Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 16:49   #391
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chodzą za mną dzisiaj te spodnie http://mosquito-sklep.pl/pl/spodnie/...wiazaniem.html
Miałam kiedyś podobne i się wybrzuszały na brzuchu, którego wtedy nie posiadałam, ale to zależy od tkaniny.

Przy okazji: wygrałam bon do sklepu Duka o wartości 200 zł.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 16:52   #392
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś podobne i się wybrzuszały na brzuchu, którego wtedy nie posiadałam, ale to zależy od tkaniny.

Przy okazji: wygrałam bon do sklepu Duka o wartości 200 zł.
gratulacje

Tutaj jest niby krepa i lycra więc raczej nie powinny, hmmm jeszcze jest darmowa wysyłka i wchodzi rabat na 7%, nie wiem jak u nich ze zwrotami
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:09   #393
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na to liczę, przy moich 42 kg
Też jestem z tych drobnych, ale przy 160 cm wyglądałabym w takich niekorzystnie. Jeszcze niższa niż zwykle
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:23   #394
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
gratulacje

Tutaj jest niby krepa i lycra więc raczej nie powinny, hmmm jeszcze jest darmowa wysyłka i wchodzi rabat na 7%, nie wiem jak u nich ze zwrotami
Dzięki!

To może będą dobrze leżały.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 17:59   #395
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

w D online też jest promo 2+1
tutaj link do produktów objętych promocją:
https://www.douglas.pl/douglas/Produ...filterSpecial=

kod: SUPER

wyprzedają pewnie purchawy:brzydal : więc nic nie biorę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:23   #396
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Never mam pytanie Od dawna chodzą mi po głowie perfumy o zapachu gumy do żucia/balonowej/ewentualnie malinowej mamby. Są takie? Czułam jakieś w tym stylu dwa razy w życiu, ostatnio w sobotę na weselu i znowu sobie przypomniałam
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 18:38   #397
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Never mam pytanie Od dawna chodzą mi po głowie perfumy o zapachu gumy do żucia/balonowej/ewentualnie malinowej mamby. Są takie? Czułam jakieś w tym stylu dwa razy w życiu, ostatnio w sobotę na weselu i znowu sobie przypomniałam
Niby są .
Demeter ma wodę kolońską o zapachu gumy balonowej http://www.fragrantica.pl/perfumy/De...-Gum-7760.html ale one są bardzo nietrwałe więc nie wiem czy polecać ale jako ciekawostka można zobaczyć .
Podobno to pachnie jak guma balonowa ale nie testowałam wiec nie wiem http://www.fragrantica.pl/perfumy/Fu...and-18238.html
A takie z malinkami to bardzo polecam Hot Couture EDT , Framboise Yver Rocher- malina ale też mogą być nietrwałe bo to taka mgiełka bardziej, malinowe są też Insolence ale mnie przyduszają, La Petit Robe Noire ale to bardziej wiśnia z lukrecją, Micallef Printemps z niszy, Black Sugar Aquoliny ale to taka bardziej charakterna i ciężka malina ze skórą, może jeszcze Lancome Hypnose i L'Imperatrice D&G ale to już takie bardziej owocówki . Na Twoim miejscu zaczęłabym od Hot Couture EDT Givenchy.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 20:19   #398
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Niby są .
Demeter ma wodę kolońską o zapachu gumy balonowej http://www.fragrantica.pl/perfumy/De...-Gum-7760.html ale one są bardzo nietrwałe więc nie wiem czy polecać ale jako ciekawostka można zobaczyć .
Podobno to pachnie jak guma balonowa ale nie testowałam wiec nie wiem http://www.fragrantica.pl/perfumy/Fu...and-18238.html
A takie z malinkami to bardzo polecam Hot Couture EDT , Framboise Yver Rocher- malina ale też mogą być nietrwałe bo to taka mgiełka bardziej, malinowe są też Insolence ale mnie przyduszają, La Petit Robe Noire ale to bardziej wiśnia z lukrecją, Micallef Printemps z niszy, Black Sugar Aquoliny ale to taka bardziej charakterna i ciężka malina ze skórą, może jeszcze Lancome Hypnose i L'Imperatrice D&G ale to już takie bardziej owocówki . Na Twoim miejscu zaczęłabym od Hot Couture EDT Givenchy.
Hot Couture miałam ale sprzedałam, w ogóle w nim malin nie czułam i nie podobał mi się jakoś a też pokładałam w nim nadzieję Lancome nie miałam, ale parę razy testowałam, chyba muszę sobie przypomnieć. D&G nie wiem jak pachną, muszę spróbować Myślałam jeszcze nad Armani Diamonds ale mam wersję intense i też czuję tylko róże
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:24   #399
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Też jestem z tych drobnych, ale przy 160 cm wyglądałabym w takich niekorzystnie. Jeszcze niższa niż zwykle
Ja też mam 160 cm, ale w szpilkach nie byłoby chyba tak źle

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w D online też jest promo 2+1
tutaj link do produktów objętych promocją:
https://www.douglas.pl/douglas/Produ...filterSpecial=

kod: SUPER

wyprzedają pewnie purchawy:brzydal : więc nic nie biorę
Stacjonarnie purchawy nie schodzą to teraz wystawiają online
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:26   #400
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Hot Couture miałam ale sprzedałam, w ogóle w nim malin nie czułam i nie podobał mi się jakoś a też pokładałam w nim nadzieję Lancome nie miałam, ale parę razy testowałam, chyba muszę sobie przypomnieć. D&G nie wiem jak pachną, muszę spróbować Myślałam jeszcze nad Armani Diamonds ale mam wersję intense i też czuję tylko róże
Na pewno miałaś EDT? Między EDP a EDT jest spora różnica i może dlatego.. ja w EDT czuję sporo malin, baaa mambe malinową wyczuwam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:42   #401
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Polecam bronzer z Too Faced

A masz Chcolate soleil czy Milk chocolate ?? Bo skoro S. wprowadziło, to dzisiaj kliknę tylko nie wiem, który odcień - jestem blada (nc15), a chcę do lekkiego konturowania tylko

Mam już Semi Sweet i jest 2 x użyłam dopiero, ale różnica między nową a starą jest znaczna - semi sweet sama maluje, pigmentacja zniewalająca i ciepłe kolorki. Pierwszą uwielbiam, ale druga to absolutna miłość od pierwszego pomalowania
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 20:44   #402
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Na pewno miałaś EDT? Między EDP a EDT jest spora różnica i może dlatego.. ja w EDT czuję sporo malin, baaa mambe malinową wyczuwam .
Tak miałam EDT, ale mamby nie czułam, może coś ze mną nie tak
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 20:59   #403
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
A masz Chcolate soleil czy Milk chocolate ?? Bo skoro S. wprowadziło, to dzisiaj kliknę tylko nie wiem, który odcień - jestem blada (nc15), a chcę do lekkiego konturowania tylko

Mam już Semi Sweet i jest 2 x użyłam dopiero, ale różnica między nową a starą jest znaczna - semi sweet sama maluje, pigmentacja zniewalająca i ciepłe kolorki. Pierwszą uwielbiam, ale druga to absolutna miłość od pierwszego pomalowania
Mam obie, ale powiem Ci, że Milk jest sporo jaśniejsza. Daje naprawdę delikatny efekt i jak dla mnie bez efektu brązowienia buźki. Nada się dla albinosów Wolę Chocolate Soleil Naprawdę piękny odcień, który idealnie nada się, jeśli jesteś nc15.

Ja dostałam paletkę Anastasia i powiem, że lepszych cieni nie miałam do tej pory.
__________________
RESET

Edytowane przez Cerveza_
Czas edycji: 2015-09-01 o 21:03
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:10   #404
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
A masz Chcolate soleil czy Milk chocolate ?? Bo skoro S. wprowadziło, to dzisiaj kliknę tylko nie wiem, który odcień - jestem blada (nc15), a chcę do lekkiego konturowania tylko

Mam już Semi Sweet i jest 2 x użyłam dopiero, ale różnica między nową a starą jest znaczna - semi sweet sama maluje, pigmentacja zniewalająca i ciepłe kolorki. Pierwszą uwielbiam, ale druga to absolutna miłość od pierwszego pomalowania
Widziałam dziś Semi Sweet w S. i dla mnie jest zbyt pomarańczowa No, ale ja źle wyglądam w ciepłych brązach, pomarańczach.
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Mam obie, ale powiem Ci, że Milk jest sporo jaśniejsza. Daje naprawdę delikatny efekt i jak dla mnie bez efektu brązowienia buźki. Nada się dla albinosów Wolę Chocolate Soleil Naprawdę piękny odcień, który idealnie nada się, jeśli jesteś nc15.
Dobrze wiedzieć Jak wykończę jakiś bronzer, to będę polować na Milk Chocolate Soleil.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:21   #405
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Mam obie, ale powiem Ci, że Milk jest sporo jaśniejsza. Daje naprawdę delikatny efekt i jak dla mnie bez efektu brązowienia buźki. Nada się dla albinosów Wolę Chocolate Soleil Naprawdę piękny odcień, który idealnie nada się, jeśli jesteś nc15.

Ja dostałam paletkę Anastasia i powiem, że lepszych cieni nie miałam do tej pory.

No to poszło będą 2 cudeńka z Too faced w tym tygodniu, o ile bronzerek dotrze do piątku

Oglądałam zdjęcia tej paletki Anastasii - cudna dobrze, że wpoiłam sobie minimalizm (postanowienie noworoczne dalej działa )

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam dziś Semi Sweet w S. i dla mnie jest zbyt pomarańczowa No, ale ja źle wyglądam w ciepłych brązach, pomarańczach.

Dobrze wiedzieć Jak wykończę jakiś bronzer, to będę polować na Milk Chocolate Soleil.
Ja lubię się w ciepłych tonach na oku i na twarzy zresztą też - chłodne mam tylko szminki- i taki układ sprawdza mi sie rewelacyjnie Ale Semi nie jest stricte pomarańczowa, bardziej miedziana/złota, bardzo ciepła po prostu.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:27   #406
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam dziś Semi Sweet w S. i dla mnie jest zbyt pomarańczowa No, ale ja źle wyglądam w ciepłych brązach, pomarańczach.

Dobrze wiedzieć Jak wykończę jakiś bronzer, to będę polować na Milk Chocolate Soleil.
A jakich używasz? Też jestem bardzo jasna. Zimą 51 Bourjois HM i Mac nc15 są dla mnie za ciemne i to sporo.
Milk to naprawdę delikatny bronzer i krzywdy nie da się nim zrobić.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
No to poszło będą 2 cudeńka z Too faced w tym tygodniu, o ile bronzerek dotrze do piątku

Oglądałam zdjęcia tej paletki Anastasii - cudna dobrze, że wpoiłam sobie minimalizm (postanowienie noworoczne dalej działa )


No, piękna jest Wzięłaś Chocolate Soleil? Według mnie Milk byłaby za jasna dla Ciebie. I co poza bronzerem kliknęłaś?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:34   #407
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A jakich używasz? Też jestem bardzo jasna. Zimą 51 Bourjois HM i Mac nc15 są dla mnie za ciemne i to sporo.
Milk to naprawdę delikatny bronzer i krzywdy nie da się nim zrobić.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

No, piękna jest Wzięłaś Chocolate Soleil? Według mnie Milk byłaby za jasna dla Ciebie. I co poza bronzerem kliknęłaś?
Chocolate wolę chyba lekką ręką nakładać i dobrze rozetrzeć niż dokładać 5 warstw zbyt jasnego
Nie no, kliknęłam tylko jedną rzecz...wczoraj dostałam semi sweet, to razem będą 2 więcej nie dam rady... nie wolno mi
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 21:39   #408
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Chocolate wolę chyba lekką ręką nakładać i dobrze rozetrzeć niż dokładać 5 warstw zbyt jasnego
Nie no, kliknęłam tylko jedną rzecz...wczoraj dostałam semi sweet, to razem będą 2 więcej nie dam rady... nie wolno mi
Rozgrzeszam Cię, bo ceny Too Faced pozytywnie mnie zaskoczyły Spodziewałam się ok. 180 zł za bronzer, a tutaj taka miła niespodzianka. Mam nadzieję, że do grudnia nie zmienią cen, bo na -30% te produkty wyjdą taniej niż MAC. Cały czas mnie kusi semi sweet, ale nie klikam. Nie jestem w stanie zużyć tylu cieni, mimo że czasem kogoś maluję.
Bardziej męczy mnie Burberry. Ich róż i szminka. Pójdę z torbami, sialalalala Fakt faktem jest -15%, ale to trochę mało. Jak będzie -20% to coś kliknę, bo tak to mnie troszkę tyłek boli
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:04   #409
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Rozgrzeszam Cię, bo ceny Too Faced pozytywnie mnie zaskoczyły Spodziewałam się ok. 180 zł za bronzer, a tutaj taka miła niespodzianka. Mam nadzieję, że do grudnia nie zmienią cen, bo na -30% te produkty wyjdą taniej niż MAC. Cały czas mnie kusi semi sweet, ale nie klikam. Nie jestem w stanie zużyć tylu cieni, mimo że czasem kogoś maluję.
Bardziej męczy mnie Burberry. Ich róż i szminka. Pójdę z torbami, sialalalala Fakt faktem jest -15%, ale to trochę mało. Jak będzie -20% to coś kliknę, bo tak to mnie troszkę tyłek boli
Tak, rozgrzeszenia mi trzeba bo to dopiero 1 września, a gdzie tam do ostatniego ale faktycznie, cenowo fajnie rozwiązali sytuację, niemal ta sama cena co za oceanem, niespotykane wręcz.
Zasadniczo w tym miesiącu miałam w MACu sie obkupić - podkład, korektor, kolejna matowa szminka; ale mi S. w paradę weszła i MAC musi do października poczekać a w październiku pewnie nowe limitki i nowe szminy, ech.
Burberry na szczęście mnie nie kusi, tzn. popatrzeć moge ze szczeną opadniętą, ale cenowo dopiero przy -30% może może coś bym znalazła, za wysokie progi jak dla mnie
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 22:06   #410
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja lubię się w ciepłych tonach na oku i na twarzy zresztą też - chłodne mam tylko szminki- i taki układ sprawdza mi sie rewelacyjnie Ale Semi nie jest stricte pomarańczowa, bardziej miedziana/złota, bardzo ciepła po prostu.
Tak, jest bardzo ciepła
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A jakich używasz? Też jestem bardzo jasna. Zimą 51 Bourjois HM i Mac nc15 są dla mnie za ciemne i to sporo.
Milk to naprawdę delikatny bronzer i krzywdy nie da się nim zrobić.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

No, piękna jest Wzięłaś Chocolate Soleil? Według mnie Milk byłaby za jasna dla Ciebie. I co poza bronzerem kliknęłaś?
Bronzerów używam dość rzadko, dopiero niedawno się przekonałam. Najczęściej używam Matte Bronze i Delicatesa z Maca. Do nadania lekkiego "muśnięcia słońcem" lubię brzoskwiniowy matowy bronzer z Diora (już wycofany, niestety). Mam też Ingloty. 504 jest super jako róż, a z 505 jakoś nie umiem się dogadać hmm... Kurczę, jak to teraz rozpisałam, to wcale nie mam ich tak mało Ingloty mam w jednym opakowaniu, więc liczę je jako 1

Z podkładów - latem oscyluję w okolicach NC13, zimą NC10 (szkoda, że takiego nie ma w Macu, bo NW10 jest lekko za różowy).
Bourjois HM51 jest za ciemny nawet jak się opalę

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-01 o 22:07
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:24   #411
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Rozgrzeszam Cię, bo ceny Too Faced pozytywnie mnie zaskoczyły Spodziewałam się ok. 180 zł za bronzer, a tutaj taka miła niespodzianka. Mam nadzieję, że do grudnia nie zmienią cen, bo na -30% te produkty wyjdą taniej niż MAC. Cały czas mnie kusi semi sweet, ale nie klikam. Nie jestem w stanie zużyć tylu cieni, mimo że czasem kogoś maluję.
Bardziej męczy mnie Burberry. Ich róż i szminka. Pójdę z torbami, sialalalala Fakt faktem jest -15%, ale to trochę mało. Jak będzie -20% to coś kliknę, bo tak to mnie troszkę tyłek boli
byłam dzisiaj w Arkadii i obmacałam całe Burberry, kupiłam szminkę 05 Nude Pink i ciemnośliwkową kredkę do oczu 05 Elderberry; bardzo mi się też podobał róż 04 Peony Blush, ale trochę jednak za drogi, poczekam na rabat 25 lub 30% i wtedy go dorwę
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:52   #412
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Arkadii i obmacałam całe Burberry, kupiłam szminkę 05 Nude Pink i ciemnośliwkową kredkę do oczu 05 Elderberry; bardzo mi się też podobał róż 04 Peony Blush, ale trochę jednak za drogi, poczekam na rabat 25 lub 30% i wtedy go dorwę
Pisałam do Ciebie na innym wątku, byś dała znać jak szminka, bo kusi.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tak, rozgrzeszenia mi trzeba bo to dopiero 1 września, a gdzie tam do ostatniego ale faktycznie, cenowo fajnie rozwiązali sytuację, niemal ta sama cena co za oceanem, niespotykane wręcz.
Zasadniczo w tym miesiącu miałam w MACu sie obkupić - podkład, korektor, kolejna matowa szminka; ale mi S. w paradę weszła i MAC musi do października poczekać a w październiku pewnie nowe limitki i nowe szminy, ech.
Burberry na szczęście mnie nie kusi, tzn. popatrzeć moge ze szczeną opadniętą, ale cenowo dopiero przy -30% może może coś bym znalazła, za wysokie progi jak dla mnie
Ja muszę jeszcze w tym miesiącu kupić spodnie i buty, a wypłaty co tydzień nie mam MAC mi się trochę przejadł. Do końca życia będę używać Rebel i Girl About Town, a reszta mnie już nie interesuje. Kiedyś się nim jarałam, w sumie całkiem niedawno. Mimo to, przyznaję szczerze, że cała otoczka wokół MACa dla mnie lekko przegięta. Świetne cienie i szminki, ale podkłady to dla mnie masakra. Tusze też. Korektory takie sobie i w sumie nie ma niczego takiego łaaaał.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:55   #413
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Boże, laski, jak ja za Wami tęsknie W ogole nie mam czasu na wizaz
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:57   #414
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Nie mogłam się zdecydować i kliknęłam w końcu Bright Crystal z kodem 100zł z Payback. 30ml, 3 próbki + niespodzianka wyszło 39zł bez grosza.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:57   #415
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Pisałam do Ciebie na innym wątku, byś dała znać jak szminka, bo kusi.
szminki jeszcze nie napoczęłam, bo tak pięknie wygląda, ale próbowałam na ustach dziewiczy tester w innym kolorze 17 English Rose (też piękny kolorek) i stwierdzam, że po 2 godzinach średnio go było widać; szminkę się fajnie aplikuje, jest kremowa i soczysta, ale trwałość średnia, po 2 godzinach obowiązkowo do poprawki
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 22:58   #416
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Na peeling z Balenciagi też wchodzą kupony PB, więc purchawka może wyjść 58zł (wliczając przesyłkę)
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-09-01 o 23:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 23:00   #417
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie mogłam się zdecydować i kliknęłam w końcu Bright Crystal z kodem 100zł z Payback. 30ml, 3 próbki + niespodzianka wyszło 39zł bez grosza.
Fajnie wyszło
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 23:01   #418
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

A w których stacjonarnych w Warszawie jest/będzie Too Faced?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 23:11   #419
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Pisałam do Ciebie na innym wątku, byś dała znać jak szminka, bo kusi.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------


Ja muszę jeszcze w tym miesiącu kupić spodnie i buty, a wypłaty co tydzień nie mam MAC mi się trochę przejadł. Do końca życia będę używać Rebel i Girl About Town, a reszta mnie już nie interesuje. Kiedyś się nim jarałam, w sumie całkiem niedawno. Mimo to, przyznaję szczerze, że cała otoczka wokół MACa dla mnie lekko przegięta. Świetne cienie i szminki, ale podkłady to dla mnie masakra. Tusze też. Korektory takie sobie i w sumie nie ma niczego takiego łaaaał.
Kilka kiecek na jesień by mi sie przydało i nowe martensy tyż, a i parkę nową i jakieś jeansy trza kupić. Na to musze mieć, a mi w głowie ino kosmetyki
A Mac mnie jara dopiero od 4-5 miesięcy. Rebel i Flat out fabulous bym na bezludną wyspę zabrała , paintpotów nie oddam, fluidliny też zostawiam, z kolei msfn mnie zawiódł, cienie za drogie, a korektora jeszcze nie miałam/testowałam. Pojaram się jeszcze jakiś czas Podoba mi sie ich podejście do klienta - mimo trampek i ramoneski każda makówka podchodzi do mnie poważnie i nie traktuje z góry, jak to w S. i D. mają w zwyczaju. Mogę pomacać, pomazać i dostać próbki. Jak sie u nich obsługa zmieni, to mi sie pewnie znudzi.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 23:22   #420
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

A moim zdaniem MAC ma naprawdę trafioną kolorystykę i pomadek i podkładów.
Jak możecie mi polecić, czym tańszym mogę zastąpić Studio Fix, to chętnie skorzystam. Tylko chodzi mi o jakiś lepszy zamiennik niż np.Revlon CS.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.