zmarszczka od...spania! HELP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-16, 12:36   #1
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Unhappy

zmarszczka od...spania! HELP!!!


Od wielu lat jestem (a raczej BYLAM) fanką spania na brzuchu. Kilkamiesięcy temu zauważyłam, że między brodą, a ustami, mam brzydką zmarszczkę. Dodam, ze mam dopiero 14 lat!! Staram sie spac na boku, plecach.... Co ja mam robic?? Czy wogóle da sie cos zrobic z tym fantem? (Dodam, ze wygląda to troszkę komicznie:P)
Prosze tylko nie traktowac tego, jako niemądre wymysły małolaty, tudziez ew.wyssane z palca "kompleksy"

POzdrawiam i licze na Waszą pomoc
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 12:49   #2
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

up
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:22   #3
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

W Twoim wieku naprawde nie ma co sie martwic o zmarszczki. Jesli jakas sie zrobila, to przez brak nawilzenia. Zaopatrz sie jakis lekki kremik nawilzajacy, a wszystko wroci do normy

Mi sie tworzy zmarszczka pod okiem, bo lubie spac lewym boku. Czasem tez mam odcisniete brzegi poduszki - to znak, ze moja cera chce pic i nawilzam ja wtedy HOLem Avene. Pomaga od razu
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 15:17   #4
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Smile Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

witam ja mam dopiero 20lat i mam zmarszczki mimiczne pod oczami i na czole od slonca, wiec rozumiem, ze mozesz miec cos takiego od spania.. na poczatek porzadne nawilzenie (na noc mozesz uzyc kremiku z Avonu relaksujacego, taki pomaranczowy,jest do cery w kazdym wieku, mojej raczej tlustej nie zapchal). w dzien nawilzenie (zaleznie od cery i potrzeb),a jesli to nie pomoze to jest tez z Avonu (to nie jest kryptoreklama!!) sztyft przeciw pierwszym oznakom starzenia Ages Results czy jakos tak. ma lekką konsystencje,mimo ze to sztyft. ale przede wszytskim sproboj zmienic troszke nawyki..spanie na brzuchu jest tez niezbyt zdrowe dla wygladu piersi (splaszczaja sie troszke wtedy).
co do tej zmarszczki to odpowiednia pielegnacja i zmiana spania zalatwi sprawe, mloda skora szybko sie regeneruje, ale pamietaj o odpowiedniej pielegnacji.. moze kremy z filtrem.. im wczesniej zaczniesz dbac o skore tym lepiej..wiem po sobie.. pozdrawiam
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 15:19   #5
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

Popieram Ivvonke. NA takie "pospaniowe" zmarszczki najlepsza jest płąska poduszka albo jeszcze lepiej taka o anatomicznym kształcie.Wtedy nic CI się nie poodgniata
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:50   #6
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

BArdzo dziękuję za odpowiedzi.
Na brzuszku już nie śpię. Aktualnie na boku, ale ciągle pracuję nad spaniem na plecach.

Mam b.wrażliwą cere, dużo kosmetyków mnie uczula. Czy nawilżać mogę np. kremem pielęgnacyjnym dla dzieci bambino,albo nivea soft? Kremy z filtrami... polecacie jakies? Jestem jeszcze trochę ciemna w kosmetykach, więc liczę na Waszą pomoc.
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 09:57   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
BArdzo dziękuję za odpowiedzi.
Na brzuszku już nie śpię. Aktualnie na boku, ale ciągle pracuję nad spaniem na plecach.

Mam b.wrażliwą cere, dużo kosmetyków mnie uczula. Czy nawilżać mogę np. kremem pielęgnacyjnym dla dzieci bambino,albo nivea soft? Kremy z filtrami... polecacie jakies? Jestem jeszcze trochę ciemna w kosmetykach, więc liczę na Waszą pomoc.
BAmbibo i nivea soft - z punktu widzenia Biochemii te kremy nie oferuja cerze zbyt duzo - moga nawilżać ale moga tez pozapychac.

CO do filtrów - mamy tu mrowie watkow poswieconym im. My polecamy te fotostabilne. Maja je w swoich ofertach firmy takie jak: Avene, La Roche POsay, SVR, Vichy, Bioderma, Klorane, Nivea, Loreal, Garnier.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 10:14   #8
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

Ja bardzo lubie kremik ziaji Calma HCL do nawilzania http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12400 Nie wim jak sie sprawuje u osob z bardzo wrazliwa cere ale powinno byc wszystko ok.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 10:17   #9
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie kremik ziaji Calma HCL do nawilzania http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12400 Nie wim jak sie sprawuje u osob z bardzo wrazliwa cere ale powinno byc wszystko ok.

Z Calmy HLC mialam zel do mycia twarzy, tonik i mleczko i wszystkie trzy lubie i uzywam czasami. Kremu nie znam, ale rokuje dobrze.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 10:46   #10
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: zmarszczka od...spania! HELP!!!

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie kremik ziaji Calma HCL do nawilzania http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12400 Nie wim jak sie sprawuje u osob z bardzo wrazliwa cere ale powinno byc wszystko ok.
właśńie czytałam jego recenzje na kwc... i chyba sie skuszę. MOze nie wywoła u mnie uczulenia
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.