problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-17, 20:53   #121
Korni502
Przyczajenie
 
Avatar Korni502
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Eee... od czego zacząć?
To może ja się podepnę pod pytanie? Niestety mam ogromny problem z paznokciami jako, że obgryzam... Skórki to porażka, paznokcie jakie są takie są, mam dosyć mocne ale nieestety to moje obgryzanie wychodzi mi na brzydkie paznokietki już nie wspomnę o moim poście wyżej, gdzie odszedł mi paznokiec i teraz się regenruje... Masakra, ktoś coś poradzi by przestać obgryzać, albo żeby chociaż jakoś skórki doprowadzić do ładu, np jak u dziewczyny wyżej w zdjęciach...
helpunku
Korni502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 19:16   #122
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: problem z paznokciami/zniszczone paznokcie- WĄTEK ZBIORCZY

Wkleję tutaj moją wypowiedź z wątku o olejowaniu paznokci, może na tym wątku ktoś będzie miał rozwiązanie mojego problemu

Mam taki problem, że przez wiele lat obdzierałam wały okołopaznokciowe, przez to jakby cofnęły się, nie przylegały do paznokcia, bo cały czas były przeze mnie wydzierane.
Odkąd olejuję, skóra bardzo ładnie "odrasta", tyle, że towarzyszy temu po prostu piekielne uczucie ciągłego "ciągnęcia". Nie jestem w stanie tego wytrzymać i czasem znowu zdarzy mi się przez to obedrzeć skórę

Macie może na to jakieś sposoby? Jakieś kremy czy konkretne oleje albo olejki eteryczne?
Chciałabym zmniejszyć to okropne uczucie albo może przyspieszyć regenerację skóry, może jak całkiem "odrośnie", to "ciągnięcie" się skończy...
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-06 19:16:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.