jak zapuszczać włosy-mam krótkie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-01-05, 18:46   #1
anulek.mylog.pl
Przyczajenie
 
Avatar anulek.mylog.pl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 8

jak zapuszczać włosy-mam krótkie


no właśnie- jak w temacie, może któraś z wizażanek dysponuje fotkami ilustrującymi co robić z włosami w trakcie zapuszczania z bardzo krótkich ( na chłopczyce). Niestety nie dysponuję swoim zdjęciem. Mam włosy lekko kręcone, dosyć cienki, ciemny blond. No i aktualnie doprowadzają mnie do szału...
Pomocy
anulek.mylog.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-19, 15:27   #2
silna1980
Raczkowanie
 
Avatar silna1980
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 83
Re: jak zapuszczać włosy-mam krótkie

Mysle ze do Twoich krotkich wlosow beda pasowaly wszelkie ozdoby.Mozesz ozdobic wlosy opaska.Opaski z materialu tez moga do nich pasowac.Mozesz wpiac w nie po bokach spinki(jest ich teraz duzy wybor).Aha,mozesz tez nosic do nich kolczyki(te srednie).
silna1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-19, 18:05   #3
ika87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 37
GG do ika87
Re: jak zapuszczać włosy-mam krótkie

Kiedy ja zapuszczalam z wloskow na chlopczyce nie przejmowlam sie zbytnio tym co z nimi robic w czasie odrastania, bo chyba w sumie nie wiedzialam jescze do konca ze je zapuszczam, a jak jush zechcialam cos z nimi zrboic to byly o wiele dluzsze no i wtedy kitka moim zdaniem zostaje. Jak juz dojdziesz do etapu ze bedziesz mogla je spiac to wytrzymasz zeby ci wiecej odrosly, zycze wytrwalosci (ja tez zapuszczam choc mam juz dosyc dlugie ale chce jeszcze bardziej ) Pzdr
ika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-01-20, 13:16   #4
Gusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 34
Re: jak zapuszczać włosy-mam krótkie

Proponuję iść do dobrego fryzjera i powiedzieć, że chcesz zapuszczać i ma tak ściąć, żeby było dobrze. Ja tak robiłam juz dwa razy - raz zapuszczałam z krótkich na długie do ślubu, a raz z bardzo krótkich na długie bo krótkie mi się znudziły. Za każdym razem fryzjer tak przygotował fryzurkę, że nie musiałam nawet na podcinanie chodzić. Teraz się w końcu wybieram, bo mam już włosy za ramiona (ostatni raz u fryzjera byłam rok temu

Dołączam Ci forki, jak to szło po kolei
anulek.mylog.pl napisał(a):
> no właśnie- jak w temacie, może któraś z wizażanek dysponuje fotkami ilustrującymi co robić z włosami w trakcie zapuszczania z bardzo krótkich ( na chłopczyce). Niestety nie dysponuję swoim zdjęciem. Mam włosy lekko kręcone, dosyć cienki, ciemny blond. No i aktualnie doprowadzają mnie do szału...
> Pomocy
Gusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 21:22   #5
Pinka992
Przyczajenie
 
Avatar Pinka992
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Brodnica kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: jak zapuszczać włosy-mam krótkie

Ja swoje włosy miałam za ramiona, jednakże zachciało mi się eksperymentować z kolorami i fryzurą (jako że jestem fryzjerką z zawodu)
Tak więc, rozjaśniłam je, zaraz po tym nałożyłam rudy kolor i tak na miesiąc. W między czasie odżywiałam je różnymi zabiegami, co pozwalało mi na dalsze wymyślanie. Z rudych zrobiłam czerwone, taki idealny ostry kolor, po 2 tygodniach, zapragnęłam wiśniowego soczystego koloru, potem wynalazłam różową piankę do włosów. Po jej nałożeniu, włosy zrobiły się mega suche, zaczęły garściami wypadać, więc trzeba było je ściąć.
Ścięłam na 'bombkę' ty podgolony dość mocno, boki do linii żuchwy.
Teraz sięgają sporo za brodę, po 3 miesiącach nie farbowania, olejowania i nakładania maseczek
Dodatkowo piję pokrzywę, skrzyp polny i siemię lniane Ale najważniejsza jest cierpliwość! Powodzenia
Pinka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 22:02   #6
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: jak zapuszczać włosy-mam krótkie

Cytat:
Napisane przez Pinka992 Pokaż wiadomość
Ja swoje włosy miałam za ramiona, jednakże zachciało mi się eksperymentować z kolorami i fryzurą (jako że jestem fryzjerką z zawodu)
Tak więc, rozjaśniłam je, zaraz po tym nałożyłam rudy kolor i tak na miesiąc. W między czasie odżywiałam je różnymi zabiegami, co pozwalało mi na dalsze wymyślanie. Z rudych zrobiłam czerwone, taki idealny ostry kolor, po 2 tygodniach, zapragnęłam wiśniowego soczystego koloru, potem wynalazłam różową piankę do włosów. Po jej nałożeniu, włosy zrobiły się mega suche, zaczęły garściami wypadać, więc trzeba było je ściąć.
Ścięłam na 'bombkę' ty podgolony dość mocno, boki do linii żuchwy.
Teraz sięgają sporo za brodę, po 3 miesiącach nie farbowania, olejowania i nakładania maseczek
Dodatkowo piję pokrzywę, skrzyp polny i siemię lniane Ale najważniejsza jest cierpliwość! Powodzenia
Myślę, że ta osoba od 2005 roku już dawno zapuściła te włosy
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 23:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.