Catrice - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 09:27   #4531
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Klusko Ty niedobra, już CIę nie znoszę musze mieć PF
nie wiem tylko jaki odcień - słyszałam że PF ma bardziej różowe a IM bardziej żółte... zastanawiam się nad 010 i 030. Dla porównania mam HM nr 55 (powinnam mieć w sumie 54).

Dodam że maniakalnie szukam podkładu idealnego - nie chcecie wiedzieć ile mam a mieszam na wszystkie sposoby. Niektóre już denkują, inne ledwo użyte...
Może zacznę wreszcie prowadzić bloga i wstawię własne ściany wstydu złożone z podkładów, błyszczyków, lakierów i cieni


A jeszcze dziś mam okazję nabyć podkład w kompakcie Smashboxa za pół ceny w Sephorze, dostałam tester i własnie testuję na buzi, matko, żaden z podkładów jakie mam nie daje takiego efeku Mam tylko cholerny dylemat czy odcień dobry wybrałam
Będę płakulkać Nie możesz mnie nie znosić Ja tylko dzielę się z Wami opiniami(jaki rym) i to Wy w ostateczności decydujecie czy kupić dany kosmetyk,czy też nie.Proszę nie "zwalać" całej winy na mnie bo..bo ...bo się pogniewamy
Ja też ciągle szukałam podkładu idealnego no i zupełnie przypadkiem trafił się Photo Finish i akurat okazał się najbliższej mojego podkładowego ideału Co do kolorów-ja mam odcień najjaśniejszy 010.HM miałam w kolorze 52.Odcień,który ja mam czyli 010 nie ma w sobie ani trochę różowości
A jaki to ten podkład ze Smashboxa? Pewnie jakiś drogi,co?

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady.
A zakupiłam wychwalaną pod niebiosa wiosenną mgłę pudrową Pease.
Dzisiaj użyłam i jest świetna, tylko lekki efekt, żadnych nachalnych drobinek. Jestem bardzo zadowolona.
Nie ma sprawy.Polecam się na przyszłość No właśnie chciałam kupić tę mgłę pudrową ale jakoś tak nie przekonała mnie ostatecznie do siebie.Wciąż szukam rozświetlacza idealnego takiego,który będzie dawał glow i piękny efekt tafli wody
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 09:40   #4532
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Catrice

Oj też mnie ta mgła kusi. Ale z racji tego, że w ciągu niecałego miesiąca moje rozświetlacze rozmnożyły się z 1 do 3 to póki co sobie daruje. Tym bardziej że muszę przed świętami wykupić receptę za prawie 150 zł
Jak ktoś szuka dobrego rozświetlacza, ale takiego naprawdę dobrego to mogę polecić Shimmer Brick z BB. To jest rozświetlacz idealny. Cudna tafla bez drobinek, efekt można stopniować. Wiem, że jest drogi, ale jakby w Douglasie była jakaś promocja, albo jak się ma bon zniżkowy to można pomyśleć. Do tego mega wydajny jest. Ogólnie nie jestem zwolenniczką drogich kosmetyków, przetestowałam ich troszkę i mało jest rzeczy na które warto dużo wydać, ale ten rozświetlacz się do nich zalicza.

Ja photo finish chyba wezmę 030, bo z HM powinnam być 55. Oby mnie tylko nie zapchał bo chyba się powieszę Jedyny różowy odcień z tej gamy to 020. Myślałam jeszcze ad 040, ale zima teraz jest trochę mnie wybladło więc nie będę szaleć
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 10:01   #4533
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oj też mnie ta mgła kusi. Ale z racji tego, że w ciągu niecałego miesiąca moje rozświetlacze rozmnożyły się z 1 do 3 to póki co sobie daruje. Tym bardziej że muszę przed świętami wykupić receptę za prawie 150 zł
Jak ktoś szuka dobrego rozświetlacza, ale takiego naprawdę dobrego to mogę polecić Shimmer Brick z BB. To jest rozświetlacz idealny. Cudna tafla bez drobinek, efekt można stopniować. Wiem, że jest drogi, ale jakby w Douglasie była jakaś promocja, albo jak się ma bon zniżkowy to można pomyśleć. Do tego mega wydajny jest. Ogólnie nie jestem zwolenniczką drogich kosmetyków, przetestowałam ich troszkę i mało jest rzeczy na które warto dużo wydać, ale ten rozświetlacz się do nich zalicza.

Ja photo finish chyba wezmę 030, bo z HM powinnam być 55. Oby mnie tylko nie zapchał bo chyba się powieszę Jedyny różowy odcień z tej gamy to 020. Myślałam jeszcze ad 040, ale zima teraz jest trochę mnie wybladło więc nie będę szaleć
Wiem,że Shimmer Bricki są bardzo popularne i bardzo dobre ale na razie nie stać mnie na tak drogi rozświetlacz.Może kiedyś Szukam jakichś tańszych zamienników ale ciężko mi to idzie
To Wy dziołchy jesteście ciemne(w sensie macie ciemną karnację) skoro używacie z HM 54-55.Macie takie karnacje z natury,czy wspomagacie się jakimiś specyfikami?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:26   #4534
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Będę płakulkać Nie możesz mnie nie znosić Ja tylko dzielę się z Wami opiniami(jaki rym) i to Wy w ostateczności decydujecie czy kupić dany kosmetyk,czy też nie.Proszę nie "zwalać" całej winy na mnie bo..bo ...bo się pogniewamy
Ja też ciągle szukałam podkładu idealnego no i zupełnie przypadkiem trafił się Photo Finish i akurat okazał się najbliższej mojego podkładowego ideału Co do kolorów-ja mam odcień najjaśniejszy 010.HM miałam w kolorze 52.Odcień,który ja mam czyli 010 nie ma w sobie ani trochę różowości
A jaki to ten podkład ze Smashboxa? Pewnie jakiś drogi,co?

Och och, padłam właśnie na zawał bo ja też jestem w odcieniu 52 z burżuja i zastanawiałam się jak to się by miało do gamy PH. A swoją drogą, to byłam przekonana, że masz ciemniejszą karnację, bo na zdjątku Twój ryjaczek wygląda tak przyjemnie czekoladkowato (a ja to jestem blada jak ściana od urodzenia- wszyscy powtarzali mi zawsze, że nie ma we mnie kropli krwi).



p.s. Wstawiam zdjęcie tego, co obecnie gości na moich pazurach i chciałam zapytać czy kolor iron maremaiden bardzo się różni, w sensie wielkości drobinek, bo ten to bardziej holo jest... (swoją drogą piękny, a efekt holograficzny powala)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00308 (Kopiowanie).jpg (27,0 KB, 59 załadowań)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:39   #4535
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Och och, padłam właśnie na zawał bo ja też jestem w odcieniu 52 z burżuja i zastanawiałam się jak to się by miało do gamy PH. A swoją drogą, to byłam przekonana, że masz ciemniejszą karnację, bo na zdjątku Twój ryjaczek wygląda tak przyjemnie czekoladkowato (a ja to jestem blada jak ściana od urodzenia- wszyscy powtarzali mi zawsze, że nie ma we mnie kropli krwi).



p.s. Wstawiam zdjęcie tego, co obecnie gości na moich pazurach i chciałam zapytać czy kolor iron maremaiden bardzo się różni, w sensie wielkości drobinek, bo ten to bardziej holo jest... (swoją drogą piękny, a efekt holograficzny powala)
No to już wiesz jaki kolor PF masz kupić Ja brązowię się brązerami i dlatego wyglądam na opaloną co mija się kompletnie z prawdą.Lubię "oszukiwać" rzeczywistość Typowym bladziochem nie jestem ale mulatką to tyż nie jestem
Chciałabym być typową bladą dziołchą i wtedy walnęłabym sobie czarną krechę,krwistoczerwone usta i szalałbym
Mimo tego iż nie jestem taka,to i tak szaleję z kolorami na oczach i ustach ale zawsze mnie ciągnęło do typowej bladości
Śliczny ten lakier
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:47   #4536
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Potwierdzam,że cień C'mon Chameleon jest cieniem wręcz podstawowym i trzeba go mieć

w takim razie chyba nie zasługuję na miano catricemaniaczki, bo nie mam tego cienia
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:58   #4537
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31050459]w takim razie chyba nie zasługuję na miano catricemaniaczki, bo nie mam tego cienia [/QUOTE]

Nie zasługujesz Uprasza się o nie zaglądanie na wątek i nie czytanie Naszych postów
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 12:16   #4538
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie zasługujesz Uprasza się o nie zaglądanie na wątek i nie czytanie Naszych postów
.....aż do momentu naprawienia tej zbrodni
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:17   #4539
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie zasługujesz Uprasza się o nie zaglądanie na wątek i nie czytanie Naszych postów

więc zmienię nick i avka i nadal będę tu włazić, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wątku o E. i Catrice!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:20   #4540
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
.....aż do momentu naprawienia tej zbrodni
Dobre

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31050958]więc zmienię nick i avka i nadal będę tu włazić, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wątku o E. i Catrice! [/QUOTE]

Nawet jeśli zmienisz nick i avka,to i tak Cię rozpoznamy Mamy swoje wtyczki prawie wszędzie więc strzeż się-nigdzie nie jesteś bezpieczna
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:43   #4541
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Catrice

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31050958]więc zmienię nick i avka i nadal będę tu włazić, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wątku o E. i Catrice! [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli zmienisz nick i avka,to i tak Cię rozpoznamy Mamy swoje wtyczki prawie wszędzie więc strzeż się-nigdzie nie jesteś bezpieczna

Właśnie! Twoją boską płytkę paznokciową rozpoznam wszędzie!


Ktoś pytał o miękkość skośnego pędzelka z catrice do linera- owszem jest miękki, ale nie za miękki, tak że da się nim zrobić ładną kreskę z jaskółką na końcu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 12:59   #4542
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Właśnie! Twoją boską płytkę paznokciową rozpoznam wszędzie!


Ktoś pytał o miękkość skośnego pędzelka z catrice do linera- owszem jest miękki, ale nie za miękki, tak że da się nim zrobić ładną kreskę z jaskółką na końcu

kurde... za grosz prywatności w tym zwariowanym necie
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:17   #4543
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Catrice

Ja też nie mam kameleonowego cienia . Z Catrice moim must have są szminki, chociaż mogło by być więcej kolorów - tych z serii Ultimate Colour
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 15:46   #4544
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Catrice

kameleon jest cudowny. Mój ulubiony cień ostatnio. Świetnie się z nim pracuje, można stopniować efekt
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 15:57   #4545
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja też nie mam kameleonowego cienia . Z Catrice moim must have są szminki, chociaż mogło by być więcej kolorów - tych z serii Ultimate Colour
Mam dwie pomadki z serii Ultimate Colour i pewnie na tym się nie skończy Na pewno muszę dokupić odcień 010 Be Natural.Posiadam również jedną z serii Ultimate Shine i nie podoba mi się Daje zbyt mocny perłowy efekt i wybrałam sobie jakiś taki dziwaczny kolor

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
kameleon jest cudowny. Mój ulubiony cień ostatnio. Świetnie się z nim pracuje, można stopniować efekt
Kameleon rulez
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:18   #4546
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Catrice

ja narazie tylko raz uzyłam kameleona ale efekt jest powalający podkład na razie mi się podobo bo nie daje płaskiego matu tylko taką satynkę/glow wy mi tu o pomadkach mówicie a ja siedzę i płacze bo nie mam żadnej. Będę to musiała nadrobić. Jakie według was są najładniejsze kolory tych z serii Ultimate Colour? poza Be Natural oczywiście bo ona to chyba najbardziej zachwalana
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:21   #4547
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
ja narazie tylko raz uzyłam kameleona ale efekt jest powalający podkład na razie mi się podobo bo nie daje płaskiego matu tylko taką satynkę/glow wy mi tu o pomadkach mówicie a ja siedzę i płacze bo nie mam żadnej. Będę to musiała nadrobić. Jakie według was są najładniejsze kolory tych z serii Ultimate Colour? poza Be Natural oczywiście bo ona to chyba najbardziej zachwalana
Ja mam odcień 050 Princess Peach-piękna brzoskwinka zmieszana z kolorem pomarańczowym i 160 Tell Me A Berry-tale-ciemny,wiśniowo-burgudnowy kolorek-mój ulubieniec Parę stron wcześniej wstawiałam swatche tego właśnie odcienia
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:54   #4548
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

Dziewczyny, czy kolor 10 będzie wystarczająco jasny dla mnie? Wrzucam zdjęcie swojej dłoni ale moja twarz w zimę ma identyczny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ręka.jpg (5,9 KB, 175 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 18:09   #4549
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wiem,że Shimmer Bricki są bardzo popularne i bardzo dobre ale na razie nie stać mnie na tak drogi rozświetlacz.Może kiedyś Szukam jakichś tańszych zamienników ale ciężko mi to idzie
To Wy dziołchy jesteście ciemne(w sensie macie ciemną karnację) skoro używacie z HM 54-55.Macie takie karnacje z natury,czy wspomagacie się jakimiś specyfikami?
Nie używałam HM, ale sprawdziałam tu http://www.temptalia.com/foundation-matrix i wyszło mi, że dobry byłby dla mnie nr 55. W MACu jestem NC 30/35, zależy od kilku czynników Ja się szczerze bez bicia przyznaję, że raz na jakiś czas chodzę na solarium, ale to głównie by ciałko opalić troszkę i poprawić samopoczucie. Z Natury nie jestem blada. Samoopalacze czasem stosuję, ale tylko na ciało. Nie znalazłam takiego który by mi buźki nie zapychał
Wiem, drogie są, ale moim zdaniem warte. Też szukam tańszego odpowiednika, żeby to cudo zostawić sobie na specjalne okazje.
Zmacałam cień kameleon, faktycznie podobny do MACowego (nie posiadam, ale zmacałam z każdej strony ).

Macie jakieś wieści kiedy się można tej limitki Vegas spodziewać?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 19:15   #4550
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kolor 10 będzie wystarczająco jasny dla mnie? Wrzucam zdjęcie swojej dłoni ale moja twarz w zimę ma identyczny kolor
Chodzi Ci o PF? Moim zdaniem będzie za ciemny, on taki bardzo jasny nie jest . Swoją drogą odkryłam go całkiem przypadkiem, szukałam jakiegoś podkładu zamiast Kobo i natrafiłam na ten, nawet nie wiedziałam, ze jest taki zachwalany (a niedobra Pani w Naturze chciała mi inny wcisnąć, ale się nie dałam, powiedziałam jej, że ma mało pozytywne na wizażu i popatrzyła na mnie jak na ufo ).

A ostatnio (całkiem przypadkiem ) wpadł mi do koszyka róż Multi Colour i się zakochałam . Po całym dniu na uczelni nadal się trzyma, co u mnie jest wieeelkim sukcesem.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:21   #4551
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o PF? Moim zdaniem będzie za ciemny, on taki bardzo jasny nie jest . Swoją drogą odkryłam go całkiem przypadkiem, szukałam jakiegoś podkładu zamiast Kobo i natrafiłam na ten, nawet nie wiedziałam, ze jest taki zachwalany (a niedobra Pani w Naturze chciała mi inny wcisnąć, ale się nie dałam, powiedziałam jej, że ma mało pozytywne na wizażu i popatrzyła na mnie jak na ufo ).

A ostatnio (całkiem przypadkiem ) wpadł mi do koszyka róż Multi Colour i się zakochałam . Po całym dniu na uczelni nadal się trzyma, co u mnie jest wieeelkim sukcesem.
Kosmetyki zawsze wpadają przypadkiem do koszyka Ja już się do tego przyzwyczaiłam A co do różu-jaki masz kolor? Zawsze jak na nie patrzę w sklepie,to mnie kuszą i wyciągają rączki i wołają:"Mamo!" no i w końcu kiedyś zmięknie mi serce i będę musiała któryś z nich kupić
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:30   #4552
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Kosmetyki zawsze wpadają przypadkiem do koszyka Ja już się do tego przyzwyczaiłam A co do różu-jaki masz kolor? Zawsze jak na nie patrzę w sklepie,to mnie kuszą i wyciągają rączki i wołają:"Mamo!" no i w końcu kiedyś zmięknie mi serce i będę musiała któryś z nich kupić
Ja zawsze przychodzę po co innego, a wychodzę z czym innym , oczywiście w dużo większej ilości niż zamierzałam .

Mam 01 Riviera Rose, ale na ten drugi też się powoli zaczynam czaić , bo naprawdę jest super, aż byłam zaskoczona.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:34   #4553
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Ja zawsze przychodzę po co innego, a wychodzę z czym innym , oczywiście w dużo większej ilości niż zamierzałam .

Mam 01 Riviera Rose, ale na ten drugi też się powoli zaczynam czaić , bo naprawdę jest super, aż byłam zaskoczona.
Myślałam,że tylko ja tak mam Postanowię sobie zawsze co mam kupić,a jak już jestem w drogerii,to dostaję oczopląsu i wybieram,to co najbardziej zwróci moją uwagę,a nie to co było na mojej liście zakupowej Och,te baby Tak zachwalasz ten róż,że grzechem byłoby nie kupić A czy on ma drobinki i czy są widoczne na twarzy?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:02   #4554
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Catrice

Oglądałam ten róż i ma on wykończenie satynowe bez drobinek
Też tak mam, wchodzę do sklepu i od razu lista w zapomnienie, a górę biorą emocje.
Obiecałam sobie, że do końca tygodnia nie kupię nic związanego z kosmetykami. Myślicie, że wytrwam?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:04   #4555
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Macie jakieś wieści kiedy się można tej limitki Vegas spodziewać?
Z tego co pamiętam Natura na swojej facebookowej stronie pisała, że pod koniec grudnia.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:07   #4556
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oglądałam ten róż i ma on wykończenie satynowe bez drobinek
Też tak mam, wchodzę do sklepu i od razu lista w zapomnienie, a górę biorą emocje.
Obiecałam sobie, że do końca tygodnia nie kupię nic związanego z kosmetykami. Myślicie, że wytrwam?
To tym bardziej mnie kusi jeśli jest bez drobinek Ja już miałam wieeele takich postanowień i na samych postanowieniach skończyło się Miałam już nie kupować żadnych rozświetlaczy i róży bo mam ich stanowczo za dużo,a jutro odbieram rozświetlacz zamówiony na All I gdzie tu logika?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:14   #4557
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Catrice

Be Natural na ustach - wiem, makijaż trochę odstrasza,ale to miała być...zabawa
btw - na oczach mam żelowy liner z Catrice, którego nie polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 289 (new).jpg (79,3 KB, 85 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 20:45   #4558
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy.Polecam się na przyszłość No właśnie chciałam kupić tę mgłę pudrową ale jakoś tak nie przekonała mnie ostatecznie do siebie.Wciąż szukam rozświetlacza idealnego takiego,który będzie dawał glow i piękny efekt tafli wody
Ja polecam mgłę, mimo że tu mój pierwszy rozświetlacz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oglądałam ten róż i ma on wykończenie satynowe bez drobinek
Też tak mam, wchodzę do sklepu i od razu lista w zapomnienie, a górę biorą emocje.
Obiecałam sobie, że do końca tygodnia nie kupię nic związanego z kosmetykami. Myślicie, że wytrwam?
Nie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:00   #4559
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja polecam mgłę, mimo że tu mój pierwszy rozświetlacz.
Wszystkie polecacie tę mgłę ,a ja dzisiaj kupiłam inny rozświetlacz Ta mgła wydaje się być jakaś taka ciemna mimo iż wiem,że są różne odcienie i pewnie jest jakiś najjaśniejszy ale może zainteresuję się nią później
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:02   #4560
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Myślałam,że tylko ja tak mam Postanowię sobie zawsze co mam kupić,a jak już jestem w drogerii,to dostaję oczopląsu i wybieram,to co najbardziej zwróci moją uwagę,a nie to co było na mojej liście zakupowej Och,te baby Tak zachwalasz ten róż,że grzechem byłoby nie kupić A czy on ma drobinki i czy są widoczne na twarzy?
No niestety ma delikatne drobinki, ale na twarzy ich nie widać .

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oglądałam ten róż i ma on wykończenie satynowe bez drobinek
Też tak mam, wchodzę do sklepu i od razu lista w zapomnienie, a górę biorą emocje.
Obiecałam sobie, że do końca tygodnia nie kupię nic związanego z kosmetykami. Myślicie, że wytrwam?
Nie

Ja zawsze idę po bazę pod cienie i paletkę smokey, po czym stwierdzam, że to może poczekać i kupuję co innego .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.