Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 19:24   #1
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102

Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?


Witam Was moje drogi wizażanki ;*
Mam 17 lat Dokladnie 30 maja wchodze w piękny wiek zwany 18stka Do tego czasu zostało 3 miesiace. Już postanowilam schudnąć te 9 kg ktore mi zostały by dobić do 60 Poza tym chcem zmienić swój wygląd tzw fryzura, makijaż itd. Niedlugo wybieram sie do fryzjera nie wiem co zrobic z włosami... jak malować sie zeby podkreslic swoja urode a nie oszpecic. Oprocz tego myslalam też zeby pojsc pare razy na solarium wiem ,ze to podobno nie zdrowe ale ja chcialabym isc dla poprawy humorku i nabrania lekkiej opalenizny. Może tez jakie ciuchy powinnam nosic. Mam duże piersi i tzw boczki;p Pomozecie? Zalaczam swoje zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz(5).jpg (53,5 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0013.jpg (39,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1554.jpg (20,0 KB, 348 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (148,1 KB, 242 załadowań)
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:57   #2
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

Ja cie widzę tak skręcone loczki na pianke czy coś co je skręca( nie wiem nie znam się na tym)+ w blondzie ci bardzo ładnie więc koloru nie zmieniaj, może balejaż? solarium sobie odpuść masz ładną cerę i szkoda jej marnować, delikatny makijaż oczu a ciuchy hm tez mam duże piersi i boczki - zakładam po prostu rurki i wszelkiego rodzaju dekolty, tuniki lekko poszerzane.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
Ja cie widzę tak skręcone loczki na pianke czy coś co je skręca( nie wiem nie znam się na tym)+ w blondzie ci bardzo ładnie więc koloru nie zmieniaj, może balejaż? solarium sobie odpuść masz ładną cerę i szkoda jej marnować, delikatny makijaż oczu a ciuchy hm tez mam duże piersi i boczki - zakładam po prostu rurki i wszelkiego rodzaju dekolty, tuniki lekko poszerzane.
Ta bluzka strasznie cie poszerza a górze, od razu rzuca się w oczy więc to odpada
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:35   #3
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

tez chce przejsc metamorfoze do 18stki, schudnac do 50kg i zmienic kolor wlosow,powoli, o z czanego takze trzymam za Ciebie kciuki ;P

uwazam jak kolezanka u gory
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1235849059 ta bluzka, ogolnie paski, Cie poszerzaja. lepsza bylaby gladka, np czarna lub w jakims inym kolorze. Nogi wygladaja na bardzo zgrabne w tych spodniach i butach
Jestem wielbicielka dlugasnych rzes wiec na codzien to bym Ci polecala, poza tym mglabys wymodelowac twarz rozem/bronzerem.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1235849059 kolor wlosow tu wyglada na troche 'sprany', moze dodalabys mu glebi?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:50   #4
Bouquet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 102
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

myslalam o balejazu z dwoch kolorow czekoladki i jasnego skandynawskiego blondu.
__________________
Grzeczne dziewczynki trafiają do raju, niegrzeczne mają raj na ziemi!!
Bouquet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 19:07   #5
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

więc do fryzjera marsz i robić balejaż! a właśnie zapomniałam nogi pochwalić - bardzo zgrabne więc spódnice są dla ciebie
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 20:50   #6
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

a ja zapomnialam o samoopalaczu. Ja jak posmaruje nim twrz to o wiele lepiej wygladam, i duzo osob to zauwaza, np. w szkole, ze jakos inaczej wygladam, ladniej, albo pytaja czy bylam na solaium ze sie tak ladnie opalilam

Nie jestem pewna czy czekolada i jasny blond bedzie dobrze wygladac u Ciebie... chociaz zalezy pewnie tez od wykonania.

moze odpwoeidz a pytania z tego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163151 a to powino pomoc w okresleniu Twojego typu kolorystyznego, bo mi ciezko Cie 'ocenic' :P
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:44   #7
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

odradzam poziome pasy! przy dużych piersiach niestety poziome pasy odpadają, bo optycznie jeszcze poszerzają sylwetkę, to tyle co moge dodac od siebie, bo na reszcie sie nie znam
radelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 11:04   #8
monik.a
Zakorzenienie
 
Avatar monik.a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 390
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

Według mnie jesteś bardzo ładną dziewczyna , mówię szczerze.
Nie zmienialabym diemetralnie koloru włosów, a jedynie go podkreśliła i ogolnie stworzyła na glowie jakąś fryzurkę, bo teraz masz dosyc puchate i roztrzepane włosy.

Może coś takiego?
Wiadomo wersja bardziej wyjsciowa itd, ale wyprostowanie to mógłby byc dobry pomysł. No i lekki makijaż tez by się przydal. Masz ładna cerę, dlatego radziłabym pokombinować ze zwykłym tuszem do rzęs, bronzerem, błyszczykiem Według mnie nie musisz pociemniac karnacji, blondynkom pasuje jaśniejsza cera.
Wstaw fotki metamorfozy

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

o taką fryzurkę mi chodziło, link sie nie wstawił.
monik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:18   #9
just_ynka
Przyczajenie
 
Avatar just_ynka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 28
Dot.: Metamorfoza z poczwarki w motyla. Pomozecie?

Szczerze mówiąc nie wiem czy ja się znam :P ale doradziłabym Ci tak:
-masz ładne oczki, więc podkreśliłabym je czarną kredką i ciemnym tuszem, zwłaszcza ze nosisz okularki to powinnas je mocniej malowac,
- podkreslaj rozem lub brązerem kosci policzkowe
- dobieraj dobrze biustonosze, które beda porzadnie zbierac piersi zwlaszcza z bokow, wtedy wydasz sie szczuplejsza (Ps. mam tak samo) :P
-ja lubie nosic spodnie z troszke wyzszym stanem, wtedy ukrywasz co nieco boczkow a bluzeczke mozesz zalozyc dluzsza
-buty jak najczesciej na obcasach
-na kolorach sie nie znam ale ja bym widziala cie w jasnych jeansach i pastelach, ewentualnie czerwien,

__________________
http://airyfstyle.blogspot.com/ <-- mój Fashion Blog
just_ynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.