Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 09:11   #2671
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a teraz są w ogóle Vipy stacjonarnie w Sephorze? Tak założyłam z góry, ale widzę tylko rabat online...


-40% na makijaż sephorowy przy wymianie starego kosmetyku.
Polecam ich korektor rozświetlający i eyeliner Precision
Były do wczoraj
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:23   #2672
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Były do wczoraj
O masz. Dzięki.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:36   #2673
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Hej. Podpowiecie mi drogie panie jaki zamiennik pudru z sephory kolor clair light mogę kupić z tańszych pudrów. Nie chce jakiegoś ciężkiego, ale tak w cenie 50 zł.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 14:08   #2674
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Też mam próbkę, ale jeszcze nie testowałam.
Wg Kathleenlights lepszy od sypkacza Laury, zobaczymy
Ciekawa jestem, dajcie koniecznie znać czy Wam przypadł do gustu jak poużywacie
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59086686]Dziekuje. Zerkne chetnie na swatche.

Sypkacza nie mialam. To nie jest jednak puder wykonczeniowy. Pod ten "moj" wypadaloby nalozyc puder "setting". Dopiero na to finish.



Zawsze go chcialam sprobowac.


Moze ktos ma ochote na rozbiorke duzego opakowania? Przygarnelabym z 15 gram.[/QUOTE]
Ja bym chętnie dołączyła się do rozbiórki.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 16:16   #2675
minimartini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

w ostatniej chwili sobie uświadomiłam, że kończą się zniżki i pobiegłam po żelowy krem do twarzy z Clinique. lubię te zniżki
minimartini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 16:46   #2676
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59103336]Od miesiecy na Beautish go nie widzialam :/.[/QUOTE]
Kupilam swój pod koniec marca, łącznie mam dwa, bo w międzyczasie moja paczka zaginęła w Belgii podczas zamachów. Beautylish wysłał mi paczkę ponownie, a w tym samym czasie odnalazla sie pierwsza paczka (edit - oferta sprzedaży)

A pudry rcma pojawiają się w małej ilości na stronce, wlaczylam powiadomienie, ale nie działało, napisałam bezpośrednio do sklepu i mi napisali jak tylko była dostawa.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-04-18 o 18:09 Powód: Oferta sprzedaży
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 17:10   #2677
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja musialam wdrożyc ostatnio tryb oszczędnościowy a że moja fuksjowa pomadka dokonala żywota zakupiłam w Hebe na -40 polecaną tu pomadke matową Maybelline. Kolor bardzo ladny, ladnie wygląda na ustach ale dla mnie komfort noszenia niestety odczuwalnie gorszy niż przy matowych Klinikach. Mocne kolory na ustach noszę weekendowo, wiec jakos to przeżyję ale do codziennego noszenia dla mnie sie te pomadki nie nadają.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-04-18 o 17:13
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 17:25   #2678
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja musialam wdrożyc ostatnio tryb oszczędnościowy a że moja fuksjowa pomadka dokonala żywota zakupiłam w Hebe na -40 polecaną tu pomadke matową Maybelline. Kolor bardzo ladny, ladnie wygląda na ustach ale dla mnie komfort noszenia niestety odczuwalnie gorszy niż przy matowych Klinikach. Mocne kolory na ustach noszę weekendowo, wiec jakos to przeżyję ale do codziennego noszenia dla mnie sie te pomadki nie nadają.
Beatko, a miałaś ten Bourjois Rouge Edition Velvet? muszę zmacać w tym tyg. kolory i czy nie śmierdzą te, co chcę ale może powiesz (jeśli miałaś) o komforcie noszenia?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:03   #2679
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Tylko w tym sklepie znalazłam ten puder, bo wtedy był dostępny. Planujesz jeszcze jakieś zakupy?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59103336]Od miesiecy na Beautish go nie widzialam :/.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, dajcie koniecznie znać czy Wam przypadł do gustu jak poużywacie

Ja bym chętnie dołączyła się do rozbiórki.
Noszę RCMA dzisiaj od 6 rano i jestem zachwycona . Zdecydowanie lepiej się u mnie sprawdza niż sypkacz NARS (którego też swoją drogą bardzo lubię).
Chętnie wezmę z 20 g

Dotarł też do mnie Moonlight Tomka Forda - jak nie wiecie na co wydac kasę to wg mnie warto
Jasna część faktycznie przepiękna. Ciemna nie robi u mnie ani marchewy (uff ) ani taupe. Bardzo przypomina mi starego Shimmera Diora w kolorze Amber. Bardzo go lubiłam, więc Tomka też chętnie będę używać w lecie do podrasowywania matowego bronzera

Douglas rozwalił mnie próbką-niespodzianką. Próbka wody toaletowej Justina Bibera Ma któraś nastolatkę w domu? Chętnie oddam
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2016-04-18 o 18:45
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:11   #2680
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Noszę RCMA dzisiaj od 6 rano i jestem zachwycona . Zdecydowanie lepiej się u mnie sprawdza niż sypkacz NARS (który też swoją drogą bardzo lubię).
Chętnie wezmę z 20 g

Dotarł też do mnie Moonlight Tomka Forad - jak nie wiecie na co wydac kasę to wg mnie warto
Jasna część faktycznie przepiękna. Ciemna nie robi u mnie ani marchewy (uff ) ani taupe. Bardzo przypomina mi starego Shimmera Diora w kolorze Amber. Bardzo go lubiłam, więc Tomka też chętnie będę używać w lecie do podrasowywania matowego bronzera

Douglas rozwalił mnie próbką-niespodzianką. Próbka wody toaletowej Justina Bibera Ma któraś nastolatkę w domu? Chętnie oddam
Miałam oszczędzać, a kusi mnie Moodlight
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:33   #2681
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Noszę RCMA dzisiaj od 6 rano i jestem zachwycona . Zdecydowanie lepiej się u mnie sprawdza niż sypkacz NARS (który też swoją drogą bardzo lubię).
Chętnie wezmę z 20 g

Dotarł też do mnie Moonlight Tomka Forad - jak nie wiecie na co wydac kasę to wg mnie warto
Jasna część faktycznie przepiękna. Ciemna nie robi u mnie ani marchewy (uff ) ani taupe. Bardzo przypomina mi starego Shimmera Diora w kolorze Amber. Bardzo go lubiłam, więc Tomka też chętnie będę używać w lecie do podrasowywania matowego bronzera

Douglas rozwalił mnie próbką-niespodzianką. Próbka wody toaletowej Justina Bibera Ma któraś nastolatkę w domu? Chętnie oddam
Ja ostatnio dostałam saszetkę Miss Gabriela Night 0,7ml Nie wiedziałam, że w Dougalsie są takie perfumy, raczej mi się kojarzą z Rossmanem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 18:36   #2682
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Miałam oszczędzać, a kusi mnie Moodlight
Olu to teraz recenzja specjalnie dla Ciebie

Moodlight robi potworna marchewę oraz jarmarczną bombkę, śmierdzi jak połączenie zjełczałego masła i herbaty lapsang, ściera się po 45 min tworząc fantazyjne łaty i ciapki na skórze. Oprócz tego powoduje powstawanie pryszczy i depresję.

Może być ?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dostałam saszetkę Miss Gabriela Night 0,7ml Nie wiedziałam, że w Dougalsie są takie perfumy, raczej mi się kojarzą z Rossmanem
No ja też się trochę zdziwiłam i uśmiałam. Ale w sumie to była próbka niespodzinka - no faktycznie zaskoczenie było
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 18:45   #2683
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Olu to teraz recenzja specjalnie dla Ciebie

Moodlight robi potworna marchewę oraz jarmarczną bombkę, śmierdzi jak połączenie zjełczałego masła i herbaty lapsang, ściera się po 45 min tworząc fantazyjne łaty i ciapki na skórze. Oprócz tego powoduje powstawanie pryszczy i depresję.

Może być ?


Pryszcze przeżyję (i tak mam jakiś potworny wysyp na brodzie ), w depresję wpędza mnie praca, więc Moodlight ani nie zaszkodzi ani nie pomoże, jarmark przeżyję (i tak miewam zapędy ), marchewa ponoć zdrowa, smród zabiję perfumami, ciapki i łaty, zwłaszcza jak fantazyjne, jakoś polubię, także ten tego - nie zniechęciłaś mnie, niemniej dziękuję za podjęcie próby .

Zresztą już kliknęłam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 19:02   #2684
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Beatko, a miałaś ten Bourjois Rouge Edition Velvet? muszę zmacać w tym tyg. kolory i czy nie śmierdzą te, co chcę ale może powiesz (jeśli miałaś) o komforcie noszenia?
Wszystkie śmierdzą tak samo Ale po nałożeniu tego smrodku nie ma, dla mnie są super. Wczoraj nałożyłam So Hap'pink i poszłam jeść, pić, co prawda zeszła po 5 godzinach jak wróciłam, ale lekkie zabarwienie różu było. Fajne w nich jest to, że nie zjada się od środka, tylko schodzi równomiernie. Ja jestem z nich mega zadowolona. Mam wszystkie kolory, które mnie interesują, więc więcej nie kupię.

Serii Aqua nie polecam, bo ona nigdy nie wysycha i mam wrażenie, jakby miała przy jedzeniu albo piciu zejść całkowicie. Kupiłam, raz użyłam i zbyłam.

Natomiast jest już w Rosku ta nowa seria, wlepiałam do niej link kilka stron temu. Niby mi się podoba średnio, ale chyba się skuszę na jeden kolorek. Chyba taki lekko barwiący błyszczyk.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 19:22   #2685
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Wszystkie śmierdzą tak samo Ale po nałożeniu tego smrodku nie ma, dla mnie są super. Wczoraj nałożyłam So Hap'pink i poszłam jeść, pić, co prawda zeszła po 5 godzinach jak wróciłam, ale lekkie zabarwienie różu było. Fajne w nich jest to, że nie zjada się od środka, tylko schodzi równomiernie. Ja jestem z nich mega zadowolona. Mam wszystkie kolory, które mnie interesują, więc więcej nie kupię.

Serii Aqua nie polecam, bo ona nigdy nie wysycha i mam wrażenie, jakby miała przy jedzeniu albo piciu zejść całkowicie. Kupiłam, raz użyłam i zbyłam.

Natomiast jest już w Rosku ta nowa seria, wlepiałam do niej link kilka stron temu. Niby mi się podoba średnio, ale chyba się skuszę na jeden kolorek. Chyba taki lekko barwiący błyszczyk.
myślałam, że każdy kolor inaczej zalatuje
ja nie gustuję w matowych pomadkach, chcę zobaczyć czy te mi się spodobają: wybrałam odcienie 07 lub 10, w tygodniu zobaczę w realu, bo może powiem, że nie chcę wcale

Tak widziałam linka, nie urzekły mnie, zresztą idę po pomadkę Maca, tylko dojść nie mogę, a te chcę z B. zobaczyć, bo mnie kusi zawsze ten Rossmann jak ma te zniżki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 19:37   #2686
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
myślałam, że każdy kolor inaczej zalatuje
ja nie gustuję w matowych pomadkach, chcę zobaczyć czy te mi się spodobają: wybrałam odcienie 07 lub 10, w tygodniu zobaczę w realu, bo może powiem, że nie chcę wcale

Tak widziałam linka, nie urzekły mnie, zresztą idę po pomadkę Maca, tylko dojść nie mogę, a te chcę z B. zobaczyć, bo mnie kusi zawsze ten Rossmann jak ma te zniżki
Fajne są, bo przez przynajmniej godzinkę dają uczucie satyny, później się troszkę wtapiają bardziej, ale nie zastygają na jakiś straszny mat, co ściąga usta. Ogólnie, nie jest to typowy mat, ale długo się trzymają.
Ja miałam tak samo, kusiły i na ostatnim jesiennym promo kupiłam, nie żałuję
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:07   #2687
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

testowalam ostatnio tą nową pomadkę z Astora-koleżanka kupiła i zrobiła nam probli-serio? shit totalny bo się rozmazuje...tu macie linka http://www.tobeyoutiful.com/2016/01/...-giveaway.html
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:37   #2688
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Tony Moly wchodzi do Sephory.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:54   #2689
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na stronie S niedawno też za tyle można było kupić, tylko teraz strasznie podnieśli ceny.
iperfumy nie sprzedaje podrób
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 21:56   #2690
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oddajesz stare kosmetyki JAKIEJKOLWIEK marki, im tak naprawdę nie zależy, możesz oddać lakier, cień, cokolwiek, nawet możesz oddać jedną, a kupić 10 (choć nie wiem czy wszedzie tak jest).

Oddajesz stare i masz 40% zniżki, ale TYLKO na markę Sephora. Ja zwykle pozbywam się starych lakierów do paznokci, bo mimo że wiem o tej promocji, to nigdy nie pamiętam, żeby coś zostawić.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 22:02   #2691
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Oddajesz stare kosmetyki JAKIEJKOLWIEK marki, im tak naprawdę nie zależy, możesz oddać lakier, cień, cokolwiek, nawet możesz oddać jedną, a kupić 10 (choć nie wiem czy wszedzie tak jest).

Oddajesz stare i masz 40% zniżki, ale TYLKO na markę Sephora. Ja zwykle pozbywam się starych lakierów do paznokci, bo mimo że wiem o tej promocji, to nigdy nie pamiętam, żeby coś zostawić.
1 opakowanie daje rabat na max. 5 sztuk wg regulaminu - u mnie tj w Warszawie akurat tego pilnują.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 22:12   #2692
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
1 opakowanie daje rabat na max. 5 sztuk wg regulaminu - u mnie tj w Warszawie akurat tego pilnują.
Ok, wyolbrzymiłam, bo dziesięciu sztuk na pewno nie kupiłam Może być na pięć
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 22:39   #2693
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Fajne są, bo przez przynajmniej godzinkę dają uczucie satyny, później się troszkę wtapiają bardziej, ale nie zastygają na jakiś straszny mat, co ściąga usta. Ogólnie, nie jest to typowy mat, ale długo się trzymają.
Ja miałam tak samo, kusiły i na ostatnim jesiennym promo kupiłam, nie żałuję
Dziękuję obadam kolory w realu i kupię
No ja niestety zawsze się w Rossie skuszę i tym razem nie będzie inaczej



Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Niby napisali, że te 40% to na kosmetyki kolorowe dowolnej marki. Ale... na pewno? Bo bym skorzystała.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4261



Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Tony Moly wchodzi do Sephory.
Nie mam pojęcia o kim piszesz Jamesik, ale cieszę się, że tu wchodzę, bo przynajmniej człowiek czegoś się zawsze dowie i nauczy większość moich koleżanek (ja zresztą też nie jest tak mądra w tych tematach jak Wy.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 23:34   #2694
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59147611]Tony Moly wchodzi do Sephory.[/QUOTE]
Maseczki...ewentualnie tylko maseczki /ale to każda płachtowa jest wow nawet te strasznie tanie ebayowe /. Ze względu na rdzennie polskie nazwisko e-bayowi sprzedawcy hojnie obdarowywali mnie próbkami więc większosć stestowałam i ...nic mi nie urwało ani zachwyciło na tyle żeby powtórzyć. A jak już odkryłam polski kolagen to i maseczki przestałam kupować
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:59   #2695
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
podaj link albo wstaw zdjęcie co dokładnie kupiłaś.

Meteoryty to inwestycja na lata. Nietypowy kosmetyk, matuje i rozświetla. Niedawno dokupiłam używane Teint Beige w srebrnej puszce bo moje tekturowe pudełko od starej wersji Beige Chic się rozwaliło i wymieszałam obie wersje. Kulki są mega wydajne prędzej je pogubię niż zużyję
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 09:21   #2696
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wiem że trochę nie na temat ale jeśli farbujecie włosy i chcecie uzyskać ładny chłodny odcień który nie jest szary albo fioletowy tylko naturalnie chłodny to ogromnie polecam serię Majirel Cool Cover. Położyłam wczoraj 7.11 na odroście i 8.11 na reszcie włosów i pierwszy raz w życiu mam taki kolor włosów jak chciałam - chłodny ale nie szary lub fioletowy. Jestem pod wrażeniem

Polecacie któryś eyeliner z Sephory? Miałam kiedyś coś w żelu z edycji limitowanej i był straszny, nawet duraline go nie uratował.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 09:35   #2697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wiem że trochę nie na temat ale jeśli farbujecie włosy i chcecie uzyskać ładny chłodny odcień który nie jest szary albo fioletowy tylko naturalnie chłodny to ogromnie polecam serię Majirel Cool Cover. Położyłam wczoraj 7.11 na odroście i 8.11 na reszcie włosów i pierwszy raz w życiu mam taki kolor włosów jak chciałam - chłodny ale nie szary lub fioletowy. Jestem pod wrażeniem
U mnie farbowanie blondem nie wchodzi w gre Ja musze miec rozjasniacz na godzinę na odrostach, a potem toner, farba za slaba

A jak farbowałam sama ciemnymi, to uwielbiałam farby Inoa - przepiękne trwałe odcienie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:11   #2698
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Nie mam pojęcia o kim piszesz Jamesik, ale cieszę się, że tu wchodzę, bo przynajmniej człowiek czegoś się zawsze dowie i nauczy większość moich koleżanek (ja zresztą też nie jest tak mądra w tych tematach jak Wy.
Tony Moly to azjatycka marka. Testowalam na fali wizazowego boomu chyba z 8 lat temu. Pamietam, ze polubilam pomidorowa maseczke i plastry na wagry. Chetnie kupie znow jak sie pojawia kosmetyki w S.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:14   #2699
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wiem że trochę nie na temat ale jeśli farbujecie włosy i chcecie uzyskać ładny chłodny odcień który nie jest szary albo fioletowy tylko naturalnie chłodny to ogromnie polecam serię Majirel Cool Cover. Położyłam wczoraj 7.11 na odroście i 8.11 na reszcie włosów i pierwszy raz w życiu mam taki kolor włosów jak chciałam - chłodny ale nie szary lub fioletowy. Jestem pod wrażeniem

Polecacie któryś eyeliner z Sephory? Miałam kiedyś coś w żelu z edycji limitowanej i był straszny, nawet duraline go nie uratował.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie farbowanie blondem nie wchodzi w gre Ja musze miec rozjasniacz na godzinę na odrostach, a potem toner, farba za slaba

A jak farbowałam sama ciemnymi, to uwielbiałam farby Inoa - przepiękne trwałe odcienie
O, ja bym chętnie sama pofarbowała, ale odkąd mam blond to zawsze wychodzi niewypał. Teraz przeżywam kolejny czas zmian w życiu i standardowo kusi mnie jak cholera do zmiany koloru, tym razem powrotu do ciemnorudego Mam nadzieję, że mi przejdzie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:26   #2700
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Czy obecnie jest jakiś kod -20% w Sephorze?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.