Studenci zarządzania i marketingu;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-19, 12:55   #1
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink

Studenci zarządzania i marketingu;)


Proszę Was o pomoc Już niedługo będę musiała wybrać specjalność. Zastanawiam się nad zarządzaniem zasobami ludzkimi a zarządzaniem sprzedażą i handlem w produkcji Ale tak naprawdę to nie wiem czego mam się spodziewać na tych specjalnościach i nie jestem do końca przekonana do żadnej z nich.

Czy możecie napisać coś na temat specjalności na których jesteście obecnie Co Was skłoniło do wyboru tej specjalności, czy żałujecie, czy jesteście zadowoleni. Może ktoś jeszcze ma taki dylemat jak ja
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 18:11   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 19:52   #3
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

ja bym wybrala na pewno zarządzanie sprzedażą i handlem w produkcji. u mnie sa zasoby ludzkie, tzn byly, ponoc po tej spcjalizacji to nic dobrego... ale to opinie u mnie na uczelni. sprzedaz i handel w produkcji brzmi ciekawie sama mam doczynienia z produkcja
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 12:53   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

ukończyłam specjalność organizacja i zarządzanie. zarządzanie zasobami ludzkimi to inaczej HR, czyli wszystko, co w danej firmie dotyczy pracowników, poprzez wynagrodzenia, urlopy, szkolenia, motywowanie... praca np. w dziale kadr, w firmie zajmującej się rekrutacją pracowników, doradztwem zawodowym. możliwe, że parę lat temu wybrałabym właśnie taką specjalność, gdyż interesowała mnie ta branża, na swojej specjalności miałam dużo przedmiotów humanistycznych, psychologię, motywowanie itp. na dzień dzisiejszy jednak w HRach już się nie widzę, wybrałabym zarządzanie sprzedażą i handlem w produkcji.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:18   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Dzięki dziewczyny

Mnie osobiście bardziej interesuje HR ze względu na bardziej humanistyczny charakter tej specjalności (psychologia i te sprawy) Ale nie za bardzo się widzę w tym zawodzie - praca w kadrach i te sprawy Choć często jest tak, że studiujesz jedno, a w życiu robisz zupełnie co innego. Jednak mimo wszystko chciałabym studiować coś z przyjemnością.

Może jeszcze ktoś ma podobny dylemat
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:52   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Mnie osobiście bardziej interesuje HR ze względu na bardziej humanistyczny charakter tej specjalności (psychologia i te sprawy) Ale nie za bardzo się widzę w tym zawodzie - praca w kadrach i te sprawy Choć często jest tak, że studiujesz jedno, a w życiu robisz zupełnie co innego. Jednak mimo wszystko chciałabym studiować coś z przyjemnością.

Może jeszcze ktoś ma podobny dylemat
up
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 11:50   #7
Izabell:]
Raczkowanie
 
Avatar Izabell:]
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Moje Miasto... ;)
Wiadomości: 228
Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

tez jestem studentka ZiM co prawda nie musze jeszcze wynierac specjalnosci... ale u mnei sa troche inne niz u Ciebie

co do Twoich nie moge Ci poradzic konkretnej.. bo t tez kwestia upodoban.. jezeli nie widzisz sie w zarzadzaniuz asobami ludzkimi.. to idz na produkcje.. a jak produkcja CI nie lzezy.. to zajmij si ezasobami... tyle ze moim zdaniem zasoby ludziek to niezly pomysl - moim zdaniem opczywiscie. To otwiera droge do wszelkich sytanowisk nie tylko takich typowo do tego kierunku.. ale ogolnie kazde kieronicze itp. w kazdej firmie jest zasob ludzki. tzreba nim jakos zarzadzac i miec pomysly.. to wymaga troche fantazji.. ale powinno byc niezle... Natomiast produkcja.. czym by ona nie byla.. nie zawsze mamy z nia do czynienia... jestem po ekonomii i mam pewne pojecie o rynku i jego zawirowaniach.. zreszta Ty tez pewnei wiesz ze obecnie rozwijajace sie kraje stawiaja na uslugi.. produkcja staje sie motywem zamkneitym na sopecjalnosciahc.. powstana firmy ktore zajmuja sie detalami. npo. malowaniem.. tapetowaniem.. osobno.. i wieksze firmy beda je zatrudniac do duzych przedsiewziec.. jak np. stocznie japonskie.. wiec produkcja i cale to zmaieszanie jest dobre.. jelsi masz pomysl na taka firme... jesli nie.. to jakei masz szanse ze ktos z takeigo robaczka zatrudni w;lasnie Ciebie..z azwyczja uzna ze sam sobie poradzi... no ale Twoja decyzja

to tylko moja opinia... tak po krotce i bez wiekszego monologu jak bys miala jakies pytania czy cos.. sluze swoja subiektywna oczywiscie rada.. ale jednak
pozdrawiam
__________________
Jeżeli już mam być komuś lub czemuś wierna...
to przede wszystkim sobie samej..
Izabell:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 13:34   #8
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Dziękuję

ZiM nie jest moim wymarzonym kierunkiem i dlatego mam taki dylemat Kuszące jest zarządzanie sprzedażą w produkcji i handlu bo jest tam mniej egazminów W sumie to nie jest tylko związane z produkcją ale również i z handlem. Tak sobie myślę, że tytuł i tak bedzie mgr ekonomii więc z jednej strony wybór specjalności to tylko formalność A mniej przedmiotów i egzaminów jest kuszący Zasoby sa bardzo humanistyczno-psychologiczne. Z jednej strony podoba mi się to, a z drugiej wydaje mi się, że to taka sama teoria, którą trudno będzie gdzieś zastosować Choć powiem szczerze, że osobiście ciągnie mnie bardziej w strone zasobów (mimo większej iloście egzaminów).

Cięzki orzech do zgryzienia

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 07:23   #9
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Może jeszcze ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami w tej kwestii

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 08:38   #10
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

podpinam sie do watku bo mam ten sam problem z wyborem i posledze wypowiedzi. Dziewczyny podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i opiniami
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 17:45   #11
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Cytat:
Napisane przez eyeangel Pokaż wiadomość
podpinam sie do watku bo mam ten sam problem z wyborem i posledze wypowiedzi. Dziewczyny podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i opiniami


No dalej dziewczyny, chętnie poczytamy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-01, 06:19   #12
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:04   #13
monikag7712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Hej. Mam do napisania segmentacje rynku produktu,właściwie cała strategie marketingową produktu, który wymyślił mój wykładowca. wylosowałam telefon komórkowy z nadajnikiem GPS( bateria 5-7 godzin) brak oprogramowania typu automapa cena ok.1900zl. nie wiem za bardzo co mam z tym zrobić. czy ktoś mógłby mi podsunąć jakiś pomysł?
monikag7712 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 11:11   #14
KaitouLina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Studenci zarządzania i marketingu;)

Żeby już nie zakładać nowego to podepnę się pod ten
szukam dobrej uczelni w Warszawie ze specjalnością marketing, reklama i żeby było w tym też coś z marketingu międzynarodowego. Polecicie coś? Gdzie Wy studiujecie ?
KaitouLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.