Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 21:07   #2521
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31322816]
Co do D. to ja bardzo rzadko tam bywam. Ich polityka promocji, czyli ich braku zupelnie do mnie nie przemawia.[/QUOTE]
Mnie D. rozwaliło, jak kartę mi przysłali. Otwieram, patrzę, patrzę, i oczom nie wierzę. Ktoś zdołał mi zrobić ze 3 błędy w nazwisku, i to takie, że bez łamania języka przeczytać się nie da Fenomen, wziąwszy pod uwagę fakt, że zgłoszenie wypełniałam czytelnie, drukowanymi literami.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:11   #2522
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
pytanko

czy ktoras z Was uzywała tego pudru Kryolan
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sparentny.html
i czy podzieli sie swoimi spostrzezeniami.. warto kupic, nie warto, dobry czy przereklamowany?
i jak to w koncu z nim jest? czy daje rade i matuje cery mieszane?
dzieki
ja mam ten puder. Rzadko go teraz używam, bo mnie słabo matowi. Ale wcześniej często używałam. Dużo lepszy jest MUFE (który dopiero kupiłam ) , a nawet puder bambusowy z BU.
Kryolan mnie matowi tylko na Colorstayu i tez słabiej właśnie od bambuska (nadmienię, że colorstay nie powoduje u mnie wzmożonego błysku). Na wszystkich innych podkładach, po których się świecę bez pudru, z Kryolanem również się świeciłam. Byłam załamana, bo niby jeden z najlepszych, a efektu brak... nie wiedziałam co kupić już potem

za to MUFE dopiero drugi dzień testuję, ale muszę powiedzieć, że jest niezły Matuje mi Lauder na cały dzień (wczoraj) i dziś na jakieś 14 godzinek, a potem był leciutki błysk, ale taki "zdrowy". A normalnie po Lauder z bambuskiem albo Kryolanem mam jakby powłoczkę czegoś tłustego na twarzy na oko się tak bardzo nie błyszczę (choć coś tam widać), ale czuję pod palcami. A tu koniec z tym ale nie chcę zapeszać, bo dopiero jestem w fazie testów




Dziewczyny, a nie uważacie,że jest szansa, że będą dostawy zestawów Jimmy'ego? kurdę głupia byłam,że go nie kupiłam jak miałam okazję... ale na stronie jest, że to promocja, więc chyba nie wyprzedaż pojedynczych zastałych egzemplarzy...?

a ta bombka z wstążką to klasyk czy jakiś mix? widziałam gdzies kiedyś rozmowę na ten temat, ale nikt chyba konkretnie nie odpowiedział... i nie pamiętam już gdzie to było



ps. jeszcze odnośnie kryolana - wg mnie nie nadaje się do poprawek. Potem cera wygląda gorzej. I w zasadzie u mnie większej różnicy nie ma czy go użyję czy nie. Bez znaczenia chyba.
Ale dodaję, ze tak reaguje moja cera. Bo widziałam po KWC, że u innych recenzentek jest lepiej...



edit; Wy dziewczyny macie problem z konsultantkami wpychającymi za ciemne podkłady, a mi z kolei za jasne. A jak próbuję mówić swoje, to patrzą jak na idiotkę... Naprawdę. Ale już się kłócę po tym jak wcisnęły mi Lancome za 190 zł za jasny i parę innych, ale Lancome jakoś najbardziej mnie bolał, również z innych czynników
nie jestem mulatką, ale wciskanie mi najjaśniejszego odcienia, podczas gdy jestem ciemniejsza od wielu moich znajomych oraz w wakacje naprawdę brązowa... to nieporozumienie. A jak powiedziałam pani, żeby nie dobierała mi koloru, bo aktualnie mam za jasny podkład na sobie, to powiedziała, że jest świetnie dobrany! Mówię dalej... "w tym słabiutkim i sztucznym świetle może tak, ale proszę mi wierzyć, że w dziennym widać różnicę". Dalej się ze mną kłóciła :O

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2011-12-30 o 21:18
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:14   #2523
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja własnie nie rozumiem takiego zachowania - za wszelką cenę pokazać coś mimo protestów. To jest nagminne, ze one dobierają za ciemne podkłady, ale po co, w jakim celu to robią
Mnie zawsze na sile probuja przekonac, ze znajde dziesiatki podkladow . Fresco to ponoc moj kolor .

Ja czasami mysle, ze moglyby sie zajac upiekszaniem siebie. W jednej z wroclawskich S. jedna pani nosi taki mejkap, ze nawet ja sie kiedys przestraszylam.

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
kurcze, ja nawet nie mialam jak pomacac, bo testerów nie mieli

a moglabys przypomniec sposob sprawdzania daty waznosci kosmetykow? pamietalam adres strony, ale jakos mi wylecialo..
dzieki
http://checkcosmetic.net/

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość



a ta bombka z wstążką to klasyk czy jakiś mix? widziałam gdzies kiedyś rozmowę na ten temat, ale nikt chyba konkretnie nie odpowiedział... i nie pamiętam już gdzie to było
Klasyk.

Inna wersja zapachowa jest tylko latem (La Vie En Rose).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:18   #2524
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ja mam ten puder. Rzadko go teraz używam, bo mnie słabo matowi. Ale wcześniej często używałam. Dużo lepszy jest MUFE (który dopiero kupiłam ) , a nawet puder bambusowy z BU.
Kryolan mnie matowi tylko na Colorstayu i tez słabiej właśnie od bambuska (nadmienię, że colorstay nie powoduje u mnie wzmożonego błysku). Na wszystkich innych podkładach, po których się świecę bez pudru, z Kryolanem również się świeciłam. Byłam załamana, bo niby jeden z najlepszych, a efektu brak... nie wiedziałam co kupić już potem

za to MUFE dopiero drugi dzień testuję, ale muszę powiedzieć, że jest niezły Matuje mi Lauder na cały dzień (wczoraj) i dziś na jakieś 14 godzinek, a potem był leciutki błysk, ale taki "zdrowy". A normalnie po Lauder z bambuskiem albo Kryolanem mam jakby powłoczkę czegoś tłustego na twarzy na oko się tak bardzo nie błyszczę (choć coś tam widać), ale czuję pod palcami. A tu koniec z tym ale nie chcę zapeszać, bo dopiero jestem w fazie testów




Dziewczyny, a nie uważacie,że jest szansa, że będą dostawy zestawów Jimmy'ego? kurdę głupia byłam,że go nie kupiłam jak miałam okazję... ale na stronie jest, że to promocja, więc chyba nie wyprzedaż pojedynczych zastałych egzemplarzy...?

a ta bombka z wstążką to klasyk czy jakiś mix? widziałam gdzies kiedyś rozmowę na ten temat, ale nikt chyba konkretnie nie odpowiedział... i nie pamiętam już gdzie to było
dzieki za wyczerpujaca informacje,,

szukam teraz pudru sypkiego i nie mam pomyslu wlasciwie..
juz prawie bylam zdecydowana na la prairie, ale dzis sie okazalo ze koloru nie ma.. na innych sie nie znam...
moj ostatni sypaniec to Calvin Klein, o wlasnie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...se-powder.html i przez niego mam traume.. nic mi tak nie sciagalo i nie wysuszalo twarzy jak ten oto wyzej wymieniony .. cos takiego mi sie po nim stalo, ze wrecz boje sie polozyc na twarz cokolwiek sypkiego, bo mam wrazenie ze zaraz mi sciagnie buzke jak po liftingu i podkresli suche skorki no i oczywiscie zrobi masko-tapete...
jednak bede musiala cos kupic, bo ilez mozna uzywac pudru w kamieniu albo kulek G??

co do zestawow jimmiego to raczej nie domowia..ostatnio konsultantka z S w moim miescie dzwonila po S w kilku miastach, zeby sobie sciagnac ten zestaw dla siebie.. czy jej sie udalo? nie wiem.
ale pozwolilo to wyciagnac wniosek ze dokladek raczej nie przewiduja



James, dzieki
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:19   #2525
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ta bombka z wstążką to klasyk czy jakiś mix? widziałam gdzies kiedyś rozmowę na ten temat, ale nikt chyba konkretnie nie odpowiedział... i nie pamiętam już gdzie to było
klasyk, tylko flakon inny

co do podkładów, oj lubią wciskać na siłę.. swego czasu miałam w planach Vitalumiere Aqua B20, ale pani uparła się, że dla mnie, to BR (czyli z różowymi tonami), powiedziałam, że najlepiej czuję się w żółtych, ale ona nadal swoje.. koniec końców miała mnie umalować B20, nałożyła podkład i zadowolona z siebie mówi, że nałożyła BR20 i że na pewno podoba mi się bardziej niż podobałby się B.. ręce mi opadły na szczęście nie mieli już tych podkładów w produktach, bo pewnie przy kasie podmieniłaby B na BR
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:21   #2526
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31323290]
Ja czasami mysle, ze moglyby sie zajac upiekszaniem siebie. W jednej z wroclawskich S. jedna pani nosi taki mejkap, ze nawet ja sie kiedys przestraszylam. [/QUOTE]

W ktw tez parę Pań nosi niezłą tapetę, którą co i rusz poprawiają testerami kosmetyków
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:33   #2527
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
klasyk, tylko flakon inny

co do podkładów, oj lubią wciskać na siłę.. swego czasu miałam w planach Vitalumiere Aqua B20, ale pani uparła się, że dla mnie, to BR (czyli z różowymi tonami), powiedziałam, że najlepiej czuję się w żółtych, ale ona nadal swoje.. koniec końców miała mnie umalować B20, nałożyła podkład i zadowolona z siebie mówi, że nałożyła BR20 i że na pewno podoba mi się bardziej niż podobałby się B.. ręce mi opadły na szczęście nie mieli już tych podkładów w produktach, bo pewnie przy kasie podmieniłaby B na BR
:conf used: :cojest :


a ja jeszcze zauważyłam jedną rzecz- prawie zawsze konsultantka mówi "tego sama używam" aby raz się pani przyznała, że nie zna w ogóle pudru. Tak to podkłady/pudry to chyba te panie miały wszystkie chociaż pewnie też bym testowała na ich miejscu. W sumie fajnie byłoby pracować w S.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 21:35   #2528
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W ktw tez parę Pań nosi niezłą tapetę, którą co i rusz poprawiają testerami kosmetyków
Morał z tego taki że nie warto słuchać porad od pani która sama siebie nie potrafi umalować W bydgoszczy też są takie szpetne babiszony
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:39   #2529
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
klasyk, tylko flakon inny

co do podkładów, oj lubią wciskać na siłę.. swego czasu miałam w planach Vitalumiere Aqua B20, ale pani uparła się, że dla mnie, to BR (czyli z różowymi tonami), powiedziałam, że najlepiej czuję się w żółtych, ale ona nadal swoje.. koniec końców miała mnie umalować B20, nałożyła podkład i zadowolona z siebie mówi, że nałożyła BR20 i że na pewno podoba mi się bardziej niż podobałby się B.. ręce mi opadły na szczęście nie mieli już tych podkładów w produktach, bo pewnie przy kasie podmieniłaby B na BR
To mi dzisiaj Pani konsultantka w S. wmawiała że mój kolor ze Smashboxa to L3 podczas gdy ja jestem bladzioch pomiędzy F0-F1 zwłaszcza teraz po kuracji kwasami, chcąc udowodnić swoje racje zaczęła mnie i siebie samą malować ta 3, zrobiła mi mega maskę i tak bardzo jej się podobałam w tej tonacji - SZOK!!! normalnie nawet nie chciało by mi się z nią dyskutować ale dziś miałam dobry humor więc ze stoickim spokojem jej słuchałam
Czy zwracacie uwagę na makijaże Pań konsultantek? Ja tak i jestem przerażona że robią z siebie takie straszydła nakładając co się da i bardzo ciemne kolory, posklejane rzęsy itp. Uważam że w dziedzinie w jakiej pracują co jak co ale makijaż powinny mieć profesjonalny. Oczywiście zdarzają się wyjątki zwłaszcza w D. Panie pięknie są umalowane że chcę od razu wszystko co ma na twarzy
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:42   #2530
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
W ktw tez parę Pań nosi niezłą tapetę, którą co i rusz poprawiają testerami kosmetyków
Oszczedzaja na swoich kosmetykach .

------------------------------------

Sie pozale . Od tygodnia obzeram sie straszliwie i ledwo sie ruszam. Akutalne zastanawiam sie nad tym, co by lakieru z paznokci nie zmyc. Jak mysle jednak o tym, ze po zmyciu paznokci mam wedrowac do kuchni waciki wyrzucic to na sama mysl z sil opadam.
Plus tego taki, ze moge w S. bez kolejki do kasy sie pchac, bo brzuch mam jak odpowiednia poze przybiore iscie ciazowy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:59   #2531
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Słuchajcie, mam takie pytanie i nie mogę znaleźć na nie nigdzie odpowiedzi .
W Sephorach teraz jest promocja na kosmetyki do makijażu 30%. Ja generalnie nie kupuję w tym sklepie i za bardzo się nie znam... :P Ale do rzeczy. Czy ta cena, która widnieje pod produktami to jest ta cena normalna i od niej należy odjąć sobie te 30% zniżki? Czy to już po zniżce?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 22:01   #2532
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam takie pytanie i nie mogę znaleźć na nie nigdzie odpowiedzi .
W Sephorach teraz jest promocja na kosmetyki do makijażu 30%. Ja generalnie nie kupuję w tym sklepie i za bardzo się nie znam... :P Ale do rzeczy. Czy ta cena, która widnieje pod produktami to jest ta cena normalna i od niej należy odjąć sobie te 30% zniżki? Czy to już po zniżce?
od tej ceny odejmujesz 3o%
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:03   #2533
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Morał z tego taki że nie warto słuchać porad od pani która sama siebie nie potrafi umalować W bydgoszczy też są takie szpetne babiszony
Od czasu, kiedy mi jedna próbowała dobrać podkłąd o 2 tony ciemniejszy, to zdecydowanie unikam ich "konsultacji" i zawsze dobitnie mówie, co chcę
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31324118]Oszczedzaja na swoich kosmetykach .
[/QUOTE]
Ano. Ale piękniejsze przez to nie są
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:11   #2534
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
od tej ceny odejmujesz 3o%
Ok, super! Bardzo dziękuję za odpowiedź .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:12   #2535
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
:conf used: :cojest :


a ja jeszcze zauważyłam jedną rzecz- prawie zawsze konsultantka mówi "tego sama używam" aby raz się pani przyznała, że nie zna w ogóle pudru. Tak to podkłady/pudry to chyba te panie miały wszystkie chociaż pewnie też bym testowała na ich miejscu. W sumie fajnie byłoby pracować w S.
brzmi znajomo
Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
To mi dzisiaj Pani konsultantka w S. wmawiała że mój kolor ze Smashboxa to L3 podczas gdy ja jestem bladzioch pomiędzy F0-F1 zwłaszcza teraz po kuracji kwasami, chcąc udowodnić swoje racje zaczęła mnie i siebie samą malować ta 3, zrobiła mi mega maskę i tak bardzo jej się podobałam w tej tonacji - SZOK!!! normalnie nawet nie chciało by mi się z nią dyskutować ale dziś miałam dobry humor więc ze stoickim spokojem jej słuchałam
Czy zwracacie uwagę na makijaże Pań konsultantek? Ja tak i jestem przerażona że robią z siebie takie straszydła nakładając co się da i bardzo ciemne kolory, posklejane rzęsy itp. Uważam że w dziedzinie w jakiej pracują co jak co ale makijaż powinny mieć profesjonalny. Oczywiście zdarzają się wyjątki zwłaszcza w D. Panie pięknie są umalowane że chcę od razu wszystko co ma na twarzy
czyli to nagminne nie wiem co im za różnica jaki odcień sprzedadzą.. chyba że czują taką misję powołane do "opalania" klientek

ja zauważyłam, że wszystkie Sephorianki mają usta pomalowane czerwoną szminką, to chyba jakiś odgórny wymóg, bo w aż taki zbieg okoliczności do umiłowania czerwieni nie uwierzę dosłownie każda ma krwistoczerwone usta
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:16   #2536
raz2trzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

w Lublinie w Plazie widzialam domki jimmy choo , przegladajac ostatnie strony watku zauwazylam ze to chyba towar poszukiwany witam, bo pisze tu po raz pierwszy
raz2trzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:27   #2537
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja jeszcze zauważyłam jedną rzecz- prawie zawsze konsultantka mówi "tego sama używam" aby raz się pani przyznała, że nie zna w ogóle pudru. Tak to podkłady/pudry to chyba te panie miały wszystkie chociaż pewnie też bym testowała na ich miejscu. W sumie fajnie byłoby pracować w S.
o - a to dziwne, bo mi się właśnie kilka razy zdarzyła zaskakująco miła chwila szczerości - Pani pytana o produkt powiedziała po prostu szczerze - "wie Pani co, tego akurat nie testowałam/używałam, więc nie chcę sie wypowiadać ale może koleżanka coś będzie wiedziała...?" - ja to doceniam - wolę tak, niż by miała mi wciskać kity...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:40   #2538
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

a ja mam takie pytanie czy po zeskanowaniu mojej sephorowej karty konsultantka widzi mój wiek? nie zależy mi jakoś specjalnie na próbkach, ale jak po raz setny dostaję serum na zmarszczki, to nie za fajnie a mam 20lat
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:45   #2539
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
brzmi znajomo
czyli to nagminne nie wiem co im za różnica jaki odcień sprzedadzą.. chyba że czują taką misję powołane do "opalania" klientek

ja zauważyłam, że wszystkie Sephorianki mają usta pomalowane czerwoną szminką, to chyba jakiś odgórny wymóg, bo w aż taki zbieg okoliczności do umiłowania czerwieni nie uwierzę dosłownie każda ma krwistoczerwone usta
Też to zauważyłam ale ten wymóg dość dziwny bo nie każdej ta czerwień pasuje

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;31325533]a ja mam takie pytanie czy po zeskanowaniu mojej sephorowej karty konsultantka widzi mój wiek? nie zależy mi jakoś specjalnie na próbkach, ale jak po raz setny dostaję serum na zmarszczki, to nie za fajnie a mam 20lat[/QUOTE]

Raczej nie ale nawet jak widzi to ma to w nosie i jak już pisałyśmy radość wielka jak człowiek cokolwiek dostanie
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 22:51   #2540
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Raczej nie ale nawet jak widzi to ma to w nosie i jak już pisałyśmy radość wielka jak człowiek cokolwiek dostanie
Mi się udało dzisiaj upolować zestaw z instant moistuzer (ostatni) w Złotych i dostałam aż 2 próbki
A już dawno nic nie dawali
Dostałam próbkę szamponu jakiegoś polskiego i clinique różową galaretkę
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:39   #2541
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Zakupiłam podkład EL Light, kredkę Bad Gal Benefita i bazę Sephory. Dostałam próbkę perfum, bazy pod podkład i pod cienie Smaxbox.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:50   #2542
gagaton89
Raczkowanie
 
Avatar gagaton89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 38
GG do gagaton89
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

co do ust to jest obowiązkowe...muszą być wyraźne...
co do dobierania podkładów to jest tak,ze zalezy to od osoby...ja zawsze wybieram dla Pań jaśniejsze odcienie... ale wiadomo konsultantki też ludzie i każda jest inna...
co do próbek to zawsze jak mamy to dajemy..jak nie mamy to się pytamy czy zrobić z czegoś konkretnego-z jakiegoś wybranego zapachu czy pielęgnacji...chyba,ze jest tłum ludzi,którzy warczą,ze tyle w kolejce do kasy czekają...
jak czegoś nie testowałam to mówię Paniom,ze producent obiecuje to i to ale jak będzie to różnie i często robię Paniom próbki z danej rzeczy,zeby przetestowały czy kolor podkładu w świetle dziennym jest dobry czy krem np.nie uczula...
toteż naprawdę nie nalezy nas tak surowo oceniać.
gagaton89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:10   #2543
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

A mam pytanko .. czy w sephorze tez moga dac probke wybranego przeze mnie zapachu? bo nie wiem jak to jest w tych sprawach pojde zapytam a tu babka sie na mnie jeszcze spojrzy jak na kosmite i sie spale ze wstydu
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:16   #2544
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

a co do próbek to ja miałam kiedyś taką sytuację w Douglasie
kupowałam fluid Bourjois, nie pamiętam ile dokładnie kosztował, ale pewnie 50-60 złotych. podchodzę do kasy i zaraz przybiega wyjątkowo roześmiana pani douglasanka, miła, uprzejma. płacę, ona pakuje fluid do reklamóweczki i otwiera swoją wielką szufladę pełną najrozmaitszych próbek. patrzy w nią i patrzy, coś tam przerzuca. bierze jedną próbkę w dłoń i odkłada, znowy patrzy i patrzy, bierze drugą i znowu odkłada. w końcu zamyka szufladę, wręcza mi reklamóweczkę i mówi pięknie się uśmiechając: 'dziękuję. do widzenia. zapraszam ponownie' chyba próbki z max factora się skończyły i miała dylemat czy dać mi jakąś lepszą
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:20   #2545
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
co do dobierania podkładów to jest tak,ze zalezy to od osoby...ja zawsze wybieram dla Pań jaśniejsze odcienie...
To zle robisz. Podklad dobiera sie do skory a nie uogolnia wybierajac "jasniejsze odcienie".


Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
co do próbek to zawsze jak mamy to dajemy..
Kilkukrotnie spotkalam sie z sytuacja, ze osoba kupujaca przede mna nie dostala nic a ja dostalam garsc probek.

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
jak nie mamy to się pytamy czy zrobić z czegoś konkretnego-z jakiegoś wybranego zapachu czy pielęgnacji...
To pytanie pada rzadko.

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
chyba,ze jest tłum ludzi,którzy warczą,ze tyle w kolejce do kasy czekają...
Mnie tam czesto nie dziwi, ze warcza. Ilez to razy byla sytuacja, ze na sklepie kilka pan sobie spaceruje bez ladu i skladu bo nikt nie potrzebuje ich pomocy a przed jedyna otwarta kasa kilka osob. Dopiero po interwencji klienta pani spacerujaca otwiera kase.

Cytat:
Napisane przez gagaton89 Pokaż wiadomość
toteż naprawdę nie nalezy nas tak surowo oceniać.
Alez oblugiwanie klienta na najwyzszym poziomie to Wasza praca. Skoro jej nie wykonujecie jak nalezy to ludzie sa niezadowoleni. Takie jest ich prawo. Sa zadowoleni jesli zostana obsluzeni nalezycie.
Zdania, ktore wypisalas brzmia bardziej jak slogany z ksiazek dla pracownikow niz jak opisy adekwatne do realnych sytuacji.

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mikam121 Pokaż wiadomość
A mam pytanko .. czy w sephorze tez moga dac probke wybranego przeze mnie zapachu? bo nie wiem jak to jest w tych sprawach pojde zapytam a tu babka sie na mnie jeszcze spojrzy jak na kosmite i sie spale ze wstydu
Oczywiscie, ze robia probki . Moga Ci "odpsikac" do fiolki dowolny zapach.

Jak na Ciebie dziwacznie spojrzy to usmiechnij sie, powiedz, ze pochlebia Ci jej zainteresowanie, ale nie kreca Cie kobiety .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-31 o 01:04
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:57   #2546
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja dzisiaj obkupiłam się w kolorówkę w Sephorze w Arkadii. Muszę przyznać, że pomimo tłumów zostałam bardzo miło i solidnie obsłużona. Dzisiaj Panie miały na prawdę dużo pracy. Ja w sumie wiedziałam co chcę, ale mnóstwo było ludzi, którzy potrzebowali porad konsultantek.

Kupiłam sypańca La Prairie 2 (wzięłam ostatnie opakowanie z półki) - jest bosko zapakowany i wygląda na prawdę jak luksusowy kosmetyk , pomadkę Chanel Coco Rouge # Perle 02 - w Arkadii jest fajne miejsce do testowania pomadek Chanel - taka specjalna chanelowska toaletka z taboretem. Bardzo mi to odpowiada, mogłam wygodnie potestować interesujące mnie kolory (byłam rzecz jasna z pełną listą) i spokojnie wybrać odpowiedni kolor.
Skorzystałam z pomocy konsultantki i kupiłam puder rozświetlający Smashbox Soft Lights Baked Stardust oraz rozświetlacz do oczu Smashbox Photo OP, niwelujący zmęczenie (będę go używać na korektor).
Dostałam kilak próbek w tym pielęgnację Guerlain i Shisaido, więc jestem zadowolona

Byłam też w Sephorze w Klifie (najpierw), ale jest już słabo zaopatrzona, wielu rzeczy nie ma. Wyprzedali. Więc nie polecam. Były tylko dwie konsultantki, które były totalnie zalatane, ponieważ klientów było sporo.



Zastanawiam się jeszcze nad jakąś bazą Smashbox lub MUFE HD Możecie coś polecić? (testowałam tylko tę nawilżającą Smashbox)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 07:33   #2547
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez raz2trzy Pokaż wiadomość
w Lublinie w Plazie widzialam domki jimmy choo , przegladajac ostatnie strony watku zauwazylam ze to chyba towar poszukiwany witam, bo pisze tu po raz pierwszy
a udałoby Ci się kupić zestaw Jimmiego dla mnie? oczywiście przeleję pieniążki na konto...
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 07:54   #2548
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

ja sobie kupiłam ta bazę diora do rzęs i mam takie rzęsy, że aż za dużo
dzisiaj jeszcze jadę pooglądać resztki
James boski tekst
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 08:55   #2549
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
dzis kupilam Korresa na Targówku i mieli duzo zestawów ten rozany za 45 i drugi za 60 chyba...
a w ktorej S. w W-wie kupie YES TO CARROTS albo TOMATOES ???
W Reducie widziałam zielone zestawy,ale to przedwczoraj Także teraz już nie wiadomo...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 09:44   #2550
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31326722]
Sie pozale . Od tygodnia obzeram sie straszliwie i ledwo sie ruszam. Akutalne zastanawiam sie nad tym, co by lakieru z paznokci nie zmyc. Jak mysle jednak o tym, ze po zmyciu paznokci mam wedrowac do kuchni waciki wyrzucic to na sama mysl z sil opadam.
Plus tego taki, ze moge w S. bez kolejki do kasy sie pchac, bo brzuch mam jak odpowiednia poze przybiore iscie ciazowy .[/QUOTE]

U mnie świąteczne obżarstwo przeciągnęłam do Sylwka Toć bym tego wszystkiego w dwa dni nie zjadła. A czuję się z tym rewelacyjnie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31326722]

To pytanie pada rzadko.[/QUOTE]

Ja je usłyszałam raz. Aż zaniemówiłam, bo w najśmielszych snach nie przewidywałam, że taka opcja jest możliwa.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31326722]

Mnie tam czesto nie dziwi, ze warcza. Ilez to razy byla sytuacja, ze na sklepie kilka pan sobie spaceruje bez ladu i skladu bo nikt nie potrzebuje ich pomocy a przed jedyna otwarta kasa kilka osob. Dopiero po interwencji klienta pani spacerujaca otwiera kase.[/QUOTE]


W gdyńskim Klifie nagminnie kasy im padają. Zazwyczaj tylko jedna działą, a na pytanie czemu innych nie otworzą usłyszałam, że zablokowały się.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31326722]
Jak na Ciebie dziwacznie spojrzy to usmiechnij sie, powiedz, ze pochlebia Ci jej zainteresowanie, ale nie kreca Cie kobiety .[/QUOTE]

Muszę ten patent wprowadzić w życie

milka-pilka Fajne zakupki
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2011-12-31 o 09:45
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.