nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 10:19   #3601
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Obecnie używam koloru 220 (natural beige), ale ten jest jednak dla mnie za jasny i zdecydowanie za różowy...który kolor byłby ciut ciemniejszy i nie wpadający w róż?240 - Medium Beige?
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:41   #3602
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Obecnie używam koloru 220 (natural beige), ale ten jest jednak dla mnie za jasny i zdecydowanie za różowy...który kolor byłby ciut ciemniejszy i nie wpadający w róż?240 - Medium Beige?
Medium Beige też jest różowy. Proponowałabym Ci 300 bądź troche ciemniejszy 310. Są to na pewno kolory z gamy żółtych

Tutaj są zdjęcia Revlona Golden beige. Mimo że wydaje sie jasny to raczej nie jest dla bladziochów Tutaj jeszcze w porównaniu z Dream Satin Liquid Light honey:

http://img135.imageshack.us/img135/9118/obraz286c.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/1387/obraz289g.jpg

Może się przyda

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2010-10-05 o 11:44
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:50   #3603
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Medium Beige też jest różowy. Proponowałabym Ci 300 bądź troche ciemniejszy 310. Są to na pewno kolory z gamy żółtych

Tutaj są zdjęcia Revlona Golden beige. Mimo że wydaje sie jasny to raczej nie jest dla bladziochów Tutaj jeszcze w porównaniu z Dream Satin Liquid Light honey:

http://img135.imageshack.us/img135/9118/obraz286c.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/1387/obraz289g.jpg

Może się przyda


dzieki mysle ze mnie przekonalas....
niby cere mam jasna ale jak uzyje jasnego podkladu to wygladam jak smierc, revlon ma tyle kolorow ze juz sie gubie....zaczelam od buff i tak co raz to wyzej
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:01   #3604
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
dzieki mysle ze mnie przekonalas....
niby cere mam jasna ale jak uzyje jasnego podkladu to wygladam jak smierc, revlon ma tyle kolorow ze juz sie gubie....zaczelam od buff i tak co raz to wyzej
Ja też mam ten problem ale myślę że na zimę ten odcien będzie dobry
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 19:37   #3605
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
A ja sluchajcie to mam dylemat z kolorkiemW Rossmanie nie mozna niestety nic sprawdzic bo stoja zapakowane. Poszlam do Duglasa a tam mi babka zaproponowała kolor jakis ciemny (nie pamietam wlasnie numerku ale cos ponad 300 i to sporo). Ja zastanawialam sie nad 180, ale nie mam bardzo jasnej cery, jakis czas temu korzystalam z solarium ale juz malo co widac, pozatym bylo lato to sie opalilam nie raz. Cz któras z was używa koloru 300 do 320? Wydaje mi sie ten odpowiedni ale nie bardzo chcem miec ofekt maskiJaki kolor z tych numerków polecacie?Chodzi mi o Revlony do cery tłustej/mieszanej. Z góry dziekuje każdemu za podpowiedź, bo jak mam isc do Dauglasa i sluchac jej rad z kolorem strasznie ciemnym to dziekuje...pozdrawiam wszystkich
mnie kobieta w Douglasie najpierw dopasowała 330. myślałam że ok, dopóki nie posmarowałam tym całej twarzy..
kupiłam w końcu 180 i mieszanka tych dwóch odcieni w proporcji [180:330], to 2:1. kolor jest idealny.
także korzystałam z solarium i w wakacje się przyskwarczyłam, ale opalenizna nie jest silna, zeszła do pięknego, jasnego karmelu i te są dla mnie odpowiednie.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Obecnie używam koloru 220 (natural beige), ale ten jest jednak dla mnie za jasny i zdecydowanie za różowy...który kolor byłby ciut ciemniejszy i nie wpadający w róż?240 - Medium Beige?
a mnie się wydawało, że 240 jest w tonacji żółtej. sprawdzałam nawet w sklepie i też tak mi podpasował. Jednak jest tylko do cery suchej - przynajmniej to wynikało z tego, co tłumaczyły mi ekspedientki w Douglasach.

dla mieszanej jest skala:
150, 180, 220, 300, 320, 330.
z czego żółte odcienie, to wszystkie poza 220.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 20:46   #3606
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
a mnie się wydawało, że 240 jest w tonacji żółtej. sprawdzałam nawet w sklepie i też tak mi podpasował. Jednak jest tylko do cery suchej - przynajmniej to wynikało z tego, co tłumaczyły mi ekspedientki w Douglasach.
Miałam numer 240 i niby był żółtawy ale później na twarzy jakby robił się bardziej różowy. Myślałam, że to przez puder który nakładałam na niego, więc oddałam go koleżance która zauważyła to samo.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:02   #3607
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Miałam numer 240 i niby był żółtawy ale później na twarzy jakby robił się bardziej różowy. Myślałam, że to przez puder który nakładałam na niego, więc oddałam go koleżance która zauważyła to samo.
ok, nie spieram się
w końcu ja się tylko umazałam w drogerii
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 21:25   #3608
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja mam kolor 320 i dosyć jasną cerę, koloryt hmm.. różowo, żółty, nie wiem jak to opisać. Babka poleciła mi ten kolor, jak to wygląda w praktyce. Jak nakładam podkład na twarz, to widzę, że jest ciemniejszy, ale mija te magiczne 60 s i idealnie stapia się ze skórą, wyrównuje koloryt. Tak więc ten nr polecam dla lekko opalonej "wiosny".
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 07:57   #3609
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jak nie masz jasnej cery to 180 może być za jasnym kolorkiem tak jak u mnie, mi podpasował 300 ale też nie do końca, piękny jest 330 i był o dziwo jaśniejszy od 320, niestety dla nieco opalonej buźki, najchętniej bym je mieszała A tak wogóle to nie dała Ci sprawdzic koloru? Choćby maźnąć na żuchwie a nawet ręku i wyjść na światło dzienne zobaczyć.
Wiesz jakis kolor mi dała, ale jak wyszlam z pomieszczenia i na swiatlo dzienne to masakra strasznie ciemny. Teraz znalazlam fajny link, gdzie wyczytała, ze kolory srednie to 250, 310, 320,330,34,350. Wyzej to kolory ciemny juz. Zastanawiam sie nad 250,310 i 320, gdyz naleza one do srednich kolorow bardziej naturalnych ale troche ciemniejszych od tych na 1..Takze juz mam plan pojde tym razem do Apteki Pharm i tam sobie sama sprawdze tylko te trzy kolory i od razu wyjde na swiatlo dzienneBo ta z Dauglasa to zamiast mi doradzic to zaraz jakis podklad za 160zl mi oferowala, a jak jej mowie o Revlon to ona dalej swoj mi oferujeNie mam zbytnio jasnej karnacji bardziej srednia dlatego odwaze sie na ktorys z tych trzech kolorów. Moze któras z dzieczyn używała odcienie 250,310 lub 320 i wie ktory z nich jest najbardziej naturalny, bo nie bardzo chcem miec odcien zólty na twarzyPisze, ze najbardziej naturalny z tych osdieni jest 320, zobaczymypozdrawiam

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Chyba sie przekonam jesdnak na ten 320. Jak pisze o kolorach srednich to jes tak:
250 - otwiera game kolorw srednich, kolor swiezy,lekko opalony
310-trioche ciemniejszy od Golden Beige,lekko opalony,cieply kolor
320-najpopularniejszy w grupie z kolorow srednich, piekny odcien bezu-nie ma w nim ani refleksow zoltych ani rozowych.zamyka on grupe kolorow lekko opalonych.
330,340,350 - one otwieraja liste kolorow zdecydowanie opalonych.
Wiec ten 320 moze byc ok. Tylko niektorzy pisza, ze 330 byl jasnieszy od 320:/wiec nie do konca mozna wierzyc tym opisom co znalazlam. Pojde do drogerii i sama sie przekonam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 11:22   #3610
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny mam pytanie, uzywam od jakiegoś czasu revlonka 180 sand beige chciałam żebyście mi pomogły dobrać odpowiedni odcień do tego podkładu dermacolu ponieważ mam baaardzo problemową cerę (hormony ) i chciałabym te wieksze problemy dodatkowo przykryć na jakieś wyjścia demacolem Wklejam link do kolorów http://allegro.pl/dermacol-podklad-i...226274557.html będę wdzięczna za info. Zastanawiam się między 211 a 212
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:14   #3611
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej
Mam pytanie. Chcę kupić CS do skóry suchej. Mam problem z wybraniem koloru podkładu. Aktualnie używam Astor 16 Mineral Match w kolorze 001 - ten najjaśniejszy i jest idealny co do mojwgo koloru skóry. Akurat idzie zima, więc muszę mieć dobry podkład, który ukryje moje rumieńce i je ochroni. Zastanawiałam się nad 150 Buff lub 180 Sand Beige. Czy chociaż któryś z tych jest zbliżony kolorem lub minimalnie ciemniejszy do Astora? Dzia za odpowiedź
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 20:34   #3612
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie. Chcę kupić CS do skóry suchej. Mam problem z wybraniem koloru podkładu. Aktualnie używam Astor 16 Mineral Match w kolorze 001 - ten najjaśniejszy i jest idealny co do mojwgo koloru skóry. Akurat idzie zima, więc muszę mieć dobry podkład, który ukryje moje rumieńce i je ochroni. Zastanawiałam się nad 150 Buff lub 180 Sand Beige. Czy chociaż któryś z tych jest zbliżony kolorem lub minimalnie ciemniejszy do Astora? Dzia za odpowiedź
180 jest - nie zależnie od rodzaju - kolorem piaskowym. nie jest to kolor bardzo jasny.
mając bardzo jasną skórę, wybrałabym 150.
tyle mogłam pomóc, bo z Astorem nie jestem za pan brat - nie wiem jak ten odcień wygląda
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:23   #3613
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
180 jest - nie zależnie od rodzaju - kolorem piaskowym. nie jest to kolor bardzo jasny.
mając bardzo jasną skórę, wybrałabym 150.
tyle mogłam pomóc, bo z Astorem nie jestem za pan brat - nie wiem jak ten odcień wygląda
Wklejam fotkę tego Astora w odcieniu 001 Nie mam pojęcia, który kolor wybrać. Jutro chyba się przejdę do Douglasa i poproszę o próbki tych dwóch odcieni 150 i 180 i zobaczę, który dla mnie jest lepszy. Serdecznie dziękuję za pomoc
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 22:07   #3614
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę tego Astora w odcieniu 001 Nie mam pojęcia, który kolor wybrać. Jutro chyba się przejdę do Douglasa i poproszę o próbki tych dwóch odcieni 150 i 180 i zobaczę, który dla mnie jest lepszy. Serdecznie dziękuję za pomoc
matko, to mi na jakiś pomarańcz wygląda ..
w ogóle nie wiem do czego bym to porównała z CS, musisz się przejść jeżeli masz możliwość..

wkleję Ci fotki CS 180. co prawda, do skóry mieszanej, ale kolor będzie zbliżony do tego do suchej - na tym zdjęciu będzie podchodził do PR 003 Shell.

Załącznik 3460273
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 22:41   #3615
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
matko, to mi na jakiś pomarańcz wygląda ..
w ogóle nie wiem do czego bym to porównała z CS, musisz się przejść jeżeli masz możliwość..

wkleję Ci fotki CS 180. co prawda, do skóry mieszanej, ale kolor będzie zbliżony do tego do suchej - na tym zdjęciu będzie podchodził do PR 003 Shell.

Załącznik 3460273
Aż taki pomarańcz to to nie jest Tylko oświetlenie miałam lipne i taki kolor wyszedł. Jutro się przejdę do Douglasa i obadam kolory Dziękuję jeszcze raz
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 06:41   #3616
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam kolor 150buff i świetnie dopasowałam kolor, jest prawie niewidoczny. Ale jakoś tak mało kryje, nałożyłam maleńką ilość może dlatego. A wy dużo go nakładacie,żeby uzyskać krycie ?
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:52   #3617
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Byłam w Douglasie, dostałam dwie próbki 150 i 180 do suchej i normalnej. W przyszłych dnia przetestuję jak się u mnie trzyma i który kolor lepszy
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 17:30   #3618
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Mam kolor 150buff i świetnie dopasowałam kolor, jest prawie niewidoczny. Ale jakoś tak mało kryje, nałożyłam maleńką ilość może dlatego. A wy dużo go nakładacie,żeby uzyskać krycie ?
moja mama ma ten sam problem - wciąż nakłada za mało i krycie jest niewielkie. ten produkt jest wydajny, więc nie bój się nałożyć więcej i rozsmarować. pamiętaj jednak o czasie 60 sekund, bo jak wyschnie, to będziesz miała smugi

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Byłam w Douglasie, dostałam dwie próbki 150 i 180 do suchej i normalnej. W przyszłych dnia przetestuję jak się u mnie trzyma i który kolor lepszy
napisz jak wrażenia
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 17:55   #3619
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, czy wy kładziecie pod CS jakiś krem? (nie chodzi mi tu o żadną bazę). Po nałożeniu podkładu nie mogę się napatrzec na buzię że jest taka jednolita ale po jakimś czasie czuję jakby "ściągnięcie" na twarzy. CS niestety troche mnie wysusza. Macie może jakiś pomysł jak temu zaradzić?
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 18:17   #3620
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
moja mama ma ten sam problem - wciąż nakłada za mało i krycie jest niewielkie. ten produkt jest wydajny, więc nie bój się nałożyć więcej i rozsmarować. pamiętaj jednak o czasie 60 sekund, bo jak wyschnie, to będziesz miała smugi



napisz jak wrażenia
Oczywiście, że napiszę A i pani w Douglasie powiedziała, że akurat jest w promocji za 59 zł, a normalna cena 69 zł. Na all widziałam za 30 +7 zl wysyłka
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 18:55   #3621
(:amari:)
Raczkowanie
 
Avatar (:amari:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Bydgoszczy
Wiadomości: 61
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A mi w Douglasie nie chcieli dać próbek
Też zastanawiam się nad Buff a Sand Beige do cery suchej.
Aktualnie używam Inglot YSM kolor 41 i Giordani Gold (oriflame) kolor natural ivory.
Jak myślicie, który byłby lepszy?
__________________
Life is fun!
(:amari:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:42   #3622
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
moja mama ma ten sam problem - wciąż nakłada za mało i krycie jest niewielkie. ten produkt jest wydajny, więc nie bój się nałożyć więcej i rozsmarować. pamiętaj jednak o czasie 60 sekund, bo jak wyschnie, to będziesz miała smugi



napisz jak wrażenia
Więc następnym razem tak zrobię
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:28   #3623
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy kładziecie pod CS jakiś krem? (nie chodzi mi tu o żadną bazę). Po nałożeniu podkładu nie mogę się napatrzec na buzię że jest taka jednolita ale po jakimś czasie czuję jakby "ściągnięcie" na twarzy. CS niestety troche mnie wysusza. Macie może jakiś pomysł jak temu zaradzić?
kładziemy
krem witaminowy z Ziaji, 20 minut czekania i makijaż.

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że napiszę A i pani w Douglasie powiedziała, że akurat jest w promocji za 59 zł, a normalna cena 69 zł. Na all widziałam za 30 +7 zl wysyłka
Ty szczęściaro
na all to bym się obawiała ze względu na przekłamywanie sprzedających. trzeba weryfikować aukcje, a najlepiej kupować u zaufanych ludzi.
a w ogóle najlepie - w drogeriach !
wspierajmy nasz rynek kosmetyków, bo niedługo najlepsze marki będziemy kupować tylko na allegro. przez kupno w drogeriach zapewniamy Polsce utarg z tymi firmami, przez co powiększają one ofertę u nas !

Cytat:
Napisane przez (:amari:) Pokaż wiadomość
A mi w Douglasie nie chcieli dać próbek
Też zastanawiam się nad Buff a Sand Beige do cery suchej.
Aktualnie używam Inglot YSM kolor 41 i Giordani Gold (oriflame) kolor natural ivory.
Jak myślicie, który byłby lepszy?
muszą "chcieć", bo to ich psi obowiązek. idź jeszcze raz i się wykłóć.
wybrałabym buff, bo sand beige nie jest w cale taki jasny. gdzieś tutaj dodałam fotkę.
jak znajdę buff, to zrobię porównanie tych dwóch.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:39   #3624
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
kładziemy
krem witaminowy z Ziaji, 20 minut czekania i makijaż.



Ty szczęściaro
na all to bym się obawiała ze względu na przekłamywanie sprzedających. trzeba weryfikować aukcje, a najlepiej kupować u zaufanych ludzi.
a w ogóle najlepie - w drogeriach !
wspierajmy nasz rynek kosmetyków, bo niedługo najlepsze marki będziemy kupować tylko na allegro. przez kupno w drogeriach zapewniamy Polsce utarg z tymi firmami, przez co powiększają one ofertę u nas !



muszą "chcieć", bo to ich psi obowiązek. idź jeszcze raz i się wykłóć.
wybrałabym buff, bo sand beige nie jest w cale taki jasny. gdzieś tutaj dodałam fotkę.
jak znajdę buff, to zrobię porównanie tych dwóch.
Ja mam krem z Ziaja med niebieski łagodzący podrażnienia, a później w planach krem na dzień do naczynek, też Ziaja Med. Zobaczę jak się sprawdzą podkłady revlonu do tych kremów.
Pani była bardzo miła, a na dodatek jeszcze rozlała na swój stolik jeden podkład
Miło się uśmiechnęłam i ładnie pani podziękowałam. Na pewno zajrzę jeszcze obadać kolorówkę Essence
A co do all, to jakbym miała dużo kasy to nawet bym się nie zastanawiała nad zakupami w drogerii, póki co nie śpię na pieniądzach, więc muszą mi wystarczyć zakupy na all. Swoją drogą, zastanawiam się skąd są te kosmetyki... Tusze niektóre to ze Stanów są, bo mają charakterystyczne blistry Może z jakichś hurtowni biorą?
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:54   #3625
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wiesz, to jest tak - albo kupują hurtowo w jakiś firmach i puszczają po cenach hurtowych. wtedy jest wszystko ok, bo hurtownie dbają o to, by kosmetyki były świeże.
ale są też akcje, że kosmetyki na allegro to po prostu starocie ze sklepów, które się nie sprzedały i teraz szukają naiwnego.
innego rodzaju przekrętem są takie rzeczy, jak puszczanie na all towarów, które powinny być za darmo dodawane do zakupów w sklepach.

a propo kosmetyków przedatowanych - wchodzę ostatnio do Sephory i widzę mega promocję pt. "kosmetyki za pół ceny". podchodzę, obczajam tusz Lancome za 15 zł. wszystko ok, gdyby nie to, że był już otwarty, zostało go tam niewiele [ktoś sobie odlewki chyba robił ], a ponadto był przedatowany. stoi obok mnie kobieta i patrzy mi się na ręce. widzi, że jestem niezdecydowana i pyta: 'będzie pani brała ten tusz?' mówię grzecznie: 'nie, nie warto' a pani: 'o, to ja bym wzięła'. radzę więc: 'ale jest przedatowany i w dodatku wyschnięty' i słyszę: 'nie szkodzi, ale za 15 zł' .
owa pani wzięła także podkład bodajże HR, także otwarty, z zerwanym napisem 'TESTER'.

to tyle a propo wszelkich promocji.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 10:05   #3626
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
wiesz, to jest tak - albo kupują hurtowo w jakiś firmach i puszczają po cenach hurtowych. wtedy jest wszystko ok, bo hurtownie dbają o to, by kosmetyki były świeże.
ale są też akcje, że kosmetyki na allegro to po prostu starocie ze sklepów, które się nie sprzedały i teraz szukają naiwnego.
innego rodzaju przekrętem są takie rzeczy, jak puszczanie na all towarów, które powinny być za darmo dodawane do zakupów w sklepach.

a propo kosmetyków przedatowanych - wchodzę ostatnio do Sephory i widzę mega promocję pt. "kosmetyki za pół ceny". podchodzę, obczajam tusz Lancome za 15 zł. wszystko ok, gdyby nie to, że był już otwarty, zostało go tam niewiele [ktoś sobie odlewki chyba robił ], a ponadto był przedatowany. stoi obok mnie kobieta i patrzy mi się na ręce. widzi, że jestem niezdecydowana i pyta: 'będzie pani brała ten tusz?' mówię grzecznie: 'nie, nie warto' a pani: 'o, to ja bym wzięła'. radzę więc: 'ale jest przedatowany i w dodatku wyschnięty' i słyszę: 'nie szkodzi, ale za 15 zł' .
owa pani wzięła także podkład bodajże HR, także otwarty, z zerwanym napisem 'TESTER'.

to tyle a propo wszelkich promocji.
To klientka rzeczywiście dobra. Ja jak mam już oglądać to oglądam tester, a jak nie ma to proszę panie o niego, a tusze wybieram zawsze z tak mniej więcej środka półki Widocznie pani chciała tylko mieć ten tusz w swojej kosmetyczce czy toaletce, a nie z niego korzystać
A podkład na all znalazłam u sprzedawcy, który prowadzi firmę i ma chyba 3 neutrale, więc mam nadzieję, że będzie dobrze. Oczywiście o ile się skuszę na zakup - dziś będę testować 150, a w przyszłych dniach 180. Dziś jeszcze pojadę do drugiego Douglasa i poproszę o próbki do mieszanej/tłustej Zobaczę, który kolor i do jakiej cery się sprawdzi lepiej
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:18   #3627
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

z tego co się orientuję, to drogerie mają zakaz sprzedawania testerów.
a co ciekawe - jak kupowałam w Douglasie Revlona niedawno, to mi kobieta dała tester - co więcej: sprzedała mi go za cenę regularną.
zorientowałam się niestety dopiero w domu - nie ominęła ich awantura, ale i tak - jak można nie poznać, że się trzyma w ręku tester ?!

nawet w drogeriach trzeba się pilnować..
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:21   #3628
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, chciałam Wam napisać że Revlon na Allegro to nie są podróby ani jakiś wybrakowany/przeterminowany towar, tylko ludzie ściągają te podkłądy z USA gdzie kosztują ok.10 dolarów (a często też są tan promocje typu kup jeden drugi gratis ) czyli cena ok.30-35 zł + przesyłka jest w porządku
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:33   #3629
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny, pomóżcie
kończy mi się 330 natural tan do cery mieszanej/tłustej, proszę powiedzcie mi jaki kolor jest o ton jaśniejszy ale utrzymany w kolorystyce żółtej? Bo 330 jest dla mnie na tą porę zbyt ciemny

edit: myślicie że 31o warm golden będzie dobry? on chyba też jest w tonacji żółtej?
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-10-10 o 16:40
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 19:22   #3630
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Wam napisać że Revlon na Allegro to nie są podróby ani jakiś wybrakowany/przeterminowany towar, tylko ludzie ściągają te podkłądy z USA gdzie kosztują ok.10 dolarów (a często też są tan promocje typu kup jeden drugi gratis ) czyli cena ok.30-35 zł + przesyłka jest w porządku
no tak, ale ja chciałam zwrócić uwagę na aukcje, gdzie sprzedają podróby [tak, istnieje podróba Revlona.. gdzieś widziałam buteleczkę - jak znajdę, to wrzucę zdjęcie].

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomóżcie
kończy mi się 330 natural tan do cery mieszanej/tłustej, proszę powiedzcie mi jaki kolor jest o ton jaśniejszy ale utrzymany w kolorystyce żółtej? Bo 330 jest dla mnie na tą porę zbyt ciemny

edit: myślicie że 31o warm golden będzie dobry? on chyba też jest w tonacji żółtej?
cała rozpiska:
skóra mieszana/tłusta
110 IVORY [bardzo jasny odcień - bardziej różowy]
150 BUFF [bardzo jasny odcień - bardziej żółty]
180 SAND BEIGE [żółty]
220 NATURAL BEIGE [róż]
250 FRESH BEIGE [róż]
300 GOLDEN BEIGE [żółty]
310 WARM GOLDEN [żółty]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż]
330 NATURAL TAN [żółty]
340 EARLY TAN [żółty]
350 RICH TAN [żółty]
360 GOLDEN CARAMEL [żółty]
370 TOAST [żółty]

skóra normalna/sucha
110 IVORY [blady róż]
150 BUFF [blady piasek]
180 SAND BEIGE [żółty]
200 NUDE [różowo-żółty, wtapia się]
220 NATURAL BEIGE [róż]
240 MEDIUM BEIGE [żółty]
250 FRESH BEIGE [róż]
320 TRUE BEIGE [wpada w róż - trzeba sprawdzić samemu]
330 NATURAL TAN [żółty]
370 TOAST [żółty]

listę podarowała mi koleżanka pracująca w Douglasie. Również ona sprawdziła który kolor wpada w jaką tonację - dlatego proszę pisać własne spostrzeżenia, bo nie do końca ufam jednemu oku [czytaj: nie biorę odpowiedzialności za oznaczone tonacje].
enjoy.

Edytowane przez muszki
Czas edycji: 2010-10-10 o 19:24
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.