Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 08:41   #3391
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=ewela_pa;37473862]
Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Czy ktoś ostatnio był w Haircoif w Galerii Mokotów? Interesuje mnie także Salon Expert w tej samej lokalizacji[/QU

W Haircoif w Galerii nie byłam, ale w podobnej lokalizacji jest Salon Finesse o którym pisałam wcześniej (w takim nowym budynku mieszkalnym przed Galerią jadąc od strny Puławskiej po prawej stronie) . Chyba nie ma jeszcze tytułu Salon Expert ale na pewno pracują na L'Oreal Professioneel i najważniejsze z tego co zdążyłam zauważyć, to dziewczyny na prawdę wiedzą co robią.
W tej okolicy mam jeden sprawdzony salon : Studio Laura
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:50   #3392
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No ja w Laurze byłam tylko raz i niestety wyszłam niezadowolona, co prawda tylko po strzyżeniu, ale więcej tam nie byłam więc się nie wypowiem
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 22:41   #3393
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny!

Przepraszam że nie czytam całego wątku i nie odnoszę się do salonów polecanych powyżej choć właśnie ta lokalizacja mnie interesuje jednak mój problem jest złożony :P Potrzebuję dobrego fryzjera w okolicach mokotowa jednak za upragnionym szczęściem mogę przemieścić się w kierunku każdej dzielnicy :P Szczerze nienawidze chodzić do fryzjera - chyba nigdy nie zdażyło mi się wyjść zadowoloną. Problemem jest przede wszystkim brak pomysłu z mojej strony więc szukam kogoś z inwencją twórczą Poza tym mam włosy bardzo cienkie, dość gęste i długie (do pasa) z tendencją do plątania się. Bardzo bardzo proszę was polećcie mi kogoś dobrego!
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 10:24   #3394
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ja mogę polecić Damiana z Tekstury doradzi, dokona dobrej zmiany, jest bardzo uprzejmy ponieważ jestem osobą która nie zna się na modzie i nie wie czego chce, pozwoliłam mu działać bez moich sugestii i efekt był zadowalający
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 11:06   #3395
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ewela_pa Pokaż wiadomość
No ja w Laurze byłam tylko raz i niestety wyszłam niezadowolona, co prawda tylko po strzyżeniu, ale więcej tam nie byłam więc się nie wypowiem
Nie chcący zrobiłam off topic i skrót myślowy, miałam na myśli usługi kosmetyczne. Zaś co do usług fryzjerskich, to patrząc na panie fryzjerki jakoś nie miałam odwagi u nich robić czegoś z włosami.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 07:52   #3396
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Nie chcący zrobiłam off topic i skrót myślowy, miałam na myśli usługi kosmetyczne. Zaś co do usług fryzjerskich, to patrząc na panie fryzjerki jakoś nie miałam odwagi u nich robić czegoś z włosami.
Ha ha ha to się dogadałyśmy. Ja z kosmetyczki nie korzystałam bo po tej wpadce z fryzjerem już jakoś nie mam ochoty tam chodzić. Czasem na solarium się pojawiałam
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 10:47   #3397
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Przepraszam że nie czytam całego wątku i nie odnoszę się do salonów polecanych powyżej choć właśnie ta lokalizacja mnie interesuje jednak mój problem jest złożony :P Potrzebuję dobrego fryzjera w okolicach mokotowa jednak za upragnionym szczęściem mogę przemieścić się w kierunku każdej dzielnicy :P Szczerze nienawidze chodzić do fryzjera - chyba nigdy nie zdażyło mi się wyjść zadowoloną. Problemem jest przede wszystkim brak pomysłu z mojej strony więc szukam kogoś z inwencją twórczą Poza tym mam włosy bardzo cienkie, dość gęste i długie (do pasa) z tendencją do plątania się. Bardzo bardzo proszę was polećcie mi kogoś dobrego!
Ja polecam hair a porter w hotelu hyatt (jak zresztą pisałam już wcześniej kilkukrotnie). Bardzo sympatyczni ludzie, jeśli zależy Ci na kolorze, mogę polecić Leszka, bo tylko u niego kolor robiłam. Natomiast, jęśli chodzi o strzyżenie to poza Leszkiem jest jeszcze Ania, Ela i jeszcze jedna fryzjerka, u której jeszcze nie byłam. Najczęściej strzygę się u Eli i Leszka. Jestem mega zadowolona za każdym razem, bo włosy mi się świetnie układają po ich strzyżeniach (mam włosy za ramiona, cienkie i puszące). Pracują na kosmetykach kerastase. No i mają pyyyszna kawę z ekspresu
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 09:22   #3398
Jo123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Malina_W Pokaż wiadomość
Ja polecam hair a porter w hotelu hyatt (jak zresztą pisałam już wcześniej kilkukrotnie). Bardzo sympatyczni ludzie, jeśli zależy Ci na kolorze, mogę polecić Leszka, bo tylko u niego kolor robiłam. Natomiast, jęśli chodzi o strzyżenie to poza Leszkiem jest jeszcze Ania, Ela i jeszcze jedna fryzjerka, u której jeszcze nie byłam. Najczęściej strzygę się u Eli i Leszka. Jestem mega zadowolona za każdym razem, bo włosy mi się świetnie układają po ich strzyżeniach (mam włosy za ramiona, cienkie i puszące). Pracują na kosmetykach kerastase. No i mają pyyyszna kawę z ekspresu

Jeśli mozesz sie przemieszczać, to ja polecam Studio Fryzur Mariusz Szymojko w Julianowie. To jest miedzy Piasecznem a Warszawą. www.studioszymojko.pl Są naprawdę wyjechani w kosmos. Ja lepszego fryzjera jeszcze nie spotkałam. Polecam.
Jo123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 14:56   #3399
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja trochę z innej s trony - możecie polecić jakis dobry salon fryzjerski na saskiej kepie/gocławiu?
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 08:12   #3400
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny jak już byłyście w którymś z tych polecanych salonów to napiszcie proszę jak Wam się podobało - to zawsze dodatkowa informacja czy warto się przekonać do jakiegoś miejsca czy może jednak niekoniecznie
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:46   #3401
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

większość jak poleca to z racji tego że tam właśnie była
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 07:46   #3402
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
większość jak poleca to z racji tego że tam właśnie była
W to akurat nie wątpię bo inaczej sens polecania byłby niezasadny. Chodzi mi o to, że każdy ma inny gust i inne zapotrzebowanie, a jeśli fryzjer potrafi sobie z tym poradzić (z różnymi rodzajami włosa przede wszystkim) i potrafi zaspokoić wymagania różnych osób to wtedy faktycznie jest godny polecenia.

Ja np. nie chodzę do fryzjera o którym słyszałam tylko od jednej osoby, że jest ok, bo może akurat ten gatunek włosa jest prosty, albo klientka jest mało wymagająca. Stąd ta prośba.
Ponawiam więc pytanie
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 12:25   #3403
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

zgadzam się z przedmówczynią, każda z nas jest inna i ma inne potrzeby. cóż, jesli znacie dobrego fryzjera na saskiej kepie/goclawiu to proszę o namiary. może jemu uda się naprostować moja sytuacje na glowie, ktora przestala mi odpowiadać
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:49   #3404
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was była w degażerii i mogłaby się wypowiedzieć na temat tego salonu?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 15:07   #3405
AlexMika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja chodzę do pana Sławka na Mokotowie salon się nazywa freestyle. Chyba na Chodkiewicza, ale ja tam na pamięć trafiam Jestem tak do niego przywiązana, że z Rembertowa chce mi się jechać. Poleciłam go również trzem koleżanką, każda ma inne włosy i każda jest już jego stałą klientką. Teraz mam półroczną córcie i wyprawa do fryzjera to dla mnie odskocznia i relaks tam się czuje naprawdę zrelaksowana, a włosy wyglądają super. Swoją przygodę z panem Sławkiem zaczęłam jeszcze przed ślubem i to już z 5 lat będzie. Wiem, że nawet jakieś gwiazdy się u niego strzyga i czeszą. A i ważne, moje włosy są długie gęste i takie w połowie kręcone w połowie proste no istny koszmar fryzjera nikt mi tego wcześniej nie potrafił okiełznać.
AlexMika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 08:29   #3406
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez lisica_80 Pokaż wiadomość
a ja trochę z innej s trony - możecie polecić jakis dobry salon fryzjerski na saskiej kepie/gocławiu?
Na Saskiej Kępie mogę polecić Empire na Arabskiej. Ja chodze do Desi i zawsze jestem zadowolona.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 18:36   #3407
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Gorąco polecam salon Milek Design na Hożej Po bardzo nieudanej wizycie u innego fryzjera, uratowano mi tam włosy, a miałam już wizję chodzenia w peruce Bardzo profesjonalne, a jednocześnie miłe podejście do klienta, duży plus za wysłuchanie i wzięcie pod uwagę moich uwag i preferencji plus idealnie dobrany kolor Ceny warszawskie, ale mimo wszystko nie zwalające z nóg
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 20:08   #3408
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam salon Milek Design na Hożej Po bardzo nieudanej wizycie u innego fryzjera, uratowano mi tam włosy, a miałam już wizję chodzenia w peruce Bardzo profesjonalne, a jednocześnie miłe podejście do klienta, duży plus za wysłuchanie i wzięcie pod uwagę moich uwag i preferencji plus idealnie dobrany kolor Ceny warszawskie, ale mimo wszystko nie zwalające z nóg
u kogo byłaś?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 21:20   #3409
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
u kogo byłaś?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
U Tomka
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 17:24   #3410
dainty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dekoloryzacja włosów warszawa

Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera na terenie Warszawy, który podejmie się dekoloryzacji moich włosów i mi ich zbytnio nie zniszczy? Obecnie mam farbowane czarne włosy i chciałabym zejść do jasnego brązu, a w miarę możliwości do mojego naturalnego ciemnego blondu. Jeśli możecie to podajcie też od razu cenę takiego zabiegu
dainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:33   #3411
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Dekoloryzacja włosów warszawa

ja za taki zabieg w teksturze (dekoloryzacja, kolor, ciecie) zaplacilam 350zł wlosy byly i są zdrowe, ale tez dzieki odzywce loreala
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 11:47   #3412
Malina_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dekoloryzacja włosów warszawa

Cytat:
Napisane przez dainty Pokaż wiadomość
Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera na terenie Warszawy, który podejmie się dekoloryzacji moich włosów i mi ich zbytnio nie zniszczy? Obecnie mam farbowane czarne włosy i chciałabym zejść do jasnego brązu, a w miarę możliwości do mojego naturalnego ciemnego blondu. Jeśli możecie to podajcie też od razu cenę takiego zabiegu
Polecam salon hair a porter na mokotowie (hotel hyatt). Ja robię kolor u Leszka i jestem bardzo zadowolona. Mogę polecić go z czystym sumieniem jeśli chodzi o kolor. Czytałam na forach, że dużo osób poleca Panią Bożenę. Ja jeszcze u niej nie byłam, ale podobno jest świetna i ma duże doświadczenie. Ja za koloryzację płacę 210 zł, ale nie wiem jak wygląda cena w przypadku dekoloryzacji. Mam nadziję, że pomogłam
Malina_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 10:08   #3413
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dekoloryzacja włosów warszawa

Cytat:
Napisane przez dainty Pokaż wiadomość
Jesteście w stanie polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera na terenie Warszawy, który podejmie się dekoloryzacji moich włosów i mi ich zbytnio nie zniszczy? Obecnie mam farbowane czarne włosy i chciałabym zejść do jasnego brązu, a w miarę możliwości do mojego naturalnego ciemnego blondu. Jeśli możecie to podajcie też od razu cenę takiego zabiegu
Pisałam już wcześniej w tym wątku o salonie finesse przy Galerii Mokotów. Myślę że tam poradzą sobie z Twoimi włosami. Jak na moje oko ceny są przystępne a na prawdę wychodzę z stamtąd zawsze zadowolona. Najlepiej zadzwoń sama i popytaj przez telefon co i jak. Po rozmowie z fryzjerką od razu widać czy wie co robi i czy się na tym zna.
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:58   #3414
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Na Saskiej Kępie mogę polecić Empire na Arabskiej. Ja chodze do Desi i zawsze jestem zadowolona.
dziękuje za namiar może się zdecyduję tam wybrać
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 15:49   #3415
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez ewela_pa Pokaż wiadomość
Pisałam już wcześniej w tym wątku o salonie finesse przy Galerii Mokotów. Myślę że tam poradzą sobie z Twoimi włosami. Jak na moje oko ceny są przystępne a na prawdę wychodzę z stamtąd zawsze zadowolona. Najlepiej zadzwoń sama i popytaj przez telefon co i jak. Po rozmowie z fryzjerką od razu widać czy wie co robi i czy się na tym zna.
no tak nie za bardzo przy Galerii...

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 12:48   #3416
Kalinka834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,
ja od dłuższego czasu chodzę do Edyty, ma salon w Centrum, przy Politechnice, Apartament Urody. Dziewczyna jest super, z tego, co wiem to robi jakieś pokazy dla fryzjerów, czasem widzę ją w gazetach. Zawsze jestem zadowolona ze strzyżenia, lubię zmiany, a Edyta za każdym razem wymyśla mi inną fryzurę)) Dla mnie czymś nowym było to, ze zanim po raz pierwszy mnie ostrzygła bardzo długo siedziałyśmy i rozmawiałyśmy. Pytała mnie o wiele rzeczy związanych z moimi włosami i tym, co z nimi robię. Szok, nigdy się z tym nie spotkałam. Bardzo polecam
Kalinka834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 14:05   #3417
moni2785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kalinka834 Pokaż wiadomość
Hej,
ja od dłuższego czasu chodzę do Edyty, ma salon w Centrum, przy Politechnice, Apartament Urody. Dziewczyna jest super, z tego, co wiem to robi jakieś pokazy dla fryzjerów, czasem widzę ją w gazetach. Zawsze jestem zadowolona ze strzyżenia, lubię zmiany, a Edyta za każdym razem wymyśla mi inną fryzurę)) Dla mnie czymś nowym było to, ze zanim po raz pierwszy mnie ostrzygła bardzo długo siedziałyśmy i rozmawiałyśmy. Pytała mnie o wiele rzeczy związanych z moimi włosami i tym, co z nimi robię. Szok, nigdy się z tym nie spotkałam. Bardzo polecam
Ja niestety nie mogę polecić tej Pani jeżeli chodzi o kolor, chodziłam do niej gdy przyjmowała jeszcze w salonie na Pradze, jeśli chodzi o teorię owszem wrażenie bardzo pozytywne(długa analiza włosów itd.) natomiast kolor już nie wychodził taki jaki był planowany podczas wstępnych konsultacji, dawałam jej szansę kilka razy bo myślałam, że to z moimi włosami jest coś nie tak, na szczęście okazało się że jednak jest z nimi wszystko ok. Mogę tak powiedzieć z czystym sumieniem bo obecnie farbuje włosy tą sama marką farby która farbowała mi Pani Edyta i kolor wychodzi ładny i taki jak na wstępnych ustaleniach. Dziwi mnie też fakt, że mam na głowie kolor o którym Pani Edyta wcześniej mówiła, że nie ma szans aby on wyszedł na moich włosach. O strzyżeniu sie nie wypowiadam bo się u niej nie strzygłam.
moni2785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:11   #3418
ula_jula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam ja polecam Atelier Fryzjerskie Magdy Jakubowskiej na Mokotowie,do samej Pani Magdy ciężko sie dostać ale osobiście słyszałam jak poleca fryzjerkę Natalię. "Natalia strzyże też mnie"-tak mi powiedziała. Jak to usłyszałam to odważyłam się usiąść do p.Natalii i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście,pełna analiza kolorystyczna,dobra ręka do włosów-szybko odrastają,świeżośc spojrzenia i przyjazne usposobienie(czułam się w tym Atelier jak u koleżanki na kawie z tym,że wyszłam piękniejsza). Napewno do niej wrócę! Polecam.
ula_jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:08   #3419
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez ula_jula Pokaż wiadomość
Witam ja polecam Atelier Fryzjerskie Magdy Jakubowskiej na Mokotowie,do samej Pani Magdy ciężko sie dostać ale osobiście słyszałam jak poleca fryzjerkę Natalię. "Natalia strzyże też mnie"-tak mi powiedziała. Jak to usłyszałam to odważyłam się usiąść do p.Natalii i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście,pełna analiza kolorystyczna,dobra ręka do włosów-szybko odrastają,świeżośc spojrzenia i przyjazne usposobienie(czułam się w tym Atelier jak u koleżanki na kawie z tym,że wyszłam piękniejsza). Napewno do niej wrócę! Polecam.
a ja cenowo? na str. brak info

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:07   #3420
ula_jula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cenowo różnieja za farbę i strzyzenie na długich włosach zapłaciłam 230. Ale myślę,ze jak na tak dobra jakość to jest rozsądna cena. Moim zdaniem p.Natalia wykonuje profesjonalnie to co robi.Najlepiej zadzwoń i zapytaj,bo cena zależna jest od zabiegu,włosów ietc.
ula_jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.