Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 14:10   #31
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez networkerka Pokaż wiadomość
I jakie efekty?
Zaciekawił mnie ten wątek, bo sama kupiłam już jakiś czas temu zestaw do hyrbydy i po prostu lakiery to ewidentna jakaś podróbko-mieszanka. Też były już wcześniej otwierane, kolorki nie podpisane. No i z trwałością jest ciężko. Generalnie nie mogę się połapać co robię źle. Przy jednym malowaniu - z 10 paznokci zszedł mi lakiero żel z trzech, a na reszcie trzyma się idealnie już 1,5 tygodnia. Innym razem lakiero żel odchodzi płatami...
z jakiej firmy masz te hybrydy?
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:40   #32
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
z jakiej firmy masz te hybrydy?
Kupowałam od firmy Świat Paznocki. Na lakiero żelach jest tylko informacja że są to lakiery UV polish gel. Ewidentnie widać, że lakierożele były po prostu wlewane do tych buteleczek. Ponadto w acetonie paznokcie mogę moczyć godzinę i nic. Szkoda acetonu i czasu, wypracowałam nieco inny sposób ich ściągania.
Nacięłam się nieźle, ale to było tak dawno, że o jakichkolwiek reklamacjach mogę tylko pomarzyć szkoda zachodu. Bardziej mnie interesuje czy da się coś z tą trwałością zrobić...
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:49   #33
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez networkerka Pokaż wiadomość
Kupowałam od firmy Świat Paznocki. Na lakiero żelach jest tylko informacja że są to lakiery UV polish gel. Ewidentnie widać, że lakierożele były po prostu wlewane do tych buteleczek. Ponadto w acetonie paznokcie mogę moczyć godzinę i nic. Szkoda acetonu i czasu, wypracowałam nieco inny sposób ich ściągania.
Nacięłam się nieźle, ale to było tak dawno, że o jakichkolwiek reklamacjach mogę tylko pomarzyć szkoda zachodu. Bardziej mnie interesuje czy da się coś z tą trwałością zrobić...
hmm doświadczenia dużego nie mam, bo używam typowych hybryd, które w 15 min pięknie schodzą po wymoczeniu acetonem. Jeśli chodzi o trwałość to ja pod baze stosuje primer bezkwasowy. Bez tego na bazie której używałam robiły się odpryski po około tygodniu. Może spróbuj właśnie primera. Tylko po jego nałożeniu pamiętaj żeby odczekać aż przeschnie - około minuty, dwóch. I nie kupuj kwasowego tylko bezkwasowy
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 17:30   #34
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
hmm doświadczenia dużego nie mam, bo używam typowych hybryd, które w 15 min pięknie schodzą po wymoczeniu acetonem. Jeśli chodzi o trwałość to ja pod baze stosuje primer bezkwasowy. Bez tego na bazie której używałam robiły się odpryski po około tygodniu. Może spróbuj właśnie primera. Tylko po jego nałożeniu pamiętaj żeby odczekać aż przeschnie - około minuty, dwóch. I nie kupuj kwasowego tylko bezkwasowy
Primer bezkwasowy też był w zestawie i też go stosuję, tak jak napisałaś. Efekt ten sam gdzieś czytałam, że na tipsach taki lakierożel trzymałby się idealnie, na naturalnej płytce może być problem. Będę kombinować dalej, w końcu szkoda wyrzucić tych kilka butelek kupionych lakierów, w końcu za nie zapłaciłam więc wypada je zużyć.
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:00   #35
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez networkerka Pokaż wiadomość
Primer bezkwasowy też był w zestawie i też go stosuję, tak jak napisałaś. Efekt ten sam gdzieś czytałam, że na tipsach taki lakierożel trzymałby się idealnie, na naturalnej płytce może być problem. Będę kombinować dalej, w końcu szkoda wyrzucić tych kilka butelek kupionych lakierów, w końcu za nie zapłaciłam więc wypada je zużyć.
nie trzeba od razu tipsów robić, ale wiem na pewno że na żelu trzyma do oporu. Może spróbuj kupić jakiś dobry żel podkładowy i dopiero po nałożeniu go na płytke robić hybryde
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:04   #36
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nie trzeba od razu tipsów robić, ale wiem na pewno że na żelu trzyma do oporu. Może spróbuj kupić jakiś dobry żel podkładowy i dopiero po nałożeniu go na płytke robić hybryde
Ok, dzięki za radę będę musiała rozejrzeć się za jakimś dobrym podkładem.
A wiesz może jak się kładzie hybrydę na żel?
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 20:18   #37
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez networkerka Pokaż wiadomość
Ok, dzięki za radę będę musiała rozejrzeć się za jakimś dobrym podkładem.
A wiesz może jak się kładzie hybrydę na żel?
nie mam zielonego pojęcia
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 21:00   #38
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nie mam zielonego pojęcia
Hah, czyli temat do rozgryzienia
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 06:35   #39
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

hybrydę na żel kładzie się analogicznie jak na naturalną płytkę paznokcia. Można pominąć bazę.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 13:06   #40
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
hybrydę na żel kładzie się analogicznie jak na naturalną płytkę paznokcia. Można pominąć bazę.
A zanim położy się hrybyrdę, to żel należy przemyć acetonem? I rozumiem, że na hybrydę położyć top wykańczający?
Jednofazowy żel też będzie dobry do takiego "zabiegu"?
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 13:12   #41
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

zelu sie nie przemywa acetonem tylko cleanerem. Przygotowujesz paznokiec, budujesz paznokcia zelem (moze byc jednofazowy) i mozesz nie przemywac ostatniej warstwy zelu tylko od razu polozyc na ta warstwe dyspersyjna kolor hybrydowy a pozniej normalnie (czyli nastepna wartswa koloru, top i przemywasz cleanerem).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 23:25   #42
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zelu sie nie przemywa acetonem tylko cleanerem. Przygotowujesz paznokiec, budujesz paznokcia zelem (moze byc jednofazowy) i mozesz nie przemywac ostatniej warstwy zelu tylko od razu polozyc na ta warstwe dyspersyjna kolor hybrydowy a pozniej normalnie (czyli nastepna wartswa koloru, top i przemywasz cleanerem).
dzięki bardzo!
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 15:01   #43
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj zostałam szczęśliwą posiadaczką produktu z NTN - baza&nabłyszczacz. w zasadzie stało się to przypadkiem... dotąd używałam produktów NeoNail i SPN - jestem z nich bardzo zadowolona. Bazę i top od samego początku mojej przygody z hybrydą (od połowy 2012 roku) używam z firmy NeoNail i nigdy nie narzekałam, wszystko pięknie odchodzi acetonem a trzyma się na paznokciu aż do kolejnej wizyty Teraz trochę się przeraziłam po przeczytaniu waszych opinii o NTN no ale spróbuję
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 11:29   #44
milenamalolepsza
Przyczajenie
 
Avatar milenamalolepsza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Ja dostałam cały zestaw NTN Allepaznokcie na urodziny. kupiony na allegro, niestety po kilku próbach cała moja nadzieja na długotrwały efekt pięknych paznokci prysła...,,hybryda ,, nie trzymała -no może dwa dni, teraz chcę kupić hybrydy z cosmetic zone ale nie wiem, czytam że są polecane ale te z mojego zestawu też nie miały złych opinii, primer też dokupiłam ale to nic nie dało. Alampa czeka w szafie... co tu zrobić...

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez milenamalolepsza Pokaż wiadomość
Ja dostałam cały zestaw NTN Allepaznokcie na urodziny. kupiony na allegro, niestety po kilku próbach cała moja nadzieja na długotrwały efekt pięknych paznokci prysła...,,hybryda ,, nie trzymała -no może dwa dni, teraz chcę kupić hybrydy z cosmetic zone ale nie wiem, czytam że są polecane ale te z mojego zestawu też nie miały złych opinii, primer też dokupiłam ale to nic nie dało. Alampa czeka w szafie... co tu zrobić...
Pomocy, czy kupić wszystko co potrzeba z firmy cosmetic zone czy wybrać inną firmę?
milenamalolepsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 11:38   #45
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

zapraszamy do lektury wątków:
- o gotowych zestawach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=620515
- o zaletach i wadach lakierach różnych firm: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=762081 (oba wątki), https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=525864, https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=658795
Jeśli stwierdzisz, że nie chce Ci się przekopać przez to wszystko, nie oczekuj, że ktoś streści w jednym zdaniu to, co poruszamy od wielu miesięcy w kilku wątkach.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 21:29   #46
milenamalolepsza
Przyczajenie
 
Avatar milenamalolepsza
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zapraszamy do lektury wątków:
- o gotowych zestawach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=620515
- o zaletach i wadach lakierach różnych firm: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=762081 (oba wątki), https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=525864, https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=658795
Jeśli stwierdzisz, że nie chce Ci się przekopać przez to wszystko, nie oczekuj, że ktoś streści w jednym zdaniu to, co poruszamy od wielu miesięcy w kilku wątkach.
Poczytam na pewno, nie oczekuję streszczenia, zabieram się za szperanie bo dopiero niedawno zaczełam myśleć o tym żeby jednak wrócić do robienia sobie hybrydowych pazurków stąd mój wpis Dziękuję za Odp.
milenamalolepsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 08:53   #47
pbeauty90
Przyczajenie
 
Avatar pbeauty90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

hej, dziewczyny, ja też jakieś dwa miechy temu skusiłam sie na te "hybrydy" z NTN szkoda ze wcześniej nie przejrzałam opinii innych. U mnie to samo odłażą jescze tego samego dnia, za niedługo kupuje semilac i bazę i lakiery dwa i zobaczymy jak bd :P
na razie nie zniechęcam sie do hybryd
pbeauty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 09:28   #48
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

jesli mozesz troche wiecej pieniedzy przeznaczyc na hybrydy to kup baze gelish. Polecany Leobert z allegro ostatnio znowu je ma. Sama bede zamawiac za jakis czas. Co prawda baza semilac ladnie trzyma ale z tego co zauwazylam to dziewczyny ktore kupily ostatnio ta baze (w tym ja) narzekaja na odmaczanie. Te ktore uzywaja jej dluzej pisza ze odmacza sie dobrze. Moze cos zmienili, moze dziwna partia, nie wiem. Ale ja juz nie mam sil na pilowanie i skrobanie.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:30   #49
Paula1986r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Stanowczo nie polecam lakierów hybrydowych z allepaznokcie. Wykonuje manicure swoim klientkom na co dzień i muszę powiedzieć, że wszystkie wróciły z reklamacją......lakiery odpryskują po 2h.....w ramach rekompensaty zrobiłam im paznokcie raz jeszcze innymi lakierami hybrydowymi (innej marki) i okazało się wszystko ok......także uważajcie co kupujecie dziewczyny.....szkoda słów......
Paula1986r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 11:55   #50
Dotsterka
Przyczajenie
 
Avatar Dotsterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Już wiem że lakiery NTN są do bani, ale zastanawia mnie czy kupić cleaner i aceton z NTN bo tanie są, czy też będą do kitu? Da się te 2 produkty spaprać czy obojętnie jakiej firmy będą dobre?
Dotsterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 12:59   #51
malwirka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

ja używam tylko lakierow hybrydowych z NTN i jestem zadowolona. duza gama kolorow aby trzymal sie lakier z NTN trzeba miec dobra baze. ja używam bazy z GELISH i lakier trzyma sie nawet do 3 tygodni
malwirka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 16:17   #52
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Mam 4 kolory z Allepaznokcie ( takie w szarych buteleczkach) i stanowczo odradzam - trzymają się max 3 dni, mimo dobrej bazy i przygotowania płytki. Sprawdzałam na 3 osobach i to samo
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 13:28   #53
ManiMoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Mam pytanie odnoście ochrony skórek przed zabrudzeniami np.przy robieniu efektu ombre lub stemplowaniu..
Jest taki preparat z firmy Allepaznokcie :http://www.allepaznokcie.pl/25992-gu...5ml-bialy.html

używałyście go może? Dobry jest czy nie bardzo?
ManiMoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 18:07   #54
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez ManiMoni Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście ochrony skórek przed zabrudzeniami np.przy robieniu efektu ombre lub stemplowaniu..
Jest taki preparat z firmy Allepaznokcie :http://www.allepaznokcie.pl/25992-gu...5ml-bialy.html

używałyście go może? Dobry jest czy nie bardzo?


Podobno klej wikol tak działa Ale jeszcze nie próbowałam

https://www.youtube.com/watch?v=OwlNWimqhWo
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 14:50   #55
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Ja tez mam ten zestaw z allepaznokcie i także nie polecam.
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:14   #56
agarrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Miałam ten sam problem

Hybryda trzymała się max 2 dni, później odchodziła płatami.
Odstawiłam na półkę zarówno lampę jak i lakiery.
Odłożyłam pieniążki i zakupiłam baze, top, kolor z semilaca. Jakie było moje zdziwienie, jak po 2 tygodniach wyszukując najmniejszych odprysków nie zauważyłam NIC !
Pomyślałam, ze spróbuję z bazą semilaca, kolorem NTN i topem semilaca. Trzymają się 6 dzień, nie ma ani jednego odprysku. Odetchnęłam z ulgą, bo szkoda mi było wyrzucać kilka buteleczek hybrydy NTN
agarrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 12:23   #57
Zuzanna10
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna10
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez agarrek Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem

Hybryda trzymała się max 2 dni, później odchodziła płatami.
Odstawiłam na półkę zarówno lampę jak i lakiery.
Odłożyłam pieniążki i zakupiłam baze, top, kolor z semilaca. Jakie było moje zdziwienie, jak po 2 tygodniach wyszukując najmniejszych odprysków nie zauważyłam NIC !
Pomyślałam, ze spróbuję z bazą semilaca, kolorem NTN i topem semilaca. Trzymają się 6 dzień, nie ma ani jednego odprysku. Odetchnęłam z ulgą, bo szkoda mi było wyrzucać kilka buteleczek hybrydy NTN
Rowniez mialam ten sam problem, ale zakupilam baze i top z semilaca i z lakierami nawet tymi tanimi, jak np artlaki wspólgraja dobrze
Zuzanna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:16   #58
Teocokacytyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez ManiMoni Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście ochrony skórek przed zabrudzeniami np.przy robieniu efektu ombre lub stemplowaniu..
Jest taki preparat z firmy Allepaznokcie :http://www.allepaznokcie.pl/25992-gu...5ml-bialy.html

używałyście go może? Dobry jest czy nie bardzo?
Tak jak ktoś już napisał można to zastąpić wikolem, albo szkolnym klejem( trafiłam taki w carrefour)- po wyschnięciu musi po prostu tworzyć taką gumowatą warstwę, którą łatwo zdjąć. Ja wypróbowałam klej, działa . Z racji, że nie bardzo ufam Allepaznokciom to nie kupiłabym, ale może jak raz jest dobre
Teocokacytyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 16:38   #59
magdarynkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez marfefka_ Pokaż wiadomość
Witajcie, przekopałam spory kawałek forum, ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi.

Jestem początkująca w temacie paznokci. Kupiłam ostatnio w hurtowni Allepaznokcie lampę UV, kilka kolorów lakierów hybrydowych itd., taki nieduży zestaw, i 'walczę' z hybrydami w domu. Zaczęłam oczywiście od siebie samej. Niestety... odpryski pojawiły się już po dwoch dniach, a po trzech sama zerwałam lakier płatami. Za drugim i kolejnym razem było podobnie. U mojej mamy również- u niej trzymał się bez odprysków 3 dni.

GDZIE ROBIĘ BŁĄD?

Wiem, że to z pewnością kwestia wprawy i techniki, ale producent obiecuje nawet 3tyg. trwałości. Jechałam kiedyś autostopem z dziewczyną, która też robi paznokcie 'po koleżankach' od długiego czasu, zgadałam się z nią, że również używa lakierożeli z NTN (New Technology Nails) i trzymają się spokojnie 2 tygodnie! Są dobrej jakości mimo niskiej (bardzo) ceny. Wybrałam się do sklepu stacjonarnego Allepaznokcie z nadzieją na poradę, powiedziano mi, że to raczej nie kwestia produktu, że być może dlatego, że nie używam Primera- trochę ogłupiałam

Standardowo robię tak:
1. Opiłowuję paznokieć, odsuwam skórki, matowię, odtłuszczam
2. Nakładam base and top -utwardzam
3. Nakładam lakier i utwardzam x2
4. Base and top utwardzam
5. Przemywam płynem do masy żel. i lakierożeli
Wszystkie produkty z tych samych serii... Czy to faktycznie może być kwestia primera? Jaki ewentualnie wybrać (kwasowy, bezkwasowy) czytałam, że stosuje się go tylko do żelu i akrylu

Kolejny problem to to, że zdaża się iż po odtłuszczeniu paznokcia na koniec pojawiają się matowe smugi (jeste pewna, że top nakładam na całym paznokciu, nigdzie mi ine 'ucieka').

Jestem zdezorientowana, proszę o pomoc!
jaka to firma?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

również zakupione na allepaznokcie.pl?
magdarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 18:22   #60
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Manicure hybrydowy / lakiery hybrydowe NTN (Allepaznokcie)- odpryski

Cytat:
Napisane przez marfefka_ Pokaż wiadomość
Witajcie, przekopałam spory kawałek forum, ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi.

Jestem początkująca w temacie paznokci. Kupiłam ostatnio w hurtowni Allepaznokcie lampę UV, kilka kolorów lakierów hybrydowych itd., taki nieduży zestaw, i 'walczę' z hybrydami w domu. Zaczęłam oczywiście od siebie samej. Niestety... odpryski pojawiły się już po dwoch dniach, a po trzech sama zerwałam lakier płatami. Za drugim i kolejnym razem było podobnie. U mojej mamy również- u niej trzymał się bez odprysków 3 dni.

GDZIE ROBIĘ BŁĄD?

Wiem, że to z pewnością kwestia wprawy i techniki, ale producent obiecuje nawet 3tyg. trwałości. Jechałam kiedyś autostopem z dziewczyną, która też robi paznokcie 'po koleżankach' od długiego czasu, zgadałam się z nią, że również używa lakierożeli z NTN (New Technology Nails) i trzymają się spokojnie 2 tygodnie! Są dobrej jakości mimo niskiej (bardzo) ceny. Wybrałam się do sklepu stacjonarnego Allepaznokcie z nadzieją na poradę, powiedziano mi, że to raczej nie kwestia produktu, że być może dlatego, że nie używam Primera- trochę ogłupiałam

Standardowo robię tak:
1. Opiłowuję paznokieć, odsuwam skórki, matowię, odtłuszczam
2. Nakładam base and top -utwardzam
3. Nakładam lakier i utwardzam x2
4. Base and top utwardzam
5. Przemywam płynem do masy żel. i lakierożeli
Wszystkie produkty z tych samych serii... Czy to faktycznie może być kwestia primera? Jaki ewentualnie wybrać (kwasowy, bezkwasowy) czytałam, że stosuje się go tylko do żelu i akrylu

Kolejny problem to to, że zdaża się iż po odtłuszczeniu paznokcia na koniec pojawiają się matowe smugi (jeste pewna, że top nakładam na całym paznokciu, nigdzie mi ine 'ucieka').

Jestem zdezorientowana, proszę o pomoc!
Z tą firmą do czynienia nie miałam, ale również zaczęłam podobnie jak Ty... Kupiłam na allegro jeden z najtańszych zestawów, zadowolona, bo i mało wprawiona, za niewielkie pieniądze będę robić hybrydy! O jak bardzo się pomyliłam... Ja natrafiłam na firmę C&C, również tania... Niestety, odpryski tak jak mówisz po 2-3 dniach, jak gdzieś zaczęło schodzić to całym płatem, acetonem nie schodziło wcale, ani rusz... Jak żel -.- A ja na początku podjarana bardzo niską ceną, stałam się posiadaczką 16(!) tych "lakierów"...
Primera nie używam, ale zauważyłam, że na bazie semilaca i przy użyciu topu tej samej firmy trzymają się całkiem znośnie... Stopniowo próbuję je sprzedawać za bezcen... Zostało mi jeszcze 11, używam czasami jak mi gdzieś kolor podpasuje, ale już nie na całą rękę, a ewentualnie w połączeniu z innym kolorem Semilac, bo tych lakierów teraz używam.
Proponuję więc na początek kupić lepszą bazę i top Bo przecież szkoda wyrzucić to co już masz, nawet jeśli nie wiele kosztowało. A stopniowo przerzucać się na inną firmę.

Ale akurat z lampy z tego swojego taniego zestawu jestem zadowolona Zwykła 36 UV, nie mam z nią problemów.
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 08:10:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.