Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 18:54   #2521
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

kasiamajo mmm kolejna piękna, blada twarz ale Twoja fryzurka a'la Tymoszenko... yummyyyy
Dziękuję
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 18:57   #2522
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Nie jestem typowo biała , ale mam jasną cerę i nie wiem który kolor wybrać ?
A jaka jest różnica między byciem bladym a posiadaniem jasnej karnacji...?



kasiamajo - każde kolejne zdjęcie utwierdza mnie w przekonaniu, że bycie jasnoskórym= bycie pięknym
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:01   #2523
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Elianko, dziękuję

Chyba ostatnio przesadzam z kwaszeniem, mam czerwoną i napiętą skórę
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:01   #2524
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieję, że aktualne! Chociaż nie wiem, czy po tym jak mnie zezłociło nad morzem mogę jeszcze nosić zaszczytne miano Bladolicej!
ja potwierdzam chęć spotkania
Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Dziewczyny koniecznie musimy się zebrać na krakowskie spotkanie (jestem w Krakowie nowa, więc liczę na pomoc )
musimy, musimy
tylko nie wiem czy przenosimy się na Wizażowe Sopołeczności (któraś Bladolica z Krakowa założyła tam nawet specjalny wątek) czy off-top'ujemy tutaj?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:16   #2525
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
150 buff jest bardziej beżowy,100 ivory jest jaśniejszy ,ale różowy
możesz w douglasie poprosić o próbki
ja ze swojej strony odradzam revlon colorstay ponieważ jest ciężki,robi maske i śmierdzi (wielu osobom zapycha pory...) no ale kryje bardzo dobrze
nie mam zamiaru go używac codziennie tylko na jakieś imprezy to dobrze ,że kupiłam buff

[QUOTE=elianka;22089332]A jaka jest różnica między byciem bladym a posiadaniem jasnej karnacji...?

http://www.zeberka.pl/img/cam/rude2.jpg
http://www.bravo.pl/download/multime...0204059448.jpg
Chodziło mi o to ,że nie jestem typową bladością jak na zdjęciu pierwszym tylko mam nieco ciemniejszy odcień skóry ,ale tez jasny.
Ja widzę różnicę między tymi dwoma pojęciami.
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 19:42   #2526
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ta laska z pierwszego zdjęcia to chyba albinoską jest (patrzcie na rzęsy) a włosy jej na rudo farbnęli
kojarzy mi się z koniem-ostatnio jeździłam na koniu ,który był biały i miał błękitne oczy
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:15   #2527
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że kiedyś strasznie wstydziłam się bladego ciała, nóg, najbardziej wstydziłam się wyjść na plażę, albo rozebrać sie przed swoim chłopakiem, czułam się strasznie brzydka, bo społeczeństwo wmawiało mi, że blade = brzydkie, tak samo rude = brzydkie...albo piekowate = brzydkie...ale teraz nie ma dla mnie nic piękniejszego jak blada skóra, albo rude włosy i piegi.
no i do piegówe i rudych włosów już się świat przekonał, ale do bladości już teraz też coraz bardziej kiedyś pewnie bladość stanie się tak modna że dziewczyny zamiast do solariów będą się białymi podkładami smarować, to ja wolę teraz być oryginalna i trochę na przekór
btw, cudne zdjęcia
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 20:30   #2528
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kasiamajo, fryzura po prostu a lico po prostu
Powiedz proszę, jak długie masz włosy, że udaje Ci się upiąć takie cudo?

Valie, nic się nie bój, zaopiekujemy się Tobą w Krakowie

Magne, jeśli jesteś jasna i o ciepławej tonacji cery, ale nie super-blada, to powinnaś być zadowolona z Buff
Ja akurat bardzo lubię Revlon - nigdy nie powodował u mnie zmian skórnych i też nigdy się na nim nie zawiodłam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:34   #2529
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Ja akurat bardzo lubię Revlon - nigdy nie powodował u mnie zmian skórnych i też nigdy się na nim nie zawiodłam
ja używam od miesiaca i jestem zadowolona. Buff był dla mnie duużo za ciemny, Ivory daje radę, ale i tak mółby być jaśniejszy, bardziej zółty. No i nie kryje jakoś super mocno.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:57   #2530
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja wychodzę z założenia, że każda skóra jest inna i na każdej z nas dany podkład będzie się inaczej zachowywał. U mnie często jest tak, że np. podkłady z KWC, które otrzymały najwięcej gwiazdek w ogóle się nie sprawdzają - zapychają, uczulają lub podrażniają cerę, a inne, niby ocenowo gorsze - są super.

A jeśli już mowa o jasnych podkładach, to ostatnio w internecie oglądałam sobie podkładzik, jaki użyty był do charakteryzacji wampirów z słynnym Zmierzchu http://www.sk-ii.com/products/air_touch_foundation.php . Sadziłam że musi być megajasny, a tu zonk. Znalazłam opinie że nie jest wcale taki bardzo blady (jasny - owszem, ale nie ekstremalnie!) a to, co oglądamy na ekranach, to zasługa gry świateł i kontrastu
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:16   #2531
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Kasiamajo, fryzura po prostu a lico po prostu
Powiedz proszę, jak długie masz włosy, że udaje Ci się upiąć takie cudo?
O jej, jak miło, dziękuję

Moje włosy możesz obejrzeć wchodząc w link w moim podpisie, nie wiem ile dokładnie mają centymetrów
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 21:40   #2532
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Robu śliczna jesteś dlatego się patrzą a co do rozświetlacza to jak w końcu ustalimy termin to wezmę te kulaski dla Ciebie i Ci pokażę co i jak

A zdjęcia - boskie
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 21:49   #2533
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A propo śnieżek... Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego 'pomocnice' św. Mikołaja w galeriach, ubrane w kuse czerwone sukienki z białym futerkiem, są tak strzaskane na heban, jakby Mikołaj pochodził z równika Czy nie powinny być bledziutkie i delikatniutkie?
...niedługo się znowu zacznie
Oplulam monitor ze smiechu, Mikolaj z rownika, to Ci sie udalo

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja biol-chem

A umysł ścisły ze mnie taki, że ojjj
Tez jestem po biol-chemie, skonczylam dziennikarstwo, robie doktorat z prawa, a pracuje w sprzedazy. Niezly miks.

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że kiedyś strasznie wstydziłam się bladego ciała, nóg, najbardziej wstydziłam się wyjść na plażę, albo rozebrać sie przed swoim chłopakiem, czułam się strasznie brzydka, bo społeczeństwo wmawiało mi, że blade = brzydkie, tak samo rude = brzydkie...albo piekowate = brzydkie...ale teraz nie ma dla mnie nic piękniejszego jak blada skóra, albo rude włosy i piegi.
Ja niestety do dzis uwazam, ze blade cialo nie jest zbyt atrakcyjne. Jak mi widac te wszystkie zyly i siniaki to wyjatkowo nie czuje sie seksowna i wciaz mam wrazenie, ze opalone cialo wyglada zdrowiej. Oczywiscie wiem, ze opalanie samo w sobie nie jest zdrowe, ale mowie tu tylko o wygladzie. Zawsze jestem skrepowana, jak musze wyjsc na plaze, wiec po prostu staram sie robic to jak najrzadziej, a ze nienawidze sie opalac, to problem ten dotyczy mnie rzadko.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Rabou, wg mnie twój makijaż jest ok, są inne powody, dla których ludzie się mogą 'dziwnie' patrzeć... na przykład zazdrość a w przypadku płci przeciwnej zachwyt
i ja bym nie robiła już nic z brwiami, takie cienkie zbyt cienkie i wyskubane wyglądają jakby... eee wulgarnie no nie wiem, ja tam lubie mocne brwi i wg mnie zarówno z brwiami, jak i makijażem jest wszystko ok
Nie mowie tu o wyskubaniu na "kur..ewke", tylko o zmniejszeniu ich odrobine. Rzeczywiscie niteczki wygladaja wulgarnie i nieladnie.

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
150 buff jest bardziej beżowy,100 ivory jest jaśniejszy ,ale różowy
możesz w douglasie poprosić o próbki
ja ze swojej strony odradzam revlon colorstay ponieważ jest ciężki,robi maske i śmierdzi (wielu osobom zapycha pory...) no ale kryje bardzo dobrze
A mnie z kolei Colorstay odpowiada rewelacyjnie, kupilam w zeszlym tygodniu trzecia buteleczke. U mnie nie ma maski, nie zapycha mnie, a ze smierdzi... no coz, dla efektu moge troche pocierpiec. Ale co twarz to podklad pasuje inny, wiec trzeba sobie po prostu znalezc metoda prob i bledow.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:01   #2534
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Jak tylko odważę się nałożyć na włosy ten specyfik (pewnie będzie to w następnym tygodniu), to oczywiście zdam relację i strzlę jakąś poglądową fotkę Tak skrycie marzę, że podkreślą te refleksy jasną cerę
Zakupiłam coś takiego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-do-wlosow.htm
W moim sklepie zielarskim pan ma już tylko niektóre odcienie tych saszetek i chny brak. Musiałabym poszukać gdzieś indziej. Widzę, że na allegro jest, ale nie cierpię robienia zakupów przez internet, taki ze mnie dziwoląg.

A co do mydełka niestety nie pomogę.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:04   #2535
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość

Tez jestem po biol-chemie, skonczylam dziennikarstwo, robie doktorat z prawa, a pracuje w sprzedazy. Niezly miks.


Ja niestety do dzis uwazam, ze blade cialo nie jest zbyt atrakcyjne. Jak mi widac te wszystkie zyly i siniaki to wyjatkowo nie czuje sie seksowna i wciaz mam wrazenie, ze opalone cialo wyglada zdrowiej. Oczywiscie wiem, ze opalanie samo w sobie nie jest zdrowe, ale mowie tu tylko o wygladzie. Zawsze jestem skrepowana, jak musze wyjsc na plaze, wiec po prostu staram sie robic to jak najrzadziej, a ze nienawidze sie opalac, to problem ten dotyczy mnie rzadko.
Ha, ja jestem po biologiczno-chemiczno-sportowej. Stworzyli taki twór dla osób, które chciały iść na AWF a musiały mieć maturę z bioli. Studia na AM a teraz pracuję na onkologii. Więc raczej trzymam się linii prostej <co za offtop, przepraszam>

Co do bladego ciała, ja nie uważam aby było nieatrakcyje, o ile nie jest ... sine. Ja niestety mam dość delikatną skórę i prześwitują przez nią żyły, a całość nabiera takiego sino - ziemistego koloru. Kiedy się opalę (po przeżyciu najpierw fazy spalenia i złażenia skóry; bo tak reaguję na intensywne słońce) zyskuję odcień takiej brudnej żółci z brzoskwiniowymi tonami. Tak, jakbym była niedomyta Więc wolę jednak swoją bladość i siność od tej dziwnej, nieświeżej barwy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:17   #2536
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a na cienie pod oczami dla beldziochów

http://host.silknaturals.com/creb/ex...er-p-1086.html

http://host.silknaturals.com/creb/sl...ach-p-541.html
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:25   #2537
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu, jeśli rzeczywiście patrzą na Ciebie dziwnie, to tylko z zazdrości. Jesteś piękna, a moim zdaniem Twoje brwi są cudowne, takie wyraziste, nic z nimi nie rób!

Co do ciągłej debaty nad bladym typem urody, to kocham jasną cerę, farbuję się na rudo, lubię również piegi, ale to ostatnie jedynie u innych. Ostatnio namnożyło mnie się na nosie trochę piegów, ratunku, chcę się ich pozbyć.

A w przyszłym tygodniu nareszcie jadę na wakacje do Berlina, oczywiście odwiedzę niemieckiego rossmanna.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-09-17 o 16:26
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:33   #2538
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie pozostanę na razie w swym naturalnym kolorze. A mogłabyś mi polecić jakiś puder w chłodnej tonacji? Bardzo, bardzo mi zależy, oczywiście jaśniutki.
Ps. Widzę przyszłą Panią dziennikarkę, ja jestem na 2 roku filologii polskiej o specjalizacji dziennikarskiej, więc możemy się wspierać.
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Ja używam mineralnego EDM fair w tonacji cool- jasniutenki, ale nie trupiobiały, bardzo delikatnie wpadający w roz (bez efektu swinki, w sumie tego rozu nie zauwazam, wazne, ze nie jest zoltawy, bo w takich zle wyglądam)

I witam kolezankę po fachu Sama zastanwialam się tez nad filologią polską, ale padło na dziennikarstwo o ktorym zawsze marzyłam Oczywiscie, ze będziemy się wspierac
Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Ja jestem po dziennikarstwie na politologii, wiec witam kolezanki
Jakie to dziwne - czyzby wszystkie dziennikarki byly bladolice?
ja jestem na polonistyce, wiec też tak jakby zbliżony trochę kierunek

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Rabu, my w Krakowie planujemy w październiku zrobić spotkanie krakowskich Bladolicych... już sobie to wyobrażam
PS. rozumiem, że spotkanie nadal aktualne?

Tak, z mojej strony tez akutualne. Własnie mialam mowic, ze dobrze byloby ustalić coś konkretniej już, dogadać kiedy komu pasuje
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:36   #2539
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kasiamajo, naprawdę wspaniałe są Twoje Kudłaki

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
W moim sklepie zielarskim pan ma już tylko niektóre odcienie tych saszetek i chny brak. Musiałabym poszukać gdzieś indziej. Widzę, że na allegro jest, ale nie cierpię robienia zakupów przez internet, taki ze mnie dziwoląg.

A co do mydełka niestety nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

A w przyszłym tygodniu nareszcie jadę na wakacje do Berlina, oczywiście odwiedzę niemieckiego rossmanna.
Ja zakupiłam moją saszetkę w normalnej drogerii, może i Tobie się uda?

Berlin... bardzo zazdroszczę Ci wyjazdu! Wyjątkowo lubię to miasto, chociaż byłam tam tylko raz i to 10 lat temu!
Mam nadzieję, że to będą dla Ciebie udane wakacje
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 07:30   #2540
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Krolowa_Margot a na którym roku? Ja właśnie wybieram się na 2 od października, póki co kierunek bardzo mi się podoba.

Hehe, musiałabym się zacząć częściej przyglądać dziennikarkom, bo jeśli to takie śliczne białe twarze to .

Ja na cienie i obrzęki pod oczami używam tego żelu: http://www.domzdrowia.pl/58331,flos-...nia-15-ml.html
U mnie w aptece kosztuje 6 zł, a cudownie chłodzi, bo trzymam go w lodówce. Opinie ma dość dobre. Ja dużo siedzę w książkach bądź przy komputerze i zdecydowanie niweluje oznaki zmęczenia, natomiast moich naturalnych obrzęków chyba nie będzie w stanie - taka uroda.

Zauważyłam, że jestem chyba jedyną bladolicą, która nie używa podkładu. No, chyba że jakąś przeoczyłam. Powiem Wam, że strasznie mi służy krem upiększający nivea visage: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html
Ma wiele niepochlebnych opinii, może dziewczyny za dużo go nakładają? Ja mam po nim taką świeżą, rozświetloną cerę i zaczerwienienia znikają, bo on lekko kryje. Przy tym cudownie pachnie i jest taki lekki. Aha, i co najciekawsze. W moim przypadku-kiedy się trochę opaliłam i nałożyłam ten krem to twarz była jaśniejsza od reszty ciała-czyli trochę jakby rozjaśnia poprzez to rozświetlenie.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:31   #2541
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Kasiamajo, naprawdę wspaniałe są Twoje Kudłaki
Dziękuję Mam na ich punkcie bzika
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:34   #2542
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Krolowa_Margot a na którym roku? Ja właśnie wybieram się na 2 od października, póki co kierunek bardzo mi się podoba.

Hehe, musiałabym się zacząć częściej przyglądać dziennikarkom, bo jeśli to takie śliczne białe twarze to .

Ja na cienie i obrzęki pod oczami używam tego żelu: http://www.domzdrowia.pl/58331,flos-...nia-15-ml.html
U mnie w aptece kosztuje 6 zł, a cudownie chłodzi, bo trzymam go w lodówce. Opinie ma dość dobre. Ja dużo siedzę w książkach bądź przy komputerze i zdecydowanie niweluje oznaki zmęczenia, natomiast moich naturalnych obrzęków chyba nie będzie w stanie - taka uroda.

Zauważyłam, że jestem chyba jedyną bladolicą, która nie używa podkładu. No, chyba że jakąś przeoczyłam. Powiem Wam, że strasznie mi służy krem upiększający nivea visage: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html
Ma wiele niepochlebnych opinii, może dziewczyny za dużo go nakładają? Ja mam po nim taką świeżą, rozświetloną cerę i zaczerwienienia znikają, bo on lekko kryje. Przy tym cudownie pachnie i jest taki lekki. Aha, i co najciekawsze. W moim przypadku-kiedy się trochę opaliłam i nałożyłam ten krem to twarz była jaśniejsza od reszty ciała-czyli trochę jakby rozjaśnia poprzez to rozświetlenie.
Ja ten krem kiedyś miałam. Wszyscy mnie pytali, czy jestem chora. A naprawdę byłam oszczędna w aplikacji. Ale w sumie efekt był fajny. Taki perłowy glow na całej twarzy. Świetnie musi wyglądać na samych policzkach.

Kasiamajo masz piękne włosy.

Mnie się podobają zarówno blade ciała (nie sine), jak i te naturalnie ciemne. Moja rozpiętość gustów powala.

Berlina zazdroszczę Nie mogę się złapać na fuchę tłumacza gdzieś na pace samochodu?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 08:52   #2543
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że strasznie mi służy krem upiększający nivea visage: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html
Ma wiele niepochlebnych opinii, może dziewczyny za dużo go nakładają? Ja mam po nim taką świeżą, rozświetloną cerę i zaczerwienienia znikają, bo on lekko kryje. Przy tym cudownie pachnie i jest taki lekki. Aha, i co najciekawsze. W moim przypadku-kiedy się trochę opaliłam i nałożyłam ten krem to twarz była jaśniejsza od reszty ciała-czyli trochę jakby rozjaśnia poprzez to rozświetlenie.
Mnie uczulił - a miałam cały zestaw: żel do twarzy, krem pod oczy i krem do twarzy. Niestety - wyskoczyły mi grudki z jakimś płynem surowiczym plus pieczenie skóry
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 09:40   #2544
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za mnie jutro :P ide farbowac włosy, boję się, że fryzjerka źle mi farbe dobierze (tzn. za ciemną) i mój powrót do moich naturalnych odwlecze sie w nieskończoność :P
Wiem, że nie da się tak na 100 % dobrac swojego naturalnego koloru....ale chciałabym być jak najbliżej

Dzisiaj ide do Natury obaczaic tą nowa kolorówke z Kobo. Ciekawe co mjaa dla jasnych piękności :P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:01   #2545
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Berlina zazdroszczę Nie mogę się złapać na fuchę tłumacza gdzieś na pace samochodu?
Chętnie przygarnę Cię estra. Jadę sama z TŻtem, bo jego koledze się odwidziało. Ja jestem strasznie podeskcytowana tym wyjazdem, bo kocham niemiecki, a o Berlinie tyle się już naczytałam ciekawych rzeczy...

Natrix w takim razie poszukam jeszcze w drogerii.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:04
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:06   #2546
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że jestem chyba jedyną bladolicą, która nie używa podkładu. No, chyba że jakąś przeoczyłam.
Ja też nie używam podkładu. Odkąd sandy fair okazał się dla mnie za ciemny, obraziłam się na produkty tego typu. Ale chyba nie permanentnie, bo ostatnio noszę się z zamiarem dalszych poszukiwań ideału. Optymizmem napawa mnie jedna ze ścieżek edukacyjnych na moich studiach (od października zaczynam technologię chemiczną na stołecznej polibudzie), czyli zastosowanie chemii w przemyśle kosmetycznym. O ile uda mi się dobrnąć do inżyniera, mogę zacząć ucieleśniać nasze marzenia o podkładzie doskonałym.

Aha, no i również przyłączam się do grona zazdrośnic. Ponoć Berlin jest cudowny, nie wiem, w Niemczech miałam okazję zobaczyć jedynie Frankfurt nad Odrą (swoją drogą, również piękne miejsce). Aber mein deutsch ist nicht so gut... Oględnie mówiąc, moja znajomość niemieckiego ogranicza się jedynie do podstaw totalnych.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau

Edytowane przez wielokropek2
Czas edycji: 2010-09-16 o 10:28
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:33   #2547
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
A jaka jest różnica między byciem bladym a posiadaniem jasnej karnacji...?



kasiamajo - każde kolejne zdjęcie utwierdza mnie w przekonaniu, że bycie jasnoskórym= bycie pięknym
wg mnie różnica polega na tym, że jasna karnacja to po prostu jasna skóra a bladość wiąże się z taką 'niezdrowo' czyli np sino, ziemiście wyglądającą skórą. wg mnie ktoś ze śniadą karnacją też może się zrobić blady - wtedy kiedy zwężają się naczynia krwionośne w skórze i krew 'odpływa', np gdy ktoś zasłabnie (nie wiem, czy dobrze to wyraziłam)
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
ta laska z pierwszego zdjęcia to chyba albinoską jest (patrzcie na rzęsy) a włosy jej na rudo farbnęli
kojarzy mi się z koniem-ostatnio jeździłam na koniu ,który był biały i miał błękitne oczy
albo ma po prostu biały tusz lub bazę. moja znajoma ma taki dwufazowy tusz i gdy nałoży bazę pod tusz to też tak wygląda - ma białe rzęsy jak albinoska
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Valie, nic się nie bój, zaopiekujemy się Tobą w Krakowie


Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość

Ja niestety do dzis uwazam, ze blade cialo nie jest zbyt atrakcyjne. Jak mi widac te wszystkie zyly i siniaki to wyjatkowo nie czuje sie seksowna i wciaz mam wrazenie, ze opalone cialo wyglada zdrowiej. Oczywiscie wiem, ze opalanie samo w sobie nie jest zdrowe, ale mowie tu tylko o wygladzie. Zawsze jestem skrepowana, jak musze wyjsc na plaze, wiec po prostu staram sie robic to jak najrzadziej, a ze nienawidze sie opalac, to problem ten dotyczy mnie rzadko.
.
a ja może jestem nienormalna, bo mi jakoś nie przeszkadzają prześwitujące przez skórę niebieskie żyły ale co do siniaków to się zgodzę - u mnie też robią się z łatwością a na jasnej skórze baardzo to widać.
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Tak, z mojej strony tez akutualne. Własnie mialam mowic, ze dobrze byloby ustalić coś konkretniej już, dogadać kiedy komu pasuje
to może jakieś październikowe propozycje?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 12:51   #2548
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Rabu, jeśli rzeczywiście patrzą na Ciebie dziwnie, to tylko z zazdrości. Jesteś piękna, a moim zdaniem Twoje rzęsy są cudowne, takie wyraziste, nic z nimi nie rób!
Dziękuję

A i pewnie chodziło Ci o brwi, a nie o rzęsy Bo co do tych drugich, od zawsze miałam je krótkie, małe i niewidoczne...
A brwi wczoraj poskubałam i nie widzę różnicy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A jeśli już mowa o jasnych podkładach, to ostatnio w internecie oglądałam sobie podkładzik, jaki użyty był do charakteryzacji wampirów z słynnym Zmierzchu http://www.sk-ii.com/products/air_touch_foundation.php . Sadziłam że musi być megajasny, a tu zonk. Znalazłam opinie że nie jest wcale taki bardzo blady (jasny - owszem, ale nie ekstremalnie!) a to, co oglądamy na ekranach, to zasługa gry świateł i kontrastu
O... A to ci niespodzianka Ja gdzieś czytałam, że malowali ich najjaśniejszym MACiem

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Robu śliczna jesteś dlatego się patrzą a co do rozświetlacza to jak w końcu ustalimy termin to wezmę te kulaski dla Ciebie i Ci pokażę co i jak


Tak! Tak... Chyba tego mi trzeba No i w końcu ustalmy jakiś deadline, moje drogie wrocławianki bo takie odciąganie tego w nieskończoność to trochę upierdliwe jest
Kto się dopisuje do listy na Wrocławskie spotkanie w październiku?
  • Lemirka
  • Raboussamai (być może przyprowadzę swoją bladą kumpelę , mogę? )
  • Isilindil (pewnie też się zdecyduje )

Palec pod budkę kto jeszcze!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Oplulam monitor ze smiechu, Mikolaj z rownika, to Ci sie udalo
Heh...

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Obeszłam pół Krakowa, nawet w Auchanie byłam i nie ma mojego otrębowego mydełka Florina Jakbyście je gdziekolwiek przyuważyły, proszę, dajcie mi znać!
Otrębowe mydełko Florina... poszukam u siebie w wlkp jak będę i gdy znajdę - dam Ci znać, ok?

________________________

Znalazłam na all dwa korektory EDM, bo ten który mam zaczyna się odcinać
I teraz pytanie do Was za 100 pkt!!

Intensive Fair (jaki jest? wpada w róż czy w żółty, jak kryje?)
Aussie Perk Me Up (podobno on jest jakiś rozświetlający, ale nie wiem czy akurat pod oczami takiego efektu chcę... może któraś z Was go miała... mieni się bardzo?)

Błagam pomóżcie

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-09-16 o 13:16
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:01   #2549
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Znalazłam na all dwa korektory EDM, bo ten który mam zaczyna się odcinać
I teraz pytanie do Was za 100 pkt!!

Intensive Fair (jaki jest? wpada w róż czy w żółty, jak kryje?)
Aussie Perk Me Up (podobno on jest jakiś rozświetlający, ale nie wiem czy akurat pod oczami takiego efektu chcę... może któraś z Was go miała... mieni się bardzo?)

Błagam pomóżcie
Ja miałam oba jak chcesz pod oczy to absolutnie nie polecam Aussie Perk Me Up on ma takie drobinki lekko perłowe więc efekt jest taki opalizujący, nawiasem mówiąc dla mnie to żaden korektor i używałam jako rozświetlacza pod łuk brwiowy choć i w tej roli się średnio spisywał ...
A Intensive Fair jest tak dość neutralny ani nie wpada w żółty ani w różowy, kryje całkiem nieźle (choć nie jest to mocne krycie), ale właził mi w załamania (z tym ze od razu zaznaczam ze mi każdy sypki korektor wchodził w załamania i generalnie stwierdziłam że korektory w proszku nie są dla mnie)
Podobno pod oczy jest dobry Multi Tasking (taksing? jakoś tak ) ale ja go nie próbowałam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 13:09   #2550
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja miałam oba jak chcesz pod oczy to absolutnie nie polecam Aussie Perk Me Up on ma takie drobinki lekko perłowe więc efekt jest taki opalizujący, nawiasem mówiąc dla mnie to żaden korektor i używałam jako rozświetlacza pod łuk brwiowy choć i w tej roli się średnio spisywał ...
A Intensive Fair jest tak dość neutralny ani nie wpada w żółty ani w różowy, kryje całkiem nieźle (choć nie jest to mocne krycie), ale właził mi w załamania (z tym ze od razu zaznaczam ze mi każdy sypki korektor wchodził w załamania i generalnie stwierdziłam że korektory w proszku nie są dla mnie)
Podobno pod oczy jest dobry Multi Tasking (taksing? jakoś tak ) ale ja go nie próbowałam
Czyli Aussie odpada Dziękuję
Też znalazłam je oba Muszę się ratować bo póki co używam Multi-Intensive i jest już za ciemny Z Linen był ok, ale z Fair Neutral ->
Dobrze byłoby się zaopatrzyć w kilka próbek, ale póki co na allegro nie ma nikogo kto je sprzedaje...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.