Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 00:24   #1021
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Podpisuję się podd tym, co napisała Cloche. Absolutnie nie chcę Cię namawiać, bo wiadomo jak to z kosmetykami jest. To bardzo indywidualna sprawa. Podkład nie ma ani białych, ani innego koloru plam. Bardzo ładnie radzi sobie z upałem, łzami, jak i wrzuceniem do basenu (mam wypróbowane) Nie było plam. Podkład zachowuje się jak dobry podkład Clinique, czy Chanel. Co do składu, także mam buzię skłonną do zapychania i to bardzo. Do tego wrażliwą. Absolutnie nic się nie dzieje. Nie zapycha, nie podrażnia.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jofka,powinnaś słuchać głosu rozsądku. Wszystko zależy od rodzaju cery. Zgadzam się z Tobą, że Cetyl i Cetearyl to są okropne zapychacze, bardzo komedogenne. Jeśli masz tłustą cerę skłonną do zapychania się, to trzeba ostrożnie. Ja wiem, co masz na myśli Warto na pewno najpierw użyć próbki, niż kupować od razu pełny wymiar LN.

Cloche, Margoltka, powiem Wam, że na moim przykładzie wiem jak na tłustą cerę działają te składniki. To są emolienty zdaje się, albo humektanty. Kupiłam sobie niedawno wlaśnie na bioarpie pierwoje reshenie krem do twarzy z pietruszką, bardzo spodobał mi się skład, pomimo dwóch parabenów. Na początku inci same ekstrakty i kwiatowe wody, 15% pietruszki, dopiero gdzieś dalej jakiś emulgator i właśnie cetearyl. Po dwóch użyciach koszmarnie się świeciłam, a następnego dnia czułam zapchanie. a tak się cieszyłam na ten kremik, bo rzadko kiedy można kupić coś bez cetearylu lub innych zapychaczy w przyzwoitej cenie. Niestety, nie mogę go używać. Cetyl, Cetearyl to są składniki idealne dla odżywek do włosów i skór atopowych ( oleje to przy nich bułka z masłem pod względem komedogenności). Nie dla tłuściochów z ewidentnym problemem zastoju tłuszczu w porach.

Jeśli miałabym próbkę, to pewnie bym wykorzystała, ale nie skuszę się w ciemno. Nie ma tragedii, bo używam Lily Lolo szukam tylko jakiejś alternatywy, bo czasami tęsknie za płynnymi
No nic, może lavera się sprawdzi. Teraz nie chce mi się testować, bo w takie upały się albo nie maluję, a jeśli już to super sprawdzają się minerały.
Dziękuję Dziewczyny za rady

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny oficjalnie ogłaszam, że zbankrutowałam.
Dlatego w dniach 15.07-1.09 chcę wydać tylko 10zł, tak 10zł. Nie licząc biletu miesięcznego i doładowania miesięcznego, które muszę kupić, ale inne rzeczy odpadają. Przez 48 dni mam "wyżyć" za 10zł. Amen.
Też mogłabym to ogłosić, ale mój portfel, a właściwie konto ma szczęście. Zrobiłam zamówienie w sklepie i napisali, że jednak nie mają na stanie i powróciło do mnie 80 zł Nawet się ucieszyłam,widać nie potrzebowałam tego aż tak... niestety chyba zbyt pochopnie robię zakupy
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 01:29   #1022
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Niedawno wkleiłam filtr w pudrze bareMinerals klik i nie wiedziałam, czy taka forma da ochronę. Ostatecznie nie kupiłam. Może mogłam jednak zaryzykować.
Kiedyś zakupiłam sobie pełnowymiarowy podkład mineralny Bare Minerals i mimo, że moja cera nie należy do specjalnie wrażliwych, zareagowała bardzo niefajnie na składnik pt: Bismuth Oxychloride tam zawarty. Niestety nie tylko ja miałam takie reakcje, bo czytałam o tym w sieci (zaczerwienienie buzi, świąd) i sprzedawca przyjął ode mnie zwrot. Ten składnik ponoć może silnie alergizować, jak się okazuje nawet takich nosorożców skórnych jak ja. Od tej pory badam skład minerałków, bo wiem, że nawet one nie są bezpieczne. A Bismuth Oxychloride unikam jak ognia.

Wspomniałaś o Bare Minerals i mi się przypomniało.

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Mam taką szczotkę Body Shop do masażu na sucho, ale traktuję ją jako detoks całego ciała, nie skupiając się specjalnie na walce z cellulitem, bo też w zasadzie go nie mam. Jest naprawdę mały i tylko po ściśnięciu ciała, przynajmniej tutaj natura mnie oszczędziła

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
musisz koniecznie sprobowac sprayu alvy, bo chyba podobnie sprawuja sie u nas psikacze i sera - mi na przyklad serum z macznicy JMO tez baaaardzo sie spodobalo, a i nufountain mialam przyjemnosc wyprobowac pare dni pod rzad i jestem na tak! gdybym miala jednak wybierac: wit c albo spray alva - to poki co bralabym alve, bo tez wygladza i wyrownuje koloryt, a do tego swietnie daje sobie rade z niespodziankami jako ze wybierac jednak nie musze, to biore wszystko
A jak na Was dziewczynki działa serum z mącznicy JMO, od razu Was matuje, bo mnie niekoniecznie, no i trochę się klei. Ogólnie bardzo fajnie wygładza mi twarz, ale nie widzę takiego matu, jak po chemii.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 01:52   #1023
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No a jak ze składami, nie podają na tej stronie, jakoś mnie to nie przekonuje. Niby zgoglowali sobie wszystkie znaczki ekologiczne, jakie są możliwe, ale to niekoniecznie może mieć cokolwiek wspólnego z naturą Nie znajduję w opisach żadnego potwierdzenia naturalnosci tych kosmetyków. Wszystko bardzo grubymi nićmi uszyte. Czy na tej maseczce był jakiś certyfikat
Są znaczki: certified gluten free, ecocert, paraben free, organic soil association
W skłazie widzę parafine, peg 20, peg 12, Dimethicone. Rozumiem, że te silikony zmyje tylko szamponem z sls czy takim zwykły Babydream da radę? Reszta wygląda całkiem ciekawie


mhm0

a mi to wyglądało,że Anula torebkę khaki sobie kupiła w tym rzucie

Mnie interesi do Smyka


Proszę bardzo:
- 20% na wszystkie produkty Beppe - kod MTJ0812 (nie wiem czy to zero czy o) 1 lipca - 6 sierpnia
- 20% na wybrane produkty firmy KLUPŚ - kod ten sam ;p 5 lipca - 6 sierpnia

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2012-07-10 o 01:54
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 07:36   #1024
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

No ba urodziny ma sie tylko raz w roku wiec trzeba sie troche porozpieszczac
A mój ojciec ma 2x raz w grudniu raz w styczniu

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ech zazdroszczę urodzin... moje dopiero w listopadzie Też bym sobie takie cuda życzyła
Ciesz się, że w listopadzie, bo ani się obejrzysz i już będziesz miała okazję... ja mam urodziny w środku wakacji - to jest dopiero przechlapane Bo co można sobie zażyczyć, kiedy jest się na zadupiu wszechświata??? Bransoletkę z muszelek??? Najlepsze, co mnie dotąd spotkało z tej okazji, to ogromny bursztyn, który syn mi znalazł nad morzem


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
musisz koniecznie sprobowac sprayu alvy,
potwierdzam, jest nieprawdopodobny; jedna aplikacja rozprawia się z zaognionymi krostkami do rana... nie to, że znikają zupełnie,ale nic się nie babrze, nie namnaża; gorzej, jak się nocuje poza domem 2,3x pod rząd - od razu widać skutki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Spróbuję na pewno, mam go na liście chciejstw, ale toników na razie mam aż nadto (mój bzik), a w kolejce do zakupów kolejne 5 Kupię go w komplecie z kremem myjącym, bo na niego też mam chrapkę. No i na serię Hellerde Alverde i jeszcze na aloesik taki litrowy spożywczy, długo bym mogła tak wymieniać Póki co mój post trwa, a końca zapasów, które zrobiłam, jakbym się szykowała na wojnę nie widać.
No właśnie, mój ma w komplecie też ten krem do mycia twarzy z serii Tylko go coś niespecjalnie używa, nie chce mu się; w zasadzie to nie jest element konieczny... to tylko mój bzik, że wszystko musi do siebie pasować; normalnie na co dzień myje się mydłem w kostce z glinką i jest ok; tzn. było ok, bo teraz jest na obozie i podejrzewam najgorsze

Mlodziudka dzięki
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-07-10 o 07:37
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:22   #1025
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mi też
chyba jestem jakaś inna bo nie mam na stanie żadnych perfum ani pachnideł do ciała...od bardzo, bardzo długiego czasu
ale jakby znalazło się coś organicznego co by mnie nie dusiło to byłoby
masz jakieś konkretne typy? polujesz na coś?
np
http://uk.lizearle.com/fragrance/liz...sence-no1.html
Mnie marzą się te: A Perfume Organic Może kiedyś...

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kiedyś zakupiłam sobie pełnowymiarowy podkład mineralny Bare Minerals i mimo, że moja cera nie należy do specjalnie wrażliwych, zareagowała bardzo niefajnie na składnik pt: Bismuth Oxychloride tam zawarty. Niestety nie tylko ja miałam takie reakcje, bo czytałam o tym w sieci (zaczerwienienie buzi, świąd) i sprzedawca przyjął ode mnie zwrot. Ten składnik ponoć może silnie alergizować, jak się okazuje nawet takich nosorożców skórnych jak ja. Od tej pory badam skład minerałków, bo wiem, że nawet one nie są bezpieczne. A Bismuth Oxychloride unikam jak ognia.

Wspomniałaś o Bare Minerals i mi się przypomniało.[COLOR=Silver]
Dziekuję, że o tym wspomniałaś. Nigdy jeszcze nie miałam minerałków tej firmy, a mam bardzo wrażliwą skórę. Filtr zapowiada się ciekawie, w Sephora są też dosyć spore obniżki zestawu startowego i nawet dla samych pędzli się opłaca . Ale póki co chciałabym pieniążki przeznaczyć na herbatki i peeling Pukka.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ciesz się, że w listopadzie, bo ani się obejrzysz i już będziesz miała okazję... ja mam urodziny w środku wakacji - to jest dopiero przechlapane Bo co można sobie zażyczyć, kiedy jest się na zadupiu wszechświata??? Bransoletkę z muszelek??? Najlepsze, co mnie dotąd spotkało z tej okazji, to ogromny bursztyn, który syn mi znalazł nad morzem
No tak, ale do listopada taaaak daleko. A ja mam tak pilne zachciewajki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:25   #1026
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witajcie!

Cały czas nadrabiam czytanie wątków i nie jestem jeszcze na bieżąco, ale powoli się zbliżam

Mam takie pytanie na szybko. Czy glukonolakton mogę dodać do gotowego balsamu do ciała bez mierzenia pH itd. ? Ma ktoś doświadczenie z czymś takim ?
pojęcia nie mam o glukonolaktonie tak tylko chciałam Cie przywitac, bo dawno Cie nie było i tęskniłam
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

A jak na Was dziewczynki działa serum z mącznicy JMO, od razu Was matuje, bo mnie niekoniecznie, no i trochę się klei. Ogólnie bardzo fajnie wygładza mi twarz, ale nie widzę takiego matu, jak po chemii.
Wiesz tak mi sie przypomniało.....
Ja bardzo długo szukałam kremów, które by mnie matowiły, bo mam małego bzika na tym punkcie. Ale jakos tak do końca żaden nie mógł mi dogodzić. Więc dałam sobie spokój i kupuje kremy, sera nawilżające, odżywcze - i od tego czasu minerały trzymają sie lepiej i mat jest dłuższy.
To nie jest żadna rada z moje strony - tylko taka refleksja być może u Ciebie jest inaczej.
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Są znaczki: certified gluten free, ecocert, paraben free, organic soil association
W skłazie widzę parafine, peg 20, peg 12, Dimethicone. Rozumiem, że te silikony zmyje tylko szamponem z sls czy takim zwykły Babydream da radę? Reszta wygląda całkiem ciekawie
dziwna sprawa - być może nie kosmetyk jest certyfikowany a tylko poszczególne jego składniki?
nie rozumiem dlaczego ecocert i soil association nagle takie składniki uznają....
mogłabys wrzucic zdjęcie składu i certyfikatów na opakowaniu?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mnie marzą się te: A Perfume Organic Może kiedyś...
może w listopadzie.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 08:34   #1027
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witajcie!

Cały czas nadrabiam czytanie wątków i nie jestem jeszcze na bieżąco, ale powoli się zbliżam

Mam takie pytanie na szybko. Czy glukonolakton mogę dodać do gotowego balsamu do ciała bez mierzenia pH itd. ? Ma ktoś doświadczenie z czymś takim ?
Na pytanie Ci nie odpowiem,ale stęsknić się zdążyłam za Tobą.Dobrze,że się odezwałaś
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mnie marzą się te: A Perfume Organic Może kiedyś...



Dziekuję, że o tym wspomniałaś. Nigdy jeszcze nie miałam minerałków tej firmy, a mam bardzo wrażliwą skórę. Filtr zapowiada się ciekawie, w Sephora są też dosyć spore obniżki zestawu startowego i nawet dla samych pędzli się opłaca . Ale póki co chciałabym pieniążki przeznaczyć na herbatki i peeling Pukka.


No tak, ale do listopada taaaak daleko. A ja mam tak pilne zachciewajki
jak będę w seph to poproszę o wykonanie makijażu nimi i jak mi się efekt spodoba to kupię.Taka zniżka,że aż żal nie skorzystać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 08:54   #1028
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Fantastyczne prezenty. Próbowałaś już deo?
dzis wlasnie uzylam specjalnie dla Ciebie zapach wanilii mocny troche jakies ziolo czuc moze to szalwia Dla osob, ktore nie lubia mocnych zapachow nie polecam.
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
niezbyt gęstą, ale nie ucieka przez palce
właśnie do golenie ją zużywam, fajny poślizg daje
uzylam dzis odzywki od Ciebie i jak dla mnie spoko fajne gladkie wlosy po niej sa
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Spróbuję na pewno, mam go na liście chciejstw, ale toników na razie mam aż nadto (mój bzik), a w kolejce do zakupów kolejne 5 Kupię go w komplecie z kremem myjącym, bo na niego też mam chrapkę. No i na serię Hellerde Alverde i jeszcze na aloesik taki litrowy spożywczy, długo bym mogła tak wymieniać Póki co mój post trwa, a końca zapasów, które zrobiłam, jakbym się szykowała na wojnę nie widać.
jesli chesz to ja mam tonik i serum leza nieuzywane chetnie sie na cos wymienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

A jak na Was dziewczynki działa serum z mącznicy JMO, od razu Was matuje, bo mnie niekoniecznie, no i trochę się klei. Ogólnie bardzo fajnie wygładza mi twarz, ale nie widzę takiego matu, jak po chemii.
U mnie dosc dobrze nawilza i troche matuje, lepiej bylo na poczatku stosowania ale chyba skora juz sie przyzwyczaila wiec stosuje teraz na zmiane z serum AA eco.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A mój ojciec ma 2x raz w grudniu raz w styczniu
jak to? urodzil sie 31grudnia o polnocy?
Anula szampon jest super, pieknie pachnie czekolada pomaranczowa i dobrze domywa oleje juz po pierwszym uzyciu.

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-10 o 08:56
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:01   #1029
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A jak na Was dziewczynki działa serum z mącznicy JMO, od razu Was matuje, bo mnie niekoniecznie, no i trochę się klei. Ogólnie bardzo fajnie wygładza mi twarz, ale nie widzę takiego matu, jak po chemii.
Nie wiem jak działałby na dłuższą metę, bo próbka wystarczyła mi raptem na 3 użycia. W każdym razie konsystencję ma jak dla mnie wodnistą, nie klejącą, natychmiast się wchłania i matuje, wygładza. lekko ściąga pory, ale czuję nawilżenie lekkie. Natomiast klejący był dla mnie hollistic Phenome i ciężko się wchłaniał, myśłałam, że z JMO też tak będzie, ale bardzo mile się rozczarowałam.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Są znaczki: certified gluten free, ecocert, paraben free, organic soil association
W skłazie widzę parafine, peg 20, peg 12, Dimethicone. Rozumiem, że te silikony zmyje tylko szamponem z sls czy takim zwykły Babydream da radę? Reszta wygląda całkiem ciekawie
W takim razie nie jest to kosmetyk naturalny, a znaczki to mają prawdopodobnie pojedyncze składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Co za wstrętny greenwashing. Nie daj się nabrać.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie, mój ma w komplecie też ten krem do mycia twarzy z serii Tylko go coś niespecjalnie używa, nie chce mu się; w zasadzie to nie jest element konieczny... to tylko mój bzik, że wszystko musi do siebie pasować; normalnie na co dzień myje się mydłem w kostce z glinką i jest ok; tzn. było ok, bo teraz jest na obozie i podejrzewam najgorsze
Nie martw się, będziesz mieć prawdziwy pretekst, żeby go wysmarować czym się da

Maska oczyszczająca włosy Phenome supcio

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jesli chesz to ja mam tonik i serum leza nieuzywane chetnie sie na cos wymienie
Ok. PW.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:08   #1030
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyszedł lush alez tempo! Tydzień mu zajęło
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
- masełko do ciała king of skin
- 3 kolory henny
- szampon ikove
Szkoda, że lush jakiejś próbeczki nie dorzucił
mi doszedl wczoraj szampon i odżywka Ikove
też znalazłam ślady produktu na opakowaniu, na szczęście dużych ubytków nie ma
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:15   #1031
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzis wlasnie uzylam specjalnie dla Ciebie zapach wanilii mocny troche jakies ziolo czuc moze to szalwia Dla osob, ktore nie lubia mocnych zapachow nie polecam.

Anula szampon jest super, pieknie pachnie czekolada pomaranczowa i dobrze domywa oleje juz po pierwszym uzyciu.
Fajno, że i Tobie się podoba
im dłużej go używam, tym moje włosy są w lepszym stanie następnego dnia po myciu
Za zapachem wanilii nie przepadam, ale będę musiała kiedys te deo wyprobować. Ja od 3 dni używam dezodorant w kulce aubrey organics i jest bardzo dobrze

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
mi doszedl wczoraj szampon i odżywka Ikove
też znalazłam ślady produktu na opakowaniu, na szczęście dużych ubytków nie ma
Fajnie - to uzywaj i daj znać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 09:22   #1032
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Fajno, że i Tobie się podoba
im dłużej go używam, tym moje włosy są w lepszym stanie następnego dnia po myciu
Za zapachem wanilii nie przepadam, ale będę musiała kiedys te deo wyprobować. Ja od 3 dni używam dezodorant w kulce aubrey organics i jest bardzo dobrze

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


Fajnie - to uzywaj i daj znać
no pisz mi tak jeszcze,pisz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:28   #1033
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
no pisz mi tak jeszcze,pisz
ok, więc dodatkowo ładnie się układają i bardzo fajnie błyszczą. I nie są oklapniete, nawet drugiego mam trochę uniesione u nasady i nie przyklejają mi się do głowy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:36   #1034
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Anula ty to nie masz litości I kto jest największą kusicielką wątku?

A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących kurację torebek JMO. Jak ją nakładałyście? Psik psik byle gdzie, czy dzieląc starannie włosy na przedziałki i psik psik?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 09:56   #1035
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Fajnie - to uzywaj i daj znać
dam znać

mam wątpliwości czy mogę przechowywać naturalne szampony i odżywki na półce bezpośrednio za wanną
czy może lepiej w chłodniejszych półkach, lub w pokoju?

zmieniłam zamówienie na Kalinie, już lubię ich obsługę sklepu
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:24   #1036
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ok, więc dodatkowo ładnie się układają i bardzo fajnie błyszczą. I nie są oklapniete, nawet drugiego mam trochę uniesione u nasady i nie przyklejają mi się do głowy
chyba muszę go miećwredna Ty

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anula ty to nie masz litości I kto jest największą kusicielką wątku?

A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących kurację torebek JMO. Jak ją nakładałyście? Psik psik byle gdzie, czy dzieląc starannie włosy na przedziałki i psik psik?
ja dzielę włosy na 5-6 przedziałków i w każdy psikam 3-4 razy zaczynając od góry głowy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:26   #1037
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dam znać

mam wątpliwości czy mogę przechowywać naturalne szampony i odżywki na półce bezpośrednio za wanną
czy może lepiej w chłodniejszych półkach, lub w pokoju?

zmieniłam zamówienie na Kalinie, już lubię ich obsługę sklepu
Ja używane obecnie szampony trzymam pod prysznicem, a oczekujące w pokoju - ale po prostu w pokoju mam swoją szafkę z zapasami

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
chyba muszę go miećwredna Ty
no chyba
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:30   #1038
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam o glukonolaktonie tak tylko chciałam Cie przywitac, bo dawno Cie nie było i tęskniłam
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Na pytanie Ci nie odpowiem,ale stęsknić się zdążyłam za Tobą.Dobrze,że się odezwałaś
Dzięki dziewczyny, miło mi

Jak nie czytałam wizażu to przez ten czas to nic, zupełnie nic nie kupiłam i było mi z tym dobrze. Odkąd nadrabiam zaległości zdążyłam zrobić zamówienie na kilka rzeczy

Moje zapasy jakoś nie chcą się kończyć
A co do bzików to właśnie sobie zdałam sprawę, że mam obecnie otwartych 6 balsamów do ciała

Chciałam się też pochwalić, że znowu ścięłam sobie włosy na całkiem krótko i od tej pory o nie bardzo dbam. Liczę, że jak trochę urosną to będą lśniące i grube

zuziu, jak ci się sprawuje szampon Eubiony? Jestem ciekawa czy będziesz z niego zadowolona.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:39   #1039
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ogłaszam, że ten deo z Garniera nie szczypie po goleniu o ile nie mamy jakiejś ranki.
Natomiast nową wersję glinki z Naturado lubię zdecydowanie mniej, tamta mi się bardziej podobała.
A dzisiaj będę testować algi i peeling z ZSK.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 11:26   #1040
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

zrobiłam dziś teścik maski drożdżowej i jest na prawdę fajna - trzymałam godzinkę na głowie, włosy po niej pachną obłędnie, słodkim ciastkiem i mlekiem
niestety nie poradziła sobie z suchymi dość mocno ostatnio końcówkami i średni mi się po niej rozczesywało włosy, za to efekt końcowy wynagrodził mi trudy rozczesywania
włosy po masce są sypkie, lekkie, nawilżone i jakby bardziej mięsiste.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:11   #1041
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Anula ty to nie masz litości I kto jest największą kusicielką wątku?

A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących kurację torebek JMO. Jak ją nakładałyście? Psik psik byle gdzie, czy dzieląc starannie włosy na przedziałki i psik psik?
Ja podnoszę mokre pasma włosów i psik, psik a potem mały masaż. Gdzieś czytałam, że ludzie, którzy mieli łyse placki na głowie, a tam psikali, ładnie pozarastali po tym spreju Mi ewidentnie podnosi włosy i przedłuża ich świeżość.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Wiesz tak mi sie przypomniało.....
Ja bardzo długo szukałam kremów, które by mnie matowiły, bo mam małego bzika na tym punkcie. Ale jakos tak do końca żaden nie mógł mi dogodzić. Więc dałam sobie spokój i kupuje kremy, sera nawilżające, odżywcze - i od tego czasu minerały trzymają sie lepiej i mat jest dłuższy.
To nie jest żadna rada z moje strony - tylko taka refleksja być może u Ciebie jest inaczej.

.
Ja też stawiam na nawilżenie i odkąd tak robię mam mniejszy smalec na buzi Z chemii matującej zostały mi stare produkty, teraz takich nie kupuję. Ale serum z mącznicy z założenia ma za zadanie trochę matowić, więc dlatego pytam, bo mnie bardziej nawilża
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:19   #1042
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też stawiam na nawilżenie i odkąd tak robię mam mniejszy smalec na buzi Z chemii matującej zostały mi stare produkty, teraz takich nie kupuję. Ale serum z mącznicy z założenia ma za zadanie trochę matowić, więc dlatego pytam, bo mnie bardziej nawilża
odkąd zastąpiłam mydełka do twarzy(zazwyczaj z glinkami)leave-on(który jest do cery suchej)i dodałam mgiełke różaną phenome nie wiem co to znaczy mieć cerę mieszaną
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:31   #1043
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
Anula, a to ten szampon ci się rozlał coś go tak nie chciała, że aż kupiła . Oczywiście współczuję okrutnie

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ale ten hydrolat z kocanki cuchnie. Okropnie. Ale przecierpię. Właśnie zrobiłam mieszankę. Hydrolat z kocanki (88%) , kompleks na naczynka (10%), ekstrakt z kasztanowca (2%). Będę teraz tydzień mieszkać sama, więc przetestuję i nie będę nikogo zabijać tym smrodem. Oby działało
Mi też śmierdzi okropnie-na początku przez bardzo długi czas po użyciu go czułam. Potem za radą anuli wymieszałam go trochę z hydrolatem cytrynowym i już było lepiej, ale nadal śmierdząco . A teraz to nie wiem, ale chyba się przyzwyczaiłam, bo już mi nie śmierdzi. Ana-chyba zaczynam mieć jak ty-ale wątpię żeby taka np.spirulina mi śmierdzieć kiedyś przestała

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Słuchajcież; potestowałam EDMowe jojoba podkłady
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zachęciłas mnie
Anula, ja cię normalnie kocham (i twoje "posty" też )
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A ja dostałam zamówienie z mazideł. Hydrolat z róży białej pachnie nieziemsko Czekam jeszcze tylko na zamówienie z kolorówki, zsk i ecospa .. dom mi się chyba w laboratorium zamieni Za karę powinnam mieć odwyk do października..
a pochwal się no chemiku młody co wzięłaś i co będziesz kręić
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bo co można sobie zażyczyć, kiedy jest się na zadupiu wszechświata??? Bransoletkę z muszelek??? Najlepsze, co mnie dotąd spotkało z tej okazji, to ogromny bursztyn, który syn mi znalazł nad morzem

No właśnie, mój ma w komplecie też ten krem do mycia twarzy z serii Tylko go coś niespecjalnie używa, nie chce mu się; w zasadzie to nie jest element konieczny... to tylko mój bzik, że wszystko musi do siebie pasować; normalnie na co dzień myje się mydłem w kostce z glinką i jest ok; tzn. było ok, bo teraz jest na obozie i podejrzewam najgorsze
-będzie ekologicznie że ho ho

a co z tym myjołem co mu przelałaś do adidasa? nie zbuntował się jak odkrył?
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziwna sprawa - być może nie kosmetyk jest certyfikowany a tylko poszczególne jego składniki?
nie rozumiem dlaczego ecocert i soil association nagle takie składniki uznają....
mogłabys wrzucic zdjęcie składu i certyfikatów na opakowaniu?
ja firmy nie znam, ale też mi to przyszło do głowy, że nie cąły kosmetyk ma certyfikat tylko poszczególne składniki-taka ziaja np.w składzie przy niektórych składnikach stawia*, a potem na dole: "* składnik zaakceptowany przez ecocert" i jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, czy tam się nie do końca zna to kupi "ziaję z ecocertem" . Oczywiście nie mówię o tobie młodziudka, tylko tak ogólnie o tym jak niektórzy producenci robią potencjalnych klientów w bambuko.
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
zmieniłam zamówienie na Kalinie, już lubię ich obsługę sklepu
co wzięłaś?
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jak nie czytałam wizażu to przez ten czas to nic, zupełnie nic nie kupiłam i było mi z tym dobrze. Odkąd nadrabiam zaległości zdążyłam zrobić zamówienie na kilka rzeczy

Moje zapasy jakoś nie chcą się kończyć
A co do bzików to właśnie sobie zdałam sprawę, że mam obecnie otwartych 6 balsamów do ciała
.
Ja zawsze byłam minimalistką i nie lubiłam mieć za bardzo zapasów (chyba że coś już było na wykończeniu), a teraz co? np. szampony mam 3 otwarte i leci następna wielka butla (ofkors do anuli mi daleko, ale na mnie to dużo )

Jeszce domówiłam na dozie krem AA eco z rokitnkiem na zapas, bo za tą cenę grzech nie brać, a już dawno miałam na niego ochotę

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a w ogóle będąc w mydlalarni obwąchałam ruskie maski i jajeczna pachnie wg mojego nosa przyjemniej niż drożdżówa-ta dla mnie lekko męcząco-słodko. Ale jak będzie taki efekt jak opisujecie-to warto będzie się posłodzić . A cena-na kalinie 18.50, a tam 27zł...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:33   #1044
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Anula, a to ten szampon ci się rozlał coś go tak nie chciała, że aż kupiła . Oczywiście współczuję okrutnie


Mi też śmierdzi okropnie-na początku przez bardzo długi czas po użyciu go czułam. Potem za radą anuli wymieszałam go trochę z hydrolatem cytrynowym i już było lepiej, ale nadal śmierdząco . A teraz to nie wiem, ale chyba się przyzwyczaiłam, bo już mi nie śmierdzi. Ana-chyba zaczynam mieć jak ty-ale wątpię żeby taka np.spirulina mi śmierdzieć kiedyś przestała



Anula, ja cię normalnie kocham (i twoje "posty" też )

a pochwal się no chemiku młody co wzięłaś i co będziesz kręić

-będzie ekologicznie że ho ho

a co z tym myjołem co mu przelałaś do adidasa? nie zbuntował się jak odkrył?

ja firmy nie znam, ale też mi to przyszło do głowy, że nie cąły kosmetyk ma certyfikat tylko poszczególne składniki-taka ziaja np.w składzie przy niektórych składnikach stawia*, a potem na dole: "* składnik zaakceptowany przez ecocert" i jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, czy tam się nie do końca zna to kupi "ziaję z ecocertem" . Oczywiście nie mówię o tobie młodziudka, tylko tak ogólnie o tym jak niektórzy producenci robią potencjalnych klientów w bambuko.

co wzięłaś?

Ja zawsze byłam minimalistką i nie lubiłam mieć za bardzo zapasów (chyba że coś już było na wykończeniu), a teraz co? np. szampony mam 3 otwarte i leci następna wielka butla (ofkors do anuli mi daleko, ale na mnie to dużo )

Jeszce domówiłam na dozie krem AA eco z rokitnkiem na zapas, bo za tą cenę grzech nie brać, a już dawno miałam na niego ochotę

Tak - to ten szampon sie rozlał widocznie nie było nam pisane i jeszcze pani na poczcie miała do mnie pretensję, że wyciekająca ciecz z mojej przesyłki zalała im inne przesyłki powiedziałam, że jakby mi produktu nie zniszczyli, to by im nie zalała.....
Mieć ziaję z ecocertem piękna sprawa
Co do liczby szamponów..... ćwicz dalej!!!!! Świetnie Ci idzie, niedługo mnie dogonisz
A jakie masz?

A ten krem z rokitnikiem taki dobry, że zapasy robisz? Do czego on, znaczy do której części ciała?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-10 o 12:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:44   #1045
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
. Ana-chyba zaczynam mieć jak ty-ale wątpię żeby taka np.spirulina mi śmierdzieć kiedyś przestała




Ja zawsze byłam minimalistką i nie lubiłam mieć za bardzo zapasów (chyba że coś już było na wykończeniu), a teraz co? np. szampony mam 3 otwarte i leci następna wielka butla (ofkors do anuli mi daleko, ale na mnie to dużo )

...
poczekaj,poczekaj i spirulina zacznie Ci pachnieć

no właśnie Evi byłaś
ten wątek to zgubaostrzegałam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Tak - to ten szampon sie rozlał widocznie nie było nam pisane i jeszcze pani na poczcie miała do mnie pretensję, że wyciekająca ciecz z mojej przesyłki zalała im inne przesyłki powiedziałam, że jakby mi produktu nie zniszczyli, to by im nie zalała.....
Mieć ziaję z ecocertem piękna sprawa
Co do liczby szamponów..... ćwicz dalej!!!!! Świetnie Ci idzie, niedługo mnie dogonisz
A jakie masz?

A ten krem z rokitnikiem taki dobry, że zapasy robisz? Do czego on, znaczy do której części ciała?
no nie gadaj
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:45   #1046
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
poczekaj,poczekaj i spirulina zacznie Ci pachnieć

no właśnie Evi byłaś
ten wątek to zgubaostrzegałam

no nie gadaj
serio, serio
Ten wątek to zguba..... ale z nami zgubić to jak z innymi znaleźć
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:01   #1047
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny ja w pierwszym poście proponuję zamieścić pewną informację:
Przed zajrzeniem na ten wątek zapoznaj się z informacją dołączoną do tego wątku bądź skonsultuj się z portfelem i rodziną, gdyż każdy nadprogramowy zakup zagraża Tobie, twojej rodzinie i skarbonce.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:10   #1048
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Co do liczby szamponów..... ćwicz dalej!!!!! Świetnie Ci idzie, niedługo mnie dogonisz
A jakie masz?

A ten krem z rokitnikiem taki dobry, że zapasy robisz? Do czego on, znaczy do której części ciała?
hehe, ja wiem że practice makes perfect, ale roszczę nadzieję, że jednak będę więcej zużywać niż kupować (wiem, wiem, nadzieja matką...)

wiesz co nie wiem czy dobry, bo jeszcze nie używałam, ale ma fajne opinie w KWC i fajny skład-jest na shea więc duża szansa że mi podpasi (przypominam że ja suchelec okrutny). Zapasy w sensie, że kiedyś tam chciałam go kupić, ale coś tam innego wzięłam,a teraz akurat nie potrzebuję na "już", więc pójdzie do szafy czekać na swoją kolej. To ten delikwent
eidt: oczyuwiście z dozu wyczachowuje- to daję z kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html (na dozie neicałe 26zł teraz)
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
poczekaj,poczekaj i spirulina zacznie Ci pachnieć

no właśnie Evi byłaś
ten wątek to zgubaostrzegałam
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
serio, serio
Ten wątek to zguba..... ale z nami zgubić to jak z innymi znaleźć
taaa wiem, wiem dlatego suma sumarum lubim tu być z wami
I zarówno moje włosy jak i buzia i reszta odwłoka są mi wdzięczne, że tu wdepnęłam, i że z waszej wiedzy i doświadczeń czynnie korzystam (czy inaczej mówiąc bezczelnie zżynam ) i się w zasadzie już zadomowiłam

ale tego że spirulina mi pachnieć nie zacznie to jestem pewna
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:13
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:20   #1049
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
serio, serio
Ten wątek to zguba..... ale z nami zgubić to jak z innymi znaleźć
zaje....ste haslo:hah aha: paczucha juz do Ciebie leci Anula
Deo z born to bio spisuje sie na razie wzorowo zobaczymy jak na koniec dnia bedzie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:25   #1050
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
hehe, ja wiem że practice makes perfect, ale roszczę nadzieję, że jednak będę więcej zużywać niż kupować (wiem, wiem, nadzieja matką...)

wiesz co nie wiem czy dobry, bo jeszcze nie używałam, ale ma fajne opinie w KWC i fajny skład-jest na shea więc duża szansa że mi podpasi (przypominam że ja suchelec okrutny). Zapasy w sensie, że kiedyś tam chciałam go kupić, ale coś tam innego wzięłam,a teraz akurat nie potrzebuję na "już", więc pójdzie do szafy czekać na swoją kolej. To ten delikwent
eidt: oczyuwiście z dozu wyczachowuje- to daję z kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html (na dozie neicałe 26zł teraz)



taaa wiem, wiem dlatego suma sumarum lubim tu być z wami
I zarówno moje włosy jak i buzia i reszta odwłoka są mi wdzięczne, że tu wdepnęłam, i że z waszej wiedzy i doświadczeń czynnie korzystam (czy inaczej mówiąc bezczelnie zżynam ) i się w zasadzie już zadomowiłam

ale tego że spirulina mi pachnieć nie zacznie to jestem pewna
musisz przyspieszyć zużywanie.....
wyczachowuje
Masz tekściory
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zaje....ste haslo:hah aha: paczucha juz do Ciebie leci Anula
Deo z born to bio spisuje sie na razie wzorowo zobaczymy jak na koniec dnia bedzie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.