Jak do pracy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 13:31   #1
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447

Jak do pracy?


Cześć,właśnie dostałam swoją pierwszą prace i teraz mam mały problem. Dowiedziałam się że powinnam być ubrana elegancko ale bez przesady, niemoge się kierować ubiorem współpracowników bo jak narazie jestem pierwszą osobą zatrudnioną do biura Niechce zakładać nudnych kostiumów bo to do mnie nie pasuje,nielubie też chodzić ubrana na czarno,brązowo i wogóle tak buro. Dziewczyny jeśli macie jakieś pomysły na fajne stroje do pracy to piszcie i wklejajcie fotki. Dzięki Aha i niewszystko na mnie pasuje bo wieszak ze mnie
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 14:15   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak do pracy?

Mi się podobają zestawy takie jak na reklamach Reserved: krótkie zakiety, spodnie w kant- niby elegancko a jednak sportowo i z pazurem Fotek aktualnie nie posiadam, jak znajdę to wstawię I zalezy co będziesz robic w pracy? Obsługiwać klientów? Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 15:06   #3
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Jak do pracy?

zgadzam sie z poprzedniczką...krótki,do pasowany żakiecik to jest to,a do tego jakąś ładną spódnicę...co do kolorów..hmmm nie muszą być od razu czerń etc. idzie lato więc trzeba unikac cieżkosci w kolorach...radziłabym np biały żakiecik a pod nim turkusowa bluzka..ubierz sie tak byś dobrze się czuła sama z sobą...elegancko nie znaczy sztywnopz
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:43   #4
ciumek
Raczkowanie
 
Avatar ciumek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 218
Dot.: Jak do pracy?

Cytat:
Napisane przez soleil1985
Cześć,właśnie dostałam swoją pierwszą prace i teraz mam mały problem. Dowiedziałam się że powinnam być ubrana elegancko ale bez przesady, niemoge się kierować ubiorem współpracowników bo jak narazie jestem pierwszą osobą zatrudnioną do biura Niechce zakładać nudnych kostiumów bo to do mnie nie pasuje,nielubie też chodzić ubrana na czarno,brązowo i wogóle tak buro. Dziewczyny jeśli macie jakieś pomysły na fajne stroje do pracy to piszcie i wklejajcie fotki. Dzięki Aha i niewszystko na mnie pasuje bo wieszak ze mnie
może postaw na dodatki? kolorowe i pamietaj jestes mloda i masz prawo ubierac sie stosownie (czyli fajnie) do swego wieku. Dziewczyny maja racje - zainwestuj w fajniusie marynarki.
A tak wogole to podpinam sie pod watek, bo niedawo zaczelam prace w agencji marketingowej i tez pojecia nie mam czy dobrze tam chodze ubrana dodam, ze mam chodzic na spotkania z klientami - problem w tym, ze zwykle dowiaduje sie o tym na dwie, trzy godziny przed ..
ciumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:58   #5
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jak do pracy?

super wątek, przyznam się, że sama myślałam o założeniu takiego. Ja też pracuję w biurze, w dziale obsługi klienta. No i też mam problem. Nie muszę się ubierać super elegancko, ale nie wypada mi przyjść tak na sportowo. Chętnie zobaczę wasze propozcje, jak coś wyszukam to wkleję. Zgadzam się z poprzedniczką, że kolekcje reserved się świetnie nadają, bo są eleganckie, ale trochę zadziorne, nie nazbyt ciężkie.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:14   #6
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak do pracy?

Przepraszam za jakość fot, ale to fotki z gazety i robiłam im zdjęcie Chodziło mi o podobne zestawy, niby klasyczne ale nie takie sztampowe
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:24   #7
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jak do pracy?

trochę mnie nie było,ale dziękuje dziewczyny za podpowiedzi, bardzo się przydały, narazie kupiłam fajniutką marynareczke i pare kolorowych dodatków a później zobaczymy
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 12:24   #8
mmmartha
Rozeznanie
 
Avatar mmmartha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 831
Dot.: Jak do pracy?

Nie wiem dokładnie gdzie pracujesz ale jak juz decydujesz się na spódniczkę to powinna być za kolano. teraz jest taki duży wybór w rzeczach i kolorach. Ja bardzo lubię chodzić do pracy w sukienkach i nie koniecznie bardzo eleganckich. Często zakładam rybaczki tunikę i buty na wysokim obcasie.
mmmartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:02   #9
Area16
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Area16
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: KZM
Wiadomości: 243
Dot.: Jak do pracy?

Podrzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5161548.jpg (8,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5168225.jpg (8,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5172816.jpg (20,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5186768.jpg (18,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5208867.jpg (12,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D0441.jpg (10,1 KB, 0 załadowań)
Area16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.