucznym świetle)- jasno różowo-złoty rozbielony, złoty, beżowy, jasno miedziany, ciemniejszy brąz.
Stosuję go na kilka sposobów: albo 2 najciemniejsze paski nakładam jako brązer, czasami na to jeszcze te jaśniejsze dla rozświetlenia bądż mieszam wszystkie paski razem i też jako brązer bo wychodzi dość wyraźny kolor bądź te 3 najjaśniejsze paski jako rozświetlacz na inny brązer.
eee to juz podziekuje bo ja w cieplych odcieniach wygladam zle....kupie sobie na pocieszenie cos innego
Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Przestancie! Teraz patrze na brazowego Bobbiego, Nacre i Fatala...eh, a co z kasa?
Zastanawiam sie czy ten bobbi brazowy nadawalby sie na cala twarz na lato? bo w koncu to rozswietlacz (a nie typowy brazer), a nie chcialabym wygladac jak opalona bombka, a nacre? nadaje sie na cala twarz czy tworzy zbyt duzy blysk i nadaje sie tylko do podkreslania wybranych partii twarzy? Nacre daja kolorek?
nacre spokojnie na cala twarz dawaj Bobbi za blyszczacy bedzie raczej:/ chociaz jak doleci to dam znc

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem ranka ale grubo się mylisz. Wczoraj przetestowałam tusz i co się okazało? Oczy całe czerwone i tusz wylądował w koszu. napisałam już, że mam chore oczy i nie mogę ryzykować. Tusze kupuję jak najnowsze i używam maksymalnie 3 miesiące.
Nie wiem jak Ty ale ja jak idę do perfumerii to najpierw sprawdzam datę ważności i jeśli kosmetyk ma powyżej dwóch a co dopiero trzech lat to napewno nie znajdzie się w moim koszyku. Może Ty kupujesz takie rzeczy - ja nie i mam do tego prawo.
Poza tym nie zarzucaj mi oszustwa czy chęci wyłudzenia bo jestem od tego daleka.
oczka najwazniejsze, pozniej cos sie stanie i na same leki trzeba bedzie sporo wydac... :/

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
faktycznie
jest stila z kosmetyczką

mejkapownia chyba Ty chciałaś

było 7...jest 6

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...936/?CatgId=34


Znacie może to cudo do brwi?
Warto?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...716/?CatgId=34

tego wcześniej nie widziałam. jaki ten rozświetlasz? Ma może któraś z Was?
zgadnij co...... JA MAM TEN ZESTAW!!klaski :
pomadke dalam mamie, ale cudna jest, taka miekka i slicznie pachnie. Tusz calkiem niezly cienie super, jak to Stila, rozswietlacz przyjemny, delikatny z mini drobinkami, Taki jasny rozyk zdjecia dalam na truskawkowym o zdobyczach

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jeśli ktoś jest zainteresowany bazą zmieniającą kolor cieni Smashboxa tak jak ja to właśnie się pojawiła na Tru
pani w Sephorze popędzlowałam mnie nimi także po twarzy z jednej strony Nacre, z drugiej właśnie tą bazą i efekt był bardzo podobny
kiedyś kamisio, o ile pamiętam, zachwycał się tym produktem
ja szczerze polecam, bo to fajna zabawa z cieniami a i jako puder można go używać
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s.../66892/#DETAIL
fajne są też te bazy rozświetlające
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...neId=6645#6645
ja użyam Perłową, robi super glow
ehhhh uwielbiam Smashboxa
UWIELBIAM Smashboxa! mam chyba z 15 puderkow, rozy, brazerow itd wszystko cudne baze tez mam w sumie leci do mnie mam tez zielona, ale nie uzywam za czesto bo mnie wszystkie bazy mega zapychaja:/

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Za mną już cztery zamówienia,wszystkie paczki doszły po 4 dniachWczoraj dostałam zestaw Stila z cieniem,linerem i tuszem+liner.I o ile z cienia i linera w żelu/kremie jestem bardzo zadowolona,o tyle z mascary już nie.Jest jakaś sucha,wogóle nie widać,że mam tusz na rzęsach.Dziewczyny,t eż tak macie?
Dzisiaj doszedł róż Narsa,ale nie było mnie w domu i czeka sobie na poczcie,jutro dopiero odbiorę i się okaże,co to za cód-róż
eeee moj tuszyk jest cacy. WIdac, ze dosc swiezy i mokry. Calkiem ladnie maluje. Nie daje jakiegos mega widocznego efektu, tylko ladnie rozdziela, nadaje czarny odcien, ciut wydluza i pogrubia
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:21   #4935
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no ja sie troche balam, ze bedzie zarowa, ale nie jest. zobacz na ten link, ktory wklejalam wyzej, tam dennyrose zrobila fotke na kartce.
Dzięki! Faktycznie... Przecież to ten sam numer. Czytałam z zapartym tchem i przeoczyłam
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:44   #4936
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dzięki! Może małe opakowanie, ale gramatura chyba taka jak 5-tek Diora? Albo 4 Guerlaina? Pomyślę, może kliknę? Szukam swatchy w necie , ale coś nie widzę...
Ja Givenchy nie polecam. Przecietne cienie nie warte swojej ceny. Wymienilam je na targowisku. Mialam niebieskie. Pedzelki tradycyjnie dziadowskie. Nie woybrazam sobie nimi makijazu. Jesli chodzi o makijaz lubie gdy wszystko wyglada idealnie stad nie uzywam nigdy dolaczanych pedzli. To nie jest jednak minus bo pedzelki zawsze sa bezuzyteczne. Opakowanie brzydkie. Moim zdaniem chyba najbrzydsze z wysokopolkowych. Kolory cieni zle do siebie dobrane. Pigmentacja mierna. Mam Guerlain, Diora, Lancome'a i YSL (to najwiekszy badziew; czarny cien jest szary; do tego zlazi szybko na bazie). Givenchy nie umywa sie do Guerlain czy Diora. W porownaniu do tych dwoch o wiele gorsza pigmentacja, mniejsze nasycenie, gorsza trwalosc.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-12-08 o 21:46
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:55   #4937
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Nikt za mna nie tesknil??

tesknił tęsknił
sie zastanawiałm gdzie Cie na cały dzień wywiało
a do mnie już zestaw z kosmetyczką leci - jednak sie nie oparłam
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:59   #4938
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
tesknił tęsknił
sie zastanawiałm gdzie Cie na cały dzień wywiało
a do mnie już zestaw z kosmetyczką leci - jednak sie nie oparłam
No to przynajmniej Ty odczulas moj brak
heh uczylam sie na zajecia i jutro mam dwa testy wiec zaraz tez ide ale przyszlam sprawdzic ile naprodukowalyscie i nie wiedzialam, ze az tak dobrze wam to idzie
i dobrze za taka cene warto tusz fajny, puderek troche ciemny, ale delikatnie pacniety pedzelkiem fajny efekt daje a cienie i pomadka, jak dla mnie, super same cienie wychodza o wiele drozej niz caly zestaw!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:59   #4939
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15747068]Ja Givenchy nie polecam. Przecietne cienie nie warte swojej ceny. Wymienilam je na targowisku. Mialam niebieskie. Pedzelki tradycyjnie dziadowskie. Nie woybrazam sobie nimi makijazu. Jesli chodzi o makijaz lubie gdy wszystko wyglada idealnie stad nie uzywam nigdy dolaczanych pedzli. To nie jest jednak minus bo pedzelki zawsze sa bezuzyteczne. Opakowanie brzydkie. Moim zdaniem chyba najbrzydsze z wysokopolkowych. Kolory cieni zle do siebie dobrane. Pigmentacja mierna. Mam Guerlain, Diora, Lancome'a i YSL (to najwiekszy badziew; czarny cien jest szary; do tego zlazi szybko na bazie). Givenchy nie umywa sie do Guerlain czy Diora. W porownaniu do tych dwoch o wiele gorsza pigmentacja, mniejsze nasycenie, gorsza trwalosc.[/QUOTE]

Potwierdzam To najgorsze wysokopółkowe cienie jakie miałam a miałam naprawdę sporo. Totalne rozczarowanie. Kolory bez wyrazu ( miałam paletkę zieleni), zlewające się na powiece w jeden siny placek, tekstura kredowa, twarda. Wymianiłam błyskawicznie na targowisku gdyż nie mogłam na nie patrzeć. Nigdy więcej cieni Givenchy
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 22:04   #4940
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
No tak, znowu to samo - tuszu nie otworzyłaś, teraz maseczki też nie. Zwariować można a człowiek tu czeka z zapartym tchem na recenzje
Z tuszem to taka sprawa, że po otwarciu zaczyna wysychać. A maseczkę w sumie mogłabym otworzyć skoro potrzebna recenzja, no ale nie mam już kiedy jej użyć a jutro wyjeżdżam na 1,5 tygodnia. Będę mieć ograniczony dostęp do netu i wizja, że mogę przegapić fajne promocje jest druzgocąca już nawet myślałam, żeby Was prosić, żeby robić OC dla mnie na zapasto już chyba naprawdę poważne uzależnienie
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
do mnie z 27 nie dotarły

W PL były po 5 dniach! Od tego momentu sa w łapach UC i Poczty. Tylko czekam na wejście na rynek konkurencji! To jest wprost niewyobrażalne, ile to możne trwać! Rozumiem - cło, ale żeby aż tak się z tym babrać, to tylko u nas potrafią. Oczywiście nikt mi tego do domu nie dostarczy (nawet jak już dotrze!), jak będę miała wielkie szczęście to listonosz z łaska wrzuci awizo (ciekawe, że często robi to hurtem, z kilku dni w tygodniu), odstoję swoje w kolejce, wytłumaczę wszystko Pani za okienkiem (po raz setny), gdzie podpisuję na dokumentach celnych, które kartki są dla mnie itd. i wreszcie bede mieć cos dawno powinno u mnie być!

Przepraszam, że tak sie rozpisałam, ale mam już dość PP, dzisiaj mi się przelało, nie mam awiza nadal a na poczcie oczywiście nikt nie odbiera!


Przepraszam, pomyłka, zmówienia były z 19 listopada! 27 to one były w Polsce!!!!!
Sorry, czy mieszkasz może w Wawie, bo jak bym czytała o mojej poczcie?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:11   #4941
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
No to przynajmniej Ty odczulas moj brak
heh uczylam sie na zajecia i jutro mam dwa testy wiec zaraz tez ide ale przyszlam sprawdzic ile naprodukowalyscie i nie wiedzialam, ze az tak dobrze wam to idzie
i dobrze za taka cene warto tusz fajny, puderek troche ciemny, ale delikatnie pacniety pedzelkiem fajny efekt daje a cienie i pomadka, jak dla mnie, super same cienie wychodza o wiele drozej niz caly zestaw!
za cały zestaw zapłaciłam równiutkie 30 zł - no grzech było nie brać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:14   #4942
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
za cały zestaw zapłaciłam równiutkie 30 zł - no grzech było nie brać
zgadzam sie za TAKA cene? chyba dwa dni temu zaplacilam za zestaw Elizabeth Arden Green Tea i zestaw Stili ten vanity, jedyny, ktorego nie kupilam, wiec musialam to nadrobic juz sie doczekac nie moge i shimmera Bobbi jak bedzie cudny to zaczynam kusic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:17   #4943
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ooo, Dimiti, heloł
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:22   #4944
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Sorry, czy mieszkasz może w Wawie, bo jak bym czytała o mojej poczcie?

Nie nie w Wawie, ale jak widać poczta od Helu po Zakopane działa tak samo.
Paczkonosz powiedział mi kiedyś, że on mi paczek (paczki, nie truskawkowe polecone) nie będzie po 14 dostarczał, bo mało ma dużo roboty i po 13 on już nie pracuje bo ma dość! Najlepiej gdybym była w domu do 13 to mi dostarczy, ale koniecznie muszę być bo wtedy mu się to opłaca...(ma 5 zł od paczki dodatkowo) aż szkoda komentować.

Jak czytam, że niektórym z Was przynoszą do domu truskawkowe pudełka, to aż nie mogę uwierzyć! Zamawiam na tru od kilku lat i NIGDY, naprawdę nigdy niczego mi nie przynieśli! Jak się rokręce to nie skończę pisać do jutra

Ps. pamiętam o nacre i jego dnie, ale mąż zabrał aparat i będzie dopiero w czwartek, więc wtedy pstryknę

Czy jest na wizażu jakiś "pocztowy" wątek. Myślę, że mógłby być ciekawy
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:40   #4945
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ooo, Dimiti, heloł
heeeej
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie nie w Wawie, ale jak widać poczta od Helu po Zakopane działa tak samo.
Paczkonosz powiedział mi kiedyś, że on mi paczek (paczki, nie truskawkowe polecone) nie będzie po 14 dostarczał, bo mało ma dużo roboty i po 13 on już nie pracuje bo ma dość! Najlepiej gdybym była w domu do 13 to mi dostarczy, ale koniecznie muszę być bo wtedy mu się to opłaca...(ma 5 zł od paczki dodatkowo) aż szkoda komentować.

Jak czytam, że niektórym z Was przynoszą do domu truskawkowe pudełka, to aż nie mogę uwierzyć! Zamawiam na tru od kilku lat i NIGDY, naprawdę nigdy niczego mi nie przynieśli! Jak się rokręce to nie skończę pisać do jutra

Ps. pamiętam o nacre i jego dnie, ale mąż zabrał aparat i będzie dopiero w czwartek, więc wtedy pstryknę

Czy jest na wizażu jakiś "pocztowy" wątek. Myślę, że mógłby być ciekawy
chyba nie ma, ale musisz poszukac faktycznie mogloby byc ciekawie
co do paczek to jeden listonosz mi zostawial awizo, a ten, ktorego mam od prawie roku zawsze mi przynosi do domu paczuszki czasem jak jest ich wiecej to przyjezdza pozniej samochodem, ale jeszcze nigdy nie zostawil mi awiza, chyba, ze nie bylo nikogo w domu, ani babcia nie odebrala, bo tak to do niej dzwoni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:47   #4946
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Nie nie w Wawie, ale jak widać poczta od Helu po Zakopane działa tak samo.
Paczkonosz powiedział mi kiedyś, że on mi paczek (paczki, nie truskawkowe polecone) nie będzie po 14 dostarczał, bo mało ma dużo roboty i po 13 on już nie pracuje bo ma dość! Najlepiej gdybym była w domu do 13 to mi dostarczy, ale koniecznie muszę być bo wtedy mu się to opłaca...(ma 5 zł od paczki dodatkowo) aż szkoda komentować.

Jak czytam, że niektórym z Was przynoszą do domu truskawkowe pudełka, to aż nie mogę uwierzyć! Zamawiam na tru od kilku lat i NIGDY, naprawdę nigdy niczego mi nie przynieśli! Jak się rokręce to nie skończę pisać do jutra

Ps. pamiętam o nacre i jego dnie, ale mąż zabrał aparat i będzie dopiero w czwartek, więc wtedy pstryknę

Czy jest na wizażu jakiś "pocztowy" wątek. Myślę, że mógłby być ciekawy
ja juz jakis czas temu marudzilam na mojego listonosza.. na moje 19 [] zamowien z tru do rak wlasnych doreczyl moze ze 3
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:50   #4947
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15747068]Ja Givenchy nie polecam. Przecietne cienie nie warte swojej ceny. Wymienilam je na targowisku. Mialam niebieskie. Pedzelki tradycyjnie dziadowskie. Nie woybrazam sobie nimi makijazu. Jesli chodzi o makijaz lubie gdy wszystko wyglada idealnie stad nie uzywam nigdy dolaczanych pedzli. To nie jest jednak minus bo pedzelki zawsze sa bezuzyteczne. Opakowanie brzydkie. Moim zdaniem chyba najbrzydsze z wysokopolkowych. Kolory cieni zle do siebie dobrane. Pigmentacja mierna. Mam Guerlain, Diora, Lancome'a i YSL (to najwiekszy badziew; czarny cien jest szary; do tego zlazi szybko na bazie). Givenchy nie umywa sie do Guerlain czy Diora. W porownaniu do tych dwoch o wiele gorsza pigmentacja, mniejsze nasycenie, gorsza trwalosc.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Potwierdzam To najgorsze wysokopółkowe cienie jakie miałam a miałam naprawdę sporo. Totalne rozczarowanie. Kolory bez wyrazu ( miałam paletkę zieleni), zlewające się na powiece w jeden siny placek, tekstura kredowa, twarda. Wymianiłam błyskawicznie na targowisku gdyż nie mogłam na nie patrzeć. Nigdy więcej cieni Givenchy
Potwierdzam Też je miałam i też czym prędzej się pozbyłam

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Jak czytam, że niektórym z Was przynoszą do domu truskawkowe pudełka, to aż nie mogę uwierzyć! Zamawiam na tru od kilku lat i NIGDY, naprawdę nigdy niczego mi nie przynieśli! Jak się rokręce to nie skończę pisać do jutra
Kurczę, widać do listonoszy też trzeba mieć szczęście Mój jest kochany, zawsze przywozi mi samochodem paczuszki, a jak jest ich dużo to nawet do domu pomaga wnieść i do tego zawsze wesoły i żartobliwy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 23:57   #4948
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tej pomadki czy ten kolor pink sorbet jest raczej ciepły czy chłodny? Może mogłabyś maźnąc na ręku?
Na pewno nie jest to zimny kolorek, powiedzialabym że neutralny

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to, co moge zlego powiedziec o tej pomadce to to, ze opakowanie mogloby posluzyc ekipie CSI czy innym kryminologom - widac kazdy odcisk palca
Zgadza się
Trzeba uważać bo jak się trafi na jakiegoś agenta Tomka to odciski palców będzie miał podane na tacy

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ilios - a czy ty jest taki mocny róż? Wiem, że transparentny, ale czasem niektóre dają taką transparentną "żarówę" Nie ma mojej 24-ki i tak myślę nad tym Twoim kolorem, bo szmineczka jest super, a muszę mieć coś z różem właśnie.
Żarówa to absolutnie nie jest, raczej stonowany średni róż

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Nikt za mna nie tesknil??

nalozylam dzisiaj Nacre na cala buzke pedzelkiem EDMu. Zeszla ta sliczna poswiata i gdzie sa te drobinki nie widze zadnego efektu na buzce
Pędzle z EDM raczej się do Nacre nie nadają
Była juz o tym mowa na watku Guerlainowym że są za delikatne, ja mam LHK i faktycznie jak nakładam nim Nacre to efekt praktycznie żaden

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Potwierdzam Też je miałam i też czym prędzej się pozbyłam



Kurczę, widać do listonoszy też trzeba mieć szczęście Mój jest kochany, zawsze przywozi mi samochodem paczuszki, a jak jest ich dużo to nawet do domu pomaga wnieść i do tego zawsze wesoły i żartobliwy

Mój listonosz też jest super, zawsze "Dzień dobry", "Do widzenia", "Proszę" i "Dziękuję" I też rozwozi przesyłki samochodem więc mam zawsze dostawe do domu, a czasami jak nikogo nie ma to przyjeżdża specjalnie drugi raz po godz 15 bo wie że już wtedy ktoś bedzie
Ostatnio dostalam pismo od PP zebym wyrazila swoje zdanie na temat doręczanych przesylek (badanie jakości usług PP czy coś takiego) to zadzwoniłam na pocztę i nachwaliłam mojego listonosza ile tylko się dało Może mu na swięta za to jakąś premię dadzą
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 00:11   #4949
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja juz jakis czas temu marudzilam na mojego listonosza.. na moje 19 [] zamowien z tru do rak wlasnych doreczyl moze ze 3
Mój wszystko mi przynosi, czasem mi jest głupio, bo pół torby zajmują mu moje pudełka . I ciągle mnie zastaje w szlafroku albo w innym ciekawym stroju czy fryzurze domowej. Ale ostatnio jestem grzeczna i (prawie) nic nie zamawiam.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 00:16   #4950
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Na pewno nie jest to zimny kolorek, powiedzialabym że neutralny

Zgadza się
Trzeba uważać bo jak się trafi na jakiegoś agenta Tomka to odciski palców będzie miał podane na tacy :

Żarówa to absolutnie nie jest, raczej stonowany średni róż

Pędzle z EDM raczej się do Nacre nie nadają
Była juz o tym mowa na watku Guerlainowym że są za delikatne, ja mam LHK i faktycznie jak nakładam nim Nacre to efekt praktycznie żaden
Mój listonosz też jest super, zawsze "Dzień dobry", "Do widzenia", "Proszę" i "Dziękuję" I też rozwozi przesyłki samochodem więc mam zawsze dostawe do domu, a czasami jak nikogo nie ma to przyjeżdża specjalnie drugi raz po godz 15 bo wie że już wtedy ktoś bedzie
Ostatnio dostalam pismo od PP zebym wyrazila swoje zdanie na temat doręczanych przesylek (badanie jakości usług PP czy coś takiego) to zadzwoniłam na pocztę i nachwaliłam mojego listonosza ile tylko się dało Może mu na swięta za to jakąś premię dadzą
heh na watku Guerlaina to ja juz dawno nie bylam wiec nie obeznana jestem heh to ciekawe jakim pedzlem bede je nakladac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.