ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 00:24   #241
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ka dodatkowo nawilżam kremem, gdzieś godzinę po nałożeniu AD

Mam pytanie, czy dużo go nakładacie na twarz? W ulotce jest napisane, że jedna dawka (a mają być 2 dawki dziennie) to 4 cm To strasznie dużo...
Ja nakładam go mniej (no nie wiem, 1,5 - 2 cm? tyle akurat żeby twarz posmarować - nie licząc policzków, zostawiam je w spokoju...) i tylko przez pierwsze parę dni rano i wieczorem, teraz przechodzę na sam wieczór.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 06:34   #242
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez lexie
A ka dodatkowo nawilżam kremem, gdzieś godzinę po nałożeniu AD

Mam pytanie, czy dużo go nakładacie na twarz? W ulotce jest napisane, że jedna dawka (a mają być 2 dawki dziennie) to 4 cm To strasznie dużo...
Ja nakładam go mniej (no nie wiem, 1,5 - 2 cm? tyle akurat żeby twarz posmarować - nie licząc policzków, zostawiam je w spokoju...) i tylko przez pierwsze parę dni rano i wieczorem, teraz przechodzę na sam wieczór.

Ja stosuję go od kilkunastu dni , początkowo nakładałam go mało z obawy czy jakiegoś wysypu nie będę miała,ale teraz nakładam ciutek więcej ale na pewno nie 4 cm. Stosuję go tylko na noc i na to potem krem. Dla mnie to jest maść o miłej kremowej konsystencji , która nie piecze. No i tak mi się wydaje nieco pomaga na moje niespodzianki - zobaczy się dalej jak ona się sprawuje.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 07:48   #243
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez lexie
A ka dodatkowo nawilżam kremem, gdzieś godzinę po nałożeniu AD

Mam pytanie, czy dużo go nakładacie na twarz? W ulotce jest napisane, że jedna dawka (a mają być 2 dawki dziennie) to 4 cm To strasznie dużo...
Ja nakładam go mniej (no nie wiem, 1,5 - 2 cm? tyle akurat żeby twarz posmarować - nie licząc policzków, zostawiam je w spokoju...) i tylko przez pierwsze parę dni rano i wieczorem, teraz przechodzę na sam wieczór.
Ja nigdy nie zwracałam uwagi na to ile cm nakładam Biorę tylę, że po tym jak rozsmaruje krem na twarzy, zostaje mi biała milimetrowa warstwa, którą następnie wklepuje.... i nie wiem, czy to dużo, czy mało...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 07:49   #244
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez srubka
ja mam wrecz nawilzona
Ja początkowo też mam takie uczucie, ale po około 20 minutach to mija i moja skóra jest wręcz napięta... i domaga się kremu nawilżającego
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 08:19   #245
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Milka19
Ja początkowo też mam takie uczucie, ale po około 20 minutach to mija i moja skóra jest wręcz napięta... i domaga się kremu nawilżającego
a u mnie caly czas jest nawilzona
jak posmaruje na noc, a rano to mam taka miekka skore i nawilzona
chyba cos na mnie inaczej dziala
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 08:44   #246
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez srubka
a u mnie caly czas jest nawilzona
jak posmaruje na noc, a rano to mam taka miekka skore i nawilzona
chyba cos na mnie inaczej dziala
Ty szczęściaro
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 09:40   #247
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja uzywam juz 2 tubke i smaruje rano i wieczorem żadnego duzego wysypu niemiałam ale io czasu do czasu pojawiają sie jakies takie białe pryszcze.Wysuszac skóry mi niewysuszyło i własciwie poprawy niewidze ale jestem cierpliwa.Tylko brakuje mi solarium bo teraz niemoge isc jestem bardzo blada
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 10:15   #248
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

mi wysuszylo skore i to bardzo, tak za mi sie luszczyla cala, a teraz na brodzie mam taka jakby skorupe sucha, ktora sie chyba tez niedlugo zluszczy.Ale z dnia na dzien, coraz bardziej mnie szczypie jak sie nim smaruje
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 10:50   #249
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

używam acne od 4 dni tylko wieczorem i tylko na bolące gule na brodzie. Przeczuwałam, że się bedę łuszczyć ale nie że tak bardzo.... mam dosłownie skorupę na brodzie, która dzisiaj zaczęła pękać okropnie swędzi, piecze. Zastosuję patent z nawilżaniem skóry po jakiejś godzince.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 14:04   #250
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Po przeczytaniu tylu dobrych opinii postanowilam wyprobowac Acne derm.Uzywam go zaledwie jakies 1,5 tygodnia a juz widze znaczaca poprawePrzede wszystkim pryszcze sa mniejsze a skora wcale nie jest przesuszona
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 14:30   #251
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Auryna
używam acne od 4 dni tylko wieczorem i tylko na bolące gule na brodzie. Przeczuwałam, że się bedę łuszczyć ale nie że tak bardzo.... mam dosłownie skorupę na brodzie, która dzisiaj zaczęła pękać okropnie swędzi, piecze. Zastosuję patent z nawilżaniem skóry po jakiejś godzince.
to ty chyba cos takiego masz na brodzie co ja. Narazie przestalam uzywac tego AD i lecze ta skorupe, jak sie wyleczy(oby dalo sie to wyleczyc!!) to zaczne jeszcze raz, ale tylko na same przebarwienia
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 16:55   #252
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja ma pytanie do specjalistek- czy moge od razu po kuracji Glyco-A zacząć kurację Acne-dermem? Glyco-a jak na razie po ponad dwóch tygodniach stosowania wygładził mi skórę, i zlikwidował masę zaskórników (choć jeszcze nie wszystkie) ale zostały mi te okropne grudy podskórne, których też mam dużo. I po to właśnie chciałabym zastosować Acne-derm.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 22:10   #253
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja mam jeszcze jedno pytanko. Czy mozna by stosowac na zmiane AD i effaclar K(np na noc, albo na noc AD a rano Effaclark)??? bo jakos tak mnie kusi ten effaclar k , mam ochote go kupic, ale nie chce rezygnowac z AD.Ehh ciagle mi malo, ale chce jakichs zauwazalnych efektow!!!
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 22:27   #254
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez @ska
ja mam jeszcze jedno pytanko. Czy mozna by stosowac na zmiane AD i effaclar K(np na noc, albo na noc AD a rano Effaclark)??? bo jakos tak mnie kusi ten effaclar k , mam ochote go kupic, ale nie chce rezygnowac z AD.Ehh ciagle mi malo, ale chce jakichs zauwazalnych efektow!!!
Ja tak uzywalam bo effaklar mi po prostu buzie nawilzal Ale stosowalam filtr 50tke. Nic sie nie stalo - a efekty byly
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 22:47   #255
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez April007
Ja tak uzywalam bo effaklar mi po prostu buzie nawilzal Ale stosowalam filtr 50tke. Nic sie nie stalo - a efekty byly
ooo no to super na to nawilzanie to nawet nie liczylam, ale jesli tak, to kupuje!! a filtr ja mam 60, wiec powinno byc ok
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 06:30   #256
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Ja ma pytanie do specjalistek- czy moge od razu po kuracji Glyco-A zacząć kurację Acne-dermem? Glyco-a jak na razie po ponad dwóch tygodniach stosowania wygładził mi skórę, i zlikwidował masę zaskórników (choć jeszcze nie wszystkie) ale zostały mi te okropne grudy podskórne, których też mam dużo. I po to właśnie chciałabym zastosować Acne-derm.
Rzyrafko czy tak można kurcze nie doczytałam jeszcze ale ja tak robię. Tzn. jak coś potraktowałam AD i znikło to nie smarowałam znowu AD tylko Glyco-a bo on wg mnie lepiej radzi sobie z bliznami.Ale czy robię sobie krzywdę to się przyznam że niewiem bo nie było czasu się dowiedzieć czy można łączyć te kwasy. Choc azelainowy z tego co wiem to nie groźny kwasik.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 06:44   #257
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

April007, jeszcze jedno pytanko tylko mam Czy w przypadku effaclaru k , rowniez trzeba odczekac iles tam czasu przed nalozeniem czegos na to? Chodzi mi o to, ile bym musiala czekac rano, po nalozeniu effaclaru przed nalozeniem filtra?Czy tutaj nie ma to znaczenia?
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 09:57   #258
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Rzyrafko czy tak można kurcze nie doczytałam jeszcze ale ja tak robię. Tzn. jak coś potraktowałam AD i znikło to nie smarowałam znowu AD tylko Glyco-a bo on wg mnie lepiej radzi sobie z bliznami.Ale czy robię sobie krzywdę to się przyznam że niewiem bo nie było czasu się dowiedzieć czy można łączyć te kwasy. Choc azelainowy z tego co wiem to nie groźny kwasik.
No to mnie przekonałaś
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 13:26   #259
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No ja robie podobnie, i tez nie wiem czy tak mozna tzn. rano używam AD + filtry of course, wieczorem albo Lysanel, albo Glyco, albo Diacneal i jakos nic mi na razie nie schodzi ani nie wypala, ale kazdy musi sam powoli wypróbować, to co mnie nawet nie szczypie, na wrazliwej cerze moze wypalic
A za pare dni przerzucam sie na Zorac , mam nadzieje ze przezyje

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2013-06-27 o 09:09
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 18:39   #260
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy uzywajac AD robicie sobie peeling twarzy?Do tej pory(nie uzywajac AD)peeling robie 2 razy w tygodniu,czesto mi sie skora luszczy i bez niego ani rusz.Uzywajac innych kwasow tez sobie robilam peeling.I nie wiem jak to jest uzywajac kwasow azelainowych.No i te filtry.Czy tez trzeba odczekac godzine od nalozenia AD?
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 21:41   #261
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja używam Acne Derm I peelingi robie tak jak do tej pory,tylko nie za często gdyż używam dodatkowo mydła Dove z peelingiem(co za dużo to nie zdrowo).To też zależy od skóry bo np. niektórym osobom się ona łuszczy po AD ale mi akurat nie
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 21:53   #262
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez @ska
April007, jeszcze jedno pytanko tylko mam Czy w przypadku effaclaru k , rowniez trzeba odczekac iles tam czasu przed nalozeniem czegos na to? Chodzi mi o to, ile bym musiala czekac rano, po nalozeniu effaclaru przed nalozeniem filtra?Czy tutaj nie ma to znaczenia?
A tego nie wiem Ja czekalam tyle zeby sie wchlonal - jak przejezdzalam po skorze i byla calkiem sucha ( znaczy sie wchlonelo ) to nakladalam filtry. Ale prawde mowiac nie wiem jak powinno byc poprawnie - u mnie sie sprawdzalo...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 23:32   #263
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez April007
A tego nie wiem Ja czekalam tyle zeby sie wchlonal - jak przejezdzalam po skorze i byla calkiem sucha ( znaczy sie wchlonelo ) to nakladalam filtry. Ale prawde mowiac nie wiem jak powinno byc poprawnie - u mnie sie sprawdzalo...
no to super!dzieki!! i to bedzie moj ostatni experyment i ostatnia proba, jesli to nie pomoze, to zadnych wiecej masci ,kremow itd.
wiec oby tylko pomoglo
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 10:42   #264
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

niewiem dlaczego zuzyłam juz drugie opakowanie iniewidze efektów
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 11:33   #265
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A przez jaki okres powinno sie uzywac Acne?Az znikna wszystkie przebarwienia?Na ulotce pisalo ze po wyleczeniu skory powinno sie go uzywac zapobiegawczo przez ok.2-3 miesiace
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 12:08   #266
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Za rada Basi Kwiatkowskiej przechowalam swoja ledwo nadszarpnieta tubke AD przez lato w lodowce i teraz przystepuje do kuracji. Chcialabym, zeby mi rozjasil dwa przebrawienia na policzku (po wycisnieciu, tak tak ) i do reszty wykonczyl zakorniki na nosie i brodzie, ktore powoli wykancza krem czyszczacy Hauschki
Postanowilam AD nakladac tylko wieczorem - zmywam buzie mleczkiem Eris, potem zelem do mycia bez SLS (Apotheker Scheller z melisa) nie wklepuje juz toniku tylko odczekuje z pol godziny i nakladam AD (sporo, wmasowujac w buzie).
Rano zmywam buzie kremem czyszczacym Hauschki (to nie piling), stosuje tonik (albo AA z nicinamide - ktory tez dziala przeciw przebarwieniom albo Benzacne, tez bezalkoholowy) i nakladam bbbb.gruba warstwa filtry - LRP, spf 60, ppd 28.Pudruje sie skrobia i bronzerem Sephory.
Raz w tygodniu robie piling enzymatyczny (AA, Eris) oraz maseczke aspirynowa. Jest dobrze, ale taki rezim wprowadzilam dopiero od tygodnia i zobacze po skonczeniu tubki AD co dalej.
Staram sie juz nie stosowac niczego po AD, chociaz czytalam, ze mozna po odczekaniu okolo godziny , jak z retionoidami, jesli buzia jest za sucha, nalozyc lekki krem nawilzajacy, ktory wiemy, ze nie zapycha.
Poprzednio AD juz po kilku dniach strasznie mnie wysuszyl (i go odstawilam), teraz juz tego nie zauwazylam, moze dlatego, ze filtr LRP ktory stosuje, jest b. tlusty i dobrze ratuje nawilzenie mojej skory.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 10:01   #267
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja mam trochę dziwne pytanie. Bo tak. Jedna z wizażanek powiedziała, że będzie stosować AD na plecy. Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł i sama bym z chęcią tak zastosowała krem ów [na twarz się boję cholernie, znając moje zdolności pewnie wypaliłabym sobie twarz]. Używając AD na twarz, trzeba używać wysoookich filtrów i kremów nawilżających, czy stosując AD na plecy też tak muszę robić [jeśli nie negliżuję się w tych okolicach zbytnio ], żeby żadnych efektów ubocznych nie było? Czy w zupełności wystarczy AD?
pozdrawiam.
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 10:20   #268
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

zakładając, że o tej porze roku nie chodzisz z odkrytymi plecami, to wydaje mi się, że nie ma sensu stosować blokera. a co do krem nawilżającego, to też niekoniecznie będzie potrzebny, gdyż skóra na plecach jest mnie wrażliwa na wysuszanie i nie odczuwa tak bardzo ściągania.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 10:28   #269
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki za odpowiedź, w takim razie biegnę AD zakupić .
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 10:33   #270
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej kochani ja własnie też sie skuiłam i zaczełam stosowac AD znaczy nałozyłam wczoraj na przebarwienia zaraz po wchłonieciu zrobiły mi sie takie czerwone plamy jakby podrażnilo mi skóre i ze strachu zmyłam zszorowałam twarz hehe i nałozyłam krem nawilżajacy i ufff rano znikneły te plamy wiec pytanie moje czy tak sie dzieje zawsze na poczatku>czy to moze za silne na moja twarz czy jaak???niewiem czy mam to stosowac wogole hmm mozna prosic o jakaz odp.naprowadzającą co do tego specyfiku hmmmm.....
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.