Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 21:05   #3961
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

domciu,a ty co z ta d...he?Ja tam na fotce co innego widze.Pieknosc!!
To normalne nie jest..taki optymizm.Wiesz o tym?
Zacytowac Ci cos o" doradnych " kssztaltach?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:07   #3962
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

..normlanie sobie poszły jak ja przyszłam ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:14   #3963
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
..normlanie sobie poszły jak ja przyszłam ...
a Ty co domciu? no siedze i "ciemnosc widze"
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:16   #3964
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:20   #3965
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Niunia - to ja ciemność widzę bo mi skóra na gały opada
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:21   #3966
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
a propo's Twojego a propo's - to ja muszę zmniejszyć tyłek
co do tyłka to on też jest do zmniejszenia ale jeszcze nie trafiłam na cosmelan zmniejszający tyłek ale cały czas szukam.....
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:23   #3967
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

domciu,a kropelki do oczu to probowalas,co?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 21:26   #3968
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domciu,a ty co z ta d...he?Ja tam na fotce co innego widze.Pieknosc!!
To normalne nie jest..taki optymizm.Wiesz o tym?
Zacytowac Ci cos o" doradnych " kssztaltach?
buczuś ... bo fotka rozmyta
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:27   #3969
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

A ja Was zdradzilam i po obcych watkach sie szwedalam.
No i znalazlam sposob na gule na nogach i itd.
taaaka okragla szczotka do wlosow pomaga na te dolegliwosci.Masowanie pewnych czesc ciala ponoc czyni cuda.Miesiac czasu i po problemie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:30   #3970
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domciu,a kropelki do oczu to probowalas,co?
... próbowałam i ...nic
idę jutro do lekarza
I nie położyłam dzisiaj papy kryjącej se strachu o opadnięte oczy ( powieki ) i mój Syn zapytał, dlaczego mam TAKIE KOLOROWE ( raz brązowe, a raz nie ) CZOLO!!!! Normalnie maskara jakaś, a ja już myślałamn, ze nie mam plam tylko piegi
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:33   #3971
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

czytałam już o różnych cudownych sposobach np.niektóre dziewczyny robią sobie masaż antycelulitowy uwaga dkurzaczem może należałoby spróbować?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 21:36   #3972
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

no to świetnie : ja sobie jutro zacznę masować tylek raz szczotką a raz odkurzaczem kama to ma fajnie... kupiła bezprzewodowy, to będzie mogła sobie tyłek masować chodząc po domu heh
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:40   #3973
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzięki dziewczyny za milutkie przyjęcie mnie wsród Was i za wszystkie rady O yellow peel już nie będę wspominać bo zapisałam się na następny tydzień na konsultację w sprawie cosmelanu w Nova Derm i wstępnie zaklepałam termin zabiegu na jeszcze następny - więc to już niedługo Nie mogę się doczekać gdy pozbędę się przebarwień!!
Prawie wszystkie pisałyście dziś o wszech obecnym dole - też mnie dopadł ale na szczęście już opuścił Jutro zaraz po pracy ruszam na kilka dni na mazurki i mam zamiar się totalnie urlopować A po powrocie pilnie przeczytać calutki wątek (no może prawie, bo musiałabym spędzić dłuuugie godziny ) bo to kopalnia wiedzy na temat cosmelanu a muszę się dobrze do tego wszystkiego przygotować
Z tego co zdążyłam się zorientować to najgorzej wygląda sie przez pierwszy tydzień. Czy tak?? Czy w drugim tyg można pokazać się w pracy czy raczej jeszcze można straszyć??
Małgosiu napisz proszę gdzie dowiadywałaś się o cosmelan, też jestem z Wawy i może podsunęłabyś mi inne miejsce
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:41   #3974
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
no to świetnie : ja sobie jutro zacznę masować tylek raz szczotką a raz odkurzaczem kama to ma fajnie... kupiła bezprzewodowy, to będzie mogła sobie tyłek masować chodząc po domu heh
Mego "Ryśka" poproszę o to . Niech się chłop nauczy używać odkurzacza
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 21:57   #3975
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome musiałaś napisać że oglądaszboks moj TŹ spojrzał przez ramię i zobaczył boks- oglądamy boks
Uf jakie mądre myśli wam przychodzą, jam już wypalona dzisiaj jestem do końca mych szarych komórek.
Co do drugiej funkcji odkurzacza to nie będą się robiły siniaki - kółeczka okrągłe na udach
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 22:16   #3976
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

podobno żeby za bardzo nie wsysło trzeba posmarowac balsamem albo oliwką
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 22:19   #3977
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

COSMELASKI się pospały ja też idę lulu pa,pa
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 08:00   #3978
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ALESJAA o Cosmelanie dowiedziałam się oczywiście tutaj na forum i poważnie się nad tym zastanawiam. Jutro pędzę do mojej dermatolog, zobaczę co ona na to. Ale poważnie zastanawiam się nad zrobieniem sobie tego cuda w warunkach domowych. Gdybym chciała odplamkować tylko swoją buźkę to pewnie bym się zdecydowała na zabieg w gabinecie ale mi zależy bardzo na dekolcie, a to już dodatkowe koszty, duuuże koszty (jak dla mnie przynajmniej). Pani w gabinecie, chyba na Hożej, zdaje się powiedziała, że to dodatkowo 2050 zł. I własnie ja tu czegoś nie rozumiem. No bo jeśli ja mam zapłacić osobno za dekolt i za twarz to powinnam dostać podwójną ilość kremu do domku i tego nawilżacza, a pani mówi, że ja sobie Cosmelan2 to muszę jeszcze osobno dokupić. Zaczęłam więc dyskutować z Panią a ona zaczęła dosłownie plątać się w tym co mówi więc uznałam, że dalsza rozmowa jest bez sensu. Wyłudzanie i tyle. Mam jeszcze jedną panią doktor u której robiłam sobie lipolizę. Bardzo fajna Pani doktor. Ona też wykonuje zabieg Cosmelanem (1500 zł). Ale wszystkiego dowiem się dopiero za jakiś tydzień bo pani doktor obecnie jest na urlopie.
W każdym razie: poprosiłam koleżankę, która obecnie przebywa w Stanach by zorientowała się na temat tego cudeńka. Jak tylko dostanę jakieś informacje to dam znać. Na ebay-u widziałam Cosmolan za ok.830 zł więc licze po cichutku, że ona kupi to jeszcze taniej, jeżeli wogóle będzie miała taka mozliwość.

Kochane, powiedzcie czy jedno opakowanie cosmelanu1 wystarczy mi także na dekolt (a raczej na znaczną jego część) czy tylko na buźkę. Gramatury nie znam a na zdjęciu wydaje mi się, że jakis malutki ten kremik.

Kamila napisz jake zmianu u Ciebie do tej pory wystąpiły. Czy plamiska zeszły i co z porami. Ja użeram się już od wielu lat ze świecącym nosem, drobnymi krostkami i ostudą nad górną wargą, nie wspominając o porach wielkich jak kratery. Coś czuję, że Cosmelan to mój jedyny ratunek.
I tak wogóle to czy mogę Cię pomeczyć jeszcze pytaniami? Bo skoro mam to zrobić sama to chciałabym nie popełnić żadnego błędu.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 08:24   #3979
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
ALESJAA o Cosmelanie dowiedziałam się oczywiście tutaj na forum i poważnie się nad tym zastanawiam. Jutro pędzę do mojej dermatolog, zobaczę co ona na to. Ale poważnie zastanawiam się nad zrobieniem sobie tego cuda w warunkach domowych. Gdybym chciała odplamkować tylko swoją buźkę to pewnie bym się zdecydowała na zabieg w gabinecie ale mi zależy bardzo na dekolcie, a to już dodatkowe koszty, duuuże koszty (jak dla mnie przynajmniej). Pani w gabinecie, chyba na Hożej, zdaje się powiedziała, że to dodatkowo 2050 zł. I własnie ja tu czegoś nie rozumiem. No bo jeśli ja mam zapłacić osobno za dekolt i za twarz to powinnam dostać podwójną ilość kremu do domku i tego nawilżacza, a pani mówi, że ja sobie Cosmelan2 to muszę jeszcze osobno dokupić. Zaczęłam więc dyskutować z Panią a ona zaczęła dosłownie plątać się w tym co mówi więc uznałam, że dalsza rozmowa jest bez sensu. Wyłudzanie i tyle. Mam jeszcze jedną panią doktor u której robiłam sobie lipolizę. Bardzo fajna Pani doktor. Ona też wykonuje zabieg Cosmelanem (1500 zł). Ale wszystkiego dowiem się dopiero za jakiś tydzień bo pani doktor obecnie jest na urlopie.
W każdym razie: poprosiłam koleżankę, która obecnie przebywa w Stanach by zorientowała się na temat tego cudeńka. Jak tylko dostanę jakieś informacje to dam znać. Na ebay-u widziałam Cosmolan za ok.830 zł więc licze po cichutku, że ona kupi to jeszcze taniej, jeżeli wogóle będzie miała taka mozliwość.

Kochane, powiedzcie czy jedno opakowanie cosmelanu1 wystarczy mi także na dekolt (a raczej na znaczną jego część) czy tylko na buźkę. Gramatury nie znam a na zdjęciu wydaje mi się, że jakis malutki ten kremik.

Kamila napisz jake zmianu u Ciebie do tej pory wystąpiły. Czy plamiska zeszły i co z porami. Ja użeram się już od wielu lat ze świecącym nosem, drobnymi krostkami i ostudą nad górną wargą, nie wspominając o porach wielkich jak kratery. Coś czuję, że Cosmelan to mój jedyny ratunek.
I tak wogóle to czy mogę Cię pomeczyć jeszcze pytaniami? Bo skoro mam to zrobić sama to chciałabym nie popełnić żadnego błędu.
Małgosiu - moge teraz tak krótko - 1.pani z hożej bez dwóch zdań robi Cię w jajo. Dobrze wyczułaś. W sumie chcesz dwa zabiegi i należą Ci się dwa op. cos 2 bo w każdym zabiegu jest do domu opakowanie.
Jednym słowem - przy Hożej oszukują i omijajcie to miejsce.
2.moje plamy mniejsze o jakieś 80%. Zero wyprysków, chociaż nie miałam pzredtem specjalnie, ale cudo to nie było. Teraz skóra absolutnie bez syfa jednego .cos. świetnie reguluje prac skóry i ją też regeneruje. nie wiem ile masz lat, ale w " pewnym" wieku różnicę widać mocno.
3.na moje oko - jedno opakowanie - zestaw, by Ci wystarczył też na dekolt, tylko musiałbyś kupić więcej cos 2 . Ale tu niech się już wypowiedzią kobiety, które same robiły cos1.
4. jeżeli będzie taka potrzeba, to następnym razem sama będę chciala zrobić cos1. Naprawdę nie ma tu specjalnie roli dla lekarza.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 08:27   #3980
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzięki Małgosiu za szybką odpowiedź. Ja mam konsultację za tydzień więc zobaczę co mi powiedzą. Nie chcę ryzykować sama a też zależy mi na czasie bo wolne mogę wziąć od początku września a zamówienie na e-bayu potrwa na pewno dłużej. Ale Ty skoro chcesz zastosować również na dekolt to nawet się nie zastanawiaj i rób sama bo zaoszczędzisz dużo Mam nadzieje, że tak jak inne dziewczyny będziemy zadowolone z cosmelanu i pozbędziemy się plam
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 08:41   #3981
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Dzięki Małgosiu za szybką odpowiedź. Ja mam konsultację za tydzień więc zobaczę co mi powiedzą. Nie chcę ryzykować sama a też zależy mi na czasie bo wolne mogę wziąć od początku września a zamówienie na e-bayu potrwa na pewno dłużej. Ale Ty skoro chcesz zastosować również na dekolt to nawet się nie zastanawiaj i rób sama bo zaoszczędzisz dużo Mam nadzieje, że tak jak inne dziewczyny będziemy zadowolone z cosmelanu i pozbędziemy się plam
Na dekolcie nie mam plam tylko wiek
Małgosiu - robiłaś lipolizę laserową zwaną też smart lipo czy coś innego ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:04   #3982
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

oj - muszę wypić kawę, bo jestem tak zmęczona, że włączyłam się Waszą Alesjaa i Małgosiu , wymianę postów - sorki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:11   #3983
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamila ja robiłam lipolizę iniekcyjną (chyba tak sie to nazywa), czyli igłową, własnie u pani doktor o której wspominałam. Gabinet mieści się na ul. Pięknej, pani dr Dorota Kwiatkowska. Na marginesie bardzo sympatyczna. Robiłam 3 zabiegi. Rezultaty miałam już widoczne po pierwszym zabiegu. Oczywiście mój mankament, tj, bryczesy nie znikł całkowicie, ale przy diecie niskoweglowodanowej efekty są i co najważniejsze, utrzymuja się. Zabieg mało sympatyczny, no bo wiadomo-igła nie należy do przyjemnych doznań. Da się jednak przeżyć. Wcześniej próbowałam dostać się do gabinetu na Gwiedździstą do pani dr Noszczyk ale kilkukrotnie przenoszono moją wizytę na inny termin więc zrezygnowałam. I dobrze bo tam chcieli ode mnie wyciągnąć coś ok. 1500 zł za jeden zabieg (a należy zrobic conajmniej 3). Na Pieknej liczą od ilości podanego preparatu a nie od zabiegu. Ja miałam podawane po pół ampułki na każdy bryczes ;-) więc 1 ampułkę. Wtedy 1 ampułka kosztowała 200 zł teraz 300 zł. Konsultacja 80 zł ale jeśli zdecydujesz się na zabieg nie płacisz za konsultację. Pani doktor przestrzegała mnie tylko prze celulitem (?), który w tym miejscu może sie pojawić, ale chociaż mam skłonności do tego paskudztwa, u mnie się nie pojawił.
Jeśli będziesz miała więcej pytań dotyczacych zabiegu to chętnie odpowiem ;-)
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:16   #3984
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Alesjja- jak kupisz sama cosmelan cały zestaw to tej maski napewno wystarczy Topbie na twarz, syje i dekold. Na Twoim miejscu poczekałabym aż zestawy pokarzą sie na ebayu i razem z dziewczynami zrobiła zakup i robiła to sama w domu.
Z tego co już sie oczytałam o lekarzach i jak oni 'kręcą" i "kręcą" kase na cosmelanie to pożal sie Boże.....oszukują, maski kładą zdecydowanie za mało, albo do domu nie daja hydrawitl-k który jest w zestawie i który to sie nalezy, albo ceny walą takie że z nóg ścina.
Rób sama i tyle....najlepiej na tym wyjdziesz.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:17   #3985
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jeśli chodzi o jakiekolwiek właczanie sie w posty, to absolutnie mi to nie przeszkadza. Nawet tak tego nie odebrałam. spotkałam sie z bardzo sympatycznym przyjeciem tutaj, no i pomoca więc jeśli ja będe mogła komuś tutaj pomóc to zrobię to z największą przyjemnością Kamilo
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:19   #3986
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Alesjja- jak kupisz sama cosmelan cały zestaw to tej maski napewno wystarczy Topbie na twarz, syje i dekold. Na Twoim miejscu poczekałabym aż zestawy pokarzą sie na ebayu i razem z dziewczynami zrobiła zakup i robiła to sama w domu.
Z tego co już sie oczytałam o lekarzach i jak oni 'kręcą" i "kręcą" kase na cosmelanie to pożal sie Boże.....oszukują, maski kładą zdecydowanie za mało, albo do domu nie daja hydrawitl-k który jest w zestawie i który to sie nalezy, albo ceny walą takie że z nóg ścina.
Rób sama i tyle....najlepiej na tym wyjdziesz.
Przepraszam kochane----- to miało być napisane do małgosi.
Małgiosia rób sama ten zabieg zaoszczedzisz kupe kasy.

Też musze sie napić kawy, bo coś główka mi nie pracuje
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:28   #3987
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cosmelanki ale wczoraj sie rozpisałyście, ale na mądrosci was wzięło.
Popłakałam sie ze śmiechu z tym waszym Rysiem i kotkiem:rot fl:: rotfl:.



AGNIESIU KIS- MOJA tY słodka- głowy do góry, bedzie dobrze, plamiska Ci znikną z czółka, te miejsce może więcej smaruj cosmelanem2., i nie zapominaj o filtrach.
Troszke cierpliwości, może napisz nam jakie super pozytywy dostrzegasz po cosmelanie.....może gładka cera? naciągnięta taka ach... a może wyprasowane zmarszczki??????bo kładziesz cos pod same rzęsy.....napisz nam cos miłego.
A próbowałaś cosmelan na usta???? jak nie masz w sobie wirusa opryszczki to spróbuj. Usta zwiększają objętość i soczystość ach.... aż tyklko całować.
Czekamy....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:29   #3988
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia777 Taki też mam zamiar. Dzięki, że mnie wspieracie bo mam trochę mieszane uczucia. Ale jak pomyślę, że lekarz nałoży mi tylko tą maskę i to nie zawsze tak jak należy, to skłaniam się do samodzielnego działania. Chodzi tylko o to, że mam troche pytań co do całego zabiegu i nie wiem czy z niewiedzy nie popełnię jakiegos błędu. Chyba zaraz zacznę Was tu przeptywać na ten temat ;-)
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:37   #3989
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Na celulitis ..dobry jest piling z fusów kawy...a wiec...kawe zaparzamy..tak z 3 lyzeczki...niech postoi..nastepnie odlewamy wode ...
do fusow dodajemy odrobine cynamonu, mozna dodac...soli morskiej gruboziarnistej...to wszystko mieszamy..
nastepnie w trakcie kapieli z zelem do mycia ..wcieramy w tyłek w nogi ile sie da...im dłuzej tym lepiej
efekty sa..trzeba robic czesto..kofeina ma własciwosci antycelulitisowe...
pyling tani i super..
minus...zabrudzimy wanne ale wszystko ładnie sie spłukuje...
a na BU jest do kupienia pyling czekoladowo - mietowy...na forach dziewczyny pieja z zachwytu...ja nie mialam ..ale czytalam , ze jakies cudo
pozdrawiam
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:42   #3990
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Witam gładkolice!dawno mnie nie było ale czytałam uczciwie cały czas więc jestem na bieżąco .Gratulacje dla Agnieszka00.Cieszę się ze nasza cosmelanowa rodzinka się powiększa!Czy DOME juz zdiagnozowała swoje spuchniete oczęta?Mojej córce onegdaj od spuchnietych oczu zaczęła się grypa.Obym nie była złym prorokiem.W przeciwieństwie do większości mam dzisiaj świetny humor.Właśnie wróciłam z ogródka gdzie pryskałam chemią chwasty.Cholera i tak odrastają.zjadłam pół kilo bobu(lubicie?) i mam ochotę się napić czegoś wysokoprocentowego ale słodkiego idę poszukać.Ale najlepsze jest to że ja mam w domu prawdziwego Ryśka ha.Idę po kielonka
....ja ja uwielbiam bób: slina: chyba sobie dzis kupie i ugotuje, ale mi smaka narobiłaś.
Dziś w pracy mam 7 pomidorków.....tez pychotka

Dome- jak tam Twoje oczęta??????
Martwie sie, mam nadzieje że nie oślepniesz nam tutaj . Te serum "d...a dorsza" stosujesz jeszcze????
Buczka- Ty to mądra kobitka jestes taaaaaaka oczytana......ja cie krecęęęęęę.:jap :

a wiecie co ja to jestem Boska, śliczna śnieżka a co tam bede sobie żałować??? dosyć już mam dołów (ale czasami sie zdarzają jeszcze). po cosmelanie świat wydaje mi sie piekniejszy.2 lata już mnie cieszy poranny widok w lusterku:pazurki :.
Teraz was kochane rozumiem, bo sama przez to przechodziłam , moje plamiska i stan mojej skóry doprowadziły mnie prawie do depresjii.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.