Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-11, 03:02   #1
Rem79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1

Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.


Witam.

Moimi fantazjami jest kobieca dominacja. Dokładnie mówiąc to wachanie stópek, mój orgazm na krawędzi i zrujnowany orgazm oraz sprzątanie po nim czyli wylizanie mojej spermy najlepiej z jej cipeczki albo stópek. Powiedziałem że nie kręci mnie żadne bicie czy psychiczne poniżanie jedynie to co wspomniałem wcześniej. Jej reakcja na to była dość ostra, ostatecznie nasz związek wisi na włosku. Mieszkamy razem z naszą córeczką i synem z jej pierwszego małżeństwa którego kocham jak swojego. Mamy wszystko dom ,dobrą pracę ogólnie wszystko poukładane. Dziś mi oznajmiła że wyczytała że to chore zboczenie i powinienem się leczyć. Doszło już do tego iż szukam sobie pokoju do wynajęcia( w Belgii to popularne wynajmować pokoje) bo cała zaistniała sytuacja sprawiła że w domu jest już nie do zniesienia.

Drogie Panie zwracam się do Was z zapytaniem czy rzeczywiście moja kobieta ma rację gdyż ja uważam że to nie szkodliwy fetysz a tymbardziej że to choroba by ją leczyć aczkolwiek mogę być nie subiektywny więc proszę uprzejmie o wasze opinie.



Ż poważaniem

R.J.
Rem79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 10:45   #2
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.

Przykre, jeśli do niczego jej nie zmuszasz to zareagowała zdecydowanie za ostro. Ludzie mają gorsze fantazje, a sekret tkwi w tym, żeby w związku była akceptacja. Jeśli jej to nie kręci wystarczyłby prosty komunikat "przepraszam, ale nie chcę". Ona Ciebie odrzuciła z tego względu.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 14:37   #3
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.

Osobiście uważam że dopóki obie strony się na to zgadzają, są dorosłe i pełnoletnie i nie prowadzi to do poważnych uszkodzeń ciała, to nic w tym złego. Ona może tego nie chcieć zrobić, ale nie powinna cię z tego powodu potępiać i odrzucać. Może spróbuj z nią pogadać, powiedzieć że nie oczekujesz że to się kiedykolwiek stanie, że jesteś zadowolony z waszego wspólnego życia. Spróbuj jej wytłumaczyć ze to tylko fantazja że nie musisz jej spełniać, że rozumiesz że jej może to nie pasować. Żeby zrozumiała że to nie jest groźne. Zapytaj dlaczego tak ostro zareagowała, może jest tu jakieś drugie dno tej sytuacji? Pamiętaj jednak że może wymagać czasu aby to zrozumiała i zaakceptowała.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 18:34   #4
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.

Przede wszystkim: nie jesteś chory i nie jesteś zboczeńcem! Naprawdę smutne jest to jak zareagowała Twoja partnerka. Mnie osobiście takie rzeczy nie kręcą, ale to brzmi jak zupełnie nieszkodliwy fetysz jakich wiele. Twoja partnerka, nawet jeśli nie jest zainteresowana, powinna być na tyle dojrzała żeby umieć z Tobą omówić sprawę bez robienia cyrku i wyzywania Ciebie od zboczeńców. Może miała kiedyś złe doświadczenie z facetem, którego to kręciło? A może jest bardzo religijna i czyta strony tego typu? Ufff życzę powodzenia i mam nadzieję że będziecie mogli omówić to na spokojnie, jak dorośli ludzie.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 22:22   #5
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.

Szkoda,że na początku nie omówiliscie kwestii własnych preferencji.

Mnie kobieca dominacja nie kręci wcale, trudno by mi było być z uległym facetem. Myślę,że jego atrakcyjność by w moich oczach spadła.
Nie jesteś autorze chory, po prostu mas inne pragnienia niż ona.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 07:38   #6
MonikaKalin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 73
Dot.: Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.

Kłania się brak tolerancji - przy czym, oczywiście nie wolno nikogo do niczego zmuszać - zwłaszcza w tak delikatnym temacie - ale tak jak koleżanki napisały powyżej - zwykły, nieszkodliwy fetysz. Ona nie uszanowała Ciebie, za to Ty powinieneś uszanować jej odmowę - i wszystko. Ale, że przez to związek wisi na włosku...? . Zrób sobie rachunek sumienia, czy aby na pewno tylko przez to, bo aż nie chce mi się wierzyć. Może użyła tego pretekstu, żeby wylać żale z innej sprawy?. Sam temat - no cóż, każdy ma swój pakiet fantazji - porozmawiaj z nią na spokojnie - ale zacznij od wybadania, o co tak naprawdę chodzi :/
MonikaKalin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-13, 18:35   #7
yvonnedea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków / Chania
Wiadomości: 51
Dot.: Moja kobieta uważa mnie za chorego zboczeńca.

" w Belgii to popularne wynajmować pokoje"

W Polsce też
__________________
Wystarczająco dorosła, żeby wiedzieć jak powinno się postępować
Jednocześnie wystarczająco młoda, żeby i tak robić wszystko po swojemu...
yvonnedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 19:35:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.