Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-22, 17:52   #1321
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Bo poszlam za znajomego na zastepstwo do pracy na piekarnie siedze w papierach od 3 w nocy wiec jak wstaje kolo 2;30 to zwiazuje tylko kucyk i ide do pracy przychodze kolo 11 w poludnie i klade sie spac, wstaje prawie wieczorem (bo musze odespac noc chociaz roznie to bywa, zalezy jak organizm potrzebuje sie zregenerowac) jem, kapie sie i znowu ide spac i tak wkolko wiec rozpuszczenie wlosow za lopatki by mnie tylko wkurzalo
Ja bym chetnie sprobowala jak sie sprawuje ocet malinowy bo slyszalam ze takim tez dziewczyny plukaja wlosy ale chyba u mnie w sklepie takiego nie widzialam
Ale masz plan ułożony... Pewnie męczące to jest? I faktycznie, lepiej związane trzymać, nie trzeba układać włosów i ogólnie wyglądają dobrze

Ocet malinowy tylko w Yves Rocher widziałam, w sklepach nigdy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:33   #1322
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale masz plan ułożony... Pewnie męczące to jest? I faktycznie, lepiej związane trzymać, nie trzeba układać włosów i ogólnie wyglądają dobrze

Ocet malinowy tylko w Yves Rocher widziałam, w sklepach nigdy
Fakt meczace bo pozniej caly dzien po nocy zrabany bo sie tylko spac chce i jest sie zmeczonym, z soboty na niedziele mam tylko noc(czyli dzisiejsza;P) wolna a jutro juz znowu bede musiala wstawac:/ ale jeszcze tylko tydzien

Kurcze szkoda w YR pewnie drogi a ja u mnie tych kosmetykow i tak nie widzialam nigdzie, ja bym sprobowala tez w zwyklym occie moze tez fajny efekt ale jakos sie boje hehe i juz tych mydelek z LF sie doczekac nie moge

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-10-22 o 18:35
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:53   #1323
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Fakt meczace bo pozniej caly dzien po nocy zrabany bo sie tylko spac chce i jest sie zmeczonym, z soboty na niedziele mam tylko noc(czyli dzisiejsza;P) wolna a jutro juz znowu bede musiala wstawac:/ ale jeszcze tylko tydzien

Kurcze szkoda w YR pewnie drogi a ja u mnie tych kosmetykow i tak nie widzialam nigdzie, ja bym sprobowala tez w zwyklym occie moze tez fajny efekt ale jakos sie boje hehe i juz tych mydelek z LF sie doczekac nie moge
Ja bym nie wyrobiła w takim systemie Ale dobrze, że już koniec niedługo
Drogi, drogi i według mnie tylko z nazwy octem jest Jakaś nabłyszczająca, pachnąca woda pewnie. Choć nie jestem pewna, bo nigdy nie miałam, a składu nie widziałam. Ja normalnym, jabłkowym octem zawsze płukałam, na początku Develeyem i był super. Potem kupiłam jakiś inny (z polskich jabłek, tyle pamiętam ) i się średnio zaczęło robić.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 11:04   #1324
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

a ja poszukuję mydła takiego "bez mydła " w składzie. Co możecie polecić pewnie jakieś apteczne emoliumy itp.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 21:21   #1325
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

przeczytalam wiekszosc watku i tak sobie mysle, ze moze doradzicie, czy dobrze wywnioskowalam:

ja: mam skore na buzi normalna, troche tylko zaskornikow na nosie, a poza tym nie mam z nia w zasadzie zadnych problemow, nie jestem wrazliwcem, za to na ciele mam skore masakrycznie sucha, szczegolnie lydki i ramiona, wiec dla siebie wybralam z biolandera:
ALEPIA Mydło Alep Oliwkowe 100% 200gr.
SAVONNERIE Mydło Marsylskie Oliwkowe 72 % 300gr.

moj tz: ma skore normalna na ciele z tendencja to krostek na udach i plecach oraz trudno powiedziec, ale chyba jakas forme luszczycy? lzs? (wyglada to tak, ze ma strupki, swedzi go, i luszczy mu sie skora, nie jest to tluste jak lupiez tylko jakby przesuszone az do luszczenia, byl u dwoch dermow ale nic nie umieli z tym zrobic) wiec tu mysle o ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

co o tym myslicie? powinam cos dolozyc lub zmienic?
bede wdzieczna za porady
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:12   #1326
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Witam dziewczyny, chce zamówic pierwsze mydełko które sie będzie troszczyc o moją buzię a nie tylko jej szkodzic... Mam cere trądzikową oraz niestety przesuszoną przez leki i żele... Zastanawiam się nad mydłem węglowym tuli lub Mydlem Alep z Aleppo 25% Laurie. Bardzo was prosze o rade które bedzie lepsze. Jesli znacie jakies inne które możecie polecic to również będę bardzo wdzięczna
lipss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 17:22   #1327
kociczka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, chce zamówic pierwsze mydełko które sie będzie troszczyc o moją buzię a nie tylko jej szkodzic... Mam cere trądzikową oraz niestety przesuszoną przez leki i żele... Zastanawiam się nad mydłem węglowym tuli lub Mydlem Alep z Aleppo 25% Laurie. Bardzo was prosze o rade które bedzie lepsze. Jesli znacie jakies inne które możecie polecic to również będę bardzo wdzięczna

Jeśli masz przesuszoną buzię to odradzałabym mydło węglowe, bo może pogorszyć jej stan.
kociczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 18:50   #1328
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
a ja poszukuję mydła takiego "bez mydła " w składzie. Co możecie polecić pewnie jakieś apteczne emoliumy itp.
Ja polecam mydła WELEDY. Są naprawdę świetne, mają naturalne składy i pięknie pachną dzięki naturalnym olejkom eterycznym.
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 18:52   #1329
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

lipss, do przesuszonej buzi może jogurtowe z LF? Mam trochę suchą cerę i nie pogorszyło jej stanu. Ale nie wiem jak by współgrało z trądzikową. Owsiany Bobas jest mało inwazyjny, skóry mi nie wysuszył, a dobrze oczyszał (myłam nim ciało, twarz też się zdarzało czasem, jak gdzieś byłam i brałam jako uniwersalne mydło).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 06:55   #1330
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
przeczytalam wiekszosc watku i tak sobie mysle, ze moze doradzicie, czy dobrze wywnioskowalam:

ja: mam skore na buzi normalna, troche tylko zaskornikow na nosie, a poza tym nie mam z nia w zasadzie zadnych problemow, nie jestem wrazliwcem, za to na ciele mam skore masakrycznie sucha, szczegolnie lydki i ramiona, wiec dla siebie wybralam z biolandera:
ALEPIA Mydło Alep Oliwkowe 100% 200gr.
SAVONNERIE Mydło Marsylskie Oliwkowe 72 % 300gr.

moj tz: ma skore normalna na ciele z tendencja to krostek na udach i plecach oraz trudno powiedziec, ale chyba jakas forme luszczycy? lzs? (wyglada to tak, ze ma strupki, swedzi go, i luszczy mu sie skora, nie jest to tluste jak lupiez tylko jakby przesuszone az do luszczenia, byl u dwoch dermow ale nic nie umieli z tym zrobic) wiec tu mysle o ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

co o tym myslicie? powinam cos dolozyc lub zmienic?
bede wdzieczna za porady
mydło samo nie nawilż ci ciała koniecze jest też użycie balsamu do ciała
zobacz w kosmetykach natury tam mają duzu wybór mydełek ja osobiscie polecam mydlo alepp 100% albo mydło marsylskie.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 08:54   #1331
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
przeczytalam wiekszosc watku i tak sobie mysle, ze moze doradzicie, czy dobrze wywnioskowalam:

ja: mam skore na buzi normalna, troche tylko zaskornikow na nosie, a poza tym nie mam z nia w zasadzie zadnych problemow, nie jestem wrazliwcem, za to na ciele mam skore masakrycznie sucha, szczegolnie lydki i ramiona, wiec dla siebie wybralam z biolandera:
ALEPIA Mydło Alep Oliwkowe 100% 200gr.
SAVONNERIE Mydło Marsylskie Oliwkowe 72 % 300gr.

moj tz: ma skore normalna na ciele z tendencja to krostek na udach i plecach oraz trudno powiedziec, ale chyba jakas forme luszczycy? lzs? (wyglada to tak, ze ma strupki, swedzi go, i luszczy mu sie skora, nie jest to tluste jak lupiez tylko jakby przesuszone az do luszczenia, byl u dwoch dermow ale nic nie umieli z tym zrobic) wiec tu mysle o ALEPIA Mydło Alep Premium 70% Laurie

co o tym myslicie? powinam cos dolozyc lub zmienic?
bede wdzieczna za porady
Obie alepie to moim zdaniem świetny wybór dla Was obojga
marsylskiego nie miałam
A skoro planujesz zakupy w biolanderze to na suchą skórę możesz spróbować alepię z arganem albo mydła kastylijskie andalucia - oba bardzo mi odpowiadały.
Poza tym polecam też przejrzenie oferty mydeł n&b bio - są tanie, bardzo przyjemne w użytkowaniu i do ciała naprawdę bardzo je lubię (będe powtarzac z uporem maniak, że kocham n&b bio z dzika różą - parę osób juz na nie skusiłam i wszystkie są zachwycone )
Ale oczywiście Francuzzka ma racje - samym mydłem nie nawilżysz ciała. Jeśli masz naprawde suchą skórę to może warto skusic sie na jakis olej alepii? Argan ładnie nawilża (troche go szkoda do ciała ) , ale do ciała jojoba i migdałowy tez będą świetne!!! Na problemy skórne bardzo pomaga nam w domu olej z nigelli

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, chce zamówic pierwsze mydełko które sie będzie troszczyc o moją buzię a nie tylko jej szkodzic... Mam cere trądzikową oraz niestety przesuszoną przez leki i żele... Zastanawiam się nad mydłem węglowym tuli lub Mydlem Alep z Aleppo 25% Laurie. Bardzo was prosze o rade które bedzie lepsze. Jesli znacie jakies inne które możecie polecic to również będę bardzo wdzięczna
Dziewczyny maja racje - węglowe nie bardzo do suchej skóry
Na Twoim miejscu alep 25% tez bym sobie darowała na początek - jeśłi chcesz alepie to weź albo z samej oliwy albo z 5-10% zawartością laurie. Myśle też, że mydełka innych firm z czystej oliwy będa dla wysuszonej skóry odpowiednie
Przejrzyj oferty lawendowej farmy i tuli - mają dobrze opisane mydełka i napewno dopasujesz sobie jakieś do swojej cery
Niestety nie mam doświadczenia z trądzikiem, ale chyba ciężko Ci będzie znaleźć mydło do skóry trądzikowej, ale mocno nawilżające.... być może dziewczyny Ci coś podpowiedzą, bo ja niestety takiego nie znam.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-26 o 08:56
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 10:42   #1332
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Myślę, że do skóry trądzikowej nie wysuszające a wręcz łagodzące idealne będzie DUDU OSUN. Ale nie black soap np. z Coastal Scents bo bardzo wysusza tylko właśnie dudu osun np. z Arabian Night. ja bylam bardzo zadowolona z tego mydla nawet zalożyłam o nim wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=339475
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:53   #1333
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Muszę ponarzekać na Krzepką Pokrzywę... W porównaniu z Rozmarynowym Twistem pieni się bardzo średnio, co niestety mnie denerwuje, dużo więcej muszę zużyć mydła i jest przez to niewydajne. A działanie ma praktycznie takie samo, jak Rozmarynowe, może nawet trochę mniejsze. Rozmaryn też ładniej pachnie, nie ma haczących o włosy kawałków. Więc na Pokrzywę już się nie skuszę, dobrze, że wzięłam połówkę kostki.
No i teraz zaczęłam myć włosy szamponem, żeby odpoczęły sobie włosy. I odżywić, bo podczas mycia mydłem nie używałam odżywki, a ocet przestał działać po pewnym czasie tak dobrze, ech... Po przerwie wypróbuję jedwabnego kokosa z Tuli (mam próbkę)

Na nowe mydełka będę mogła się skusić dopiero, jak zużyję choć połowę moich... Więc dużo po nowym roku zrobię zakupy, już pewnie potestujecie i będę miała przynajmniej opinie o nich od Was
Łee, no szkoda... Za jakiś czas będę robić kolejne zamówienie na LF, to wezmę Rozmarynowego, bo aż jestem ciekawa jak się u mnie spisze. Może zdetronizuje Pokrzywę ?

Kto już kliknął Polne Zioła?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:54   #1334
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Łee, no szkoda... Za jakiś czas będę robić kolejne zamówienie na LF, to wezmę Rozmarynowego, bo aż jestem ciekawa jak się u mnie spisze. Może zdetronizuje Pokrzywę ?

Kto już kliknął Polne Zioła?
Też jestem ciekawa
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:58   #1335
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Na szczęście Polne Zioła nie kuszą mnie tak bardzo, bo większość z nich nie dla mnie się wydaje Może tam dwa mi się spodobały? Także po zużyciu moich wezmę się za nie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 11:02   #1336
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na szczęście Polne Zioła nie kuszą mnie tak bardzo, bo większość z nich nie dla mnie się wydaje Może tam dwa mi się spodobały? Także po zużyciu moich wezmę się za nie
Mnie też średnio kuszą, wieszosc jest dla skory tłustej, trądzikowej. Chyba tylko jedno jest dla suchej cery Chociaż zastanawiam sie czy to ze skrzypem ni byłoby dobre do mycia włosów
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 11:33   #1337
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie też średnio kuszą, wieszosc jest dla skory tłustej, trądzikowej. Chyba tylko jedno jest dla suchej cery Chociaż zastanawiam sie czy to ze skrzypem ni byłoby dobre do mycia włosów
Dokładnie, tak samo mam Jakieś tam dla cery suchej jest i może być plus to ze skrzypem do włosów. A reszta dla trądzikowców. Może jeszcze jakieś dojdą? I będzie więcej dla nas?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 11:46   #1338
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak samo mam Jakieś tam dla cery suchej jest i może być plus to ze skrzypem do włosów. A reszta dla trądzikowców. Może jeszcze jakieś dojdą? I będzie więcej dla nas?
Oby
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 14:25   #1339
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Juz sa nowe mydelka?? nawet nie widzialam, ja sie czaje na te do wlosow i chyba niedlugo zamowie bo moje sie juz koncza powoli
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 18:23   #1340
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Przyszła dziś do mnie paczka z Lawendowej Farmy; zamówiłam tradycyjnie 2 Plastry miodu, Lawendową farmę (jestem bardzo ciekawa tego mydełka) i Pomarańczowy rumianek(jako gratis do zakupu 3 kostek). I trzy próbki mydełek Polskie Zioła: Panna dziewanna, Sekret mniszka i jakieś jeszcze jedno Czyli testowanie ziołowych mydłek mnie nie ominie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 18:50   #1341
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Obie alepie to moim zdaniem świetny wybór dla Was obojga
marsylskiego nie miałam
A skoro planujesz zakupy w biolanderze to na suchą skórę możesz spróbować alepię z arganem albo mydła kastylijskie andalucia - oba bardzo mi odpowiadały.
Poza tym polecam też przejrzenie oferty mydeł n&b bio - są tanie, bardzo przyjemne w użytkowaniu i do ciała naprawdę bardzo je lubię (będe powtarzac z uporem maniak, że kocham n&b bio z dzika różą - parę osób juz na nie skusiłam i wszystkie są zachwycone )
Ale oczywiście Francuzzka ma racje - samym mydłem nie nawilżysz ciała. Jeśli masz naprawde suchą skórę to może warto skusic sie na jakis olej alepii? Argan ładnie nawilża (troche go szkoda do ciała ) , ale do ciała jojoba i migdałowy tez będą świetne!!! Na problemy skórne bardzo pomaga nam w domu olej z nigelli
no nie nawilze, wiem, ale zalezy mi zeby nie wysuszac chociaz jak tradycyjnym zelem, wiec skoro mowicie, ze fajne do suchej i w ogole fajne alepp to wezme nad tymi n&b tez sie wlasnie zastanawiam, i pewnie sie na jakies skusze
oleje znam, mam, tylko jakos nie moge sie zmobilizowac do regularnego uzywania

dzieki dziewczyny za porady
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2011-10-26 o 18:52
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 00:06   #1342
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja od paru miesiecy uzywam alepia 25% i bardzo sobie chwale. nie zamienie juz jego na nic! od zawsze mialam praoblem z takim rogowaceniem przymieszkowym na przedramionach, a teraz mam po prostu czysta zdrowa skore. mydlo plus rekawica kessa i olej arganowy, od czasu do czasu czarne mydlo i moja skora jest nie do poznania!
ja twarz od jakiegos czasu myje tez glinkami i tez sa swietne, szczegolnie do tradzikowej cery po demakijazu super sprawdza sie zielona glinka
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 00:19   #1343
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
ja od paru miesiecy uzywam alepia 25% i bardzo sobie chwale. nie zamienie juz jego na nic! od zawsze mialam praoblem z takim rogowaceniem przymieszkowym na przedramionach, a teraz mam po prostu czysta zdrowa skore. mydlo plus rekawica kessa i olej arganowy, od czasu do czasu czarne mydlo i moja skora jest nie do poznania!
ja twarz od jakiegos czasu myje tez glinkami i tez sa swietne, szczegolnie do tradzikowej cery po demakijazu super sprawdza sie zielona glinka
oooooo czy chodzi Ci o takie kropki, jakby krostki, ale nie ropne tylko takie suche i swedzące, drobniutkie takie? bo ja mam i nie wiem co to, mam od zawsze chyba
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 07:41   #1344
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
oooooo czy chodzi Ci o takie kropki, jakby krostki, ale nie ropne tylko takie suche i swedzące, drobniutkie takie? bo ja mam i nie wiem co to, mam od zawsze chyba
dokladnie, mi czasem nawet robily sie z ropka, ale odkad uzywam tego mydla to naprawde bardzo rzadko sie to zdarza, oczywiscie jak zaniedbam szorowanie to w koncu nastepuje powrot, bo takie kropeczki to juz taka uroda skory, nie da sie tego wyleczyc. no i olej arganowy tez dziala super na to, troche mi szkoda do calego ciala, ale na rece smaruje
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 07:53   #1345
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
oooooo czy chodzi Ci o takie kropki, jakby krostki, ale nie ropne tylko takie suche i swedzące, drobniutkie takie? bo ja mam i nie wiem co to, mam od zawsze chyba

Na to mydełka naturalne są niezastąpione
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:05   #1346
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja tez mam ten problem na tylnej stronie ramion :/ ale alepii jeszcze nigdy nie probowalam
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:21   #1347
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Też mam takie kropeczki, od dzieciństwa, ale u mnie to jest AZS W łagodnej formie, bo bez żadnych sączących się wykwitów, ran, itp. Tyle, że ja mam na ramionach (najwięcej), plecach, brzuchu, talii, udach i twarzy (policzki i szczęka)
A na to dobrze sprawdzają się po prostu natłuszczające kremy. A jeśli to rogowacenie okołomieszkowe, to polecam kremy z mocznikiem.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:31   #1348
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Na to mydełka naturalne są niezastąpione
Po przeglądnieciu strony LF chce wszystkie mydełka heehhe mozna zamówic same próbki te po 50g ??
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:44   #1349
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Po przeglądnieciu strony LF chce wszystkie mydełka heehhe mozna zamówic same próbki te po 50g ??
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:14   #1350
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
super
Obecnie uzywam Alepu 40% i juz mi się zaczyna nudzic a konczyc się nie chce a takie 50g sobie potestuje
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.