rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 11:36   #451
niuniaaa23NML
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam Natalko czy ja bym mogla prosić o tą diete programu Rolletic na maila natalka21i30@o2.pl proszę cię bardzo ponieważ chce schudnąć , jestem po 2 ciązy i zostalo mi sporo chce zgubić 15 kg

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia1310 Pokaż wiadomość
kakalinka20 podaj mi swojego maila to wyśle te dietki, bo niestety poprzez wizaż nie da rady a ja mam porobione zdjęcia tych książeczek
jak nie chcesz podawać tutaj maila to wyślij na prv
Witam Natalio 1310 czy ja bym mogla prosić o tą diete programu Rolletic na maila natalka21i30@o2.pl proszę cię bardzo ponieważ chce schudnąć , jestem po 2 ciązy i zostalo mi sporo chce zgubić 15 kg
niuniaaa23NML jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 08:59   #452
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja dzisiaj się wybieram 2 raz. A wiec na efekty czekam jeszcze póki co
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 22:57   #453
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Byłam dzisiaj pierwszy raz na rollenie - pojęcia nie mam czy to ustrojstwo działa czy nie, ale po godzinie czułam się tak zrelaksowana, że nawet ten efekt mnie zadowolił i zachęcił do następnych wizyt
__________________
Moje przeróbki: ubrania, biżuteria, pomysły <-- od 19.03 2014 nowa kategoria - przepisy
http://babkaodbiologii.blogspot.com/
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 14:34   #454
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj pierwszy raz na rollenie - pojęcia nie mam czy to ustrojstwo działa czy nie, ale po godzinie czułam się tak zrelaksowana, że nawet ten efekt mnie zadowolił i zachęcił do następnych wizyt
a na jakiej czesci ciala bylas? Bo chyba mialas za male igielki albo pani Cie tylko miziala nim jesli sie czulas zrelaksowana.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:26   #455
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Pani mnie żadna nie macała Tylko urządzenie - nogi, pośladki, brzuch i ręce tak w skrócie. Ktoś na poprzedniej stronie też pisał o odprężeniu
__________________
Moje przeróbki: ubrania, biżuteria, pomysły <-- od 19.03 2014 nowa kategoria - przepisy
http://babkaodbiologii.blogspot.com/
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 10:01   #456
paulaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Kto choć raz w życiu był na jednym masażu endermologii, ten nawet nie spojrzy na rolletica, bo to jak rozmawiać o mercedesie i maluchu. Ja miałam w domu urządzenie rolletic (obecnie jest zepsute - kosztowało 6 tys), więc wiem, co mówię. Endermologii reklamować nie trzeba. Nie ma kobiety, która po niej nie widziałaby spektakularnych efektów. Po co tracić czas i sięgać po półśrodki, gdy można iść na leczniczy i najbardziej skuteczny masaż który od lat jest bezkonkurencyjny? Och, gdyby mi wcześniej polecono, zanim kupiłam to rolletikowe badziewie... Pozdrawiam wszystkie dbające o linię dziewczyny
paulaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 13:44   #457
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Pani mnie żadna nie macała Tylko urządzenie - nogi, pośladki, brzuch i ręce tak w skrócie. Ktoś na poprzedniej stronie też pisał o odprężeniu
nie mowie o macaniu przez pania, ale o rollerze
Zabieg na cialo tym urzadzeniem powinien byc silno wykonywany a nie jeżdżeniem sobie jako masazyk.
Jak ja wykonuje to mocno nakluwam, daje ampulke i dalej nakluwam mocno na tyle, ze czasami pojawiaja sie mocno czerwone kropki.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-07, 20:30   #458
arbuziaczek
Raczkowanie
 
Avatar arbuziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nie pamiętam
Wiadomości: 31
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Kasia_gol Pokaż wiadomość
Linia podziału jest linia na wysokości pępka. I tak nogi oraz dół brzucha masujemy w stronę węzłów pachwinowych. Czyli tu będzie się zmieniał kierunek podczas masażu. Zaś od pępka w górę - w stronę węzłów pachowych.
Witam,
najpierw przyznaję sobie Złoty Order Tyranozaura za Wykopalisko roku
Wątek wyskoczył mi w Googlach, a dokładniej powyższy cytat.

Mam właśnie pytanie jak to z tym kierunkiem masażu jest. Dostałam karnet, byłam na pierwszej wizycie i ku memu zdziwieniu miałam wszystko robić tylko po 1 stronie rollmasażera, czyli po dolnej partii brzucha i po plecach rolki szły w kierunku dołu. Spytałam pani z obsługi i powiedziała, ze brzuch tak ma być, ale nie spytałam co do innych części ciała, bo wyszła i nie miałam możliwości. Na wywieszonym plakacie z instrukcją również wew. część ud była do dołu (?!)

Proszę zatem Was o pomoc. Jeśli się któraś z Was zna, to proszę o odp.: które partie masujemy w dół? Chcę mieć pewność, nie chcę sobie zaszkodzić
arbuziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 10:20   #459
KosmetologAnetaNawrot
Przyczajenie
 
Avatar KosmetologAnetaNawrot
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja myślę, że zabiegi z wykorzystaniem jakiegokolwiek masażu są efektywne i przynoszą rezultaty, jednak trzeba pamiętać, że nie będą się one utrzymywać do końca życia. Dlatego też trzeba wykonywać je systematycznie co jakiś czas i pamiętać o zdrowym trybie życia
KosmetologAnetaNawrot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 14:14   #460
klaudiaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 29
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Byłam na kilku zabiegach i powiem jedno... wrócę tam! Mam szczęście, że zazwyczaj spotykam się z cenami niższymi niż podane przez Was. Masaż rolletic to tak na prawdę masaż limfatyczny, więc pobudza przepływ limfy, stymuluje organizm do oczyszczania (stąd też może być początkowo delikatnie większy spadek wagi). Poza tym działa na cellulit, ale żeby zobaczyć widoczne efekty trzeba odwiedzić salon więcej niż 2 czy 3 razy. Na początek polecam wykupić pojedyncze wejście, żeby ocenić czy ta forma nam odpowiada i czy nie przeszkadza nam ból, który możemy odczuwać podczas masażu miejsc z większą ilością cellulitu.
klaudiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 12:28   #461
DariaMaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez arbuziaczek Pokaż wiadomość
Witam,
najpierw przyznaję sobie Złoty Order Tyranozaura za Wykopalisko roku
Wątek wyskoczył mi w Googlach, a dokładniej powyższy cytat.

Mam właśnie pytanie jak to z tym kierunkiem masażu jest. Dostałam karnet, byłam na pierwszej wizycie i ku memu zdziwieniu miałam wszystko robić tylko po 1 stronie rollmasażera, czyli po dolnej partii brzucha i po plecach rolki szły w kierunku dołu. Spytałam pani z obsługi i powiedziała, ze brzuch tak ma być, ale nie spytałam co do innych części ciała, bo wyszła i nie miałam możliwości. Na wywieszonym plakacie z instrukcją również wew. część ud była do dołu (?!)

Proszę zatem Was o pomoc. Jeśli się któraś z Was zna, to proszę o odp.: które partie masujemy w dół? Chcę mieć pewność, nie chcę sobie zaszkodzić
Powiem Ci szczerze, że jestem zaskoczona. Byłam kilka razy na roll masażu i każda część ciała powinna być masowana, że rolka kręci się ku górze. Tak mi Pani powiedziała. Więc w sumie nie wiem teraz czy robię poprawnie czy nie :/
DariaMaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.