Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 18:11   #2911
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
Jest sklep Armaniego? Ja myślałam, że ich kosmetyki są w Douglasie w ZT
Pewnie tak, ja nie mieszkam w Warszawie, więc zadzwoniłam na numer, który znalazłam w internecie.
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:39   #2912
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Który masz numerek różu Vipery? Wczoraj kupiłam 07 i efekt na twarzy jest naprawdę ładny, ale już zdążyłam zużyć jakieś 90% opakowania, jednym drżącym ruchem ręki.
O ile mnie pamięć nie myli, to mam numery 5 i 7. Fakt, miękki jest jak masło, ale kolory idealne dla bladolicych

Zwątpiłam w postaci opcji nr 3 - kupiłam znowu Sheer to Cover. Nie oszukujmy się, tylko IsaDora ma idealny dla mnie kolor podkładu... A debet rośnie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 19:43   #2913
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny o ktorych rozach Vipery mowicie? O tych w okraglych czy w prostokatnych opakowaniach?
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:06   #2914
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Cmoksiu, ja w zeszłym miesiącu dzwoniłam do tego sklepu Armaniego w złotych tarasach i ekspedientka mi powiedziała, że ta zerówka to nie podkład, tylko baza, także teraz to już jestem pogubiona... Daj znać, jak już go zobaczysz i ocenisz, i jakbyś jeszcze mogła zobaczyć 02 odcień, czy jest jasny, to byłabym zobowiązana
Na moim 0 widnieje podpis Foundation, na stronie Armaniego ten kolor znajduje się w palecie kolorów podkładu. Gdyby był bazą myślę że na stronie Armani widniałby jednak osobno. Tak czy inaczej, czy to baza czy nie, świetnie rozjaśnia podkład i chwała mu za to


Kliknęłam przed chwilą coś co mam zamiar używać również do mieszania podkładów, ich rozjaśniania, bo nie liczę już że znajdzie się odpowiednio jasny.
Obawiam się że jest rozświetlający i przy mojej mieszanej cerze będzie się błyszczał, jednak Armani również taki jest, i bez pudru się nie obejdzie.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=322812641
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:19   #2915
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez dzastina000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny o ktorych rozach Vipery mowicie? O tych w okraglych czy w prostokatnych opakowaniach?
Prostokątnych.
Ja swój upuściłam jeszcze zanim w ogóle zdążyłam go otworzyć. Jak zużyję te resztki, które się jeszcze trzymają opakowania na pewno pomaszeruję po ten i jeszcze jakiś inny odcień.
Jest właśnie taki miękki, wygodnie się go nakłada. Łatwo z nim przesadzić, ale wystarczy delikatnie przetrzeć policzki chusteczką czy czystym pędzlem.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:30   #2916
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Prostokątnych.
Ja swój upuściłam jeszcze zanim w ogóle zdążyłam go otworzyć. Jak zużyję te resztki, które się jeszcze trzymają opakowania na pewno pomaszeruję po ten i jeszcze jakiś inny odcień.
Jest właśnie taki miękki, wygodnie się go nakłada. Łatwo z nim przesadzić, ale wystarczy delikatnie przetrzeć policzki chusteczką czy czystym pędzlem.
Dziekuje, chyba tez przyjrze sie temu 07
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 11:09   #2917
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wreszcie udało mi się kupić bazę z filtrem 50 MACa

przy okazji byłam w Douglasie i oglądałam podkłady Armaniego: najjaśniejszy podkład to 2, która jest żółta, chyba nieco ciemniejsza od 49 IsaDory (mówię tak na oko, bo nie dorwałam testera ID), 0 to rozświetlająca baza z mnóstwem brokatu. Bardzo miły sprzedawca wygrzebał mi jakiś podkład w słoiczku, chyba designer shaping, też 2, ale jak roztarł mi go na ręce to zrobił sie niewidoczny, nie to co ten luminous silk. Dostałam próbkę, ale nie wiem kiedy będę testować, bo zaraz idę katować twarz mikrodermabrazją
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 11:41   #2918
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja w 0 nie dostrzegam brokatu.

Poluję ostatnio na polecaną przez Ciebie YSL liliową i ani w Douglass jej nie było, na Allegro również.

Pozostaje rozjaśnianie podkładów Armani, lub ostatnim nabytkiem H. Rubinstein Sheer Clone z tym ze tu 01 Lily White jest bardziej rozświetlający niż Armani.

A mnie marzy się płaski mat w porcelanowej cerze, do tego takiej cerze idealnej Marzenia...
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 14:25   #2919
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
wreszcie udało mi się kupić bazę z filtrem 50 MACa

przy okazji byłam w Douglasie i oglądałam podkłady Armaniego: najjaśniejszy podkład to 2, która jest żółta, chyba nieco ciemniejsza od 49 IsaDory (mówię tak na oko, bo nie dorwałam testera ID), 0 to rozświetlająca baza z mnóstwem brokatu. Bardzo miły sprzedawca wygrzebał mi jakiś podkład w słoiczku, chyba designer shaping, też 2, ale jak roztarł mi go na ręce to zrobił sie niewidoczny, nie to co ten luminous silk. Dostałam próbkę, ale nie wiem kiedy będę testować, bo zaraz idę katować twarz mikrodermabrazją
Dzięki Cmoksiu. Szkoda, ze wydaje się ciemniejszy od Isadory, bo w takim razie nie będę na niego polować na allegro, bo nie ma sensu tak ryzykować.
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 14:34   #2920
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja w 0 nie dostrzegam brokatu.

Poluję ostatnio na polecaną przez Ciebie YSL liliową i ani w Douglass jej nie było, na Allegro również.
moze Ty trafilas na podklad, ktorego u nas nie ma. to, co ja oglądałam podpisane 0, miało ogrom brokatu

ja bazę kupuję w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Dzięki Cmoksiu. Szkoda, ze wydaje się ciemniejszy od Isadory, bo w takim razie nie będę na niego polować na allegro, bo nie ma sensu tak ryzykować.
wiesz, mogę się mylić, bo wiadomo jakie tam jest światło no niestety, próbki nie dostałam.
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 15:29   #2921
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam,

Dołączam do grona zamieszczając "próbkę" swojej cery, która tutaj wyszła dosyć różowo (na żywo jest w odcieniu ciepłym)

Edytowane przez obłoczek
Czas edycji: 2008-05-12 o 15:02
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 18:21   #2922
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ojej nic nie widac na tym zdjeciu (a raczej jasnej cery)

Cmoksiu jak stan Twojej cery po mikrodermabrazji?? Ja jestem zadowolona z kwasów ale na lepsze efekty bede musiala jeszcze poczekac póki co łuszcze sie w dolnym partiach twarzy a zalezy mi na policzkach najbardziej

A co do podkładów to dla mnie wszystko jest za ciemne ostatnio (dermacol chyba pojdzie w odstawke), moja szyja juz bardziej biała chyba byc nie może
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:38   #2923
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzisiaj byłam na drugim zabiegu. generalnie przez ostatni tydzień miałam łuszczącą się skorupę zamiast skóry ale teraz jest ok
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 14:05   #2924
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

według mnie mialas i tak sliczna cere wiec teraz po tym zluszczeniu bedzie idealna moze wrzucisz niebawem jakies zdjecia po kuracji Ile zabiegów bedziesz miala robionych??
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 14:34   #2925
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

opowiem Wam ostatnio co mi się przydarzyło :

Miałam wolny dzień i postanowiłam pójść do Sephory by ktoraś z wizażystek dobrała mi podkład do mojej cery (skórę na twarzy mam jaśniejszą niż na całym ciele).

Po kwadransie podeszła do mnie naburmuszona panienka, której powiedziałam o co mi chodzi. Ta roztarła mi na dłoni kolor,ale powiedziałam jej,że mam jasniejszą skórę na twarzy niż na ręce. Kobieta wspaniałomyślnie roztarła mi na dłoni jaśniejszy kolor mówiąc ''w takim razie ten bedzie idealny" i odeszła...Kopara opadła mi na ziemię!! Wkurzona na maxa wyszłam stamtąd i pokierowałam się w stronę Douglasa. Tam przyjęto mnie z uprzejmością ,Pani pomalowała mnie na całej twarzy mówiąc ''z tym kolorem nie będzie wygladała Pani jak biała ściana''. Trochę mnie to zbiło z tropu, gdyż panienka sama nie wyglądała jak mulatka ale mówię ''ok''-w tamtejszym lusterku i świetle nawet bardzo fajnie wyglądałam. Poprosiłam Panią o spisanie mi nazwy i numeru podkładu.
Zadowolona wróciłam do domu i spojrzałam w lustro. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę!!!! Mulatka z białymi uszami!! Byłam w szoku!! Jechałam tak przez całe miasto. Potem dopiero przypomniały mi się słowa wizażystki " nie bedzie pani wyglądała jak ściana "-to była prawda...



Juz naprawde nie wiem czy kiedykolwiek odnajde swój podkład
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 14:56   #2926
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

u mnie filtr przypudrowany hauschką daje efekt lekkiego podkładu - niestety podkłady, o których jest tu mowa, czyli te najjaśniejsze na polskim rynku, już zawierają 'filtry' (' ' bo spf 6 czy 8 to już daje sam barwnik), więc o nakładanie ich na krem z spf mija się z celem. i bądż tu mądrą...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 12:56   #2927
nalesniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witam

ja również należę do bladolicych ale właśnie nie wiem co mam z tym zrobić, żeby to jakoś podkreślić... i ładnie wyglądać (w miare) wiec proszę o pomoc załączam zdjęcia i pozdrawiam gorąco


Zdjęcie009.jpg
Zdjęcie024.jpg
nalesniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 15:09   #2928
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez nalesniczka Pokaż wiadomość
witam

ja również należę do bladolicych ale właśnie nie wiem co mam z tym zrobić, żeby to jakoś podkreślić... i ładnie wyglądać (w miare) wiec proszę o pomoc załączam zdjęcia i pozdrawiam gorąco


Załącznik 1361777
Załącznik 1361780
witam na forum! faktycznie jasniutka jestes, super Ja raczej nie bardzo sie znam na doradzaniu makijażu ale mysle, że mozesz delikatnie wymodelowac twarz podaje pomocnego linka http://www.wizaz.pl/kurs_model.php
Podkresl troche oczy kredka lub eyelinerem. Ekspertki pewnie Ci lepiej pomogą Pozdrawiam
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 15:31   #2929
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
według mnie mialas i tak sliczna cere wiec teraz po tym zluszczeniu bedzie idealna moze wrzucisz niebawem jakies zdjecia po kuracji Ile zabiegów bedziesz miala robionych??
e tam, jak odstawiłam hormony to się sypnęła i teraz wracam powoli do tego co było. Narazie miałam 2 zabiegi, następnym razem jak pojde to sie okaze czy będę miała trzeci czy już coś zupełnie innego (po 2-3 mam sie przerzucić na coś nawilżającego)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 19:08   #2930
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
e tam, jak odstawiłam hormony to się sypnęła i teraz wracam powoli do tego co było. Narazie miałam 2 zabiegi, następnym razem jak pojde to sie okaze czy będę miała trzeci czy już coś zupełnie innego (po 2-3 mam sie przerzucić na coś nawilżającego)
Dzieki Daria za odp rozumiem no tak to jest po odstawieniu hormonów dlatego staram sie w nie nie pakować Pozdrawiam
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 19:43   #2931
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
Dzieki Daria za odp rozumiem no tak to jest po odstawieniu hormonów dlatego staram sie w nie nie pakować Pozdrawiam

tzn po odstawieniu hormonów cera wróciła do stanu w jakim była zanim zaczęłam je brać, bo w trakcie była super mimo, że ostatnie tabletki kiepsko znosiłam, to z cerą nie było problemów, a ja i tak niedługo wracam do hormonów
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:33   #2932
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
Dzieki Daria za odp rozumiem no tak to jest po odstawieniu hormonów dlatego staram sie w nie nie pakować Pozdrawiam
też unikam hormonalnej "przyjemności"
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:38   #2933
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie przesadzajcie, reakcja na hormony - na branie i odstawienie - jest cechą indywidualną, nie ma co generalizować, że odstawienie powoduje jakieś straszne reakcje. Ja po odstawieniu dwa lata temu pigułek, nie zauważyłam zmian w stanie swojej cery. Wszystko zależy od organizmu i składu tabletek.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:23   #2934
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie przesadzajcie, reakcja na hormony - na branie i odstawienie - jest cechą indywidualną, nie ma co generalizować, że odstawienie powoduje jakieś straszne reakcje. Ja po odstawieniu dwa lata temu pigułek, nie zauważyłam zmian w stanie swojej cery. Wszystko zależy od organizmu i składu tabletek.
Jestes pierwsza osoba, od ktorej slysze, ze nie miala komplikacji - gratuluje. Fakt faktem, nie czytalam zadnego watku na ten temat, gdzie pewnie znalazloby sie wiecej takich perelek Wsrod kolezanek jednak opinia jest jednoznaczna na ten temat. W kazdym razie znajac swoj organizm wole nie ryzykowac i nie nazwalabym tego przesada


Pochwale sie, ze zamowilam sobie Loreala True Match na allegro - ze Stanow. W tamtejszym opakowaniu - buteleczce. Kolor W1, ktorego nie mialam przyjemnosci testowac w Polsce. Na szczescie bez zadnych prosiaczkowatych rozowosci, cieplutki, jednak zoltawym bym go nie nazwala...bardziej neutralny. Potrzebuje go na tzw. kryzysowe dni i ewentualne wielkie wyjscia, jesli podklady mineralne, na ktore wlasnie czekam mnie porzadnie nie zakryja. Jesli kogos interesuje porownanie go z mineralnym MAC nc 15 albo z ciemniejszym true matchem C1 to jutro wkleje, ale jesli dobrze pamietam walkowalyscie juz tutaj temat tych podkladow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 09:39   #2935
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jestes pierwsza osoba, od ktorej slysze, ze nie miala komplikacji - gratuluje. Fakt faktem, nie czytalam zadnego watku na ten temat, gdzie pewnie znalazloby sie wiecej takich perelek Wsrod kolezanek jednak opinia jest jednoznaczna na ten temat. W kazdym razie znajac swoj organizm wole nie ryzykowac i nie nazwalabym tego przesada
ja przy pierwszych tabletkach też nie miałam komplikacji. widziałam same plusy ale lekarka mi je zmieniła jak bąknęłam pod nosem podczas wizyty, że mi libido spadło. i to był wieeelki błąd, że się odezwałam, bo drugie tabletki to była porażka. od 2 miesięcy ich nie biorę, przytyłam od tego czasu straasznie, cera się sypnęła, generalnie już nie wiem czy gorzej było na ostatnich tabletkach czy już po ich odstawieniu teraz czekam na okres żeby zacząć nowe opakowaniu zupelnie innych tabletek. Podobno są najłagodniejsze, wiec zobaczymy jak to będę znosić

u nas dobieranie tabletek to czysta abstrakcja tak naprawdę, bo NIKT nie robi u nas odpowiednich badań dobierając tabletki, jeśli już to sprawdzają progesteron, a to za mało i stąd generalnie więcej jest osób narzekających na tabletki niż je chwalących
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 20:30   #2936
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość


u nas dobieranie tabletek to czysta abstrakcja tak naprawdę, bo NIKT nie robi u nas odpowiednich badań dobierając tabletki, jeśli już to sprawdzają progesteron, a to za mało i stąd generalnie więcej jest osób narzekających na tabletki niż je chwalących
ech swiete slowa
ja mialam robione badania poziomu hormonow na moje wyrazne zyczenie ale tabletki i tak mi dobrano dosyc przypadkowo - traf chcial, ze podpasowaly mi idealnie
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 20:32   #2937
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny czym skutecznie zakryc cienie pod oczami? Mam bardzo bladziutka cere.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 21:01   #2938
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość


Pochwale sie, ze zamowilam sobie Loreala True Match na allegro - ze Stanow. W tamtejszym opakowaniu - buteleczce. Kolor W1, ktorego nie mialam przyjemnosci testowac w Polsce. Na szczescie bez zadnych prosiaczkowatych rozowosci, cieplutki, jednak zoltawym bym go nie nazwala...bardziej neutralny.
Ja też go sobie zamówiłam. Ale niestety w moim przypadku okazał się to niewypał Przy mojej karnacji wygląda bardzo żółtawo/pomarańczowawo. Neutralny dla mnie jest jak do tej pory tylko Burżuj 71...
Pewnie lepszy byłby True Match N1, ale sprzedawca nie posiadał.

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym skutecznie zakryc cienie pod oczami? Mam bardzo bladziutka cere.
Nie używam korektora pod oczy, ale Maybelline w musie wyglądał mi w drogerii na bardzo jasny. Może byłby dobry.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 21:11   #2939
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

miałam ostatnio chwile zwątpienia, bo cera mi się bardzo uwrażliwiła i ciągle chodzę czerwona, ale dzisiaj koleżanka mnie zupełnie nieświadomie podbudowała
otóż przyszła do mnie na przerwie między wykładami, przyłożyła rękę do mojej i powiedziała, że ona razem z drugą koleżanką - która wydawała mi się bielsza ode mnie, bo nie ma rumieńców ani nic, tylko idealnie gładką bardzo jasną cerę - są fankami mojej skóry, bo jestem najjaśniejsza
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 22:21   #2940
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Ja też go sobie zamówiłam. Ale niestety w moim przypadku okazał się to niewypał Przy mojej karnacji wygląda bardzo żółtawo/pomarańczowawo. Neutralny dla mnie jest jak do tej pory tylko Burżuj 71...
Pewnie lepszy byłby True Match N1, ale sprzedawca nie posiadał.


Nie używam korektora pod oczy, ale Maybelline w musie wyglądał mi w drogerii na bardzo jasny. Może byłby dobry.
Az mi sie nie chce wierzyc Ja mam po W1 porcelanowa, niemalze biala twarz. Dzis nalozylam go po raz pierwszy i zglupialam. A na Burżuj 71 sie nie zdecydowalam, bo jest na mnie za ciemny, odcina sie od szyi. Coz, rozna reakcja cer O tym korektorze maybelline dziewczyny pisaly, ze ciemnieje. Tez w tej chwili szukam jakiegos dobrego korektora do niespodzianek, bo mam wrazenie, ze moj rimmel w sztyfcie to przezytek...

A ja znam jedna dziewczyne o jasniejszej ode mnie skorze - jest po prostu snieznobiala. Tak jasnej cery nie widzialam jeszcze u nikogo - nawet w tym watku
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.