ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 08:42   #121
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam dziewczynki

Ja stosuje A-D od czerwca, chyba kosztował ok 15zl, miałam okropne przebarwienia po trądziku, A-D naprawde mi pomógł, teraz nie mam ani jednej plami , ale na efekty musiałam czekać ok 3 tyg, ale ciesze sie,że go kupiłam, a na dziurki stosuje cepan też jakiś czas temu go kupiłam, a blizienki sie spłyciły.Teraz jestem zadowolona ze swojej buzi wrescie moge wyjsc bez pudru . Pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 09:13   #122
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sweeney
hej dziewczynki Polecam apteke www.domzdrowia.pl. Ja tam kupuje Acne-derm za 13 zl
no tak ale po doliczeniu kosztow przesylki wychodzi prawie na to samo
nie ma to jak nasza Poczta Polska

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 12:28   #123
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

do 15 sierpnia byla promocja i byla wysylka za darmo zaopatrzylam sie wtedy w 3 opakowania mozna przeciez kupic np 2 opakowania + za przesylke 6 zl i tak jest taniej :P
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 14:01   #124
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

nie ma sprawy Gadmarka,dzieki za odpowiedz to super ze ci w sumie tak szybko pomogl ten AD, mam nadzieje ze u mnie bedzie tak samo. W sumie to juz sie odwazylam posmarowac nim pare razy, ale dotarlam do jakiegos watku o filtrach, i az sie zaopatrzylam w antheliosa d-p 60,mam nadzieje ze sie nowych przebarwien nie nabawie od tego Aha, no i tez mam wlasnie 2 takie wielkie przebarwienia na brodzie, i chyba bede sie musiala uzbroic w cierpliwosc z nimi!! A o kwasach tez czytalam, ale w sumie to sie boje, mam nadzieje ze AD wystarczy ! ale jak sie zdecydujesz, to daj znac jak idzie pozdrowionka
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 14:24   #125
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

tak się dziewczyny chwalicie to ja tez cos tu skrobnę.AD stosuję od tygodnia,rano i wieczorem,ale efektów jak narazie nie widzę.chcialabym zebym mi pomógł jak większosci z was,ale niestety...

będę cierpliwa bo to chyba o to chodzi w leczeniu trądziku i blizn po nim,ale przyznam ze cięzko mi...
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 14:57   #126
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sweeney
do 15 sierpnia byla promocja i byla wysylka za darmo zaopatrzylam sie wtedy w 3 opakowania mozna przeciez kupic np 2 opakowania + za przesylke 6 zl i tak jest taniej :P
ech to Ci sie udalo
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-18, 16:36   #127
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Poznanianki !!! Upolowalam A-D po starej cenie Zapłaciałam 16,65 w aptece na ul. 23 lutego 18 (jak sie idzie od pl.Wielkopolskiego w góre po lewej stronie)
stelena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 18:20   #128
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajcie, tez sie przymierzam do kuracji A-D, ale zaczelabym tak pod koniec wrzesnia. Mam jednak pewne watpliwosci i zarazem dwa pytania do Was.
Nie mam przebarwien, jedynie male grudki na twarzy - czy A-D pomoze?
I druga kwestia; rozumiem, ze on wybieli rowniez piegi ??
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-19, 14:14   #129
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mam przebarwienia po oparzeniu slonecznym- takie ciemne plamki na plecach i ramionach- czy acne derm moge na to stosowac
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-19, 18:29   #130
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

okolo 16 zl
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 06:36   #131
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czesc dziewczyny własnie wczoraj zakupiłam AD po 16 zł.Mam duzo przebarwien i bliz po trądziku rozszezone pory tłusta i swiecąca cera .Wczoraj wieczorem posmarowałam i dzisiaj rano narazie tylko szczypie .Jestem ciekawa efektów.Zastanawiam sie nad kupnem kwasów SVR HYDRACID podobno bardzo pomagają ale cena bardzo wysoka.
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 10:17   #132
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak fajnie, że powstał ten wątek Też kiedyś stosowałam acne derm, ale jak teraz sobie przeczytałam jak powinno sie go stosować, a co ja robiłam, to włosy na głowie stają... Stosowałam na dzień i na noc, nie smarowałam się żadnymi filtrami , często zaraz po nałożeniu acne dermu kładłam jakiś krem matujący ... oj oj... Teraz wiem dlaczego miałam tak dużo tych ropnych wyprysków... Człowiek był młody i głupi... Chyba na jesień zakupię sobie tubeczkę acne dermu i troche się pozłuszczam...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 12:20   #133
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam
stosuje AD juz ponad tydzien i ladnie mi rozjasnia przebarwienia wiec jestem zadowolona a co najlepsze wogole mi nie wysusza skory wrecz przeciwnie po posmarowaniu mam taka gladka skore i nawilzona
Az sie wierzyc nie chce

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 12:34   #134
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak dlugo utrzymuja sie efekty po zakonczeniu kuracji?Bo mysle,ze to nie trwa wiecznie i pewnie co jakis czas trzeba powtarzac kuracje.Jak dlugo trwa u Was taka kuracja i ile razy w roku ja przeprowadzacie?A moze A-D na stale?(to chyba odpada).
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 16:26   #135
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy możliwe bez żadnych sensacji jest używanie acnedermu tylko na noc, na rano zaś preparatu leczącego trądzik (w płynie). Ja poprostu nie wyobrażam sobie nie stosowania żadnego leku na trądzik w międzyczasie. Śrubeczko, stosujesz acne tylko raz dziennie, czy kilka razy i jaki filterek na dzień??
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 16:55   #136
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Maszka5

Jezeli chcesz kupic Hydracid SVR i myslisz,ze Ci zejda po nim plamy,pryszcze itp.to nie kupuj.Ja obecnie mam Hydracid SP peeling(25% kwasow).Jest bardzo dobry,rozowa,nawilzona buzia,dosyc gladka.Ale to wszystko.Plam nie rozjasnia,zmarszczek tez raczej nie splyca a i tradziku nie wyleczy.Uzywam go juz prawie rok.Jezeli zas chodzi Ci o kremy z tej serii,coz,maja duzo,duzo slabsze dzialanie wiec tym bardziej.Mimo wszystko polecam ten peeling.Rano buzia jest naprawde swieza,zwlaszcza jezeli masz szara cere.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 16:58   #137
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

I jeszcze jedno.Na rozszerzone pory i swiecaca cere tez to nie pomoze.Mam bardzo podobne problemy.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 17:17   #138
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kiciuś
A czy możliwe bez żadnych sensacji jest używanie acnedermu tylko na noc, na rano zaś preparatu leczącego trądzik (w płynie). Ja poprostu nie wyobrażam sobie nie stosowania żadnego leku na trądzik w międzyczasie. Śrubeczko, stosujesz acne tylko raz dziennie, czy kilka razy i jaki filterek na dzień??
Przez dwa pierwsze dni stosowalam AD raz lub 2 x dziennie. Teraz 2 albo i 3 a filtrow zadnych nie uzywam, bo widze ze buzka daje sobie rade bez niego a AD az tak wielkiej szkody nie robi az sama sie dziwie

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 18:16   #139
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie wiem czy to dobry pomysł srubka... Jesli smarujesz sie AD na dzień, a później wychodzisz na dwór bez żadnej ochrony możesz tylko sobie zaszkodzić. Poczatkowo może być wszystko ok, jednak z czasem skóra może się odwdzięczyć. Ja tak stosowałam brevoxyl (nie nawilżałam niczym buzi i nakładałam brevoxyl bardzo często) i acne derm (też żadnych filtrów tylko kremy matujące). Skutek: po brevoxylu przesuszona, szara, łuszcząca się i jednocześnie swiecąca cera, a po acne dermie ogólnie podrazniona i zaczerwieniona. A na poczatku też było tak cudownie...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 19:21   #140
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez srubka
Przez dwa pierwsze dni stosowalam AD raz lub 2 x dziennie. Teraz 2 albo i 3 a filtrow zadnych nie uzywam, bo widze ze buzka daje sobie rade bez niego a AD az tak wielkiej szkody nie robi az sama sie dziwie
kwasy uwrażliwiają skórę na promienie UV, możesz się nabawić przebarwień, jeśli nie będziesz stosować kremów z dobrym filtrem na dzień.
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 22:46   #141
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ech moze rzeczywiscie macie racje?
chyba jednak cos sobie kupie ochronnego do twarzyczki

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 06:56   #142
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mam pytanie czy któraś z was używała jakiś innych kwasów o wyższym stęzeniu chciałabym na jesien zastosowac jesli AD niepomoze .Niewiem gdzie zakupic czy lepiej udac sie do kosmetyczki ale wiadomo tam bedzie drożej.Podpowiedzcie jakie są dobre preparaty z kwasami na blizny nierównosci i tłusta cere

maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 07:17   #143
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez maszka5
mam pytanie czy któraś z was używała jakiś innych kwasów o wyższym stęzeniu chciałabym na jesien zastosowac jesli AD niepomoze .Niewiem gdzie zakupic czy lepiej udac sie do kosmetyczki ale wiadomo tam bedzie drożej.Podpowiedzcie jakie są dobre preparaty z kwasami na blizny nierównosci i tłusta cere

Może Glyco-A, poczytaj o nim na KWC
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 08:51   #144
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez maszka5
mam pytanie czy któraś z was używała jakiś innych kwasów o wyższym stęzeniu chciałabym na jesien zastosowac jesli AD niepomoze .Niewiem gdzie zakupic czy lepiej udac sie do kosmetyczki ale wiadomo tam bedzie drożej.Podpowiedzcie jakie są dobre preparaty z kwasami na blizny nierównosci i tłusta cere

Przede wszystkim jakiego kwasu? Jest ich w końcu kilka rodzajów. Kwas azelainowy (acne Derm, Skinoren) występuje tylko w stężeniu 20% (więcej nie ma). Kwasy AHA mają różne stężenia - 6, 10 i 12%. Większych stężeń AHA nie można używać samodzielnie, stosują te tylko kosmetyczki i lekarze w gabinetach.
Przeczytaj najpierw bardzo dokłądnie artykuł Basi - ma już kilka lat ale ogólne wiadomości na temat działania kwasów są tam świetnie wytłumaczone. Następnie tu na forum wpisz w wyszukiwarkę "kwasy" i wyskoczy czy miliard wątków do poczytania.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 09:51   #145
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczynki,
mam dużo plamek i przebarwień na brodzie i żuchwie ,powstałych po wyciskanych krostkach. Czy Acne Derm mogę smarować punktowo na plamki ewentualnie na samą brodę?
mamy jeszcze lato, nie chciałbym wyglądać jak Albinos dlatego nie chcę smarowac nim całej twarzy. Co poradzicie?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 09:58   #146
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czy nazwe tego kremu acne derm wymawia sie tak jak sie go pisze?? dzis sie po niego wybieram
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 10:03   #147
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Dziewczynki,
mam dużo plamek i przebarwień na brodzie i żuchwie ,powstałych po wyciskanych krostkach. Czy Acne Derm mogę smarować punktowo na plamki ewentualnie na samą brodę?
mamy jeszcze lato, nie chciałbym wyglądać jak Albinos dlatego nie chcę smarowac nim całej twarzy. Co poradzicie?
jesli masz ciemniejszą, a nie bladą karanacje to obawiam sie ze przy smarowaniu punktowym mozes wygladac jak muchomorek acne derm bardzo wybiela,ja stosuje na cala twarz ,a radze sobie samoopalaczem
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 10:08   #148
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jestem blondynką i mam jasną karnację, trochę jestem teraz opalona chociaż na twarzy już coraz mniej bo mi się szybko opalenizna zmywa z twarzy.
Mam nadzieję, że AD nie odbarwia aż tak bardzo skóry, że będę jeszcze bledsza niż normalnie.?
Aha,
czy mogę w tym czasie chodzić na solarium?
Tzn, nie po nałozeniu kremu ale ogólnie w czasie jego stosowania?

Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 10:12   #149
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez justynka2o
czy nazwe tego kremu acne derm wymawia sie tak jak sie go pisze?? dzis sie po niego wybieram
ja powiedzialam normalnie acne derm i pani w aptece nic nie mowila a nawet powtórzyla to po mnie więc chyba tak to się wlasnie wymawia
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 10:14   #150
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kwas wyklucza solarium,no chyba ze zakryjesz czyms twarz..... chociaz jesli masz zamiar uzywac punktowo to nie wiem... jak to zrobic.. zakryj sobie twarz punktowo Jesli masz jasna karnacje to wydaje mi sie powinno byc ok.Bo ja ogolnie to mialam spora oplenizne i bardzo mi rozjasnil skore na twarzy... zreszta,przeczytasz sobie w ulotce
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.