produkty Lush - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 19:32   #3631
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Na facebooku ludzie też narzekali, że najpierw usuneli Baby face theraz The soft touch, dwa chodliwe produkty Chciałabym kupić sobie ze świątecznej kolekcji Buche i Sugar plum fairy.
Fajnie gdyby wymyślili coś do oczyszczania twarzy w formie żelu albo pianki, albo coś na wzór Ultrabland. Dziś rano jak wyskoczyłam z ciepłego łóżeczka i pomysłałam o myciu twarzy Angels to mi się odechciało
A tak OT to pochwalę się Wam, że od jutra do 18.12 mam urlop
Nooo... wiesz, w sumie, ludzie narzekali, że nie ma dużego Glogga i Lush zrobił dużego Glogga, może i tym razem jakaś społeczna akcja by sie udała...
p.s. ludzie narzekali na FB że Polsat w Święta nie puszcza Kevina - et voila - Kevin w Polsacie ahaha siła sprawcza jest potencjalnie do dzieła
Buche jest świetne! No i SPF też mnie urzekło, fajne jest to, że sam w sobie ten peeling nawilża

urlopy są fajne!
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Omatko, też jestem zła, że usuwają Soft touch, zupełnie bez sensu. Jakoś watpię, że będzie równie fajny zamiennik...No ale zobaczymy, jakby co to przerzucę sie na Charity pot, tylko jest dwa razy droższy, ech.
zgadzam się. to bez sensu...
I mało alternatyw w sumie chwilowo...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:36   #3632
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Omatko, też jestem zła, że usuwają Soft touch, zupełnie bez sensu. Jakoś watpię, że będzie równie fajny zamiennik...No ale zobaczymy, jakby co to przerzucę sie na Charity pot, tylko jest dwa razy droższy, ech.
Jeszcze jest szansa, że wrzucą Soft Touch do retro..
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:43   #3633
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

No pewnie wrzucą, ale będzie droższy trochę...a dla mnie nie jest super wydajny, żeby więcej płacić. :c
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:02   #3634
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Jakis czas temu mialam okazje odwiedzic mojego miejscowego Lush'a i nadszedl czas na krotka recenzje zakupionych kosmetykow...

Buche de Noel-cudo! Piekny zapach, bardzo wydajne (uzywam razem z mezem, a objetosci nie ubywa), fajna konsystencja, latwo sie naklada, uzywalam rowniez jako maseczki (tak doradzal pan z Lush'a) i efekty sa niesamowite. Buzia jest czysta, wyglada swiezo i zdrowo. Maz rowniez bardzo zadowolony z efektu

Aqua Marina-dostalam probke (i to spora!) O dziwo zapach bardzo mi sie podoba! Dzialanie identyczne jak Buche de Noel. Na pewno nastepnym razem kupie cale opakowanie

Krem Gorgeous-dostalam probke. Z tego co pamietam jest to najdrozszy z ich kremow, wiec chcialam zobaczyc co to za cudo... Niestety nie powala... Jest strasznie rzadki, zapach wg mnie bardzo nieprzyjemny. No coz, nastepnym razem wyprobuje inny krem (moze cos polecicie?)

Szampon Godiva-bardzo przyjemnie pachnie, wlosy wygladaja zdrowo i sa ladnie oczyszczone. Jedyny minus to fakt,iz mam problem z rozczesywaniem moich dlugich wlosow....

Szampon New-kupilam dla TZa, sama nie bede go uzywac, bo zapach mnie drazni. TZ zachwycony. Po minimalnym zuzyciu widze, ze szampon jest bardzo wydajny (a TZ myje glowe codziennie...)

Kupilam rowniez dwa gift sety.

Snow Fairy Gift:

Shimmy Shimmy-fajny wynalazek, pieknie pachnie, ale nastepnym razem kupie massage bar bez brokatu

Snow Fairy Shower Gel - zapach cudowny! Kojarzy mi sie wlasnie z cukierkami lodowymi, a przez to z dziecinstwem Zapach bardzo dlugo utrzymuje sie na skorze. No i najwazniejsze, ze nie wysusza. Uwielbiam

Mydelko Angel's Delight-kolejny cudowny zapach. Pachnie nim cala lazienka! Niestety nie zauwazylam zadnych wlasciwosci nawilzajacych, ale bardzo fajnie wyglada w lazience (ksztalt gwiazdki)

Greetings from.....

mydelko Honey I washed the kids-pocztkowo chcialam je kupic osobno, ale cena-niecale 8 euro za 100g, troszke mnie odstraszyla, wiec zdecydowalam sie na niewiele drozszy gift set wlasnie z tym mydelkiem. Jest boskie Cudownie pachnie i swietnie nawilza.

Sugar Scrub-kolejny kosmetyk o boskim zapachu Fajnie peelinguje, ale strasznie sie kruszy...

Vanilla Fountain-niestety jeszcze nie mialam okazji wyprobowac. Moze macie jakies rady jak sie do tego zabrac?

DSC_1008.jpg
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:39   #3635
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

dzisiaj wypróbowałam mydełko Pineapple Grunt
poprosiłam o próbkę, bo byłam ciekawa tego świeżego ananasa...
w pierwszej chwili zapach nie powala, ale pod prysznicem jest całkiem przyjemny, delikatny, nie przytłacza nie są to może mocne ananasy, ale coś z owoców tropikalnych takich pomieszanych
mydełko raczej nie ma właściwości nawilżających, słabo się pieni, ale skóra jest po nim fantastycznie czysta, tak, że aż tępa (tak jak buzia po użyciu Fresh Farmacy) myślę, że kupię sobie cały kawałek w następnym zamówieniu...

używałam też Aqua Mirabilis... nie jest to mój zapach, po wyjęciu z paczki wręcz odstraszał, pod prysznicem jest lepszy, ale bardziej go zaliczę, do tych, które toleruję, niż do tych, co lubię ma fajne drobinki peelingujące, które zostają na skórze i dlatego koniecznie trzeba go spłukać po użyciu, ale też super nawilża, choć wydaje mi się, że King Of Skin lepiej
skóra po użyciu AM delikatnie pachnie, ale zapach jest mało wyczuwalny dla mnie, więc jest OK
ogólnie polecam
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 11:58   #3636
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Boszenka69 - piękny zbiorek. Byłam przed chwilą na Twoim blogu. Śliczna z Ciebie kobietka
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:16   #3637
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

boszenka69 - super zakupy!!! aż się napatrzeć nie mogę no i zazdroszczę stacjonarnego sklepu Lusha!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 12:21   #3638
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Boszenka69 - piękny zbiorek. Byłam przed chwilą na Twoim blogu. Śliczna z Ciebie kobietka
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
boszenka69 - super zakupy!!! aż się napatrzeć nie mogę no i zazdroszczę stacjonarnego sklepu Lusha!!!
Dziekuje dziewczyny To dopiero poczatek... Czekam tylko na grudniowe przeceny w Lush'u i wtedy dopiero zaszaleje
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 11:39   #3639
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

hej, dziewczyny, powiedzcie mi, ile ma ml ma żel Snow Fairy w zestawie Stardust, i czy produkty w tym zestawie są pełnowymiarowe?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 12:42   #3640
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny, powiedzcie mi, ile ma ml ma żel Snow Fairy w zestawie Stardust, i czy produkty w tym zestawie są pełnowymiarowe?
Snow Fairy SG 3.3 fl oz //100g
Candy Cane 3.5 oz //100g
Iced Wine 3.5 oz. // 100g
Angel’s Delight 1 oz //30g
Twilight 6.3 oz //180g
Bon Bon 0.5oz //14g
Sugar Plum Fairy

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-12-04 o 12:45
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:22   #3641
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Oooo, dziękuję, a powiedz, gdzie mam kliknąć, żeby dostać rozpiskę ile czego jest w zestawach.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 14:30   #3642
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Kto lubi lawendę i chce mini prezent od Mikołaja?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:20   #3643
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Oooo, dziękuję, a powiedz, gdzie mam kliknąć, żeby dostać rozpiskę ile czego jest w zestawach.
na niemieckiej stronie każdy zestaw jest dokładnie rozpisany

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Buche de Noel-cudo! Piekny zapach, bardzo wydajne (uzywam razem z mezem, a objetosci nie ubywa), fajna konsystencja, latwo sie naklada, uzywalam rowniez jako maseczki (tak doradzal pan z Lush'a) i efekty sa niesamowite. Buzia jest czysta, wyglada swiezo i zdrowo. Maz rowniez bardzo zadowolony z efektu
spróbowałam w tym tygodniu i też mi się podoba a zapach to tak, jak ktoś tutaj słusznie zauważył - prawdziwy makowiec
szkoda, że to limitowana edycja, ale pewnie za rok wróci...
muszę jeszcze spróbowac użyć jako maseczkę
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:40   #3644
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kto lubi lawendę i chce mini prezent od Mikołaja?
Ja, ja A co masz?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 17:01   #3645
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: produkty Lush

Ja sobie właśnie oglądam The apprentice...uczestnicy mieli stworzyć jakieś naturalne produkty, i pojechali do fabryki Lusha
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:13   #3646
monika6996
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 57
Dot.: produkty Lush

a do mnie wlasnie dotarla paczka z lusha
juz myslalam, ze gdzies zabladzila, a to mi ja brat kochany schowal.
Teraz wiem, co oznacza wyrażenie "twarz po nim piszczy"- dołączam do fanek Fresh Farmacy dodatkowo u mnie jeszcze Seanik, New i mydełko
HIWTK ale jeszcze nie próbowałam więc relację zdam później.

virtual przyznaj sie co masz
monika6996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 21:27   #3647
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kto lubi lawendę i chce mini prezent od Mikołaja?
właśnie? cóż tam masz lawendowego?
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:48   #3648
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez monika6996 Pokaż wiadomość
a do mnie wlasnie dotarla paczka z lusha
juz myslalam, ze gdzies zabladzila, a to mi ja brat kochany schowal.
Teraz wiem, co oznacza wyrażenie "twarz po nim piszczy"- dołączam do fanek Fresh Farmacy dodatkowo u mnie jeszcze Seanik, New i mydełko
HIWTK ale jeszcze nie próbowałam więc relację zdam później.

virtual przyznaj sie co masz

tylko nawilżaj się dobrze po tym mydełku
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 08:16   #3649
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

polecam na noc mieszankę: najpierw Dark Angels, potem maseczka Oatifix i na koniec serum Full of Grace
buzia na drugi dzień jest niesamowicie miękka, rozświetlona i do tego fenomenalnie nawilżona
tylko to jest zestaw na noc, bo Full of Grace to jest naprawdę tłuste serum i bardzo się świeci...
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 09:29   #3650
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny, widzę że szykujecie się na promocję poświąteczną w Lush Ja bym była chętna na kilka rzeczy, najchetniej z kims na spółkę, skoro będą 2 w cenie 1. Będzie jakieś zbiorowe zamówienie organizowane na ten czas? Jeśli tak to gdzie znajdę info?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 09:40   #3651
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
polecam na noc mieszankę: najpierw Dark Angels, potem maseczka Oatifix i na koniec serum Full of Grace
buzia na drugi dzień jest niesamowicie miękka, rozświetlona i do tego fenomenalnie nawilżona
tylko to jest zestaw na noc, bo Full of Grace to jest naprawdę tłuste serum i bardzo się świeci...
Właśnie, polubiłam się z FF, ale strasznie wysusza, więc na noc po nim smaruje się strasznie tłustym kremem (Vitamin Skin Cream)... Mówisz, że Full of Grace jest dobry po FF? Chyba muszę zapisać na listę zakupów
Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
używałam też Aqua Mirabilis... nie jest to mój zapach, po wyjęciu z paczki wręcz odstraszał, pod prysznicem jest lepszy, ale bardziej go zaliczę, do tych, które toleruję, niż do tych, co lubię ma fajne drobinki peelingujące, które zostają na skórze i dlatego koniecznie trzeba go spłukać po użyciu, ale też super nawilża, choć wydaje mi się, że King Of Skin lepiej
skóra po użyciu AM delikatnie pachnie, ale zapach jest mało wyczuwalny dla mnie, więc jest OK
ogólnie polecam
Czy AM i King Of Skin się choć troszkę pienią? Bo Buffy nic a nic, więc pod prysznicem muszę się najpierw jakimś żelem napienić, a potem tylko dotknąć Buffym, wolałabym zmiejszyć ilość czynności pod prysznicem
No i jeszcze ostatnie pytanie Jak jest z tą ważnością fresh mask? Bo po połówce od Bethie bardzo polubiłam, ale boje się, że nie zdąże wykorzystać ich ze względu właśnie na krótką datę
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:24   #3652
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Mam Karma Cream próbasa porządnego ale znieść go nie mogę, a szkoda żeby robił w szafie jako odpędzacz moli
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:31   #3653
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Właśnie, polubiłam się z FF, ale strasznie wysusza, więc na noc po nim smaruje się strasznie tłustym kremem (Vitamin Skin Cream)... Mówisz, że Full of Grace jest dobry po FF? Chyba muszę zapisać na listę zakupów
ja FF używam tylko rano i to tylko 4-5 razy w tygodniu na zmianę z Buche de Noel, dlatego nie zauważyłam, żeby mnie wysuszył, ale jak będziesz na noc stosowała Full of Grace to myślę, że powinno być OK

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Czy AM i King Of Skin się choć troszkę pienią? Bo Buffy nic a nic, więc pod prysznicem muszę się najpierw jakimś żelem napienić, a potem tylko dotknąć Buffym, wolałabym zmiejszyć ilość czynności pod prysznicem
nie pienią się kochana to są masełka do ciała i wydaje mi się, że one nie nadają się jako żele do mycia... musisz najpierw umyć się mydełkiem, a dopiero potem AM lub King of Skin
dla mnie to i tak szybko jest, bo jak sobie pomyślę, że miałabym się teraz wysmarować balsamem po wyjściu spod prysznica i czekać aż się wchłonie to...

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
No i jeszcze ostatnie pytanie Jak jest z tą ważnością fresh mask? Bo po połówce od Bethie bardzo polubiłam, ale boje się, że nie zdąże wykorzystać ich ze względu właśnie na krótką datę
przeważnie miesiąc
ale ja trzymam w lodówce, to wtedy można chyba i trochę po terminie

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę że szykujecie się na promocję poświąteczną w Lush Ja bym była chętna na kilka rzeczy, najchetniej z kims na spółkę, skoro będą 2 w cenie 1. Będzie jakieś zbiorowe zamówienie organizowane na ten czas? Jeśli tak to gdzie znajdę info?
myślę, że będzie
musisz śledzić ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363834

Edytowane przez Bethie
Czas edycji: 2010-12-05 o 10:54
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 10:48   #3654
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Zrobiłam ostatnio małe podliczenia, okazało się że ceny w UK są porównywalne z tymi w IT. Ja w sumie chciałabym 2-3 rzeczy, więc doliczając wysyłkę mocno mi się nie opłaca, będę więc prosić kolegę który wraca na święta o małe zakupy. Odpuszczę sobie nawet ewentualną świąteczną wyprz
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 13:24   #3655
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

A jaką ważność mają balsamy do ust?
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:16   #3656
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
A jaką ważność mają balsamy do ust?
Mój Maple Taffy ma 01/12/11.
czyli rok z małym hakiem.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 14:30   #3657
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
j
nie pienią się kochana to są masełka do ciała i wydaje mi się, że one nie nadają się jako żele do mycia... musisz najpierw umyć się mydełkiem, a dopiero potem AM lub King of Skin
dla mnie to i tak szybko jest, bo jak sobie pomyślę, że miałabym się teraz wysmarować balsamem po wyjściu spod prysznica i czekać aż się wchłonie to...


przeważnie miesiąc
ale ja trzymam w lodówce, to wtedy można chyba i trochę po terminie
Ah, oczekuje niewiadomoczego Nie mogę się doczekać jak przyjdą do mnie te masełka

Mój tata zawsze uważa, że w produktach spożywczych dłuższy termin ważność jest droższy, tzn. producent musi więcej zapłacić za wlepienie produktowi dłuższej daty ważności. No i on nigdy nie przejmuję się tym, że coś się przeterminowało, jeśli nie było otwierane

Dziękuję Bethie za odpowiedzi
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 17:34   #3658
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
j
myślę, że będzie
musisz śledzić ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363834
Dzięki za info
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:01   #3659
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

właśnie przeczytałam na FB, że teraz można wymienić pięć czarnych opakowań albo na fresh mask (jak do tej pory) albo na jakieś mydełko w kawałku o wartości 4.95Ł

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Mój tata zawsze uważa, że w produktach spożywczych dłuższy termin ważność jest droższy, tzn. producent musi więcej zapłacić za wlepienie produktowi dłuższej daty ważności. No i on nigdy nie przejmuję się tym, że coś się przeterminowało, jeśli nie było otwierane
hehe ja użyłam jagodową maseczkę dwa dni po terminie i nie widziałam, aby coś było z nią nie tak
i zauważyłam też, że maseczki wyjęte z lodówki lepiej się nakładają na twarz niż takie, które stoją cały dzień w pomieszczeniu o normalnej temperaturze

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki za info
bardzo proszę
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:24   #3660
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Wreszcie udało mi się przetestować Dark Angels, za który strasznie dziękuję Dorotie85 Teraz wiem, że na pewno kupię sobie pełnowymiarowy produkt. Już uwielbiam ten peeling, mimo tego, że jest dość mocny, to mam wrażenie, że jednak "uspokaja" skórę. Zapach również mi odpowiada, no i to niepowtarzalne wrażenie, mieć wysmarowaną twarz na czarno
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.