Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-31, 00:09   #541
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

widze potrojnie! To chyba dolacze do Towarzysza Zycia
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:09   #542
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś szkoda że nie stosują tych 11 razy w realu była bym wykończona a tak tylko zmęczona
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:11   #543
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
No dobrze, załadowałam, ale ostrzegałam, że zaniżę Wam średnią twarzową. Poza tym tu same jakieś czterdzieści parę kilo, a u mnie duuuuużo więcej. Nie mam za bardzo fotek, bo to przeważnie ja je robię.
To tak jak u mnie. fotografa se znależli czy cóóóóś?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:14   #544
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
No boks się skończył Jutro rano idę do pracy pora sie zdrzemnąć
Jutro, do pracy???? Toż to niedziela, no to cassatka, to albo Ty w służbie zdrowia pracujesz, albo na cpn-ie, albo w radiu, albo w markecie, albo w policji, albo w ochronie, albo na studiach zaocznych wykładasz - innych opcji nie widzę, ale i tak współczuję. Dobranoc
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:14   #545
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczuś szkoda że nie stosują tych 11 razy w realu była bym wykończona a tak tylko zmęczona
Nic o tym nie wiem, o co biega?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:16   #546
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Jutro, do pracy???? Toż to niedziela, no to cassatka, to albo Ty w służbie zdrowia pracujesz, albo na cpn-ie, albo w radiu, albo w markecie, albo w policji, albo w ochronie, albo na studiach zaocznych wykładasz - innych opcji nie widzę, ale i tak współczuję. Dobranoc
jeszcze apteka być może. Stawiam na myjnię
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:17   #547
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jelly cudna jesteś jeszcze przed nocą cie zobaczyłam Na cpn nie pracuję jutro mam testy nowego produktu i towar i ............ szkoda gadać Cudnych snów idę myć ząbki
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 00:18   #548
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Jelly cudna jesteś jeszcze przed nocą cie zobaczyłam Na cpn nie pracuję jutro mam testy nowego produktu i towar i ............ szkoda gadać Cudnych snów idę myć ząbki
Mówiłam, myjnia.... ząbków

DOBRANOC KOCHANE
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 00:22   #549
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DOBRANOC KOCHANE
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 07:46   #550
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

no to fajnie.Kaca mam. W glowie mi pulsuje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 07:54   #551
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Plamki Kochane - chyba Was główki dzisiaj bolą, coooooo? Zaszalałyście - ale było Wam fajnie. Czytałam i czytałam ,aż się kawą oblałam. A ja wczoraj po prostu padłam w towarzystwie Jaśka i Morfeusza.
Spisałam sobie , co mam kupić z Mazideł -
puder z jedwabiem
hydrolat różany
serum keratynowo - jedwabne do włosów
serum z lipodermię ( to, z vitC)
serum z lipodermią i soją

Coś jeszcze radzicie ? Do ciała ? Na starość skóry ? chociaż, zima idzie, i takie nawisy to można wykorzystać na szyi zamiast szalika, a na brzuchu i udach zamiast ciepłych gaci

Domuś - ad Twojej reakcji na BU i lęku, że na ocs też możesz tak reagowac. Ja mam ultra delikatną i wrażliwą skóę pod oczami, ale na cos 1 i cos2 reaguję świetnie. wylecz jednak sobie na maksa to, co masz teraz, żebyś nie miała podrażnienia przed połozeniem cos2 bo nie dość ,że będzie Cię to bolało, to jeszcze nie będzisz wiedziała, co Cię podrażniło.
I moze warto, żebyś sobie zapisała , a wcześniej sprawdziła, co było w składzie tych kemów z BU, by na przyszłsć unikać tych skąłdników. Optymalnie - gdyby to była baza, a nie to, co było aktywne

Moi goscie - wiecie, szkoda gadać. Mają taki stosunek do śwaita, tak patrzą na wychowanie dzieci , że nic dziwnego ,że one , kiedy sa dorosłe, to samotne jak psy i potrzebują terapii, by nauczyć się szczęśliwie żyć. Bo z takimi wzorcami i samooceną to tylko siedzieć w kącie i płakać. Ech, tak naprawdę to jestem tym spotkaniem przybita..

ale mam słoneczko za oknem - jest cudnie!!!! a ja musze dzisiaj pracować . W domu, na szczęście mogę to robić, ale jednak wolnego nie mam
Ale w czwartek jadę na czterodniową randkę do Kazika z TZ - etem !!!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 08:03   #552
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no to fajnie.Kaca mam. W glowie mi pulsuje
Dzień dobry Buczusiu, dzień dobry Słonko
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:31   #553
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no to fajnie.Kaca mam. W glowie mi pulsuje
Witajcie.
Nie wiem czy aby już wytrzeźwiałam.

kamilia odnośnie serum z lipoderminą i soją
w składzie jest kwas l-mlekowy 3krople, możesz tego nie kupować, poproś o próbkę (mi przysłali) a w tej cenie dokup Q10 i rozmieszaj je w podgrzanym w mikrofalówce oleju. Q10 - 0,35ml w 0,5ml oleju z przepisu.
olejek eteryczny też można sobie darować

To serum jest wodniste, nie wiem czy Ty takie lubisz.Przydałoby się mieć na nie butelkę z pipetką.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:31   #554
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Plamki Kochane - chyba Was główki dzisiaj bolą, coooooo? Zaszalałyście - ale było Wam fajnie. Czytałam i czytałam ,aż się kawą oblałam. A ja wczoraj po prostu padłam w towarzystwie Jaśka i Morfeusza.
Spisałam sobie , co mam kupić z Mazideł -
puder z jedwabiem
hydrolat różany
serum keratynowo - jedwabne do włosów
serum z lipodermię ( to, z vitC)
serum z lipodermią i soją

Coś jeszcze radzicie ? Do ciała ? Na starość skóry ? chociaż, zima idzie, i takie nawisy to można wykorzystać na szyi zamiast szalika, a na brzuchu i udach zamiast ciepłych gaci

Domuś - ad Twojej reakcji na BU i lęku, że na ocs też możesz tak reagowac. Ja mam ultra delikatną i wrażliwą skóę pod oczami, ale na cos 1 i cos2 reaguję świetnie. wylecz jednak sobie na maksa to, co masz teraz, żebyś nie miała podrażnienia przed połozeniem cos2 bo nie dość ,że będzie Cię to bolało, to jeszcze nie będzisz wiedziała, co Cię podrażniło.
I moze warto, żebyś sobie zapisała , a wcześniej sprawdziła, co było w składzie tych kemów z BU, by na przyszłsć unikać tych skąłdników. Optymalnie - gdyby to była baza, a nie to, co było aktywne

Kamilia podaję ci jeszcze jeden przepis na własnoręczny puder matujacy ponoć wszystkie filtry. To przepis Angi74.

Cytat:
Mam tłustą skórę,przetestowałam juz wszystko od najwyzszych półek i to sprawdza sę znakomicie.

Puder dziecinny Babydream 4 łyzeczki plus Lyzeczka skrobii (tylko z mazideł,zadna mąka !) do tego dosypka pudru sypiego mineralnego dla uzyskania koloru jaki się podoba I tyle.Naprawdę działa.Acha,najwazniejsza jest aplikacja-tylko gąbeczką lateksową.Najlepsza jest czarna Sephory.

Mój makijaz wygląda tak: Vichy mleczko zel 50+, na to podkład (ostatnio Kolastyna satin make up-zadne Clinique i Lancomy mi nie pasują) a na to puder własnoręczny. Odrobina brązera i wyglądam cudnie.
To wyższa szkoła jazdy jest jednak i nie wiem czy wszystkie skłądniki bezpieczne na ten pierwszy okres po cosmelanie, Może najpierw spróbujesz tego poprzedniego przepisu prostszego i zobaczysz jak ci na buzi wychodzi.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:40   #555
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
chodziło mi o to czy jak nie ma wystawione na aukcji to i tak jakoś zamówić można czy czekać aż sie pokaze na ebayu. Rozglądam sie już za cos2 bo sie stresuje ze nagle sie skonczy a ja nie bede miec następnego. A jak mi przyjdzie tyle czekać co inne dziewczyny....
Czesc DZIEWCZYNY! Stwierdzam ze uzalezniona jestem od WAS!
MAsima, a propo cosmelan2, na ebay.com jest, wystawil go bapanam ale strasznie wysoka cene ma za przesylke. Tez chcialam kupic ale zatrzymala mnie cena przesylki! Cosmelan2 $144 a przesylka $90!!!
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 08:43   #556
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Czesc DZIEWCZYNY! Stwierdzam ze uzalezniona jestem od WAS!
MAsima, a propo cosmelan2, na ebay.com jest, wystawil go bapanam ale strasznie wysoka cene ma za przesylke. Tez chcialam kupic ale zatrzymala mnie cena przesylki! Cosmelan2 $144 a przesylka $90!!!

On chyba do Polski nie wysyła. A najlepiej to mieć znajomego w USA, który to zakupi i za grosze przesle do Polski, Wtedy faktycznie wyjdzie tanio. Nie wiem czy nie skonczy sie na zamówieniu w tym gabinecie kosmetycznym w warszawie.Ale tam też musze szukać kogoś kto mi to odbierze i wysle.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:16   #557
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień dobry To straszne zasypiam i budze się z Wami...
Kacyk męczy coooo?
Masima ja mieszkam w Warszawie i służę pomocą
Jutro jadę po swój słoiczek C2-450zł jak dobrze pojdzie,uprosiłam swoją dermatolog u której zamykałam naczynka żeby mi go sprzedała(totalna desperacja)ma mnie jeszcze zobaczyć i wtedy zdecyduje.Rankiem zadzwonie jeszcze na ul.Piękną,bardzo jestem ciekawa czy tam sprzedadzą jeżeli nie jest się ich klientką.
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:32   #558
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Dzień dobry To straszne zasypiam i budze się z Wami...
Kacyk męczy coooo?
Masima ja mieszkam w Warszawie i służę pomocą
Jutro jadę po swój słoiczek C2-450zł jak dobrze pojdzie,uprosiłam swoją dermatolog u której zamykałam naczynka żeby mi go sprzedała(totalna desperacja)ma mnie jeszcze zobaczyć i wtedy zdecyduje.Rankiem zadzwonie jeszcze na ul.Piękną,bardzo jestem ciekawa czy tam sprzedadzą jeżeli nie jest się ich klientką.
Na tej Pięknej sprzedają ponoć bez problemu. Za 410. Mikaam dziękuje, pewnie bede musiała skorzystać z pomocy. Zadzwonie tam jutro i spytam co i jak i zamówie jesli mozna tylko przez telefon. I umówimy sie co i jak
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:34   #559
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kamilia mozesz pomyśleć jeszcze o pine bark z mazideł. Ja własnie zamówiłam.Tu masz link do zapoznania sie czym to sie je:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nol-vt552.html

Pine bark to pycnogenol właśnie. Normalnie ten dostępny w aptekach itd. jest bardzo drogi ale na mazidłach cena jest b. dostępna. Jak zauważysz na tym forum wypowiedziała sie Limaria właścicielka Mazideł.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-31, 09:47   #560
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień "dobry?" od człowieka pracy Słoneczko mamy i kaca mamy i nawał roboty. Wpadłam się przywitać na sekundę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 09:51   #561
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Na tej Pięknej sprzedają ponoć bez problemu. Za 410.
Czytałam...jutro to sprawdzę.Na początek podjade do swojej pani dermatolog,40 zł różnicy- zawsze to lepiej pod kontrolą dermatologa tym bardziej że ona sama poddała się tej kuracji.Zobaczymy co powie.
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:12   #562
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=mikaam;8830296]Dzień dobry To straszne zasypiam i budze się z Wami...

...a dla mnie to wspaniałe,że po 15 latach życia z facetem budzę się i zasypam z kobietami
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:19   #563
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;8830966]
Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Dzień dobry To straszne zasypiam i budze się z Wami...

...a dla mnie to wspaniałe,że po 15 latach życia z facetem budzę się i zasypam z kobietami
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:24   #564
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Następna wolna niedzielna sekunda
Czy któraś z was przypomina sobie Mdziusie na zdjęciu, bo albo jestem non stop zalana i mam zaniki albo nie chce się ona nam pokazać z łopatą w dłoni przy betoniarce
Megi podzielam, to naług zasypiać i budzić się z wamiA pomyśleć że kiedyś miałam inne podejście do internetu i znajomości wirtualnych
Masima jak obejrzysz moją fotkę z czółkiem prawie odplamionym to zauważ jaka jestem na nim ciągle czerwona a zdjęcie robione było po 3 miesiącach po masce
Całuski słoneczka daalej lecę pracować
Ach jeszcze jedno pytanie: jak przez telefon wchodzę na nasze forum czytam was ale jak próbuję się zalogować i coś napisać to mnie odrzuca że się nie zalogowałam czy któraś z was próbowała
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:26   #565
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nie no Kochane ja jestem szcześliwa że jestem tutaj z Wami! ale to zasypianie w ramionach ukochanego który jest tak rzadko w domu(praca)Sie rozmarzyłam...
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 10:45   #566
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

glowa mnie boli,trzecia kawa pije i nic
te wasze hulanki i swawole jeszcze mnie wykoncza!

no wlasnie cassaciu ,gdzie jest madziusia???,Lidia w Grecji,a Molly


A Wy co nic nie piszecie? Na profilach fotki ogladacie,czy co????????????Sa jakies nowe?(fotki)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-08-31 o 11:33
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:36   #567
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

kamilciu,a coz za poglad maja goscie,ze Ty przygnebiona? Jakis psychopatow masz w domu?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:37   #568
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Masima jak obejrzysz moją fotkę z czółkiem prawie odplamionym to zauważ jaka jestem na nim ciągle czerwona a zdjęcie robione było po 3 miesiącach po masce
Całuski słoneczka daalej lecę pracować
Ach jeszcze jedno pytanie: jak przez telefon wchodzę na nasze forum czytam was ale jak próbuję się zalogować i coś napisać to mnie odrzuca że się nie zalogowałam czy któraś z was próbowała

Cassatta ja nie wiem o czym ty mówisz, jak to przez telefon na forum

Ja mam tak ze jak odejde na 15 minut od komputera to mnie od razu z forum wylogowywuje i trzeba od nowa, czasami sie nie chce zalogowac. musze zamknac strone forum i wejsc od nowa wtedy mnie wpusci.

Cassatka obejrzałam to zdjecie jeszcze raz, no to mnie nie pocieszyło wcale, faktycznie rumień cholera jasna. Rzucałaś na to jakiś podkład, puder ? dało sie to czymś zniwelować troche, przykryć ? Używałaś wtedy raz dziennie, czy na noc cos2 ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:46   #569
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
kamilciu,a coz za poglad maja goscie,ze Ty przygnebiona? Jakis psychopatow masz w domu?
Pogląd, to za dużo powiedziane, bo zakłada proces myślowy, a to zupełnie bezmyślna teoria, że dziewczyna lat 15 , którą znam , jest.... zła, złośliwa i nic dziwnego,że rodzice mają z nią problemy. A ten dom, ci rodzice - znam bo to mój kuzyn.. Ona jest w nim samotna jak palec i chwała , że się buntuje , bo to w tym pzypadku odruch instynktu samozachowawczego. Kiedy mówię,że u nas była dwa tygodnie i było ok to słyszę, że udawała bo tak naprawdę to - i znowu to samo, że zła itd. A my ją tu po prostu szanujemy, akceptujemy i lubimy. Więc mówię im to, że to dowód, że jak się ją dobrze traktuje, to i ona potrafi być inna. Że to dom ją wychowuje a nie ona dom. Ze rodzice decydują, jakie ona ma miejsce w domu itd. że jeżeli jest naznaczona w domu jako ta zła, to po cholerę ona ma się starać. Buczuś - ściana. Ech, ona jest z innego miasta, pół Polski dalej i wiele dla niej nie mogę zrobić i to mnie męczy, bo widzę, wiem już, jak jej ciężko, jak niską ma samoocenę. Boli mnie to.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 11:51   #570
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima jak myślisz czy to normalne,że po 7 dniach od maski ciagle źle wyglądam?Dopiero od wczoraj mam czeroną buzię i ściągniętą skóre ? Ty w tym czasie szłaś już ku lepszemu a u mnie jakby dopiero środek kuracji .Wygląga na to,że nadchodzący tydzień mam z głowy i czeka mnie siedzenie w domu
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.