Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-07-15, 23:26   #1951
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm.....chuste czki to moze byc niezly pomysl, a jakie bys polecala?
slyszalam ze Vichy jakies produkuje...ale podejrzewam ze mi sie to nieoplaci...
Vichy za wysoko sie ceni...
Na razie u¿ywa³am Joany oraz Marion. Ta pierwsza daje lepszy efekt ale strasznie ¶mierdzi.Druga jest delikatniejsza w obu aspektach.
Cena ok 1,20-1,40 za sztukê.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-16, 09:52   #1952
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez yedanna Poka¿ wiadomo¶æ
Na razie u¿ywa³am Joany oraz Marion. Ta pierwsza daje lepszy efekt ale strasznie ¶mierdzi.Druga jest delikatniejsza w obu aspektach.
Cena ok 1,20-1,40 za sztukê.

wiesz kiedy czlowieka cos zawodzi to juz niewie co ma robic...ten moj loreal byl rewelacyjny...az tu nagle ...boom...
teraz to mysle ze te chusteczki bym uzywala na twarz, tylko...musze poszukac
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-16, 21:22   #1953
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

No widzicie, wiêc nie tylko mi to zbrzyd³o
Chusteczki sa dobre ale na twarz, na ca³e cia³o s± ma³o ekonomiczne niestety.

Kurcze mêczy mnie ten rytua³: pilingowanie, zdzieranie, opalanie od nowa, nie znoszê tego.

Ale póki co u¿ywam pianki Lirene i ona przynajmniej nie jest t³usta, szybko siê rozprowadza, i nie tworzy plam, ale skóra po niej sucha
Ehh....ju¿ nawet tego Loreala nie próbuje bo dla mnie te wszystkie balsamy daj± raczej taki sam efekt.
S± fajne owszem, kolor skóry po nich ³adny ale uci±¿liwe w stosowaniu
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-16, 21:57   #1954
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz kiedy czlowieka cos zawodzi to juz niewie co ma robic...ten moj loreal byl rewelacyjny...az tu nagle ...boom...
teraz to mysle ze te chusteczki bym uzywala na twarz, tylko...musze poszukac
Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
No widzicie, wiêc nie tylko mi to zbrzyd³o
Chusteczki sa dobre ale na twarz, na ca³e cia³o s± ma³o ekonomiczne niestety.
Nie stosowa³am na cia³o, bo jestem wierna lorealowi. Zreszt± nie wyobra¿am sobie tego rytua³u z chusteczkami na ca³ym ciele
Ale na twarz, szyjê i dekolt s± moimi faworytami.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-17, 07:40   #1955
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej Dziewczyny! Ja równie¿ mia³am tak, ¿e balsamy b±d¼ samoopalacze schodzi³y ze nie w plamach i musia³am zmywaæ pumeksem b±d¼ mokrym rêcznikiemAle wpada³m na pomys³ i ju¿ mi siê to nie zdarza, a mianowicie: w ci±gu jednego dnia smarujê siê mleczkiem samoopalaj±cym sun ozon w odstêpie 6 godzinnym, gdzie¶ tak (czasami mniejszym) rêkawiczk± gumow± oczywi¶cie by wewn±trz d³onie nie by³y ¿ó³te i koniec ze smarowaqniem na dwa, trzy dni.Jestem opalona a skóra mo¿e te¿ odpocz±æ, bez nawalania kolejnych warstw.Spróbujcie niezaszkodzi. Aha mam pro¶be: mo¿ecie poleciæ jaki¶ dobry samoopalacz do twarzy daj±cy ciemny efekt???A i jeszcze jedno u¿ywa³ kto¶ mo¿e mas³a z bielandy sunny skin??Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-17, 10:13   #1956
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! Ja równie¿ mia³am tak, ¿e balsamy b±d¼ samoopalacze schodzi³y ze nie w plamach i musia³am zmywaæ pumeksem b±d¼ mokrym rêcznikiemAle wpada³m na pomys³ i ju¿ mi siê to nie zdarza, a mianowicie: w ci±gu jednego dnia smarujê siê mleczkiem samoopalaj±cym sun ozon w odstêpie 6 godzinnym, gdzie¶ tak (czasami mniejszym) rêkawiczk± gumow± oczywi¶cie by wewn±trz d³onie nie by³y ¿ó³te i koniec ze smarowaqniem na dwa, trzy dni.Jestem opalona a skóra mo¿e te¿ odpocz±æ, bez nawalania kolejnych warstw.Spróbujcie niezaszkodzi. Aha mam pro¶be: mo¿ecie poleciæ jaki¶ dobry samoopalacz do twarzy daj±cy ciemny efekt???A i jeszcze jedno u¿ywa³ kto¶ mo¿e mas³a z bielandy sunny skin??Pozdrawiam
Do twarzy polecam apteczny La Roche Possay-Autohelios.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-17, 14:38   #1957
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziêkujê bardzoZastanawia³am siê nad kupnem tego samoopalacza ale kurcze jako¶ nie moge nazbieraæ kasy i non stop kupujê ale tañsze jak soraya, balsam loreal czy dove.Pozbieram i sobie go kupiê ju¿ od dawna marzy mi siêPrzegl±da³am KWC i mam chêæ na niego.Buziaki
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-07-17, 14:40   #1958
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

A Dobry jest samoopalacz loreal???Mo¿e te bym sobie kupila do twarzy aha i wybraæ ¿el czy krem???Z góry dziêkujê za odpowied¼
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-17, 15:57   #1959
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja polecam mus br±zuj±cy Lirene, mo¿e byc i do twarzy i do cia³a
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-18, 07:11   #1960
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Z lirene z tej seri mia³am samoopalacz w ¿elu i w kremie i zdziwi³am siê, poniew¿ nic nie przybr±zowi³y mnie.Niewiem czemu tak jestCzy s± jakie¶ sposoby by opalenizna z tubki by³a ciemniejsza???Kurcze mam 40 z³ i niewiem czy dalej zbierac na LPR czy kupiæ loreal sublime bronze/???Czy jest jaka¶ osoba, która próbowa³a tych dwóch samoopalczy i mo¿e porównaæ???Pozzdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-20, 17:24   #1961
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja w³a¶nie posmarowa³am buziê chusteczk± samoopalaj±c± Joanna Sensual.
Nie wiem czy to nowo¶æ.
Póki co przyjemnie pachnie kokoskiem
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 01:01   #1962
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
moim faworytem jest Clarins concentree (to moje drugie odkrycie roku zaraz po Dove ) zdradzi³am dla niego swojego ukochanego Diora którego uzywa³am od 4 lat, teraz wiem ¿e do Diora juz nie powrócê
Madziorka, gdzie kupic tego clarinsa? szukam troche teraz po necie i nie mogê go namierzyc. zastanawiam sie tez nad tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2522
czy on sie nadaje do twarzy? konczy mi sie wlasnie samoopalacz w mleczku i mimo, ze jestem zadowolona, to kusi mnie sprobowanie czegos innego
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 10:28   #1963
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash Poka¿ wiadomo¶æ
Madziorka, gdzie kupic tego clarinsa? szukam troche teraz po necie i nie mogê go namierzyc. zastanawiam sie tez nad tym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2522
czy on sie nadaje do twarzy? konczy mi sie wlasnie samoopalacz w mleczku i mimo, ze jestem zadowolona, to kusi mnie sprobowanie czegos innego
bez problemu dostaniesz go w ka¿dej Sephorze, co do Clarinsów to zawsze mia³am problem z ich kolorystyk± bo wygl±da³am po nich strasznie sztucznie, natomiast ten nowy Clarins concentrate jest wyjatkiem, po nim buzia wyglada jak opalona na s³oñcu, zero sztuczno¶ci
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 11:53   #1964
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, ja Wam powiem, ¿e jeszcze nie u¿y³am mojego Concentee... A ma takie dobre opinie..Ale ten mocny efekt mnie przera¿a i mam stresa sie nim posmarowaæ..
W zamian za to w przyp³ywie gotówki zakupi³am Eau Lactee i stwierdzam, ¿e mnie nie opala, albo opala minimalnie..Ja nie wiem, chyba cos mam ze skór±, ¿aden samoopalacz na mnie nie dzia³a

Sathi,jak chusteczki?
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 17:55   #1965
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Chcia³am sie zapytaæ o te chusteczki z joanny. Jakie s± czy daj± mocny efekt????i gdzie je mo¿na kupiæ bo u mnie w astorze w Opolu widzia³am ale balsam do nóg br±zuj±cy.A mo¿e w aptece s±???Zale¿y mi aby moja twarz by³a bardziej opalona bo co¶ te samoopalacze chyba przestaj± dzia³aækupi³am sobie sublime bronze, niby fajny efekt ale jak umyje dwa razy twarz to schodzi chyba ca³kiem, a mo¿e poprostu ja jestem przewra¿liwiona na tym puncie i nie widzie tej opalenizny:/niewiem w ka¿dym raize trochê ¿a³ujê, ¿ê go kupi³am.
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 18:40   #1966
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Donoszê i¿ chusteczki s± rewelacyjne.
Kolor po 3 aplikacjach miodzio
Ladnie pachnie, nie klei sie, nie ma smug, ³atwo siê aplikuje.
Posmarowa³am siê dwa razy wieczorem i raz nastêpnego dnia [jedn± chusteczk±, rozciê³am j± na trzy]
Koszt - 1,4 szt.
Polecam
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-22, 19:47   #1967
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
bez problemu dostaniesz go w ka¿dej Sephorze, co do Clarinsów to zawsze mia³am problem z ich kolorystyk± bo wygl±da³am po nich strasznie sztucznie, natomiast ten nowy Clarins concentrate jest wyjatkiem, po nim buzia wyglada jak opalona na s³oñcu, zero sztuczno¶ci
tylko, ze ja do najblizszej sephory mam 100 km :/
a o tym samopalaczu calrins w spray do ciala cos wiecie? dobry jest? nadaje sie tez do twarzy?
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia

Edytowane przez Ash
Czas edycji: 2007-07-22 o 20:14
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-23, 17:08   #1968
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ash Poka¿ wiadomo¶æ
tylko, ze ja do najblizszej sephory mam 100 km :/
a o tym samopalaczu calrins w spray do ciala cos wiecie? dobry jest? nadaje sie tez do twarzy?
oj no to rzeczywiscie klops, a patrzy³a¶ moze na truskawce.pl?
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-23, 21:49   #1969
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
oj no to rzeczywiscie klops, a patrzy³a¶ moze na truskawce.pl?
nie ma
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 16:44   #1970
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

hej dziewczyny
oststnio kupilam sobie aktywator opalania z Kolastyny,poczytalam pare opinii na KWC i sie nim troche zrazilam ale po posmarowaniu i po 1,5 h lezenia na slonku widac bylo efekt przyspieszonej opalenizny...bylam bardziej opalona bo az bylo widac moje rozstepy na udach i pupie(ktorych nieznosze)
no ale pogoda ostatnio niedopisuje wiec caly czas jestem nieopalona...polowa wakacji zleciala a ja jestem blada

ale dzis czytalam sobie gazetke i znowu artykul o opalaniu...jak zwykle teksty w stylu "opalona skora jest SEXY" "opalone cialo latem " "zdrowa opalenizna" itd.itp... ale jednoczesnie jest napisane "opalona skora jest SEXY ale tylko bronzerami..." powinni jeszcze dopisac ...."bronzerami ktore wcale nieopalaja" ....i taki powstaje z tego paradoks... jeszcze gdy pokazuja modelke opalona doslownie na CZEKOLADE ,jest to wogole smieszne bo samoopalacze niedaja takiego efektu!!!!!
czytalam tez o samoopalaczach typu TERRACOTA ---- o co w nich chodzi?????
czy ktoras z was ma doswiadczenia zwiazane z uzywaniem samoopalaczy tego typu????? czy to wlasnie one daja taki intensywny efekt???


bo ja jestem juz troszke podlamana...bo te wszystkie mazidla nie daja takiego efektu jaki bym chciala, albo wcale nie daja zadnego efektu...

uff...troche sie napisalam ale musialam.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 16:51   #1971
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja wczoraj zdar³am ca³a opalenizne bo wkurza mnie juz od jakiegos czasu to ze ciagle brudzi mi jasne ubrania ¿e o bieliznie nie wspomne, poza tym aby utrzymac ³adny kolor trzeba ciagle sie smarowac, robic peelingi i tak w ko³ko, skóra jest przesuszona pomimo tego ze ciagle j± nawilzam tresciwymi mazid³ami .A najgorsze jest to ze mimo tego ze samoopalacz ani balsam brazuajacy nie ma filtrów to jednak nigdy nie ³apie mnie na samoopalona skóre s³onko- w ubieg³e wakacje by³am w tropikach i w pierwszym tyg by³am wysmarowana samoopalaczem zeby nie straszyc bladoscia i wogole nie mog³am sie opalic nawet troszke, po zejsciu samoopalacza skóra wogole nie by³a opalona, dopiero jak wysz³am na s³onko wysmarowana tylko filtrami( wysokimi) to s³onko ³adnie mnie przybr±zowilo nie wiem jak to dzia³a ale moja skóra potraktowana samoopalaczem wogole sie nie opala, wypróbowalam juz wiele razy opalanie sie w ten sposob - mialam nadzieje ze po zejsciu samoopalacza opalenizna zostanie- nic z tych rzeczy Teraz chyba sprobuje sie troszeczke opalic naturalnie - ale jak wiadomo z wysokimi filtrami to sobie pewnie troche poczekam W kazdym razie robie odwyk samoopalaczowy
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 17:49   #1972
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczoraj zdar³am ca³a opalenizne bo wkurza mnie juz od jakiegos czasu to ze ciagle brudzi mi jasne ubrania ¿e o bieliznie nie wspomne, poza tym aby utrzymac ³adny kolor trzeba ciagle sie smarowac, robic peelingi i tak w ko³ko, skóra jest przesuszona pomimo tego ze ciagle j± nawilzam tresciwymi mazid³ami .A najgorsze jest to ze mimo tego ze samoopalacz ani balsam brazuajacy nie ma filtrów to jednak nigdy nie ³apie mnie na samoopalona skóre s³onko- w ubieg³e wakacje by³am w tropikach i w pierwszym tyg by³am wysmarowana samoopalaczem zeby nie straszyc bladoscia i wogole nie mog³am sie opalic nawet troszke, po zejsciu samoopalacza skóra wogole nie by³a opalona, dopiero jak wysz³am na s³onko wysmarowana tylko filtrami( wysokimi) to s³onko ³adnie mnie przybr±zowilo nie wiem jak to dzia³a ale moja skóra potraktowana samoopalaczem wogole sie nie opala, wypróbowalam juz wiele razy opalanie sie w ten sposob - mialam nadzieje ze po zejsciu samoopalacza opalenizna zostanie- nic z tych rzeczy Teraz chyba sprobuje sie troszeczke opalic naturalnie - ale jak wiadomo z wysokimi filtrami to sobie pewnie troche poczekam W kazdym razie robie odwyk samoopalaczowy

ja tez sobie dalam na razie spokoj z samoopalaniem ciala...tez mi sie juz niechialo...a ja jestem na dodatek bardzo niesystematyczna
no ale jutro dostane bronzer Avene do twarzy z tej serii Cleanance podobno jest fajny...wiec go sprawdze
a pozatym to skora opalona sloncem jest bardziej wygodna i praktyczna niz ta z tubki...podwaza juz to twoja wypowiedz.
kurcze!!!! ja zawsze uzywam filtrow(w ciagu roku) a przychodza wakacje to sie nawet opalic niemoge...przecierz raz do roku mozna byc opalona!!!!
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 20:14   #1973
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczoraj zdar³am ca³a opalenizne bo wkurza mnie juz od jakiegos czasu to ze ciagle brudzi mi jasne ubrania ¿e o bieliznie nie wspomne, poza tym aby utrzymac ³adny kolor trzeba ciagle sie smarowac, robic peelingi i tak w ko³ko, skóra jest przesuszona pomimo tego ze ciagle j± nawilzam tresciwymi mazid³ami .A najgorsze jest to ze mimo tego ze samoopalacz ani balsam brazuajacy nie ma filtrów to jednak nigdy nie ³apie mnie na samoopalona skóre s³onko- w ubieg³e wakacje by³am w tropikach i w pierwszym tyg by³am wysmarowana samoopalaczem zeby nie straszyc bladoscia i wogole nie mog³am sie opalic nawet troszke, po zejsciu samoopalacza skóra wogole nie by³a opalona, dopiero jak wysz³am na s³onko wysmarowana tylko filtrami( wysokimi) to s³onko ³adnie mnie przybr±zowilo nie wiem jak to dzia³a ale moja skóra potraktowana samoopalaczem wogole sie nie opala, wypróbowalam juz wiele razy opalanie sie w ten sposob - mialam nadzieje ze po zejsciu samoopalacza opalenizna zostanie- nic z tych rzeczy Teraz chyba sprobuje sie troszeczke opalic naturalnie - ale jak wiadomo z wysokimi filtrami to sobie pewnie troche poczekam W kazdym razie robie odwyk samoopalaczowy


No w³a¶nie ja te¿ zauwa¿y³am, ¿e jak jestem posmarowana to co¶ siê nie mogê tak opaliæ.Ostatnio by³am nad jeziorkiem siê opalaæ, wszyscy znajomi siê opalili, kol¿anka spiek³a na raka, ch³opak na czekoladkê, a ja praktycznie nica pisz± w necie, ¿e to nie ma znaczenia czy samoopalacz w trakcie opalania jest na ciele czy nie, a okazujê siê, ¿e nie jest tak. No trudno co zrobiæ...ale lubiê siê samoopalaæ moim mleczkiem samoopalj±cym sun ozon, chocia¿ w sumie jak tak patrzê na dziewczyny, naturalnie opalone to im strasznie zazdroszczê...najbardzi ej chcia³abym mieæ opalon± twarz ale co siê posmarujê jakim kolwiek samoopalaczem nie otrzymuje wymarzonego efektu...a najgorsze jest to jak sobie nawyciskam i pu¼eniej na t± ranê samoopalacz mocniej opala i to strasnzie wygl±da.Czy Wy mia³y¶cie te¿ co¶ podobnego???Co z tym robiæ???Jak na to zaradziæ????Pozdrawiam buziaki
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 20:23   #1974
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie ja te¿ zauwa¿y³am, ¿e jak jestem posmarowana to co¶ siê nie mogê tak opaliæ.Ostatnio by³am nad jeziorkiem siê opalaæ, wszyscy znajomi siê opalili, kol¿anka spiek³a na raka, ch³opak na czekoladkê, a ja praktycznie nica pisz± w necie, ¿e to nie ma znaczenia czy samoopalacz w trakcie opalania jest na ciele czy nie, a okazujê siê, ¿e nie jest tak. No trudno co zrobiæ...ale lubiê siê samoopalaæ moim mleczkiem samoopalj±cym sun ozon, chocia¿ w sumie jak tak patrzê na dziewczyny, naturalnie opalone to im strasznie zazdroszczê...najbardzi ej chcia³abym mieæ opalon± twarz ale co siê posmarujê jakim kolwiek samoopalaczem nie otrzymuje wymarzonego efektu...a najgorsze jest to jak sobie nawyciskam i pu¼eniej na t± ranê samoopalacz mocniej opala i to strasnzie wygl±da.Czy Wy mia³y¶cie te¿ co¶ podobnego???Co z tym robiæ???Jak na to zaradziæ????Pozdrawiam buziaki


mysle ze zeby temu zaradzic trzeba po prostu zakupic dobrze oczyszczajacy zel do mycia twarzy i przestac wyciskac...tak wiem ze to trudne bo ja sama czasem niemoge sie oprzec zeby nie wyciskac sobie wagrow... ale nie wyciskam...co prawda mi nigdy nie wchodzil samoopalacz w pory czy wagry wiec nie wiem ...moze zle rozsmarowywujesz ten samoop???
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 20:31   #1975
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja sie samoopala³am ostatnio ale do czasu a¿ pojecha³am na jeziorko Zbuntowa³am sie i pomy¶la³am sobie ¿e pakowanie w skóre ci±gle tych balsamów, zdzieranie ich (nie mówi±c ju¿ o zaciekach itp) bêdzie bardziej szkodliwe niz 3 dni opalania sie na sloncu (z filtrem). Teraz jestem opalona naturalnie i bardzo sie ciesze ¿e po prysznicu moge i¶æ odrazu spaæ a nie pó³ godziny wsmarowywaæ w siebie co¶ co na drugi dzieñ ¶mierdzi
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 20:34   #1976
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja tez zazdroszcze innym dziewczyna pieknej opalenizny....zwlaszcza STOPY i NOGI......................oje j....boze ja bym chciala miec chociarz opalone nogi...i stopy:mdle je:
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-24, 20:37   #1977
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 281
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
ja tez zazdroszcze innym dziewczyna pieknej opalenizny....zwlaszcza STOPY i NOGI......................oje j....boze ja bym chciala miec chociarz opalone nogi...i stopy:mdle je:
ja bym na Twoim miejscu opali³a Nie wiem z jakich powodów sie nie opalasz ale podobno skóra na nogach najwolniej sie starzeje
__________________
Kwiecieñ^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-25, 10:00   #1978
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja jestem wsciek³a akurat jak zmy³am ca³a opalenizne to pogoda sie zepsu³a i ciagle pada deszcz wiec nie moge sie naturalnie opalic chyba sie bede musia³a chociaz na kilka dni przeprosic z samoopalaczem
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-25, 12:17   #1979
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
mysle ze zeby temu zaradzic trzeba po prostu zakupic dobrze oczyszczajacy zel do mycia twarzy i przestac wyciskac...tak wiem ze to trudne bo ja sama czasem niemoge sie oprzec zeby nie wyciskac sobie wagrow... ale nie wyciskam...co prawda mi nigdy nie wchodzil samoopalacz w pory czy wagry wiec nie wiem ...moze zle rozsmarowywujesz ten samoop???
Mam ró¿ne ¿ele do mycia twarzy...ale zawsze jak próbuje samoopalaczy to zawsze mocniej opala mijesce zranione.No spróbuje nie wyduszaæ ale nie moge patrzec na pryszczaaha to mo¿e by¶ mog³a mi poleciæ jakis ¿el do mycia twarzy.¯aden chyba samoopalacz nie dzia³a na mojej twarzy... dlaczego???co mogê zrobiæ ¿eby samoopalacz dawa³ intensywniejszy odcieñ???chyba bêde musia³a kupic polecany la roche posayale teraz muszê wykorzystaæ dopiero co kupiony loreal sublime bronze.Pozdrawiam!!!
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-25, 12:27   #1980
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ró¿ne ¿ele do mycia twarzy...ale zawsze jak próbuje samoopalaczy to zawsze mocniej opala mijesce zranione.No spróbuje nie wyduszaæ ale nie moge patrzec na pryszczaaha to mo¿e by¶ mog³a mi poleciæ jakis ¿el do mycia twarzy.¯aden chyba samoopalacz nie dzia³a na mojej twarzy... dlaczego???co mogê zrobiæ ¿eby samoopalacz dawa³ intensywniejszy odcieñ???chyba bêde musia³a kupic polecany la roche posayale teraz muszê wykorzystaæ dopiero co kupiony loreal sublime bronze.Pozdrawiam!!!

ja polecic moge tylko 2...rewelacja w oczyszczaniu, 1 to SebaMed pianka do mycia twarzy gleboko oczyszczajaca (w aptece) @: to Bioderma Sebium zel w pompce do mycia twarzy,rownierz gleboko oczyszczajacy(rownierz w aptece)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.