Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-14, 09:59   #4111
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Czytam sobie te wszystkie okropności na temat lekarzy i nie mogę uwierzyć
Jak można tak beszczelnie Nas i tak już dostatecznie pokrzywdzone przez los oszukiwać i okradać.
Dziewczyny uważajcie na tych wszystkich oszustów!!!!!i nie dajcie zrobić się w bambukoSkoro płacicie tyle forsy za cały zestaw domagajcie się wszystkich kosmetyków wchodzących w skład zestawu.
Jeżeli chodzi o mnie to nie mogę powiedzieć- /dowiadywałam się telefonicznie co wchodzi w cenę zabiegu/ wszyscy lekarze czytaj: trzech,oferowali mi w cenie zabiegu również inne kosmetyki potrzebne do smarowania w pierszym miesiącu w tym również cosmelan2.Bez niego zabieg nie ma sensu.Takie jest moje skromne zdanie.

Podsumowująć ,szukajcie tylko takich lekarzy,którzy Wam to gwarantują.Innych omijajcie szerokim łukiem i dzielcie się z innymi plamiastymi, uwagami gdzie i w jakim gabinecie oszukują.Po co im nabijać kabzę skoro gdzie indziej można to zrobić taniej i ze wszystkimi potrzebnymi kosmetykami.
no właśnie i dlatego ja się zagotowałam, serce mi zawyło, że jakąś kolejną Plamkę jakiś lekarz chce naciąć, a Gonia na mnie nakrzyczała
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:15   #4112
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cassata-to jest receptura na krem do bardzo suchej skóry przepisany mojej córce przez dermatologa.Nie tylko przynosi ulgę ale i leczy .Bardzo skuteczny mam nadzieję że dobrze przepisałam składniki.Robiony w aptece kosztuje ok. 5 zł -to tanio.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:17   #4113
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

aha potrzebna jest recepta.Bez niej kosztuje drożej ok,.35 zł
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:32   #4114
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jozefinka888 i kamilia - to nie jest tak, że nic nie wiedziałam na temat zabiegu i co zawiera cały zestaw. To nie jest też tak, że lekarka mnie naciągnęła i za cenę całego zestawu zrobiła mi tylko cos1. Chyba źle się wyraziłam, albo mnie źle zrozumiałyście lekarka jest przyjaciółką mojej mamy, maskę nałożyła mi za śmiesznie niską cenę i tylko w tych miejscach, gdzie mam plamki. Wszystko mi powiedziała, o cos2 również itd, ale jak już pisałam, powiedziała również, że cos2 tak naprawdę jest w składzie podobny do cos1, tylko jest niższe stężenie, zawiera filtr itd. Generalnie chodzi o to, że stosowanie go podtrzymuje działanie cos1 tylko słabiej. Więc samo zastosowanie cos1 sprawia, że szybciej wróci się do skóry "nieczerwonej". A czy bez plamek? To się właśnie okaże
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:45   #4115
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Gonia31-widocznie Ty nie jesteś tak beznadziejnie plamiasta jak ja Mnie na pewno nie pomołaby sama maska cos1 i to trzymana na twarzy 5 godzin.Na ten eksperyment nie wydałbym ani złotówki,bo znam i widzę swoje olbrzymie plamiska
Skoro lekarka widziała twoje plamy i stwiedziła ,że wystarczy Ci tylko cos1 przez 5 godz. w super niskiej cenie/bo po znajomości/to Ok!! Zobaczymy ,może akurat Ci pomożeczego Ci życzę

Swoją drogą, już widzę tych wszystkich lekarzy pomstujących na nasze o nich opinie.Według nich to w ogóle jest nie do pomyślenia jak można samemu zabrać się za tak poważną rzecz jak cosmelan bez odpowiedniego wykształcenia

A niech sobie pomstująTo dla tych wszystich nie uczciwych
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 10:57   #4116
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Eh, sama już nie wiem czy jestem beznadziejnie plamiasta czy tylko trochę beznadziejnie... Generalnie mój problem to plamy tzw. pozapalne. Kiedyś to były takie dosyć ciemne plamy, teraz pozostał taki jakby cień, ale nadal widoczny i co najgorsze, trochę trudny do zamaskowania... Psycha mi siada od tego wszystkiego. MIałam chyba już 4 czy 5 zabiegów płynem jessnera, trochę pomogło ale nie do końca, więc teraz spróbowałam cosmelan. Zobaczymy. Trochę się wystraszyłam tego mojego "czerwonego buraka" zaraz po cos1, dlatego napisałam, ale w międzyczasie przeczyłtaam troszkę i już wiem, że prawie wszystkie byłyście czerwone po cos1 ...
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:37   #4117
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

annaluiza i madziusia: jestem ...a reszta to wcale za mną nie tęskni No tak jak byam ładna to i tęskniły i nawet za żonę mnie chciały, a jak jestem taka paskuda...to nawet nie pomaga, że uwielbiam sprzątać i ręczniki mam kwiatkami do przodu ...

...A ja i tak za wszystkimi się zdążyłam przez dobę stęsknić...

Tak mi powieki spuchły, że nia dałam rady patrzeć w monitor laptopa Dzisiaj jest już lepiej i skrobie do Was ... ponieważ Ania z Californii otrzymała dostawę !!!!!!!!!:jup i: Napiała do mnie dziękując za cierpliwośc i okazane zaufanie. Dzisiaj wysłała do mnie moje cosmelankowe zamówienie przesyłką priorytetową
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 11:44   #4118
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

......tak czytam i czytam i dochodze do wniosku, że my biedne plamki niedość że musimy sie zmagać z tymi plamiskami to jeszcze z nieuczcziwymi lekarzami.
OSOBIŚCIE MAM WIĘKSZE ZAUFANIE DO WAS KOCHANE COSMITKI NIŻ DO JAKIEGOKOLWIEK LEKARZA (NAWET GDYBY TO BYŁ SAM, PAPIEŻ-LEKARZ), CHOCIĄŻ PRZEZ MOJĄ DOKTOR NIE CZUJE SIE SKRZYWDZONA- BO POSZŁAM DO NIEJ NIE MAJĄC ZIELONEGO POJĘCIA O COSMELANIE I O WASZYM ISTNIENIU I ONA SOLIDNIE MI ZROBIŁA WSZYSTKO TAK JAK POWINNO BYĆ--- TO JEDNAK BARDZO DOTYKAJĄ MNIE TAKIE SYTUACJE JAK-GONI37.
GONIU - Bronisz tej lekarz jak Lwica swoich dzieci---- dla mnie w dalszym ciągu dziwne jest to że - jak sama piszesz- Twoja lekarz z wielkim doświadczeniem, pzryjaciółka mamy- a nie powiedziała Ci czego masz sie spodziewać po masce????
Dziwna ta Twoja lekarz, w moim przypadku po wizycie u doktor to dokładnie wiedziałam czego mam sie spodziewać po masce i jak sobie z tym radzić i nawet ile to ma trwać. Wiedziałam wszystko nie zaglądając tutaj.

Więc przyjaciółka Twojej mamy powinna Tobie powiedzieć, że po masce bedziesz czerwona, skóra może być obolała, nawet podpuchnięta , i będzie Ci sie zacząć złuszczać(u nie których mocniej u innych mniej- rzecz indywidualna)
Na wiedze Twojej lekarz to.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:46   #4119
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
annaluiza i madziusia: jestem ...a reszta to wcale za mną nie tęskni No tak jak byam ładna to i tęskniły i nawet za żonę mnie chciały, a jak jestem taka paskuda...to nawet nie pomaga, że uwielbiam sprzątać i ręczniki mam kwiatkami do przodu ...

...A ja i tak za wszystkimi się zdążyłam przez dobę stęsknić...

Tak mi powieki spuchły, że nia dałam rady patrzeć w monitor laptopa Dzisiaj jest już lepiej i skrobie do Was ... ponieważ Ania z Californii otrzymała dostawę !!!!!!!!!:jup i: Napiała do mnie dziękując za cierpliwośc i okazane zaufanie. Dzisiaj wysłała do mnie moje cosmelankowe zamówienie przesyłką priorytetową
Dome - no popatrz, własnie wróciłam i od razu do kompa bo może, daj Boże, się zjawiłaś ? I stało się ! I świat znowu jest bez wad . I takiej zony to ja nikomu nie oddam ! I dzisiaj ma dojść do mnie mój odrzutowiec bez kabla ! I ja go nazwę - Domuś. Bo gdyby nie Ty, to bym nigdy w życiu nie wpadła na to,że można jakoś ułatwić sobie sprzątanie, a jeżli tego nie zrobię, to nie zacznę sprzątać.A ciągle mam w głowie te reczniczki . Ale tu już nie drgnę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:46   #4120
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome-to super bo już zaczynałam powatpiewać w opłacalność zakupów w sieci.A co z twoimi oczętami czemu spuchły?Pozdro.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:53   #4121
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome- czyli już do Ciebie nie trzeba WIELKĄ TRZCIONKĄ????Jedyna z takim poświęceniem Dla Ciebie........
Co ty bredzisz ja Cie chcę. Dużo nas łączy- konewka, też uwielbiam sprzątać, kwiatki mam na działce ( no na ręcznikach to sobie namaluje)no i palenie na nie na rzecz piknych cer.i białych ząbków.
Też sie ciesze że juz cos wiadomo w sprawie cosmelanu- może zrobimy impreze jak otrzymasz paczuszke co?????????
Na poczet tego żeby cosmelan Ci służył jak najpikniej
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 11:54   #4122
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
......tak czytam i czytam i dochodze do wniosku, że my biedne plamki niedość że musimy sie zmagać z tymi plamiskami to jeszcze z nieuczcziwymi lekarzami.
OSOBIŚCIE MAM WIĘKSZE ZAUFANIE DO WAS KOCHANE COSMITKI NIŻ DO JAKIEGOKOLWIEK LEKARZA (NAWET GDYBY TO BYŁ SAM, PAPIEŻ-LEKARZ), CHOCIĄŻ PRZEZ MOJĄ DOKTOR NIE CZUJE SIE SKRZYWDZONA- BO POSZŁAM DO NIEJ NIE MAJĄC ZIELONEGO POJĘCIA O COSMELANIE I O WASZYM ISTNIENIU I ONA SOLIDNIE MI ZROBIŁA WSZYSTKO TAK JAK POWINNO BYĆ--- TO JEDNAK BARDZO DOTYKAJĄ MNIE TAKIE SYTUACJE JAK-GONI37.
GONIU - Bronisz tej lekarz jak Lwica swoich dzieci---- dla mnie w dalszym ciągu dziwne jest to że - jak sama piszesz- Twoja lekarz z wielkim doświadczeniem, pzryjaciółka mamy- a nie powiedziała Ci czego masz sie spodziewać po masce????
Dziwna ta Twoja lekarz, w moim przypadku po wizycie u doktor to dokładnie wiedziałam czego mam sie spodziewać po masce i jak sobie z tym radzić i nawet ile to ma trwać. Wiedziałam wszystko nie zaglądając tutaj.

Więc przyjaciółka Twojej mamy powinna Tobie powiedzieć, że po masce bedziesz czerwona, skóra może być obolała, nawet podpuchnięta , i będzie Ci sie zacząć złuszczać(u nie których mocniej u innych mniej- rzecz indywidualna)
Na wiedze Twojej lekarz to.
zgadzam się z tobą madziusiu ja również swój pierwszy zabieg robiłam jak byłam "zielona"ale moja lekarka jest ok do tej pory nawet jak ostatnio byłam u niej na botoksie po moim chałpniczym cosmelanie.Po moim przyznaniu się "do winy' doradzała i była w porządku.Po zabiegu byłam o wszystkim poinformowana i w razie czego mogłam dzwonić o kazdej porze.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:58   #4123
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dome - no popatrz, własnie wróciłam i od razu do kompa bo może, daj Boże, się zjawiłaś ? I stało się ! I świat znowu jest bez wad . I takiej zony to ja nikomu nie oddam ! I dzisiaj ma dojść do mnie mój odrzutowiec bez kabla ! I ja go nazwę - Domuś. Bo gdyby nie Ty, to bym nigdy w życiu nie wpadła na to,że można jakoś ułatwić sobie sprzątanie, a jeżli tego nie zrobię, to nie zacznę sprzątać.A ciągle mam w głowie te reczniczki . Ale tu już nie drgnę
I love You too
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 11:59   #4124
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
dome-to super bo już zaczynałam powatpiewać w opłacalność zakupów w sieci.A co z twoimi oczętami czemu spuchły?Pozdro.
moje gnojki spuchły kompletnie bez powodu... byłam u Pani D O K T O R , która nic mi nie poradziła ... mam czekać , a tu Cosmicudo do mnie już leci z holyłudu
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:02   #4125
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dome- czyli już do Ciebie nie trzeba WIELKĄ TRZCIONKĄ????Jedyna z takim poświęceniem Dla Ciebie........
Co ty bredzisz ja Cie chcę. Dużo nas łączy- konewka, też uwielbiam sprzątać, kwiatki mam na działce ( no na ręcznikach to sobie namaluje)no i palenie na nie na rzecz piknych cer.i białych ząbków.
Też sie ciesze że juz cos wiadomo w sprawie cosmelanu- może zrobimy impreze jak otrzymasz paczuszke co?????????
Na poczet tego żeby cosmelan Ci służył jak najpikniej
Jaaaaaaany znowu się uchlamy w trupy trzy : pijemy:
Trzeba tylko podrzucić buczce kabel do kamerki - Ona pod wływem, podobnie jak ja chętnie pokaże nam zdjęcie cassata i kamilia też może wówczas da się namówić. Do tej pory tylko massima i ja się odważyłyśmy
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:05   #4126
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Co do mojego zabiegu COSMO - zamierzam położyć maskę jeszcze na szyję i dekolt jak mi starczy. Cosm 2 smarować będę również całę te okolice. Przede wszystkim by poprawić jej posalariową rzeczywistość .
Zastanawiałąm się nad dłońmi
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:05   #4127
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

madziusia-nie bronię jej jak lwica, tylko po prostu wyjaśniam, że nie jest taka zła, jak sądzisz. Owszem, mówiła, że będę zaczerwieniona i będę się łuszczyć, o tym nie wspomniałam, to fakt, ale nie myślałam, że będę aż tak czerwona, jak burak dosłownie, dlatego postanowiłam zapytać Was. Dziś zresztą dzwoniłam do lekarki dla pewności, bo widocznie jestem trochę przewrażliwiona. Lubię zadać milion pytań, chciałam też usłyszeć kilka uwag od Was, tych które już to przechodziły, dlatego moja obecność na tym forum, więc dzięki za odp.
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:11   #4128
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Co do mojego zabiegu COSMO - zamierzam położyć maskę jeszcze na szyję i dekolt jak mi starczy. Cosm 2 smarować będę również całę te okolice. Przede wszystkim by poprawić jej posalariową rzeczywistość .
Zastanawiałąm się nad dłońmi
Ech, Solarianko . Moja doktorka mówiła, że na dłonie też można
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:14   #4129
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ech, Solarianko . Moja doktorka mówiła, że na dłonie też można
...mam tylko wielki dylemat ... ja UWIELBIAM BYĆ OPALONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... heh czy będe mogłą smarować się kiedyć samoopalaczem ... mam wrażenie, że te moje plamy właśnie po samoopalachach i słońcu wylazły
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 12:16   #4130
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

a propo's wysyłęk z e-bay - wszystkie cosmitki, które płaciły PAYPAL-em mają możliwośc, po wprowadzeniu swoich danych - monitorowania każdego etapu podróży Waszych cosmicudów
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:18   #4131
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny czy ja dobrze widzę że bapanam za koszty wysyłki do Polski liczy 562zł Któraś z Was zamawiała u niego...

Dome - czy z pozycji paypala?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:18   #4132
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...mam tylko wielki dylemat ... ja UWIELBIAM BYĆ OPALONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

... heh czy będe mogłą smarować się kiedyć samoopalaczem ... mam wrażenie, że te moje plamy właśnie po samoopalachach i słońcu wylazły
A może będzie kiedyś takie cosik jak body - druga skóra - takie gigantyczne coś jak rajstopy, śpiochy itp - co się wciągnie aż do szyi ? I w kolorze piękniej opalenizny ? I będzie jeszcze lekko chłodzić ?a na twarz brązer i cudo !
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:26   #4133
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Tak mi powieki spuchły, że nia dałam rady patrzeć w monitor laptopa Dzisiaj jest już lepiej i skrobie do Was ... ponieważ Ania z Californii otrzymała dostawę !!!!!!!!!:jup i: Napiała do mnie dziękując za cierpliwośc i okazane zaufanie. Dzisiaj wysłała do mnie moje cosmelankowe zamówienie przesyłką priorytetową
dome z tego co pamiętam zamawiałaś później niż ja.Czy to możliwe,że o kolejności wysyłania przesyłek decyduje siła persfazji ? Czy dostałaś e maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia ? Jeśli tak się sprawy mają to czym prędzej piszę post do Ann i postraszę ją rosyjską mafią
Dome oddawaj mój cosmelan !!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:26   #4134
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja dobrze widzę że bapanam za koszty wysyłki do Polski liczy 562zł Któraś z Was zamawiała u niego...

Dome - czy z pozycji paypala?
Tak - w tabeli płatności, w kolumnie przesyłka klikasz SZCZEGÓŁY - następnie automat kieruje Cię na stronę USPS - tam wprowadzam swoje dane, potwierdzasz, zaznaczając kwadraciki, rodzaj informacji które chcesz otrzymywać i już

KOSZT WYSYŁKI DO POLSKI - via PRIORITY MAIL to max. 30$ !!!!!!!!!!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:26   #4135
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
annaluiza i madziusia: jestem ...a reszta to wcale za mną nie tęskni No tak jak byam ładna to i tęskniły i nawet za żonę mnie chciały, a jak jestem taka paskuda...to nawet nie pomaga, że uwielbiam sprzątać i ręczniki mam kwiatkami do przodu ...

...A ja i tak za wszystkimi się zdążyłam przez dobę stęsknić...

Tak mi powieki spuchły, że nia dałam rady patrzeć w monitor laptopa Dzisiaj jest już lepiej i skrobie do Was ... ponieważ Ania z Californii otrzymała dostawę !!!!!!!!!:jup i: Napiała do mnie dziękując za cierpliwośc i okazane zaufanie. Dzisiaj wysłała do mnie moje cosmelankowe zamówienie przesyłką priorytetową
Dome to najlepsza wiadomość dnia!!!!!!!:j upi:Boże,może w końcu i ja dostanę mój upragniony cosmelanik.Tak się cieszę z tej jej dostawy!!!!!!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:27   #4136
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A może będzie kiedyś takie cosik jak body - druga skóra - takie gigantyczne coś jak rajstopy, śpiochy itp - co się wciągnie aż do szyi ? I w kolorze piękniej opalenizny ? I będzie jeszcze lekko chłodzić ?a na twarz brązer i cudo !
kamulcia : fuj... jakieś elastiki na body fuj fuj !!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:30   #4137
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Dome to najlepsza wiadomość dnia!!!!!!!:j upi:Boże,może w końcu i ja dostanę mój upragniony cosmelanik.Tak się cieszę z tej jej dostawy!!!!!!!
A ja się już nie umiem cieszyć i na dodatek nie mam okresu
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:32   #4138
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
kamulcia : fuj... jakieś elastiki na body fuj fuj !!!!
Fuj fuj, ale potem zero plam a tak poważnie to szukam aktywnego balsamu do ciała z retinolem bo patrzę na mój dekolt po dwóch dawkach serum i oczom nie wierzę tego było m trzeba. Ale na całe ciało to nie da rady - za drogo i po co serum.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:33   #4139
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
dome z tego co pamiętam zamawiałaś później niż ja.Czy to możliwe,że o kolejności wysyłania przesyłek decyduje siła persfazji ? Czy dostałaś e maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia ? Jeśli tak się sprawy mają to czym prędzej piszę post do Ann i postraszę ją rosyjską mafią
Dome oddawaj mój cosmelan !!!
No way - cosmicudu nie oddam

A tak naprawdę - mailuje z Anią od okolic czerwca Złożyłam zamówienie i co kilka dni pisałam ... Ania, nie bądź taka i nie zapomnij o mnie po czwartym tej treści moim mailu, Ania stwierdziłą, że teraz nawet jakby już chciałą to nie zapomni ponieważ każde otwarcie jej skrzynki pocztowej zaczyna się od wiadomości ode mnie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 12:34   #4140
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
A ja się już nie umiem cieszyć i na dodatek nie mam okresu
hmmm - robisz test ? Megi - zrób, bo ode tego lęku, jeżeli go masz, to może Ci się okres jeszcze bardziej opóźnić.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.