Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 21:13   #1471
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Myślę, że bordeaux też podkreśla jasną skórę (podobnie jak większość czerwieni).
Piękny kontrast! Cudo!
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:21   #1472
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Chochliku, dla mnie jesteś latem. Tylko nie tym "silnym" latem a delikatnym. Masz kolor włosów zbliżony do mojego - średni perłowy blond z popielatym refleksem. Skórę masz w chłodnym odcieniu - nie ma w niej ani krzty brzoskwini czy koloru łososiowego. W ogóle nie widzę Ciebie w kolorach ciepłych: ciepłym różu, brzoskwini, soczystej zieleni a w chłodnych, stonowanych... Ale to tylko moja opinia... W sumie sama jestem latem, ale pasuje mi kolor brzoskwini
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:23   #1473
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Piękny kontrast! Cudo!
A to rodzima Katarzyna Groniec.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:44   #1474
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Chochliku jeśli srebro - to raczej zimny typ - czyli bardziej lato.

Panno Joanno - moim zdaniem też jesteś raczej chłodnym typem. To że pasuje Ci i lubisz ciemne i zdecydowane kolory sugerowałby że to bardziej zima niż lato. No, ale są też typy mieszane.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:02   #1475
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

little witch racja to jest wariactwo tez kocham mat w lato to istna katastrofa, ciągle nie mam odwagi do kapeluszy a czapka z daszkiem - ... nie ma mowy. Ja przykurcz jestem w kapeluszu będę wyglądać idiotycznie ale co roku robię podejścia, przemykanie się pod ścianami kamienic jest męczące, może jednak znajdę jakiegoś kapelutka w tym roku. I to ja jestem tą osobą, która kiedyś polecała robienie piegów samoopalaczem, moje letnie oszustwo
asiaasia58 ja bym powiedziała, że możliwe bo kurczę sama nie wiem. Ja uważam, że dobrze mi w mocnych chłodnych barwach ale czy ktoś kto nie lubi trupiej bladości tak powie? Mój ukochany zielony płaszcz kupiłam mimo błagań sprzedawczyni, że wyglądam w nim jak zjawa. Biedaczka tym mnie właśnie zachęciła chociaż starała się wcisnąć mi jakiś bardziej ludzki kolor. Fryzjerzy zazwyczaj proponują mi chłodne barwy ale jak pytam to mówią, że w zasadzie każdy będzie pasował. A ja bym właśnie chciała wejść i usłyszeć, że tak on/ona ma wizje ten konkretny kolor będzie idealny a nie takie gadanie Jako dzieciak opalałam się na czekoladę a włosy robiły się złote, teraz mam zimne szare i skórę tak samo. Opalam się na róż, potem on trochę się robi normalniejszy ale tylko ja widzę różnicę, że "niby się opaliłam". Noszę też ciepłe brązy, łososiowy, pudrowy róż uwielbiam i co począć? we wszystkim mi tak samo i w zasadzie olewam zabawę w typy kolorystyczne, choć nie twierdzę, że dobrze robię.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:47   #1476
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja na szczęscie nie mam problemu, jestem podręcznikowa wręcz jesień
skóra żółta, piegi w dużej ilości i brązowe, włosy ciemne z rudym połyskiem (a najlepiej mi w takich cynamonowych jakie noszę), oczy zielone z żółtymi plamkami.
oprawa oczu dość ciemna, ale bardziej w brąz niż w szary.

oprócz jednej rzeczy... nosze perły w srebrnej oprawie. i w ogóle, zawsze srebro. lepiej się w tym czuję. a powinnam chyba złoto. ale może to właśnie znak tego, że niektóre wyznaczniki analizy kolorystycznej nie są jednak w stanie przeważyc nad naszym osobistym gustem...
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 22:54   #1477
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość

oprócz jednej rzeczy... nosze perły w srebrnej oprawie. i w ogóle, zawsze srebro. lepiej się w tym czuję. a powinnam chyba złoto. ale może to właśnie znak tego, że niektóre wyznaczniki analizy kolorystycznej nie są jednak w stanie przeważyc nad naszym osobistym gustem...
Nosisz srebro bo lepiej się odcina od twojej skóry. To że jesteś jesienią nie znaczy że powinnaś nosić złoto.
To jak się biżuteria zachowuje (tzn. jak się z stapia ze skórą) pozwala na ocenę czy skóra jest ciepła czy zimna.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 22:59   #1478
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nosisz srebro bo lepiej się odcina od twojej skóry. To że jesteś jesienią nie znaczy że powinnaś nosić złoto.
To jak się biżuteria zachowuje (tzn. jak się z stapia ze skórą) pozwala na ocenę czy skóra jest ciepła czy zimna.
o, no własnie
ja się jednak nie znam na analizie kolorystycznej, cała moja wiedza opiera sie na jakimś podrećzniku do tego z lat 80, który wygrzebałam na półce z książkami mojej mamy. to bardziej album ze zdjęciami i poradami dot analizy kolorystycznej.
a zdjecia konkretnych pań ma tak porażające estetyką lat 80, że parę razy popłakałam się ze śmiechu

dziekuję za wyjaśnienei tego nurtującego mnie fenomenu, Lemirko
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 00:09   #1479
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też nie mam pojęcia jakim typem kolorystycznym jestem.
Całe życie myślałam, że jestem zimą, ale ostatnio mam wątpliwości:
Mam ciemnobrązowe włosy z rudawymi refleksami; jednego piega, chociaż w lecie jest ich kilka; ciemnobrązowe, ale chłodne oczy i ciemną, szarawą oprawę oczu. Cera to sama nie wiem, kiedyś myślałam, że różowa, ale ostatnio wydaje mi się, że chyba jednak neutralna lub lekko żółta ze skłonnością do różowienia/czerwienienia. Opalam się na czerwono, żyły niebieskie. Nie widzę się w brązach i pomarańczach, lepiej mi w granacie, fiolecie, czerni, czerwieni, szarości... Dotyczy to zarówno ubrań jak i makijażu. Lubie i srebro i zło Jeśli chodzi o znamiona to masz na myśli jakieś blizny/przebarwienia? W sumie różne: i brązowawe i różowe... Mam jeszcze takie jedno znamie od urodzenia, które jest wściekle różowe. Mam też sporo pieprzyków, chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

I co z tym fantem zrobić?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:55   #1480
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
(...)Lubie i srebro i zło

Wybacz
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:40   #1481
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Wybacz

oczywiście, miałam na myśli...
ZŁOTO!!!
chociaż, Freud by pewnie powiedział, że zło tkwi w mojej sferze Id...

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:44
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 13:41   #1482
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dobra mam zdj oka (2 zdj, z 2 różnych aparatów, ale właściwie takie same) skorzystam i zapytam: macie może jakieś sposoby na suche skórki pod oczami ? ostatnio to moja zmora podejrzewam, że to od żelu do mycia, ale nie chciałabym się z nim rozstawać..
A co do matu to też lubię mat absolutny, nie trawię nawet małego świecącego pikselka chociaż przy mojej cerze to jest niemożliwe do osiągnięcia (mieszana) -.- i tak wszystko się zaraz będzie błyszczeć i świecić, a na końcu spłynie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:04   #1483
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25300072]Dobra mam zdj oka (2 zdj, z 2 różnych aparatów, ale właściwie takie same) skorzystam i zapytam: macie może jakieś sposoby na suche skórki pod oczami ? ostatnio to moja zmora podejrzewam, że to od żelu do mycia, ale nie chciałabym się z nim rozstawać..
A co do matu to też lubię mat absolutny, nie trawię nawet małego świecącego pikselka chociaż przy mojej cerze to jest niemożliwe do osiągnięcia (mieszana) -.- i tak wszystko się zaraz będzie błyszczeć i świecić, a na końcu spłynie [/QUOTE]
Kiedy mam problem z suchymi skórkami, nie tylko pod oczami, nakładam na noc grubą warstwę kremu Nivea, zazwyczaj rano po problemie nie ma śladu
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:15   #1484
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

spróbuję
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:32   #1485
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Testowałam dzisiaj Golden Rose, specjalnie żeby dokładniej opisać bo ktoś ostatnio pytał o niego (wybaczcie mi to wieczne "ktoś", bo ja totalnie nie mam pamięci do nicków...). Iiii jest ekstra nawet nie musiałam używać pudru, bo rozprowadzony pędzlem stał się matowy. Już nie wydaje mi się taki różowy wygląda lekko i naturalnie, lekko pudrowo niestety nie kryje, ale nadaje twarzy taki... efekt porcelanki
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:06   #1486
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25300072]Dobra mam zdj oka (2 zdj, z 2 różnych aparatów, ale właściwie takie same) skorzystam i zapytam: macie może jakieś sposoby na suche skórki pod oczami ? ostatnio to moja zmora podejrzewam, że to od żelu do mycia, ale nie chciałabym się z nim rozstawać..
A co do matu to też lubię mat absolutny, nie trawię nawet małego świecącego pikselka chociaż przy mojej cerze to jest niemożliwe do osiągnięcia (mieszana) -.- i tak wszystko się zaraz będzie błyszczeć i świecić, a na końcu spłynie [/QUOTE]

Też ostatnio miałam pod oczami skórki,ale 1-2 dni po południu kiedy zmywałam makijaż,smarowałam maścią z witaminą A i przeszło jak ręką odjął
Nawet na noc nie smarowałam,tylko właśnie po południu.
To naprawdę super specyfik za grosze,tylko kurcze szkoda ze nie mogę sobie tego na całą buzię położyć Jakieś tam krostki wtedy murowane,ale jest na wazelinie wiec to nie dziwne.

Buuu a ja tak teraz potrzebuję nawilżenia i natłuszczenia bez żadnego zapchania..No ale na całej twarzy,więc teraz ja was pomęczę
Znacie jakiś kremik godny polecenia,który naprawdę zrobi to baaardzo intensywnie? Bez żadnej parafiny,gliceryny,capryl i,isporyli,itp?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-23 o 16:09
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:10   #1487
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a może zrób sobie z tego kremu maseczkę ? grubsza warstwa na 10-15 min i zmyć albo z jakiegoś innego kremu, np nivei
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:20   #1488
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
fiolet u mnie tez podkresla idealnie, w ogóle ja się ubieram głownie na ciemnozielono, oliwkowo, czarno, beżowo i fioletowo fioletowy pasuje chyba każdej bladolicej, bo ładnie w nim i blondynkom, brunetkom i rudaskom (bardzo )

jeden z moich ulubionych kolorów
w sumie to fiolet to bardzo uniwersalny kolor, każdemu pasuje jakiś odcień
Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
little witch racja to jest wariactwo tez kocham mat w lato to istna katastrofa, ciągle nie mam odwagi do kapeluszy a czapka z daszkiem - ... nie ma mowy. Ja przykurcz jestem w kapeluszu będę wyglądać idiotycznie ale co roku robię podejścia, przemykanie się pod ścianami kamienic jest męczące, może jednak znajdę jakiegoś kapelutka w tym roku. I to ja jestem tą osobą, która kiedyś polecała robienie piegów samoopalaczem, moje letnie oszustwo
to nawet mi polecałaś szkoda, że i tak bym je musiała zakrywać podkładem, bo wągry i zaczerwienienia na nosie wole schować

ja juz nie próbuje się przyporządkować do konkretnego typu urody. doszłam do wniosku, ze jestem mieszanką lata i zimy. Skóra porcelanowa, cieniutka, szaro-różowa, ale miejscami oliwkowo-żółta (np na szyi), oczy ciemnobrązowe, prawie czarna oprawa oczu (od słońca włoski jaśnieją, zwłaszcza końcówki robią się taki złote), ale włosy w kolorze jasnego, szarego brązu, od słońca pojawiają się złote refleksy. Fioletowe since pod oczami, żyły bardzo widoczne, zwykle niebieskie. Opalanie = poparzenie słoneczne, opalenizna w kolorze brudnej żółci, takiej ziemistej. Czyli musi być mieszanka, bo ciemne oczy plus czarne brwi i rzęsy wykluczają lato, a jasnobrązowe włosy wykluczają zimę. Jak pofarbuję włosy na czarno czy ciemny brąz to wyglądam naturalnie

Kachna, mi dermatolożka poleciła Cethapil MD https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html, ponoć niekomedogenny, ale ma glicerynę, wiec zapchać jednak może mnie gliceryna na szczęście nie zapycha.
a Humektan? niby nie natłuszcza zbytnio, ale miałam z tej serii Aqualan L, trochę tłustszy, świetny był, nawilżał i łagodził doskonale, nie zapychał mnie też
o. i maseczki Dax, np te migdałowe ale to trzeba sprawdzić, czy zapcha, mnie nie zapchał (a też trądzik i tłustą cerę mam), za to uczulił
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-23 o 16:22
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 16:25   #1489
Shameer
Raczkowanie
 
Avatar Shameer
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 177
GG do Shameer
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

little witch a mogłabyś wstawić swoje zdjecie w tym kapeluszu, albo chociaz samego kapelusza? bo marzy mi sie taki na lato, ale nie jestem pewna jak to wyglada...
Shameer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 17:41   #1490
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

znajdę i wstawię obiecuję. choć nie wiem cyz nie bede musiała włamac sie na strych

a kapelusz polecam, serio, chroni przed słońcem, wygląda anielsko i do tego można mieć dowolnie fatalne włosy, on wszystko ukryje
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 17:49   #1491
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
w sumie to fiolet to bardzo uniwersalny kolor, każdemu pasuje jakiś odcień

to nawet mi polecałaś szkoda, że i tak bym je musiała zakrywać podkładem, bo wągry i zaczerwienienia na nosie wole schować

ja juz nie próbuje się przyporządkować do konkretnego typu urody. doszłam do wniosku, ze jestem mieszanką lata i zimy. Skóra porcelanowa, cieniutka, szaro-różowa, ale miejscami oliwkowo-żółta (np na szyi), oczy ciemnobrązowe, prawie czarna oprawa oczu (od słońca włoski jaśnieją, zwłaszcza końcówki robią się taki złote), ale włosy w kolorze jasnego, szarego brązu, od słońca pojawiają się złote refleksy. Fioletowe since pod oczami, żyły bardzo widoczne, zwykle niebieskie. Opalanie = poparzenie słoneczne, opalenizna w kolorze brudnej żółci, takiej ziemistej. Czyli musi być mieszanka, bo ciemne oczy plus czarne brwi i rzęsy wykluczają lato, a jasnobrązowe włosy wykluczają zimę. Jak pofarbuję włosy na czarno czy ciemny brąz to wyglądam naturalnie

Kachna, mi dermatolożka poleciła Cethapil MD https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html, ponoć niekomedogenny, ale ma glicerynę, wiec zapchać jednak może mnie gliceryna na szczęście nie zapycha.
a Humektan? niby nie natłuszcza zbytnio, ale miałam z tej serii Aqualan L, trochę tłustszy, świetny był, nawilżał i łagodził doskonale, nie zapychał mnie też
o. i maseczki Dax, np te migdałowe ale to trzeba sprawdzić, czy zapcha, mnie nie zapchał (a też trądzik i tłustą cerę mam), za to uczulił
Cetaphil mam,(w sumie właśnie na wykończeniu i fajnie sobie radzi).
Tyle ze dla mnie jest to taki środek "raz na jakiś czas" bo zapycha po dłuższym czasie stosowania niestety.
Humektan i maseczkę dax też przerobiłam,a Aqualan ma trójglicerydy w składzie także szukam dalej
Na dzień mogę ze swojej strony polecić dermosan półtłusty,naprawdę świetny ale nie daje dostatecznego nawilżenia,więc raczej pod makijaż.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25304250]a może zrób sobie z tego kremu maseczkę ? grubsza warstwa na 10-15 min i zmyć albo z jakiegoś innego kremu, np nivei [/QUOTE]

Maseczka z tej maści witaminowej?
Oj nie,uwierz że ją to naprawdę trzeba ostrożnie aplikować,żeby nie wyjechać gdzieś,gdzie zaczynają się jakby otwarte pory Ale pod oczy super.
Kiedyś stosowałam właśnie np na jedno popołudnie na całą twarz ale i tak zapchała.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 17:56   #1492
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a Ty mówisz o dermosanie ? miałam to kiedyś w domu i w sumie parę razy zdarzyło mi się na noc zaaplikować chociaż zrezygnowałam, bo bałam się zapchania... ale pamiętam też, że jak miałam mocno przesuszone ręce to po 1 razie na noc chyba przez miesiąc kremu nie musiałam tykać

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-02-23 o 17:58
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 18:34   #1493
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25307196]a Ty mówisz o dermosanie ? miałam to kiedyś w domu i w sumie parę razy zdarzyło mi się na noc zaaplikować chociaż zrezygnowałam, bo bałam się zapchania... ale pamiętam też, że jak miałam mocno przesuszone ręce to po 1 razie na noc chyba przez miesiąc kremu nie musiałam tykać [/QUOTE]

Używam dermosanu,ale tego półtłustego
Nie ma żadnych zbędnych baboli w składzie dla mnie i kwc też mówi samo za siebie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16479,glaxosmithk line-dermosan-n-r-krem-poltlusty.html
Ty pewnie mówisz o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-16481-opis-GlaxoSmithKline-Dermosan-krem-tlusty-do-pielegnacji-twarzy-i-calego-ciala.htm
czyli tłustym,i fakt pewnie by dobrze nawilżył ale też bym sie bała zapchania z jego strony,wazelinka na pierwszym miejscu
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 18:58   #1494
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

teraz to już nie pamiętam, ale dobrze się spisywał ogólnie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:50   #1495
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25300072]Dobra mam zdj oka (2 zdj, z 2 różnych aparatów, ale właściwie takie same) skorzystam i zapytam: macie może jakieś sposoby na suche skórki pod oczami ? ostatnio to moja zmora podejrzewam, że to od żelu do mycia, ale nie chciałabym się z nim rozstawać..
A co do matu to też lubię mat absolutny, nie trawię nawet małego świecącego pikselka chociaż przy mojej cerze to jest niemożliwe do osiągnięcia (mieszana) -.- i tak wszystko się zaraz będzie błyszczeć i świecić, a na końcu spłynie [/QUOTE]

Masz tam w pokoju jakieś zielone ściany albo zasłony? Bo przekłamują trochę kolor tęczówki. Ale wydaje mi się na moim monitorze bardziej zimna niż ciepła. Obstawiała bym jednak lato. Ale tak jak pisała Quench - takie delikatne lato.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 19:56   #1496
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

mam ale robiłam zdj przy oknie, co zresztą widać-odbija mi się widok w oku. Być może to wina aparatu, a być może mam już taki dziki kolor no nie wiem.. w każdym razie z daleka wyglądają na niebieskie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 20:00   #1497
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25311616]mam ale robiłam zdj przy oknie, co zresztą widać-odbija mi się widok w oku. Być może to wina aparatu, a być może mam już taki dziki kolor no nie wiem.. w każdym razie z daleka wyglądają na niebieskie [/QUOTE]
Moim zdaniem są niebieskie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:04   #1498
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość

oczywiście, miałam na myśli...
ZŁOTO!!!
chociaż, Freud by pewnie powiedział, że zło tkwi w mojej sferze Id...

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj Golden Rose, specjalnie żeby dokładniej opisać bo ktoś ostatnio pytał o niego (wybaczcie mi to wieczne "ktoś", bo ja totalnie nie mam pamięci do nicków...). Iiii jest ekstra nawet nie musiałam używać pudru, bo rozprowadzony pędzlem stał się matowy. Już nie wydaje mi się taki różowy wygląda lekko i naturalnie, lekko pudrowo niestety nie kryje, ale nadaje twarzy taki... efekt porcelanki
no tak to już wiem co pewnie nabędę kusił mnie Oriflame bardzo ale chciałabym go kupić od ręki a nie bawić się w zamawianie.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to nawet mi polecałaś szkoda, że i tak bym je musiała zakrywać podkładem, bo wągry i zaczerwienienia na nosie wole schować
właśnie ja uwielbiam te piegi bo kładę na to tylko bardzo cienko podkład i one powodują, że wągry i niedoskonałości ogólnie mniej rzucają się w oczy
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:31   #1499
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja z oriflamem raczej zaprzyjaźnię się na dłużej spodziewałam się, że skoro 'wygładzający' to będzie się świecił, ale jest ok, wystarczy lekko przejechać puderkiem co prawda nie kryje, ale teeeeen kolor do mnie przemawia zdecydowanie ;d
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 21:34   #1500
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja kocham efekt jaki daje Estee Lauder Double Wear odcien Bone plus Meteorytki pastel White

I efekt Krolewny Sniezki gwarantowany :love; ;love:
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.