Problem z czerwoną plamką na czole u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 12:54   #1
Jonatanus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5

Problem z czerwoną plamką na czole u faceta


Witam
Mam na czole czerwoną plamę( płaską) wielkości 1x05 cm. Oczywiście byłem już z tym problemem u 3 dermatologów i potraktowałem ją laserem ale na razie efekt jest zerowy. Dlatego mam do was prośbę związaną z zamaskowaniem tego czegoś . Ponieważ jestem facetem piekielnie ważne jest zrobienie tego w taki sposób żeby nie było widać że to jakiś korektor , puder itp. Cena nie gra roli byle by to było skuteczne. Co mi drogie panie możecie doradzić. Z tego co się dowiedziałem potrzebny będzie jakiś korektor i podkład oczywiście trzeba będzie w sklepie (pewnie się spalę ze wstydu jak będę kupować) dobrać odpowiedni kolor pod jasną cerę. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
Jonatanus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:06   #2
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Cytat:
Napisane przez Jonatanus Pokaż wiadomość
Witam
Mam na czole czerwoną plamę( płaską) wielkości 1x05 cm. Oczywiście byłem już z tym problemem u 3 dermatologów i potraktowałem ją laserem ale na razie efekt jest zerowy. Dlatego mam do was prośbę związaną z zamaskowaniem tego czegoś . Ponieważ jestem facetem piekielnie ważne jest zrobienie tego w taki sposób żeby nie było widać że to jakiś korektor , puder itp. Cena nie gra roli byle by to było skuteczne. Co mi drogie panie możecie doradzić. Z tego co się dowiedziałem potrzebny będzie jakiś korektor i podkład oczywiście trzeba będzie w sklepie (pewnie się spalę ze wstydu jak będę kupować) dobrać odpowiedni kolor pod jasną cerę. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
Pytanie na wizażystkę, tutaj prezentuje sie makijaże. Czy to tak trudno przeczytać opis forum?

kup sobie zielony korektor mineralny i podkład mineralny - są praktycznie niewidoczne a działają cuda.
Na pytaniach do wizażystki jest podforum mineralne. Próbki z edm to koszt ok.5$ (przesyłka do Polski).
Poczytaj sobie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:11   #3
Jonatanus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Oj ochrzaniasz mnie jakbym był kobietą ale dzięki za radę
Jonatanus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:17   #4
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Cytat:
Napisane przez Jonatanus Pokaż wiadomość
Oj ochrzaniasz mnie jakbym był kobietą ale dzięki za radę
To mężczyźni nie umieją czytać
Na początek może być też Dermacol? Jestem pewna, że na forum jest masa informacji o skutecznym kamuflażu.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:23   #5
Jonatanus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Faktycznie przyznaje sie bez bicia że w tych tematach jestem kompletnie zakręcony dlatego proszę o wyrozumiałość.
Jonatanus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:19   #6
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Cytat:
Napisane przez Jonatanus Pokaż wiadomość
Witam
Mam na czole czerwoną plamę( płaską) wielkości 1x05 cm. Oczywiście byłem już z tym problemem u 3 dermatologów i potraktowałem ją laserem ale na razie efekt jest zerowy. Dlatego mam do was prośbę związaną z zamaskowaniem tego czegoś . Ponieważ jestem facetem piekielnie ważne jest zrobienie tego w taki sposób żeby nie było widać że to jakiś korektor , puder itp. Cena nie gra roli byle by to było skuteczne. Co mi drogie panie możecie doradzić. Z tego co się dowiedziałem potrzebny będzie jakiś korektor i podkład oczywiście trzeba będzie w sklepie (pewnie się spalę ze wstydu jak będę kupować) dobrać odpowiedni kolor pod jasną cerę. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
moze sam dobrze dobrany korektor wystarczy?
duzo osob chwali korektory mineralne, bo sa lepsze dla skory i "zdrowsze" Everyday minerals ma spory wybor odcieni. Dobry jest tez korektor clinique all about eyes i Heleny rubinstein magic concealer, oba niestety drogie, HR chyba drozszy niz clinique, z tym ze wedlug mnie lepiej maskuje takie rzeczy clinique na zaczerwienienia, naczynka itp uzywa sie zielonych korektorow z tym ze on moze byc bardziej widoczny a nakladanie jednego na drugi to nie wiem czy jest dobre
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:36   #7
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Też myślę, że korektor wystarczy. Tylko musisz się nauczyć dobrze go nakładać i rozcierać, aby nie było go widać. Rób to koniecznie w dobrym świetle. I nie wstydź się! Znam wielu mężczyzn, którzy stosują korektor, gdy np. zrobi im się jakiś pryszcz Nic w tym złego.

Aha, i myślę, że wśród dużo tańszych korektorów znajdziesz coś dobrego

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2009-03-15 o 14:37
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 15:10   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Też myślę, że korektor wystarczy. Tylko musisz się nauczyć dobrze go nakładać i rozcierać, aby nie było go widać. Rób to koniecznie w dobrym świetle. I nie wstydź się! Znam wielu mężczyzn, którzy stosują korektor, gdy np. zrobi im się jakiś pryszcz Nic w tym złego.

Aha, i myślę, że wśród dużo tańszych korektorów znajdziesz coś dobrego
everfresh jest dobry z maybellina ale az tak mocno nie kryje, ale jest jeszcze oczywiscie dermacol! tylko trzeba dobrze odcien dobrac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:08   #9
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

wydaje mi się, że nie będzie łatwo przykryć taką czerwoną plamę tak żeby nie było widać

jeśli jest to taka plama naczyniowa (kolor dość intensywny) to nie zmienisz takiego koloru korektorem

oczywiście musisz popróbować, ale wątpię żeby efektem był a jednolita cera bez śladu korektora - raczej będzie to stonowanie czerwonego koloru...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:11   #10
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Zobacz Paint Sticki Kryolanu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 09:45   #11
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Moim zdaniem minerały, zamawia się je przez internet więc palenie się ze wstydu odpada całkowicie a efekt jest najnaturalniejszy ze znanych mi smarowideł do twarzy. Do tego krycie zaskakująco mocne
Przy takiej małej powierzchni do zakrycia w zupełności wystarcza ci próbki, których koszt to kilka $ + dobry pędzelek.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 18:05   #12
Jonatanus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Dziękuje wszystkim Paniom za odpowiedź. Chyba faktycznie zdecyduję sie na korektor mineralny zielony a do tego podkład mineralny, gdyż ma on wiele zalet i podobno makijaż jest tak naturalny, że jest zalecany również dla mężczyzn(to cytat z jednej ze stron). Dodatkowo wydam tylko 20 zł na próbki zamiast 100 czy 200 zł za kosmetyki, które mogą sie nie sprawdzić. Myślę o firmie RHEA.
Jonatanus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:25   #13
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Cytat:
Napisane przez Jonatanus Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim Paniom za odpowiedź. Chyba faktycznie zdecyduję sie na korektor mineralny zielony a do tego podkład mineralny, gdyż ma on wiele zalet i podobno makijaż jest tak naturalny, że jest zalecany również dla mężczyzn(to cytat z jednej ze stron). Dodatkowo wydam tylko 20 zł na próbki zamiast 100 czy 200 zł za kosmetyki, które mogą sie nie sprawdzić. Myślę o firmie RHEA.
zastanów się nad edm
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:47   #14
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Problem z czerwoną plamką na czole u faceta

Cytat:
Napisane przez Jonatanus Pokaż wiadomość
Dziękuje wszystkim Paniom za odpowiedź. Chyba faktycznie zdecyduję sie na korektor mineralny zielony a do tego podkład mineralny, gdyż ma on wiele zalet i podobno makijaż jest tak naturalny, że jest zalecany również dla mężczyzn(to cytat z jednej ze stron). Dodatkowo wydam tylko 20 zł na próbki zamiast 100 czy 200 zł za kosmetyki, które mogą sie nie sprawdzić. Myślę o firmie RHEA.
RHEA jest raczej kiepską firmą - zastanów się nad Edm bądź innymi. W pod forum mineralnym znajdziesz listę kilkudziesięciu lepszych niż rhea.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.